Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mimi21
12. máj 2009

zuzkad tak tebe zabrala fitlopta?
ja som uz dnes dala 2krat 15 min, kackabrcka ma vyhnala 😀
idem teda este hopsat, lebo do pondelka sa mi cakat nechcea a uz ani nemam nervy 😖

zuzkaprofant
12. máj 2009

sirinka moj mal tiez zltacku ale ze slabu tak ho nedavli pod lampu , ale ked osm videla kao ho krmia so striekackou ako vtacatko tak mi nebolo jedno inac ani mne nikto nic neukazal len raz ako sa prebaluje a to bolo vsetko ale chodi ku mne hebame co je supertak mi ukaze co treba robit inac by som nevedela nic 😒

inac na sk ste si pred a po nedezinfikovali sami s obruskami zachodik a aj prebalovacipultik pre maleho?
Ja som mala dobre ze zachodik som pouzivala ja a susedka moja tak bol super cistucky a super bolo ze bol tam aj bidet ci ako sa to vola inac by to bola burtalitka 😀

sirinka
12. máj 2009

zuzka no lepsie striekackou ako z flasky... 😉

ja som bola pri klarke na nadstandarte, takze sme mali tiez socialne zariadenie len dve...

zuzkaprofant
12. máj 2009

jooj co si hned som im povedala nech mu daju flasticku mojmu malemu co si ja ked vidim ze ako sa morduje s cicikom hned ide flasticka 😀 😀 akurat si idem mlieko vystirekat potom budem tu kym sa maly nezobudi ide mi ordinacia 😀

kosska3003
12. máj 2009

mimi aj ja uz skacem idem skakat pri ordinacii a sem tam kuknem sem 🙂

sirinka
12. máj 2009

zuzka u niektorych deticiek flaska moze sposobit odstavenie babatka z prsnika...a ja teda nemam zaujem niekolko mesiacov mliecko len odsavat, pripadne davat kravske umele...

zuzkad
12. máj 2009

sirinka to mi pripomenulo ked mi maleho zobrali na sono tak som prisla na izbu a poplakala som si, ze ho mam prec od seba, ze je tam chuda sam v tej izbe a co ked place a ja tam nie som ☹ ☹ ☹ ale je to uz lepsie...som rada, ze som doma,,,,tu to beriem vsetko inak a snazim sa byt zodpovedna, len keby som toho mliecka mala viac aj na odsatie do flasky, aby som mala zasobu, aby som mohla aj popripade vybehnut a maly by dostal zo striekacky mliecko ked by som isla napriklad rychlo do obchodu 😉 😉

gavslavka
12. máj 2009

ahojte babulky.mam dceru lenku narodila sa 8..5.2009 mieri 3100 48 cm.kodada ostatne info neskor.

kackabrcka
12. máj 2009

gavslavka - gratulujem 🤐

ja tu este strasim stale nic, budem asi odkazana na vyvolavacku piatok ci pondelok ☹

kosska3003
12. máj 2009

gavslavka gratulujem a vela zdravicka prajem

gavslavka
12. máj 2009

.dakujem baby aj ja som bola na vyvolavanom porode tabletkou.a už bol najvyši čas.ale trvalo to len 4 hod a mala bola na svete.rodila som v NZ som velmi spokojna .to sa neda porovnat s roomingom spred 16 rokov na kramaroch.starostlivost detskych a ženskych sestier super

kackabrcka
12. máj 2009

mimi - a zabrala trosku ? fitka.. ja som ta vyhnala no ved ked 😢 ze nic sa neotvaras tak aspon hopsaj.. neboj aj ja pojdem este hopsat ked neporodim do stvrtka vecera.. 😉

kosska3003
12. máj 2009

gavlaska tak to je dobre ze si bola spokojna mna zajtra caka verdikt tak som zvedava ako ja dopadnem

kodada
12. máj 2009

gratulko gavslavka, len mi povedz este cas narodenia 😉

mimi21
12. máj 2009

no hopsala som dnes uz tretikrat 🙂
uvidime co bude do rana
poobede boli take trochu bolesti v podbrusku, ale na d tymi sa ja uz ani nepozastavujem, lebo aj su a mala stale nic...

kosska3003
12. máj 2009

mimi ja este hopsam a tiez nic uz som si aj vinka dala trosku a este idem hopsat nech mi zajtra povedia ze mi idu vyvolat porod uz by mi mohlo konecne nieco vynst
inac dneska je to uz 4 prirastok aj keddve babatka sa narodili minuli tt sa to poriadne rozbehlo

kodada
12. máj 2009

koska ale konecne to bolo dievcatko, uz bola ta tabulka prilis modra 😀

mimi21
12. máj 2009

tak ze by konecne zacala dievcenska snura 😉 😉 😉
no bodaj by !!!

kackabrcka
12. máj 2009

dada - ved aj my s koskou cakame kocky a mausy tiez ta sa neozvala od vcera rana tak mozno je nemocka aj ked maju dat info no zatial nic..
mimi - no nad bolestami sa nepozastavujem uz ani ja kym nebude fakt na zemi tak do nemocky nejdem.. a plodovka sa drzi takze nic neriesim.. 😖

kosska3003
12. máj 2009

kodada no ved som to pocitala bolo to 14 ku 10 uz sa to zacalo ruzoviet to je dobre a dufam ze to pojde aj dalej takto je nas tu dost co mame mat dievcatka

mimi21
12. máj 2009

no je nas tu fuuura, co cakame na tie nase babule
kacka a tebe uz odisla ta zatka? ked ti dr. hovoril, ze uz ti zacina odchadzat

sirinka
12. máj 2009

zuzkad napisala som ti ohladne toho odsavania IP

a gavslavke gratulujem k dievcatku... 🙂

kackabrcka
12. máj 2009

ja idem sprska zajtra som tu ak sa nepostasti 😵

kodada
12. máj 2009

dievcatka cakate, len sa im nechce ist von 😉

kosska3003
12. máj 2009

kodada tak tak akosika su lenive tie nase babule

kosska3003
12. máj 2009

no nic baby ja si asi pojdem pomaly uz lahnut este sa chcem vyspat poriadne lebo v nemocke sa asi moc nevyspi a zase ma bude boliet cely clovek tak sa tu drzte a ked dojdem domov uz s malou nech vas tu nevidim co uz mate termin alebo po termine nechh uz sme v teme majove maminky

sirinka
12. máj 2009

kosska tak drzim na zajtra palce... 😉

kosska3003
12. máj 2009

siri diky potom dam vediet kodade ked to budem mat za sebou tak dufam ze to bude cim najskor 🙂

sirinka
12. máj 2009

kosska daj cim skor...aj pred ak budes zvladat...budem na teba intenzivne mysliet

kodada
12. máj 2009

koska aj ja drzim palceky, nech sa uz Marika vypyta na svet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre