Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
20. apr 2009

Radka ty si mi zdrhla a ja sa tu teraz sama budem vykecavat? 😀

radfi1
20. apr 2009

som dočítavala....
Filipka si zobrali svokrovci, ja mám oddychovať, a už som rozmýšľala, do čoho pichnem....ale asi ja sa zapichnem do postele

ceresnicky
autor
20. apr 2009

ty sa mas aj ja by som spala ale maly spi uz od pol dvanastej tak zachvilku je asi hore

radfi1
20. apr 2009

áno, boli sme celá tlupa tirákov aj s mužmi 😀 tak sa nám podarilo ísť spolu na prechádzku.....
tak ho začnem aj ja plienkovať, ale sa mi naozaj nechce...hlavne v noci ho baliť do poštoliek, už som veru zlenivela

ceresnicky
autor
20. apr 2009

a Filipka si balila?

radfi1
20. apr 2009

Tak vy ste Janka, zase cestovali, vy ste takí bludári, stále vám je dobre 🙂
Janka B. už som aj na teba myslela, že kde si....a ty chodíš po nákupoch.....ja stále kupujem niečo len malým, na mňa akosi nie je čas, ale aj to príde. ved ti niekedy cinknem, že či nepôjdete s Viki sem za nami na ihrisko, my tu asi celé leto strávime 🙂 ale FIlipka to baví, hrá futbal, potom sa odšmykne, potom naberá čosi do vedierka a zabaví sa celé do/poobedie. včera som si to natrénovala, sama ich vystrojiť oboch von, a som celkom šikovná 🙂 som nadobudla dojem, že ked je niekto ešte so mnou, tak sa viac motkám.....
no, idem teda využiť situáciu a dospať noc, trošičku sme buntošili v noci....pa

radfi1
20. apr 2009

Filipka som balila poctivo od narodenia a to boli 30 stupňové teploty, toho som dokonca prebaľovala vždy, ked sa zobudil, Adamka prebaľujem len raz alebo dvakrát....
a ozaj skoro som zabudla: správa dňa: do škôlky sme prijatí!!!!!!!!!!!!!§

ceresnicky
autor
20. apr 2009

tak ahoj Radka a oddychuj, inak super ze sa ti maly narodil takto do teplucka lebo aj to oblieknie mas teda rychlejsie, si sikula

radfi1
20. apr 2009

Poobede pôjdeme asi na Kačák, aj s Dankou, ja si pôjdem dať v pokoji kávu, pôjdem len s Adamkom....stále tak nad tým rozmýšľam, že ked som mala jedno dieťa, tak som sa musela nudiť 😀

ceresnicky
autor
20. apr 2009

tak gratulujeme k prijatiu.

ja som Matka zase prave kvoli tomu teplu nebalila, len do 6 tyzdnov aj to len v noci, som sa bala ze sa spari

radfi1
20. apr 2009

Janka - ja ho asi aj veľmi obliekam, ved sa neviem z toho vysomáriť, čo má mať oblečené, ja mám také zimomravé bábätká. dnes mal takú teplú bundičku aj zavinovačku a žiadne znaky prehriatia, tak akurát bol.....ja naozaj neivem, no mala by som ho začať asi otužovať......
tak pa....a určite sa niekedy stretneme, aj ked do mesta pôjdem vždy len s doprovodom, zataiľ. dnes sme trénovali stoj....bežal ryklo, ryklo a ja som po ňom mala kričtať stoj....ale úspešnosť bola tak 80% 😀

ceresnicky
autor
20. apr 2009

😀 😀 😀 😀 tak u nas uspesnost na stoj je nulova to ste este dobri.

papa

dad1
20. apr 2009

cauky 🙂
ja som sem az teraz sthla dojst,my mame od sviatkov posunuty rezim 😠 o hodinu a neviem jej to za svet dostat spät. 😒 😒 takze my zaspavame az teraz.uz polhodinu vykrikuje z postielky.

mrbaby
20. apr 2009

Ahojte..
Este stale spime..od 11:15 😕 😕
Radka, jasne..zavolaj.... 😎 😎
Vcera sme boli na dome grilovat...bolo suprovo...aj pocasie aj vinko a aj zranica bola super...deti sa hrali a zbadali sme sa az o 20:30tak sme rychlo utekali domov lebo Emka rano isla do skoly a Vika o takom case davno spi...tak asi teraz dospava..
Tak Filipko ide do skolky!!!! to je super..
A balit ho asi ozaj staci len na noc....aj ja som Viku balila tak haj buj..ako som mala naladu...a je zdrava a nic jej nieje...pokial na prvej kontrole bolo vsetko OK tak ho balit cez den nemusis..

papa

rencabv
20. apr 2009

Čaute, pripájam sa k názoru hajbuj balenia, podľa mňa tiež stačí len na noc, cez deň je to otrava 😒

Inak aj ja som dnes 1x videla Anetku, je taká malinkáááááá, ale už podľa domácich určite obryňa 😉

Janka Č., keď budete niekedy cez víkend v Považanoch, tak sa vyberte na prechajdu okolo šenku v strede dediny a pokojne sa môžete zastaviť 🙂

Danka prehovor Radku, že Adamko sa už môže presúvať aj na vidiek a dorazte niekedy na tú návštevu, veď sa dá vybehnúť aj na ihrisko............

Išla som si zo skrine vybrať nejaké veci a zistila som, že už sa v nej nevyznám, tak som sa dala na upratovanie dokedy Vratko spí 😒 😒 😒 😒 😒

rencabv
20. apr 2009

Pekný deň som zabudla zaželať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jahodka11
20. apr 2009

baby, tak som sa dovolala a DD NEMA alergiu na mlieko!!!! ja som straaaaaaasne stastnaaaaaaa 😉 sice este teraz nemame davat mliecne, ze nie je dobre zacat davat zrovna v lete....ale to mi je uz jedno, v takomto pripade to do spetembra vydrzime!!!!!!! 😉

michaela2410
20. apr 2009

ahojte, no to bola fuska vsetko precitat... 😒
aj ja sa chystam von, idem pre chalanov do skolky a pojdeme niekde po vonku, ale asi to s nimi zapichnem niekde v obchode, lebo poterbuju tenisky aj sandale. 😉 To zas bude veselo, ked idem s oboma sama do obchodu uz sa "tesim"! 😖

angelos
20. apr 2009

ahojky

Hanka este spi,zaspala az po jednej,lebo kakala...to jej vzdy trvaaa.Danka Lucka teda neskoro zaspala,ved sa jej to vrati do povodnych kolaji.Aj Timejka dnes zaspala az o druhej,skypovala som s Vierkou.Dani do parku sme uz nestihali,potrebovala som si nakupit,postretali sme akosi vela znamych a potom uz bolo zrazu 12 hodin. 😝

nasa sprava dna:do skolky Hanku zobrali!mam velkuuuu radost.Radka asi vies,aku velku. 😀 tak budu z krpcov skolkari.
2 plienky som nedavala hned od narodenia a ja potom som to viac-menej flakala.ale snazila som sa aby aspon na chvilu kazdy den mala 2 pleny.

jahodka super,ze Danielko nema alergiu. 😵

Jani c.super vylet az do Lucenca.Matejko zvladol cestu v pohode?

vikend bol fajn,absolvovali sme tradicnu tour de kacabar,ja tam hadam raz aj porodim 😀 Hanka isla sama na bicykliku.No hrda som na nu bola,ked som ju videla...ze moje dieta uz bycikluje,to je sila. 😀
Hodim aj nejake foto,ked stihnem.

Dnes sa mi opica schovala do skrine v detskej a tak tam cusala,ze som behala po byte a hladala ju ako zmyslov zbavena 😠 Musim jej tam konecne prestahovat vsetky handry,aby tam nemala volne pole.Aj do suplika komody sa nasackovala...ten nabytok chudak neviem kolko prezije. 😒

potom by sme sa mohli dohodnut na tom spolocnom stretku o ktorom tu bola rec...

papa

dad1
20. apr 2009

no ja som tu zas:ked som odklikla cez obed ten moj prispevok,tak mi padol net a ide az teraz 😠

takze som chcela reagovat na prispevky,co ste pisali,ale uz neviem, o com to bolo 😀 a citat to zas sa mi nesce. 😅
ale:
1. supeeeeer,ze mame uspesne zapisanych skolkarov,ze danielko nema alergiu na mlieko a janka č. ma zatial zlcnik pod kontrolou. 😎
2. renca - na navstevu dojdeme,len este neviem kedy.adamko musi vyrast trosku podla radky (dnes sme sa o tom bavili zrovna😵 ) a my mame golfky v reklamacii,tak az mi ich daju,tak potom by som to asi uz v autobuse sama zvladla,lebo s radkou sa uz nevojdeme do auta - vies,3 autosedacky. 😀 ale potom velice rada dojdem.uz teraź sa tesim,ako skolaudujeme vasu novu branu. 🙂 🙂
3.janka b. - tak uz vyuzivate vyhody systemu - grilovacna na dvore,juuj,to muselo byt pefektne.a aj dlho ste sa zabavili,tak super.
4.miska - tak ako nakupy,chalani posluchali?viem si predstavit,ze si mala plne ruky prace. 😀

dad1
20. apr 2009

a jukla som na hankine fotos - tak to je ina jazdkyna. 🙂 krasa,a uplne nadsene sa tam tvári.zlata je. 😵 a paci sa mi aj ta fotka so slzickou,leni ma bavi pozerat na tvoje fotky.parada. 😎

michaela2410
20. apr 2009

No, konecne som dopracovala - zajtra trištvrteročna porada, takže som finišovala so znamkami a ešte som ich pridavala do žiackej, nech si môžu rodičia kuknuť. Zajtra máme aj konzultačky...bleee 🙄
Danka, kúpila som akurát jedny tenisky Lukinovi a obom slnečne okulky. Ale aspon sme boli vnku a prešli sme sa. 🙂

michaela2410
20. apr 2009

Vidim, ze to tu pospalo, tak idem aj ja. Dobru noc. 😔

karlatko
20. apr 2009

idem už na kute , ale prišla som vás ešte pozdraviť aby som vám tu nechýbala 😀

Hankine - fotečky krásne ako vždy , Hanka je šikulka a veľmi podarená na bycikli veľa šťastných a dlhých kilometrov

Janka č. - zistili mi to tak , že mi začalo bývať zle ako keby od žaludka a začalo to po guláši ktorý som si dala na svokrovej padesiatke , to mi akosi podraždilo a pokračovalo to skoro každý den ked som niečo zjedla, tak som išla po dvoch tyždnoch dr. robili mi tiež testy a gastro , a tiež hovorila že to mám asi z pôrodu alebo sa to mohlo začať už v tehotenstve, ale mne nič neni len sem tam sa to ozve tak musím dávať bacha čo zjem 😎

Matko tu na mne spí a zle sa mi píše lebo mi leží na ruke, a dnes ma informoval že ked bol dnes na pozemku nad ním letel bociján , tak ho asi vysťahujem do obývačky 😀 😀 😀

v nedelu sa nám páčilo na rodinnej tiráčskej akcii , škoda že ten čas tak rýchlo letí
a dnes sme si spravili mi len mamini a deturence a bolo perfišne krásne nám ušlo pobedie
Radka dnes by som ťa veru ešte raz potrebovala pri prebalovaní 😀 akcia kúpanie hrôza nechcela sa prebaliť a obliecť a vyvádzali sme pri tom ako najatí normalne som bola spotená a chytala som už nervy myslela som že jej dám už po ritule, spacifikovala som ju do izby na postel a tam sa upokojila a myslela si že sa ideme jašiť tak začala zase výskať od radosti tak susedia si museli myslieť svoje

tak už to balím už ledva vidím na obrazovku dobru nocku a všetkým sladké sníčky 😉

karlatko
20. apr 2009

mám tam hrubku ako svet bicykel

lea3
21. apr 2009

Ahojky 🙂

dnes som sa konečne dokopala sem, veď už som tu dlho nebola, aj som niečo prečítala, čo ste popísali, ale len tak zbežne. 😉
Gratulujeme Hanke a Filipkovi k prijatiu do škôlky, takže od septembra už pôjdu do kolektívu. 😉 😵
Kukla som aj Hankine fotky, sú nádherné ako vždy, veru Lenka, mala by si po MD zmeniť zamestnanie na umeleckú fotografku 😉 😀

My sme víkendovali suprovo, v sobotu sme boli na oslave, synovec mal 10 rokov, tak sme si to užili, domov sme išli až po deviatej večer, Adelka to zvládla, spať išla o 21:30, a som tajne dúfala, že bude spať do pol ôsmej, aspoň, a ona, potvorka už bola o 06:00 hore, inak vstáva každý deň tak okolo 05:30 😒 tak toto má po staršej sestre... 😖

Inak, každý deň doobeda sme vonku s Jankou, Viki, Peťou a Tomáškom a stretávame Katku s Anetkou a Janku s Maťkom... Anetka už podrástla, je to na nej vidno. 😵

Dnes je na gympli deň otvorených dverí, tak tam zájdem, aspoň za triednou, už som ju dlho nevidela 😉
Sa mi moc nechce, ale čo už... ešteže si Adelku zajednala babička 😀

Aj tajne dúfam, že stretneme Radku s Adamkom a Filipkom, ale Radka, Vy asi doobeda nechodíte ešte von, že?
Zajtra ideme poobede za kamoškou na Hájovky, a sme sa dohodli, že ak bude pekne, tak vyrazíme na Kačák.
Od štvrtka už hlásia trochu ochladenie a dážď, takže to stretko s deťmi neviem, kedy spravíme...

Inak včera som bola v posilňovni navečer, s kamoškou, bolo super, dnes už cítim svaly, ktoré som si myslela, že ani nemám... 😅 😀 A vo štvrtok ideme zase, sa teším... 😀 😀

lea3
21. apr 2009

A tu stále nikoho, sa ani nečudujem, vonku je krásne, síce trochu fučí, ale dá sa to...
Tak sa majte krásne, pekný zvyšok dňa. 😉

radfi1
22. apr 2009

Ahojte, išla som sem zaskočiť, kým staršie dieťa spí a mladšie dovolí....
dnes tu budem mať Renču s Bystríkom, tak cez obed asi budem mať program....
Jahodka, super, že nemáte alergiu.......my tiež teraz nedávame mliečne výrobky, ale ani mlieko, podľa rady homeopata, tí to teraz akosi preferujú, že bez mlieka a bielej pšenice, tak som zvedavá....ae Dr. som sa samozrejme nepriznala...uvidíme na kontrole u neho, čo povie...dávam mu teraz ryžové mlieko a sojove jogurty a jemu to chutí 😀

Lea, chodím von aj doobeda, len včera som mala trocha vybavovačky a boli sme v parku, dnes budeme len pri dome....asi budem bývať skôr tu pri nás, no možno sa mi podarí niekedy aj do mesta. len my kým tam prídeme a to idem skôr radšej do parku, nech sa pohrá a vybehá. pri nás je ihrisko a on tam hrá futbal, potom sa šmýka na šmykľavke, zahrá sa so šutrom a je program na celé doobedie.....
ale mala by som ti vrátiť tú tašku konečne, to by som vybehla niekedy, ked budem mať au-pair 😀 ale bola super, veľmi mi to pomohlo, mala si pravdu, ako hviezda som si ťahala tašku, kým ostatné sa trajdali s igelitkami 😀

Janka, paráda, že grilovačka, už sa teším, ked nás tam v lete možno zavoláš 😀 😀 😀 😀 😀

Kačena, tebe vždy vonku zabudnem pochváliť účes, veľmi ti to takto pristane, tak si ožila celá, si kočka 🙂

Lenka, na Hanku môžeš byť naozaj hrdá, je veľmi šikovná, len tak rozmýšľam, po kom 😲 😲 😲 😲
a tie tvoje fotky, no bez debaty je to jednička, ja som chcela včera nejaké pridať, a ked som zbadala tvoje, ani som ich tam nedala,
ale predsa len nejaké hodím 🙂 a rada by som u teba stihla nafotiť Adamka, mne si sa síce neponúkla, no ja sa nasáčkujem aj tak 😝 😝 😝

renča, na budúci týždeň určite prídeme, Adamko je už valibuk, tak nalodím deti a prídeme.....a Danka môže tiež, len musí naštartovať tátoša, prípade miestne busy 😀

Dnes sme dobre spali, ale len do šiestej, potom štikútka, a hotovo.....a balím už aj do dvoch plienok, ale pre zmenu som ho celú noc neprebalila, a spal pokojnejšie.

radfi1
22. apr 2009

NO, máte čo čítať, tak pridám ešte nové foky, ok?????

radfi1
22. apr 2009

Miška, dúfam, že si poradu zvládla, som ti vôbec nezávidela včera + tie konzultačky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre