Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
22. apr 2009

A Lea, ty si ten s rodičov, čo nemusí ísť konzultovať a ide, to bolo vždy tak, že na rodičko prišli tí rodičia, čo majú vzorné deti a tí, čo by sme ich potrebovali, zostali vždy doma 😒 ale je pravda, že ľahšie sa chváli, ako haní 😀 a už sa teším aj ja, ked si budem môcť - možno - vypočuť chvály na mojich synov.....len mám obavy, či nebudem musieť zostávať pre istotu doma 😀 😀 😀 😀

radfi1
22. apr 2009

OK, idem chystať ranajky a variť....taký hrnček var by sa mi zišiel....neviete, kde sa dá zohnať?

dad1
22. apr 2009

ahojte 🙂 a ja ze budem dnes prva 😀 a tu uz radka! 😵

dad1
22. apr 2009

vcera som sem ani nestihla skocit,cez obed sa mi nechcelo,som citala a vecer mi uz PC okupoval mangel.

teraz ked je tak pekne vonku,sa mi nechce ani doma byt.skoda,len ze sa pod chvilou ochladzuje a ja mam nervy,ze neviem,ci je mala dost oblecena. 😝 no ale to som cela ja,furt si z niecoho nervy robim,aby som sa nenudila asi. 😀

lea, vcera som aj myslela na teba,ze co nekonujes a uz si to napravila. 😉 dnes sami hadam doo beda podari sa s vami aj stretnut.
len musim prehovorit lucku,aby sa jej chcelo ist von. 😅 uz ma maniere ako filipko,ze na vsetko vravi nieee,nieee, a ked ju chcem obliect tak uteka po celom byte 🙄 ,opica.ale ked je uz vonku,tak je stastna. 😎

vcera som jej chcela posunut rezim,tak som ju rano zobudila o polhodku skor a aj obedny sa nam vydaril,tak som sa tesila,ked som ju dala o 20-tej do postele,ze konecne sme zasa v norme.ale v noci mala horna teta suseda nejake divoke spanie,furt sa tam presuvala po byte na niecom s kolieckami,potom klopkala s palickou,takze sme od 2,40 do 3,40 buntosili,no a jasne,ze lucka potom vstavala az po 8-mej.tak sme zas pri starom,no co uz.len som zvedava,ako mi to vyjde zajtra s tym douckom.no uvidime,bude to pokusna akcia. 😝

teraz travime dni s karolinkou,je to parada,baby spolu vydrzia aj v kociku,potom sa hraju,mame k sebe pokojneho sparingpartnera,tak je to supeer.

pekny den zelam.a ten hrncek var,radka,by sa zisiel aj u nas. 😀

michaela2410
22. apr 2009

Radka, kukla som tych tvojich chlopov, ale si to mala sibačov!

michaela2410
22. apr 2009

Radka, ohodnotili vas tu aj vsetci v kabinete a chvalia! 😉

michaela2410
22. apr 2009

Danka, aj teba sme kukali, ale pridaj nieco nove 😀

martinano
22. apr 2009

ahojte
no mam co docitavat
idem ulozit drobca a potom sa tu zastavim.

lea3
22. apr 2009

Ahojky 🙂

Danka, veď som sa aj včera donútila napísať, lebo aj ja som pomyslela na Teba, že ma zase zjazdíš, že ani neprídem na Koňa... 😅 😀 😎

Radka, taška neponáhľa, vpohode... veď ju na nič nepotrebujem...
Kukla som fotos, veru, Adamko už podrástol, zase je trošku iný 😉 Takže Vy pri baráku trávite doobeda čas, sa Ti nečudujem, mne by sa od Vás tiež nechcelo trepať do mesta... 😉

Dnes sme boli vonku doobeda sami, tiež okolo baráku, ale som prišla domov naštvaná a spotená ako pes, lebo naša herečka na dvore zbadala veľkú šmýkľavku, a to je teda ozaj veľkááá, a vysoká, hneď sa štverala po schodoch, tak som tam s ňou vyšla, a ona sa chcela silou-mocu šmýknuť dole, ale samozrejme, že som to nemohla dovoliť, lebo by dolu skončila zle, minimálne s odretou tvárou alebo niečím iným, tak som ju po chvíli prehovárania odniesla naspäť dole, ale to už ručála jak tur, na celé sídlisko, ťahala som ešte aj kočík s macom a jej okuliare a fľašu a šiltovku, tašku som nemala, na rukách tak kopala a hučála že doléééé, doléééé, tak sme išli na druhú stranu, stále so strašným revom, vôbec ma nepočúvala, čo jej hovorím, len kričala a plakala, tak som ju za ruku nasilu ťahala až domov, to už bolo pol dvanástej, celá mokrá od sopľov a sĺz, doma som jej pleskla 4 na predel, tak sa skľudnila, potom ma už objímala a mojkala sa a sľúbila, že vonku nebude plakať a jedovať sa, tak som zvedavá, ale myslím, že ten dvor so šmýkľavkou budeme obchádzať na 100 honov... A to nevravím o tom, ako na nás všetci čumákovali, že aké to nespratné dieťa ťahám za ruku, (keď ona vyzerá ako na 3 roky...) no proste hrúúúúúza.... 😝 😝 😝

lea3
22. apr 2009

A po tom reve ani polievku nezjedla a hneď zaspala...
Jáj bože, dúfam, že tieto jej protesty nebudú dlho trvať, je totižto strašne tvrdohlavá, po kom to asi má????? 😅

lea3
22. apr 2009

Danka, takže Vy takto brázdite s Karolínkou... sa máte, že Vám baby vydržia v kočíkoch, u nás to nehrozí, a ja by som tak rada... 😅 😎

lea3
22. apr 2009

Nikto tu zase nie je... ☹

Maťa a Ty akosi dlho dočítavaš..... 😀 😀 a ja že si aspoň pokecáme, čo u Vás nového...

lea3
22. apr 2009

No nič, idem využiť ešte tú chvíľu voľna, poobede ideme na ten Kačák, tak dúfam, že Adelka nebude jesť hodinu... 😉
Majte sa krásne, pekný zvyšok dňa 🙂

dad1
22. apr 2009

ja som dojechala az teraz 🙂
baaaaby,ja som taku zranicu dobru navarila na obed,ze este teraz sa zalizujem.a lucka si pochvalovala.
robila som kuracie biftecky,volske oko a zemiakovo-mrkvove pyre (podla lenkinho receptu som tam pridala aj baby mkrvy),jeeeeeemine,to bola mňamka.lucka sa tak napratala,ze terau urcite vydrzi aspon do 18-tej nejest. 😀

dad1
22. apr 2009

miska - ja sa prave chystam popridavat aj nove fotos,ale jaksi s aneviem k tomu dokopat,ale kedze nas okukavate aj v skole,tak idem nieco stiahnut z fotaku. 🙂

lea - krasny zazitok 😔 ,a z ludi si nic nerob,nebudes predsa davat adelke visacku,ze ma len 1,5 roka. 😀 a aj tak aj 3-rocen deti maju zachvaty,tak co.a to vzdy aj tak cumakuju len ti,co uz zabudli,ake to je,ked maju male deti,resp.ked este ziadne nemaju.

my sme dnes boli do obeda cela tlupa na radkinom dvore.rychlo to zas uslo,lucka ked sa konecne pustila sama hrat,ze sa odvazila,uz sme museli trajdat domov. 😎

dad1
22. apr 2009

matka - posielame pozdrav do Norvegie 🙂 😀

dad1
22. apr 2009

tak idem na ten album,snad bude na co pozerat. 😎

dad1
22. apr 2009

tak a novy albumcek je na svete 🙂

dad1
22. apr 2009

kukla som aj radkine fotos,teeda,adamkovi sa pri filipkovi pacilo,aj sa usmial 🙂 🙂 🙂 ,a to hribikove oblecko ma nove,ze?krasne. 😎

michaela2410
22. apr 2009

Danka, konecne som sa sem dostala a kukla fotky Lucka je zlatucka. Chvalim! a urcite niekedy znova v kabinete poukazujem fotecky 😉

martinano
22. apr 2009

ahojte
ja som ulozila mata, dala som varit obed a zacala som gruntovat byt,tak som sa do toho zazrala, poupratovala som ,vyumyvala dlazky, kuchynu, kupelnu ,pozehlila.
ked som docitala mato sa zobudil,tak uz som nestihla pisat, potom prisiel tatik naobedovali sme sa isli sme s nim do prace, boli sme cele poobedie vonku bolo nadherne.
popozerala som fotecky uzasne deti lucinka sa mi zda vacsia, taka slecna uz
lea z toho si nic nerob, aj mne to dnes mato spravil v autobuse, nie az tak hned sklapol,ked som sa zacala vyhrazat,ale myslela som,ze ma porazi.to je obdobie 😉 ja si to hovorim 😒
radka idem na adamkovi oci nechat a tie dupky 😵
katka s dankou super partacky parada.a baby obsedia v kociku super, tak nas mato uz nie, len nutne,ked musim ist do obchoodu,inak beha a ja si tlacim prazdny kocik 😠 ,ale na druhej strane je super,ked je do kopca ten kocik lahky 🙂

dad1
23. apr 2009

bre ranicko 🙂
dnes sa riadne okosilo,mala som v noci otvorene okno a do rana mi veru uz aj riadne zima ostalo.
no tak musim lucku zas viac obliect na doobednu.prave sa zobudila,uz na mna vola. 😎 mam pre nu dnes zajednanu aupair babku a dedka,aj do obeda aj po obede.tak sa vytesujem,ze po dlhom case mam "cely" den pokoj od vychadzok. 😀 ale to len preto,ze mam dnes to doucko,takze nebojte,az tak hliviet nebudem.
pekny den zelam 😵
a dikes za pochvaly fotiek 🙂 ,lucka na nich vyzera vacsie ako v skutocnosti je,to spravil zoom.

martinano
23. apr 2009

danka,ale vyrastla je uplne ina ako sme ju videla na posledy,deti rastu ako z vody, ja to vidim na veciach,ked sme prisli sem bolo mu vsetko dobre a teraz uz budem musiet triedit co mu zacinaju byt niektore veci male 😠

dad1
23. apr 2009

matka ano,aj vyrastla,dnes som ju vazila a mame 12 kg a 81 cm.takze sme 5 cm vyrastli a pol kila schudli. 😵

martinano
23. apr 2009

no to uz je velkacka 😵
ja som konecne ulozila mata a idem dorobit obed 😉
dnes sme vstavali neskoro,tak mame vsetko posunute

rencabv
23. apr 2009

Čaute, Lea je to radosť to urevané dieťa, mali si jej tú prdelku pomasírovať už na tom ihrisku 😝 Každé dieťa je iné, na Vratka v týchto situáciách zaberá úplné odpútanie pozornosti niečím iným alebo tá masáž 😒
Idem mrknúť Vratka

lea3
23. apr 2009

Ahojky 🙂
Kočky, díki za podporu (pre mňa) ohľadom nášho včšerajšieho šmýkľavkového exempóre... 😉
Včera poobede sme boli s kamoškou na Kačáku, bolo tam suprovo, Adelka bola ako vymenené dieťa, pekne sa hrala, no a samozrejeme šmýkľavky ju lákali, ale tam sú úplne iné, také bezpečnejšie, aj dole je tá kôra, takže v pohodičke si sama vyšla po schodíkoch a ja som ju už len dole chytala... super sa zabávala, raz sa spustila aj poležiačky dolu hlavou, ledva som ju zachytila, lebo to som nečakla... 😅 ale sa jej to ohromne rátalo, rehotala sa kričala ešte, ešte... 😀 😀

Dnes doobeda sme boli v Lidli, Adelka mala so sebou v kočíku veľkého plyšového psa, a keď sme prišli domov, tak som zistila, že pes nikde... Vyložím nákup, vrátime sa do Lidlu, a tam lietam ako splašená a hľadám hava...
Nakoniec bol vyložený pri zelenine (cibuľa, kaleráby...).. fúj, celý špinavý a mokrý... ale nevadí, halvne, že sa našiel, lebo včera na Kačáku cestou sme stratili plyšového maca... 😖
Adelke som vravela, že zahodila Hava v obchode, a ten tam plače... a Adelka.. plače, havo, plače... kde je??? ešte plače??? - no sranda... 😀

A pred obedom sme boli u MUDr. na pichanec, dala som ju zaočkovať na Hepatitídu A (špinavé ruky), ale prežila to v pohode, ani neplakala 😉

Dnes idem opäť cvičiť do fitka, už sa teším, aj keď stále mám z pondelka svalovicu.. každým dňom väčšiu.. 😝

lea3
23. apr 2009

Kukla som fotky Luckine, paráda, ozaj vyzerá tam staršie ako v skutočnosti 😉 😀

lea3
23. apr 2009

Danka, takže Ty si takúto papanicu pripravila 😵 , my sme včera tiež mali kuracie medailónky, s varenými zemiačkami s masielkom a vňaťkou, ja som si pošmakovala a Adelka jedla tak ako vždy... 😖 😎

lea3
23. apr 2009

Bože, zas tu nikto nie je.... už nebol reál debat obedný ani nepamätám...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre