Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

angelos
28. apr 2009

ahojte

vcerajsie prietoky su o.k. 🙂 akurat maly je v priecnej polohe,co znamena,ze keby som isla teraz rodit,tak jedine cisarskym 😒 moze sa sice este otocit,ale moze sa aj zase otocit naspat hlavou hore...no ved uvidime...uz ho len nejako musia zo mna dostat von. 😅
dnes som bola zase v PN u mojho dr.uz tam budem chodit kazdy tyzden 😝

Danka K.chuda,dnes si nemala zrovna najlepsi den...rezanie prsta ☹ ☹ ☹

Dani tak Lucka je uz zaockovana proti hepa.Aj ja sa musim vyhrabat k dr.tiez chcem dat Hanku zaockovat,kym nazacne chodit do skolky...a ono su to tusim aj tak 2 davky,takze tu druhu pred skolkou uz asi aj tak nestihame.

Lea vysychanie chrupavky,to ma mrzi. 😖 Zajtra budem na vas mysliet,prineste dobre spravy. 😉

Hanka isla spat bez obeda,nicoho sa ani nedotkla.som zvedava kolko bude spat.

ja idem na gauc,paaa.

dad1
28. apr 2009

cau jahodka 🙂 ,tak mate zatial v BA krasne,u na je tie tak,ale fuka tu dost silny vietor uz niekolko dni,sim z toho na nervy,lebo sak neviem,ako lucku obliekat,no ale sak hadam s prichodom mesiaca maj sa to ustali. 😵

leni-tak supiis,ze je vsetko OK, neboj,vsetko bude dobre,aj maly sa otoci,tak ako ma,ved on je v takej medzi polohe, mozno sa uz otoci a bude ready.a ved vies,pohodlny chlap,co sa bude uz teraz ponahlat,ked ma este 3 tyzdne cas. 😀
co sa tyka tek vakciny hepa,tak ano davaju sa dve davky,s rozostupom 6-12 mesiacov po pichnuti prvej.nasa Dr. to picha po 9 mesiacoch.

miska a ty co si sla na kramare? nebodaj,nie si chora? 😖

dad1
28. apr 2009

pisem ako hotentot,snad sa v tom vyznate,sama chyba 😀 😅

angelos
28. apr 2009

Hanka je uz hore,vypila mlieko a este vypytuje...ona by len mlieko mohla pit...cely den.

Danka dik za info o vakcine,myslela som si,ze obidve davky nestihame do septembra..ale neva.my hlavne musime do septembra stihnut byt bez plienok. 😝 😝 😝
dufam,ze sa maly otoci dolu hlavou,lebo ak sa ma otocit hore hlavou,nech radsej zostane tak ako je teraz. 😒

idem vlozit foto haniskinej izby.a idem sa venovat dietatu.

dad1
28. apr 2009

jeeej,paradna izbicka 🙂 ,hanicka ma urcote obrovsku radost.krasne to je, leni 😵 😵 a satosky ma hanka tiez velmi pekne.

jahodka11
28. apr 2009

naaadherna izbicka!!!! ak raz budem mat dievcatko, aj ja budem mat taku 😉

vierkas
28. apr 2009

ahojte,
Timejka este spinka to uz taha od jednej, otvorila som jej dvere a nist spi ako o pol noci 😉 hadam sa kazdu chvilu zobudi, lebo dnes mame jedno stretko a neprideme asi nacas.....no neva, hlavne ze sa dobre vyspinka a bude spokojna 🙂

my sme dnes boli na kontrole, mala samozrejme zacala plakat ako sme vosli do amb., ale dr. bol sikovny a je strasne mily aj mu pekne zamavala a povedala papa ujo 😀
povedal, ze je to o.k , tak sa to snad pekne vylieci....dufam.....

veru Danka, dobre ze si pripomenula ockovanie, musim zbehnut za dr. a dohodnut sa na predpisani vakciny, esteze je kon 😀

Hanka ma izbicku nadhernu, ako princeznicka v rozpravke, v real je to uplne krasne a aj foto to samozrejme jednoznacne vystihuje 😵
a dufam a strasne zelam, aby sa malinky otocil ako ma 😉

no mala uz vykrikuje....mama kde je 😀

Lea, zajtra budeme na vas mysliet, drzkajte sa 😉

pekny dnik

michaela2410
28. apr 2009

Konecne som docitala 😀 ste sa tu rozpisali!
Dnes som utahana ako pes, ale sem som mrknut musela, inak by som nemala komplet den 😉
O pol osmej sme vyrazili rano a do Blavy sme sa dostali asi o stvrt na desat. - zapchy 😠 Isli sme krokom asi dvadsat km.
Danka, bola som na jednom ocnom vysetreni s Tomasom, ale vysledky nam poslu az postou. Bolo to o hubu, lebo najskor sme tam pol hodinu cakali, kym nas vzali (boli sme na jedenastu a isli sme dnu o pol dvanastej) a potom to vysetrenie trvalo vyse hodiny a Tomas uz nevedel obsediet. Bola to pre neho nuda. ☹
Budem koncit, musim ist pod sprchu a zajtra do "rachoty" (chap "roboty") 😀

karlatko
28. apr 2009

ahojky

prišla som vás aspon pozdraviť a dočítam neviem kedy , akosi nestíham Karolínka je akási mrzutá , to asi tie zuby máme aj režim uplne rozladený dnes zaspala po destiatej babke v kočíku a vstávala pred dvanastou a vydržala celý den až do pol osmej a pred chvílkou jej hodina sa prebudila, ( zaspíme okolo osmej a okolo tej desiatej sa prebudí skontroluje či som v dosahu a ked som tak spokojne zalomí)
dnes som bola doobeda sama v meste po strašne ale strašne dlhej dobe a poviem vám že som si pripadala divne normalne mi chýval kočík alebo niečo čo tlačím (mišiak) , mesto som obehala svetelnou rýchlosťou čo mi inokedy travá večnosť alebo sa tam ani nedostaneme - myslím nejaký ciel , stretla som sa aj s Lenkou tiež bola bez Hanky tak sme to obe patrične využívali 😉 😉 😉

idem už do púpav , tak sa všetci držte a hádam ste všetci ok. pozdravujeme

rencabv
29. apr 2009

Ja len na skok.
Predovšetkým LEA všetko najnaj k meninám, hlavne nech vás neobchádza zdravíčko ako čítam, tak ho nesmierne potrebujete u vás v rodinke,..... 🙂 🙂 🙂
Lenka izba je suprová, aj ja si niečo takéjednoduchokrásne predstavujem pre chalanov, no možno neskôr, teraz je na rade dvor,.........
Tak aj Timejka je už celkom ok, to ma teší, pozdravujem 🙂

Práve sa môj internet chystá opustiť domácnost, tak želám pekný deň, papa

dad1
29. apr 2009

cauky 🙂
jej dnes ma lea meniny?? renca,este ze si tu.ale lea je myslim krstena leona,tak neviem,ze ci oslavuje na nasu leu. 😕 ale ak ano,aj my sa samozrejme pripajame a zelame len same zdravie stastie,a lasku 😵
a renca aj my pozdravujeme do povazia ,som zvedava na ten vas dvor,bude urcite krasny. 😉

dnes by ste neverili,ale normalne sme s katkou v.a saskou "odtucnovali" v terene. 😀 boli sme vybavovat nejake sašine blbosticky a nachadzali sme sa dole pod namestim v casti,kde boli elektrarne kedysi, no a mne napadla "uzasna" myslienka, ako si skratit cestu na namestie,ze cez tie vysoke schody..nooo,na tom by nebolo nic,keby sme nemali aj kociky,takze sme si riadne zasportovali a tak sme to rízli potom do el pasa,aby sme si trochu za ten vykon povegetili. 😀 ale super bolo.
inak u nas som zacala s vyucbou samostatneho jedenia obeda,takze lucka dostava same hustejsie veci na jedlo,a papa to celkom pekne,polovicu rukami a polovicu s lyzickou. 😀 som si povedala,ze ked netrenujeme na nocnik,aspon samostatne jedenie by sme mohli,tak to uz asi 4 dni prevadzkujem a zatial spokojnost na oboch stranach.a vobec pri tom nevymysla,dokonca ani jedlo nevyhadzuje na zem a to mi teda robievala veelmi rada,opica 😠 😀

rencabv
29. apr 2009

Tak Danka v zdravom tele zdravý duch v el pase?????????? 😀 😀 😀 😀

Nech je Lea hoci aj Leona aj tak jej želám všetko najnaj.

Vratko nacvičuje samojedenie už dávno, Bystríka som krmila skoro do 3 rokov a ten bol šťastný, ale Vratko to zamietol a teraz celkom pekne je sám, ale ani neprotestuje, keď ho chcem krmiť ja . Vždy máme 2 lyžice a ideme na striedačku 😉

Danka a o kráse nášho dvora by som zatiaľ pochybovala aj teraz tu brázdi nejaký báger, tak uvidíme, nejde to všetko tak rýchlo ako by som chcela a ako ukazujú v teleráne 😠 😠 😠
pa

radfi1
29. apr 2009

Ahojte, ja len na skok, pochváliť sa s mierami: 4320g, 56 cm. takže priberáme a rastieme zatiaľ pekne. všetko dopadlo OK, akurát som vyrobila na čielku Adamkovi potničky, som si nevšimla, že už stučnel 😀 a potí sa pod čiapočkou, tak teraz natierame a už to má lepšie. hned sa mi u Dr. pocikal a potom ziapal od hladu, tak som ho kojila na izolačke.
a potom sme išli na výlet, bola som v tom Laugu - super som nakúpila, čo bolo treba, aj mne sa niečo ušlo, tak spokojnosť.
dnes mám opäť dve deti 🙂 zatiaľ dobre, Filipko je pri mne, ked sme sami hotový anjelik, horšie, ked sa stretne s deťmi, vtedy sa jaší, ale aj to natrénujeme. boli sme aj v meste, na zmrzke a stihli sme aj spánok o jednej a to sme vyrážali o jedenástej.
teraz chlapi chrnia, pôjdem ich nasledovať.
Hankinu izbu som videla reál a je to nádhera, Lenka má dobrý vkus a ja som sa ani vynadívať nemohla....
Lenka, tak sa hádam malý umúdri a uloží ako treba....
Miška, tak ako ste dopadli v BA???? aj tak si dobrá, ja by som na Kramáre netrafila, ale ty si tam aj študovala, tak sa tam vyznáš. ja by som akurát tak Ikea a Avion zvládla. včera som mala premier jazdu do Lauga, to bola moja najdlhšia samostatná. ale teraz, ked mám tátoša, tak mi snád vydá chodiť aj na plávanie s Adamkom.....Lenka, potom by sme mohli chodiť spolu, ked sa zbavíme 😀 našich starších detí......
Dám očkovať aj ja FIlipka proti žltačke, už som sa dohodla s Dr. - ked pôjdeme s Adamkom z nožičiek, tak dostane F. pichanec a to sú až dva?????no, super....
Danka K. - teraz sa budem báť strihať si nechty, ja to tiež tak všeljak robím, hlavne neviem dobre strihať. a z toho, že nič nestíhaš, si nič nerob, to aj my všetky sme boli také....teraz nemám inú možnosť, tak musím makať, ale je pravda, že A. je omnoho pokojnejší a viac prespí ako F. keby bol taký F. za mlada 😀 tak by som mala pohodovú materskú....
a Danka, ja teraz naozaj periem každý deň a cez leto to asi aj tak bude....dve deti, už chápem Leu a Janku, ked stále písali ako upratujú a peru a pod. - už som na tom rovnako. Jojo mi hovorí - ty ideš ako motorová píla 😀 😀 😀 😀
Danka, tak ty len po baroch chodíš, sa ti žije 😀 ale niekedy sa určite pridáme bud. týždeň. zajtra ideme k Renáte, budeme mať rodinný výlet a v piatok voľno, paráda.
tak sa majte krásne....pa pa
dnes idem na masáž, sa teším....

mrenka
29. apr 2009

Lei, vsetko naj naj naj k meninkam 😉

ostatni sa dufam mate fajn, ja nestiham, hanbim sa, nemam prehlad 😢

vierkas
29. apr 2009

ahojte 🙂
dnes na to doobeda uslo velmi rychlo, prisli obe babinky tak sa mala vytesovala a potom sme isli von a do DM na nakupy, tam sme stretli Janku s Vikinkou a potom som stretla Janku,c Katkou,g.kocikovali tak som sa k nim pridala, Timejka kupodivu chcela sediet v kociku a ani sa nepytala hopa 😉
Anetka je nadherna, a uz teda riadne podrastla aj Matejko narastol s Timejkou si vymienali na seba pohlady......no neviem,neviem 😀

Lea, aj my zelame vsetko naj k meninam a dufam, ze ste to dnes dobre zvladli 😉

Radka, teda klobuk dolu zvladas to na jednotku, si sikulka a Adamko krasne rastie, maminka ho dobre krmi 😵
vcera navecer sme isli okolo vas, som si myslela, ze budete na ihrisku som vas vyzerala 😉

Danka,k aj mojej mamine robili to iste pred dvoma tyzdnami a ja som jej to osetrovala kazdy den, lebo sa nemoha na to pozerat, ale nemala to take hrozne len sa jej zle chodilo a nemohla ani topanku obut a ty ako?

Adka, tak nech sa ti dari a aj troska oddychuj, ale ceni sa, ze si na nas nezabudla a sem tam sa ozves, a ako Lili v skolke?

Danka, tak teda to bo riadny teren, to by som ja dusu asi vyplula kym by som vysla hore aj s kocikom 😀
inak dobre cez vikend oslavte a zabavte sa 😉

Timejka sa uz tiez krmi sama, a ako Renca pisala aj my pouzivame dve lyzicky a niekedy papa uplne sama, ak je nieco hustejsie a ide jej to celkom pekne 😉

mala uz je hore tak ideme papat a von pa

michaela2410
29. apr 2009

Danka, to ste si ale dali "streku"! 😝 ja som bola tiez casto taka hrdinka, ze schody hore-dole, kocik "na plecia" a podho! Ale uz by sa mi to veru nechcelo. A to som raz musela zvladat na sieste poschodie. Pamatam si, ze konstrukciu som nechala v pivnici a vanicku s Lukasom v jednej rike, k tomu plna taska s nakupmi a vtedy dvojrocny Tomas za druhu ruku. Fuj, ani mysliet sa mi nechce... 😖 😖 😖

krajcatko
30. apr 2009

Tak i ked tu mam na uni frmol, par organizacnych veci. Dani vcera ste ma s Milanom ukecali, pojdeme aj my na aute. Asi by sa nam potom vecer nexcelo ist osamelo domov. Takze berte co chcete. Uhrikovci beru nejake masko, ja som dnes prikupil kur. kridielka a stehná + spekacky. Zrejme ohen robit nebudeme, nechame to vsetko na grile. Asi to bude aj pre drobcov bezpecnejsie. Snad sa nam nerozprsi. Pekny den vsetkym.

krajcatko
30. apr 2009

A som zabudol. Vyrazame okolo 10.00, aby sa k nam na par hodiniek mohli pridat i Nemcekovci.

dad1
30. apr 2009

juuj,a uz sa hrozne tesiiiime.nech uz je zajtra.
my sme nakupili moooc dobre grilovacie klobasky a parecky obalene slaninkou - mame odskusane a je to mnam 😵 ,a nalozim aj trosku masa,aj ked budeme mat toho uz teraz dost,ked aj vy ste kajko toho tak vela pripravili. 😉
a nejaku zeleninu a keksiky donesieme.no bude fajn,len nech vyjde pocasie.

my sme dnes od rana behali po obchodoch,a lucke sme presvihli spanok,tak teraz este nespi,a ani asi nebude,ale chceme ju nechat v postielke aspon na odpocinok,tak tam je a zatial sa tam hra.uvidime,co na to povie. ale ved aj v skolke ich nechavaju ucitelky lezat,aj ked nespia,tak co.😀

miska 😕 😕 😕tak taka macherka nie som,to si sa ako na to 6.-te poschodie dostala??to cumiim,klobuk dolu.

dad1
30. apr 2009

noo,lucka sa na odpocinok bez spanku vyprdla a zaspala. 😀 aj tak dobre,aspon nebude upistana.ale o hodku ju budim,bo by zas sla spat neviem,kedy.

dad1
30. apr 2009

a lea - ako ste dopadli vcera v BA,dufam,ze ste OK.

dad1
30. apr 2009

a Adamkovi to vypisuje,ze ma presne 4 tyzdne,tak gratulujeme! 🙂

michaela2410
30. apr 2009

Danka, uz teraz ani ja neviem, ako som to dokazala, a ani by som si uz na to netrufla. Hlavne, asi by som uz mala lahsi kocik 😀 Tanten sme uz predali davno a golface tiez. Tretie neplaniujem (aspon ja...)

Pochopila som, ze sazajtra chystate na grilovacku, tak nech vam vyjde hlavne pocasie. 😉

krajcatko
30. apr 2009

Danka mi urcite ideme autom, tatino nemyslel na moj palec... 🙂 Daleko by som asi nedosla, este som si neskusala ani tenisky, chodim len v slapkach. Uz sa tesiim, ze si konecne budem moct obut aj nieco ine ako tie tenisky, co som v nich poslednych par dni kvoli bolesti musela chodit.

Vierka nemala som to ani ja teke strasne, dalo sa to celkom vydrzat, Kajo ma sice strasil, lebo aj on to mal, ale on to mal ovela horsie, lebo zevraj mu to uz cez topanky smrdelo ako to hnisalo, no fuuuj. Ja som to nenechala zajst az tak daleko. Za aky cas sa to vyliecilo tvojej mamine? Kedy si budem moct obut normalne topanky? Dnes v noci sa mi aj ten obvez dal sam dole a doktor mi kazal mocit si to v repiku.

No tak ja prcham, ideme kupat, teda sprchovat, lebo najnovsie to skusame pod sprchou, celkom sa nam to zatial paci, tak uvidime dnes, ako bude maly reagovat. Neviem preco sa tej vody tak boji chrobak maly.

Tak sa majte
PEKNY VECER

karlatko
1. máj 2009

ahojky

prišla som zachrániť koníka na )1. mája asi sa všetci pozkávate pod rozkvitlou čerešnou 😀 😀 😀 , ked tu nik nebol

dnes ale bol hic , aspon nám krásne vyšiel grilovací den na zelenej vode - bolo suprišne a detičky boli ako anielikovia ako vždy , po rodičoch 😀 😀 😀
Radka - tvoj koláč bol ozaj suprišný tak som si dobre pochutila, tak ako minule na Dankinom ja som skôr na sladké 😀 😀 😀 - zbohom línia 😎 ale pri naších detoch to vybeháme, no nie???

už som aj fotky stiahla s foťáha do PC , a pozreli sme si ich spolu s tatinom aby videl ako sme sa mali suprišne a závidel, že muselo byť dobre a všetky fotky sa mu páčili myslím si že dosť pekný fotiek sme spravili spoločným silami 😉 😉 😉 , tak sa budem snažiť vám ich čo najskôr zaobstarať aby ste sa mohli aj vy pokochať 🙂

tak super den za nami a môžem isť spokojne spať 😉

Krajčatko - bolo ozaj suprovo!!! a našla som aj miesto na hupačku to som vám zabudla povedať tak prište bude aj hupačka 😉

krajcatko
1. máj 2009

Tak, aby sme aj my prispeli do diskusie na 1. maja. I ked ja som na 1.maja uz 31 rokov skoro denne. 😎

Ozaj bolo dobre, maleho sme okupali, osprchovali bez problemov, dokonca plakal, ked isiel von z vane. Tak si to uziivam, lebo konecne mi Danka nebude nadavat, ze minam stale vodu. Pokial ho sprchneme a pohrame sa, hned mam plnu vanu. Potom sa napapal a od pol 8 spi ako zabity aj s Dankou. Ja este pozeram krasokorculovanie (MS v hokeji).

Katka ako som vravel, susedia mali a stale maju tyc na hojdacku, takze OK.

A s tou rozkvitnutou ceresnou je fakt problem, si to videla - ceresna odkvitla a same plody.

Ahojte,,,

karlatko
1. máj 2009

tak mi to nedalo a pridala som nejake to foto , ked nás tata pozera pri mne hokej alebo ako to Kajko nazval kraso 😉 , ale tu ším to nášho tata uspalo dokial som ja popridávala 😉

tak pozrite dala som to do druhého albumu Karolínka od 5. mes. nemala som to kam dať musím spraviť miesto na nové fotky a straré treba zmazať ked mi je to tak luto

a Adamka musím tiež pridať ale asi až zajtra už nato nevidím už mi oči klipkajp

karlatko
1. máj 2009

a este som zabudla celkom dobré foto vyšlo na deke Danka a Milko su suprové ide s ních dobra atmoška hlavne tam kde sa Danka smeje... 😉

dad1
2. máj 2009

bre ranicko 🙂
vcera bol ozaj nadherny den,uzasna akcia.aj nam sa pacilo.vcera som hned chcela zanut kona a poreferovat,ale mali sme jednu neohlasenu navstevu,tak som nestihala.
musim povedat,ze cerstvy vzduch deticky uplne zmorili,danka s riskom vyspavali od pol osmej,nasa lucka zaspala vcera o 21,00 a teraz este chrni ako o polnoci 😅 ,tak to zas bude mat fajnovo posunuty rezim,ale nech,aspon sme sa aj my vyspali,tak ako keby sme ani nemali dieta. 😀
katka ty si akcna,uz si aj fotos pridala a podarili sa ti peknee,uz sa tesim,ked nam ich poslete. 😎

tata odjechal do skoly,ja rozmyslam,do coho sa pustim,ale nist sa mi nechce 😔 😀 a zas vonku fuka 😠 😠 ,na prechadzke mi lucku opat poprefukuje,to uz ma fakt ser...
no ale nekazme si naladu,ze ano.takze pekny vikendik zelam a tesim sa,ze sa postretame na prechajdach. 😵

rencabv
2. máj 2009

Tak som si pozrela foto a zjavne vám bolo včera dobre.
Aj my sme v
Včerajší deň strávili vonku, ale žiadna opekačka, ale makačka ☹ , aj tak zatiaľ nevidno nejaký výsledok, len sa to rysuje ale pomalyyyyyyyyyyyy 😉
Bystrík spal s babkou a keďže nás nemal kto prebudiť tak sme spali až do 8,00, čo sa nám nestalo už asi 100 rokov!!!!!!!! 🙂
Ano Danka je dnes naozaj zase taký ufučaný deň, ale už sme si na to aj zvykli nie 😀 😀 😀
Idem troška pospratovať a potom uvidíme čo sa nám bude chcieť, tata išiel pískať, Bystrík išiel niekam s Marikou, tak si budeme bačovať s Vratkom sami 🙂
Vidím to na žehlenie..........

Pekný dníček 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre