Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
4. máj 2009
radfi1
4. máj 2009

Veru, Kačena, dobrý postreh, radšej nech sú šibali, ako zakríknuté deti.
náš tatino má taký názor aj na tie záchvaty vzdoru, že vraj sa formuje jeho osobnosť, my nemôžeme povoliť, ale on nech si vraj povie, čo chce 🙂

radfi1
4. máj 2009

Pozrela som aj album čerešničky 😀 Maťko sa hral tuším na bábo 😀 je chutný, a tiež je tuším vystrihaný, ako šibač bol bohovský.....na tej fotke s Anetkou sú zlatí.....
Filipko tiež tak ľúbi Adamka, stále sa vypytuje, kde je, stráži ho v aute, bozkáva ho.....uvidíme dokedy...
musím im urobiť spoločné foto...potom pridám...
pa, idem sa natiahnuť, jeje, to je už toľko hodín....

michaela2410
4. máj 2009

idem si vas narychlo precitat, kym deti pozru vecernicek, ved akosi nestiham, ale kona si nenecham ujst 😎 😀

karlatko
4. máj 2009

koláč sa chutovo podaril len ho mám akýsi malý (ploský) oproti Radkinému , no nabudúce sa hádam podarí lepšie, ale tata si hned všimol , že nejaký nový koláč , že taký ešte nemlsal 😎

aj fotky som spravila ked sa stretneme tak si pýtajte budem ich mať pri sebe aby som nezabudla - a dnes sme skoro vyhoreli ako som robila fotky tak som robila Karolínke polievku no jasne že som zabudla , voda sa vyparila a výsledok dym po celom dome 😖 - šikula

Radka dakujem za pochvalu , ale ideš mi príkladom ked tolko ty toho postíhaš pri dvoch detoch , ja sa potom hanbím že sa flákam, ale dnes som toho ozaj vela postíhala od piatej pri hrncoch pre majstrov varila, prezlikla periny , povysávala a pospala doobeda s Karolínkou , vychádzka na Kačák , koláč , varila obed pre Karolínku, opať von na vychádzku, ale dnes mi to naše dieťa dovolilo bola ukážková

dad1
5. máj 2009

bre ranicko 🙂
lucka si chcela hned zrana vypocut oblubene piesne z internetu,tak som to hned vyuzila,ze nieco pisnem. 🙂

katka ten kolacik je vyssi,ak ho das do mensieho pekacika.nabuduce skus tak 😉 vcera si bola gazdinka roka,a vsetko si ako perfektne postihala,super. 🙂

dad1
5. máj 2009

vierka,tak sa vam zije,ked je tata s vami doma.a timi s tym Jujom (ideme do Juja) 😀,ona uplne perfektne uz rozprava.super. 😎
a tie kamene hadzat do kanala bol super tip,aj my uz mame novu zabavku.

radka,aj ked si vcera mala rozhodeny rezim deti,aj tak ti vyslo sem mrknut,takze zvladas perfektne.a co sa tyka hrania adamka,tak si pamatam,ze sme cumeli,ze filipko sa uz 3-tyzdnovy hral s tymi slonikmi.u adamka ta to nenapadlo asi preto,ked on cely prvy mesiac skoro prespal 🙂 a co sa tyka tych vyjadreni,co ma dieta zvladnut v akom veku,uz sa na tom musim 😀 😀 ,lebo ti psychologovia neviem,kde na to chodia,ved podla niektorych tych clankov,je polovica deti asi zaostala 😅
a ekzemik filipka ☹ ,myslim,ze vsetko robis super,si sa dala aj na tu dietu,aj kremy skusas,viem,ze ta to trapi,ale on je predsa len maly a tiez si myslim,ze z toho vyrastie.tak hlavu hore. 🙂 ale lepsie by bolo,keby sa podarilo zistit,co mu sposobuje koznu reakciu,aby sa tomu mohlo vyvarovat.no musime pockat,ked kazdy Dr, ma iny nazor,tak uvidime az po tych testoch v 3 rokoch.

michaela2410
5. máj 2009

No, mam volnu hodinu, tak som sem mrkla. Vidim, ze vsetky si uzivate MD a tulate sa detickami niekde vonku 😀 hoci dnes je akosi zima.
Tema psychologovia? Ja mam teda jedno dieta nadane (dnes mam potvrdene, ze v niecom je na urovni sedemrocneho a v niecom zaostava trocha-kreslenie) a druhe dieta je podla mna asi pozadu. MM vravi, ze nas Lukasko je taka "brzdicka"

lea3
5. máj 2009

Ahojky 🙂
bože, ja asi neviem, kde čumím, keď čítam tie príspevky, som si dnes dočítala, že ste Miška, mali v BA úraz, no tak to je sila ☹ , veru, hneď sa zlé stane, keď to vôbec nečakáš..., ale to je dobre, že mu to nemuseli šiť, tak želáme rýchle uzdravenie a bez následkov.... 😉

Inak, spomínam si na minulé leto, ako sa Mrenkina Lilianka na námestí tiež narazila na niečo kovové, a lietali po doktoroch v TN, tiež to vyzeralo hrozne... ☹

Ja tiež čakám, kedy sa Adel na niečo nabodne, tá tiež neposedí a lieta ako bez hlavy... 😖

Dnes sme boli vonku doobeda v Arkoši, bolo tam suprovo, vôbec tam nefúkalo, tak sme si to opäť užili... 😀

Ráno som bola na kontrole s tým mojím ramenom, no patááália... som mala vybavené, že ma zoberie hneď, ale aké ofuky robil... 😠 no nakoniec sa to podarilo, zobral ma za chvíľu (vďaka kamoškinmu telefonátu), a dal mi na to obstrek, bolelo to jak šlak, hneď som si doma musela hodiť tabletku od bolesti... 😝
Vo štvrtok idem na kontrolu...sa mi nechce, som zvedavá, akú ďalšiu liečebnú kúru mi nasadí... 😅 😎

mrbaby
5. máj 2009

Ahojte..
Dnes sa nam nechcelo spat..az teraz zaspala..stale chodila cikat... 😉 😉 ale mala stastie ze vzdy nieco -aspon kvapku vytlacila lebo som uz bola na nervy..potvorka mala kolko ma rozumu..

Ideme dnes k Dr..Emka ma ekzem pod kolenom a v lakti..a stale si to skrabe tak nech sa na to mrkne a Vika ma asi dalsi hemagiom..uplne malinky -ale ma to zaskocilo tak chcem pocut jej nazor na to ze cim to je..a ci je to normalne..

Idem sa dotlacit palacinkou a lahnem k Tv mali sme divu noc...

lea3
5. máj 2009

Bože, a včera večer sa Adelke vyhodil na tom kožnom útvare zase pľuzgier, aj si to chytala a vravela "bolí", tak neviem, asi ju zase podráždila plienka, alebo sa jej to prehrialo... 😠 šľak aby to trafil, už neviem, ako sa proti tomu brániť, keď to má zrovna na takom blbom mieste... 😖

lea3
5. máj 2009

čau Jani, takže Ty už TV-kuješ... 😀
inak, dnes sme si pri tých našich babách moc nepokecali, ale bolo nás tam veľa... 😀

mrbaby
5. máj 2009

Este som tu..pridavam fotky..pozerala si si tie na kluciku??

lea3
5. máj 2009

ešte nie, chystám sa do vane, nutne si musím umyť vlas... 😝

lea3
5. máj 2009

fotečky sú suprové, akurát si mohla otočiť tie naprieč... 😉 😎 (Ty, taká PC-rekordmanka... 😀 )

lea3
5. máj 2009

...a Emka aká veľká slečna... 😵

lea3
5. máj 2009

ááá, už si to napravila... 😀

mrbaby
5. máj 2009

Ved som ich tocila..asi si to pozerala ked som na tom este pracovala.. 😉 Ema to je baba..teraz tak narastla..vsetko je jej male..

mrbaby
5. máj 2009

Stahujem tie dnesne..ale neviem ake budu..dnes boli fakt jak z divych vajec.. 😠 keby satak raz za cas posadili a hrali sa..Kupime im plne vedro zmrzky a budeme mat pokoj..cooo?? 😉 😉 😀

lea3
5. máj 2009

Veru, to by možno obsedeli... 😀 😀
Už som si stiahla tie naše baby z Tvojho kľúča, ale tam máš fotiek... 😀 tak pokukám aj ostatné...
Môžem????? 😀 😎

lea3
5. máj 2009

Tie fotky sú ozaj perfektné, a Adel v tých okuliaroch...ako si vravela... to je teda ksicht... 😀 😀 😀

mrbaby
5. máj 2009

Tam su aj ine fotky?? ved pokukaj... pridala som aj Adelku z dnesnych fotiek do mojho albumu..kukaj

mrbaby
5. máj 2009

Ta stou flaskou je super..len nieje dobre vidiet ake je to dieta.. 😉

lea3
5. máj 2009

ááá, už si aj pridala tie dnešné... paráááda 😀 a sa Ti tusím zaľúbilo retro čierno-biele???? 😀

lea3
5. máj 2009

ale veď to je vidno, že je to tá moja baba... 😉 (ten profil nepustí... 😀 )

lea3
5. máj 2009

Musím si ten kľúč ´dať hneď do peňaženky, inak Ti ho budem nosiť týždeň... 😉

mrbaby
5. máj 2009

NOOOO!!!!! to ano tato farba je taka ina..farebne by asi nepoli take zaujimave.. 😎

lea3
5. máj 2009

Varím divinový guláš, lebo môj manžel mal dnes v robote na obed len zeleninový tanier, tak nech sa napapá... 😀 😎 😎

lea3
5. máj 2009

Jani, ja prchám umyť si tú hlavu, lebo neviem, dokedy malá vydrží drychmať, tak sa maj krááásne, a zajtra si zavoláme... 😉

mrbaby
5. máj 2009

Mnam..ja som mala palacinky...som presladena..taky gulasik by bodol..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre