Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
5. máj 2009

ahojte 🙂
ja som sem zaskocila,kym pojdem lucku ulozit.hned som pokukala nove fotos,fiii,paradne ste sa pofotili a janka niektore zabery su uplne profi,aj ten efekt sa mi na nich paci.
dnes ste boli v Arkosi? tak to sme sa museli minut,alebo sme si nevsimli,my sme boli vonku so sašou a isli sme hore do metropolisu kupovat nejaky kochlik saše na pazitku.ten sme nekupili,ale za to my sme odisli domov s novou kacicou. 😀 😀lucka ju zbadala a uz ju nechcela pustit z ruk,ani predavacke,ked ju chcela nablokovat. tak spustila nárek,ze katitaaaaa,katitaaaa daj!😝 no sranda.
tie vase problemy na kozi malych ma mrzia,dufam,ze to bude vsetko OK.drzim paste.
my sme dnes zakotvili v el pase,ale bolo tam jak vo vyhnanstve na sibiri,strasne fucalo a brutal zima,tak sme to asi po 15 minutach zabalili.

dad1
5. máj 2009

my sme dnes mali tiez sladky obed - parene buchty,lucka ladovala ako keby rok nejedla. 😎 odkedy sama jedava obed je este lepsie ako doteraz.vcera na kacaku sama zjedla celu fazulovu polievku,no cumiim.drzala som jej podbradnik pod pusinou,a vytieklo jej z lyzice asi len 1,5 lyzicky,inak vsetko sprasila a ako spravny gurman,to este zajedala chlebom.parada.

dad1
5. máj 2009

este ste tu niekto? ci samodebatim?? 😉

mrbaby
5. máj 2009

Som tu..vesala som pradlo..

dad1
5. máj 2009

ja som tu tiez 🙂 ale odbieham,lebo nasa lucka ma zas hysak pri zaspavani. 😠
zacalo to vcera,a aj dnes rovnaky scenar.sa nam total poserkalo obedne zaspavanie. 😠 vcera revala tiez,a nakoniec zalomila,ale spala len 45 minut a to jej bolo samozrejme malo,lebo sa zobudila s takym istym revom,ako sla spat.a dnes sa to tusim opakuje.aaach,jo,uz bol dlho klud.to aby som sa nahodou zbytocne netesila,ze sme uz dlho ukážkoví. 😀

mrbaby
5. máj 2009

Danka, to je vsade..aj u nas boli dnes protesty..len Vika je uz taky vyscata ze zacne hukat CiKAMMM!!!lebo vie ze pridem..potvora..a trvalo nam zaspat 45min..a to uz v meste sa ukladala ze buva..o 12tej.. 😖

dad1
5. máj 2009

no ved hej,ale stve ma to,lebo ak takto vyvadza,potom zle spi a do vecera je nemozna.

dad1
5. máj 2009

u nas to tiez skusa,ze ma akoze puva,dokonca si aj dobrovolne lahne,ze sa akoze ide dat prebalit,co inokedy ju musim nahanat,no herecka je to. 😀

dad1
5. máj 2009

myslim,ale ze ju serkaju zuby,tak je rozhodena.lebo jej teraz v rozmedzi 3 dni vysli 2 zuby,tak asi sme este nie s nimi u konca.asi zacnem zas aplikovat to mlieko na zaspatie v tychto dnoch,uvidim,ci zaberie.

mrbaby
5. máj 2009

No, skus mozno sa len nevie ulozit ked ju to boli..ak mlieko pomahalo tak jej ho daj..

dad1
5. máj 2009

doteraz som s nou bojovala,som zvedava,ze dokedy potiahne,dufam,ze nie ako vcera.mlieko zabralo,tak uvidim,ak by sa zajtra opakoval ten isty scenar,nedam jej mlieko rano,ale az pred spanim,aby som jej nezvysovala davku.ked ho pila 2 x denne,bolo to optimalne.

martinano
5. máj 2009

caute
este som necitala pozeram,ze lucinke idu zuby nasmu martinovi vysiel kazdy den jeden, takze nam pribudlo 5zubov za posledny tyzden 😝

ceresnicky
autor
5. máj 2009

Ahojte baby ja sa po sto rokoch ozyvam, tata vcera pridal z prace nejake fotky a dneska sa zase realizoval tak kuknite a zasmejte sa trosku 😉
inak zijeme po starom napisem viacej ked bude casu 😵

martinano
5. máj 2009

ahojte
tak ja som tu konecne zakotvila vsetko som precitala nic si uz nepamatam.tak tu je to same stretko a grilovacka my sme na tom podobne preto nestiham, mato sice da zabrat,ale je to v pohode.vela chodime uz peso,tak si tyie kopce vylezie sam 😉 .u nas bolo dnes pekne,ale fucalo,nejaka som dobre prefucana,lebo mi zostalo neako blbo, hlava ma boli 😝
matejko je fesak a anetka krasna,na tych detoch vidiet ako to vsetko leti, strasne vsetci rastu popozerala som fotky.

radfi1
6. máj 2009

Ahojte,
včera som sa sem akosi nedostala, mali sme na návšteve babku na celý deň, tak nám nebolo smutno. večer sme ju išli zaviesť a hned som tam nechala aj Filipka na noc 😀 dnes sa chystáme na výlet do TN, tak poňho ráno pôjdem. dnes to vyzerá na škaredý deň, tak ho prešopingujeme 🙂
Janka B. - fotky sú veľmi pekné, tu sa tuším na tiráčkach rodia normálne profi fotografi. musíš mi ukázať, ako sa robí taký ten retro efekt. či to už musí byť nastavené ked fotiš??? baby sú krásne, jedna krajšia ako druhá. naozaj sa ti tieto zábery podarili......a u Dr. ste dúfam dobre pochodili......
a dala si mi tip na dnešný obed, budú palacinky a hotovo....
Danka, Lucku to určite prejde, ona to pri zuboch máva vždy trocha rozhasené a potom dllllllllllllllllllho seká dobrotu....my už máme tuším všetky zuby, ale začal si zase strkať prsty do pusy, žeby ho mohli svrbieť aj tie, čo ešte len dorastajú?????a on máva raple, či idú zuby alebo nie....včera v noci o pol piatej pricupkal k nám do spálne, akože on je už hore 😒 ale po hodine to vzdal a spal potom do siedmej.
a mali sme včera teda talianske poludnie - prichádzajúc domov sa obe moje deti rozhodli, že si precvičia pľúca a to boli teda rachoty, jeden reval, druhý ešte viac- no na nervy by človek zostal - jedného som spacifikovala plným prsom a druhého misou polievky - fakt sú zlí tí chlapi, ked sú hladní 😀
a naozaj sa mi potvrdilo, že moje deti sú rozplazenejšie, ked je niekto u nás, teda aspoň dúfam, že takého scény mi nebudú robiť často.
ale vynahradili mi to obedným spoločným spánkom, tak som s nimi chrnela aj ja 😀 😀 😀
Danka, a na tie testy alergické pôjdeme v 2 rokoch, teda aspoň tak mi hovorila Dr., že sa to skôr neoplatí, prečo, to naozaj neviem. ale ja som si istá, že to bude alergia na prach- to by sa ani v piesku hrať nemal.....včera som kúpila aj tú indulonu, tak budeme natierať. a zrovna som v magazíne včera počula, že sojové mlieko je rovnocenná náhrada kravského, čo sa týka vápnika, dokonca má viac železa 🙂 tak ma potešili.....a jemu chutia aj tie sojové jogurty...
a v meste sme sa minuli, ja som bola na okružnej jazde za nákupmi. El paso malo zavretú bránu...ale vieme už, že ked fučí, tak jedine Arkoška 🙂

radfi1
6. máj 2009

Lea, tak držím palce, nech sa ti rameno rýchlo dá do poriadku......

radfi1
6. máj 2009

Miška, vy ste teda vtipní rodičia, že brzdička - to ho asi veľmi porovnávate s tomášom, a vieš, že by ste nemali?????? a niekedy je lepšie, nemať veľmi nadané dite, s ním sú veľké starosti 🙂 ešteže sme takí priemerní...
a Danka má pravdu, Filipko sa prehral aj hodinu ako mesačný, Adamko je hotový už po piatich minútach, sa mi dokonca zdalo, akoby sa tých hračiek bál, také ustrašené očká na ne valí. včera pri kúpaní tatino povedal, že to je malá Radka - bojko, ked vymrdzil pusinu 😀

radfi1
6. máj 2009

Kačena, už sa teším na fotečky a ty si veru iná gazdiná - ale čo už narobíš, ked chceš bývať, treba navariť 🙂
jaj a Lea, vy ste čo jeleňa zrazili, ked máte stále nejakú divinu?????
Janka Č. - veru vtipné fotečky ten váš tatino narobil, a Maťko typický chalan, čo najväčšie auto a radosť je na svete 🙂

radfi1
6. máj 2009

Idem sa trocha pohrať s fotkami, bude plač, idem mazať albumy 😒
jaj, a včera sme trénovali cikanie, akože....kúpila som autíčkové slipky, s hrdosťou sme ich obliekli a snažili sa ich neocikať. potom sme sedeli 15 minút na WC - jediný výsledok, že sme sa nakamerovali a vyfotili, ale nič neurobili. to sa konalo v plnej paráde až po 5 minútach a vôbec mu to nevadilo, že má špinavé slipky 🙂

radfi1
6. máj 2009

OK, fotečky sú pridané....tak kuk na mojich chlapov 🙂
idem niečo robiť, aspoň sa najem 🙂
pa a pekný deň vám prajem....

radfi1
6. máj 2009

Ešte by som sa chcela s vami poradiť. Dali sme si odobrať pupočníkovú krv, prišli nám výsledky, všetko OK, len použiteľná je to hmotnosti len 52 kg, čo sa mi zdá veľmi málo, aj ked tam písali, že už robia testy a neskôr možno množstvo nebude dôležité....čo vy na to?
dík

martinano
6. máj 2009

ahojte
chalani isli nieco vybavovat,tak som sama 😉
radka super samodebat 😉
ja sa sem dostanem vzdy vecer a tu nikto, no co uz.
tak zubky
nam idu ocaky mam radost 😠
radka sojove mlieko je fakt vyborne a je ozaj nahrada kravskeho
idem kuk fotky, nioco upratat a budem chvilu vegetit

angelos
6. máj 2009

ahojte

Hanka je od vcera u babky na zahori,tak si vegetim,spala som do 10! 😲 Ideme za nou az v piatok,dufam,ze to spolu zvladnu.Teda hlavne babka... 😀 V sobotu oslavuje Hankin pradedko 80tku,rada by som sa este zucastnila oslavy a v nedelu mozem ist rodit. 😀 Maly je uz otoceny dolu hlavou,som rada. 😵 Uz sa na neho hrozne tesiiiim. 🙂
Lea,Janka vase kozne 'trampoty'ma velmi mrzia. ☹ Jani bola si s Viki u dr.?co ona na to?
a fotky hereciek su superne,Janka patri ti pochvala 🙂 a konecne aj Adelku vidim na foto 😵 Lea na fotky akosi kasle,vsak? 😀
Anetka s Matejkom su rozkosni. 🙂 A Matej je extra star! 😎
Radka chalosi su podareni,uz sme sa s vami dlho nevideli. 😒 Vzdy pozeram na fotkach,ze co obliekas Adamkovi,lebo ja som z toho trochu magor.Hanka je decembrova a ja nejak neviem co vsetko bude drobec teraz potrebovat.Sa mi vidi,ze mame toho malo.Aj som obehla obchody v meste,ale tu je to priserne.Vcera som nieco poobjednavala na MMB.Pozerala som,ze Adamkovi do autosedacky nedavas nic...ani ked ste isli z porodnice nic nemal?bol v sedacke?Take asi blbe otazky,ale Hanku som domov viezla vo fusaku v kocikovej vanicke. 😅 Ale teraz uz musia byt v sedacke.. 😝

vonku je kosa,aj som mala v plane,ze skocim k Vierke na kafe(Vierka o tom este nevie 😀 )tak neviem...ci sa mi bude chciet vystrcit nos z domu...ked nemusim dieta 'vencit'.

angelos
6. máj 2009

Filipko ma nove slipky,parada. 🙂 Tak uz len zelam,aby bol coskoro bez plienok.Aj ja som si myslela,ze ked kupim Hanke pekne gaturky,bude cela happy a ona do nich kludne pustila bobek. 😠 som zvedava ako to zvladne ...do septembra. 😝

angelos
6. máj 2009
lea3
6. máj 2009

Ahojky 🙂

Radka, jeleňa sme nezrazili, (škoda 😀 😀 😅 😎 ), ale na jeseň svokor dostal od poľovníkov celého diviaka, tak ho naši chlapi na chate aj odrali, naporcovali a uskladnili na chate do marazáka, no a tak si my už len chodíme na mäsko, ale sa riadne míňa, lebo všetci to máme radi... 😎

Lenka, máš pravdu, na fotky kašlem... 😅 , nesce sa mi, alebo zabudnem foťák, keď sme niekde..., no ale ide leto, tak sa hádam polepším... 😎
.. a super, že sa malinký otočil, teším sa s Vami, tak predsa len poslúchol maminku...

Maťa, tak to je sila, toľko zúbkov v tak rekordnom čase... 😕 , ale aspoň už máte po tom...
Adelke lezú všetky 4 trojky už 2 mesiace... 😖

Janka Č.: fotky sú úúúžasné, a tie super komentáre, som sa nasmiala, a kdeže ste to našli taký žeriav??? To je ten na námestí???? ... a reklama na zub.pastu nemá chybu... 😀 😀

Radka o tej pup.krvi - netuším, ale ten vývoj ide tak dopredu, že to za pár rokov možno stačiť bude... kto vie?

Dnes sme boli zase v Arkoši, bolo celkom ok, ani tam nefučalo vôbec, baby sa hrali, mali aj frajera Šimonka, a prišla aj Lucka s Karolínkou na chvíľku, ale potom zdrhli, išli kupovať klobásky a slaninku... mňam.... 😀
To ja teraz nejem, lebo veď keď už sa trápim vo fitku, tak nech to má aspoň nejaký výsledok...
😉

lea3
6. máj 2009

jéééj, ahoj Lenka, som si nevšimla, že si tu... idem prečítať Tvoj dlllllhokánsky príspevok. 😉

angelos
6. máj 2009

...ale zase kedy bude Slovensko Rakusko...?ze ano...

lea3
6. máj 2009

Fíííha, už som prečítala, tak to je teda názor, odborníka, ktorý tomu asi rozumie.... ale všetko toto je o peniazoch a o zarábaní na pocitoch rodičov a ich pocitoch viny, ak to neurobia, že možno v budúcnosti svojmu dieťaťu pri ťažkom ochorení nebudú môcť pomôcť... 😖
Je to sila. My sme to tiež nedali. Neviem, či sme urobili dobre alebo nie... 😖

angelos
6. máj 2009

ahoj Lea 🙂
aj Hanke sa tlacili trojky celu vecnost...ale vydrali sa.
tak poctivo chodis do fitka...a do ktoreho?herkules?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre