Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
12. máj 2009

ozaj, kúpila som si dve dracény, tak ich idem presadiť...
ale ešte sem kuknem. 😉

rencabv
12. máj 2009

Čaute, tak aj my sa trápime so sopľamí, a to ani klímu nepoužívame, myslím, že to bude tým teplom čo náhle nastalo a zas sa rozúkalo a tak stále dokola... 😒 Ale našťastie aj nám to vyteká a Vratko aj krásne smrká do servítka, tak ani odsávačku nepoužívame.

Danka ďakujem za pochvalu. Bystrík v nedeľu vystupoval ako herec, len sa jedoval, že ešte mali spievať aj nejakú pesničku a tú nespievali a odo mňa žiadal vysvetlenie a keď som nevedela, tak že som nanič a nič neviem 😝

Lea myslíš, že tie ostreky aj pomáhajú? Ja neviem ale trocha tomu neverím a klíma je veru riadna mrcha, taký skrytý zabijak. Ja si z roboty spomínam vonku 34 a my sme si vyrobili 21, mali sme kanceláriu aj na poschodí a muselo sa chodiť vonkom, tak keď sme vyšli do reality to bola teda sila, dať sa ovalíť teplom 😠
Tá rehabilitácia aj pomáha, dúfam, že ano 🙂 🙂 🙂

Dnes som sa snažila Vratka odúčať od plienok, ale dosiahli sme asi 4 očúrané tepláky, lebo on až keď bolo po všetkom tak kričal cikať a už sa aj vyzliekal že púha 😉

Vikine dodatočne všetko naj k meninám a Janka teba by som chcela vidieť napratanú na prasknutie, to si nosíš asi nejaký vak ako kengura, lebo inak neviem, kam to dávaš 😀 😀 😀

Idem ešte trocha prebrázdiť net, tak zatiaľ pa

rencabv
12. máj 2009

Lea ahooooj

rencabv
12. máj 2009

A čo hneď presádzaš nové rastlinky?

rencabv
12. máj 2009

Tak mrknem až dopracuješ v záhradke 😝

lea3
12. máj 2009

čau Reni, ja záhradku nemám... 😒 , ale pred týždňom som si kúpila dve dracény a nechala som ich na balkóne, že veď si kúpim hlinu... no a tú som kúpila až dnes a chudery už boli také vysmädnuté, a tie dracény v obchode majú len v takej provizórnej nafúknutej hline s takými chumáčmi, a to už mám skúsenosti, že keď sa nepresadia do hliny na palmy, tak sa im nedarí dobre.... takže tak. 😉
No som to ja gazdziná... 😎

Odúčanie od plienok... 😝 Adelka stále protestuje... no hlavu si z toho nerobím... veď niekedy sa to naučiť musí... 😅

A čože Bystrík, chúďa, mal naučenú pesničku, a ništ... mu odkáž, že to by aj mňa naštvalo... 😲 😀 😀
No a že nevieš nič... no to je údel matiek, ktorých deti už pochytili rozumu...
😅 😀 😀

lea3
12. máj 2009

takže.. už sú presadené, dosypala som hlinu aj do ostatných kvetov a prekyprila... no teraz mám nechty jak kolchozníčka, tak si budem musieť dať večer pri telke citrónovú kúru... 😝

lea3
12. máj 2009

ženy... kde ste????

lea3
12. máj 2009

jaj, Reni a na Tvoju otázku: neviem, či pomáhajú obstreky alebo rhb, alebo elektrika rhb, alebo cvičenie, no nech robím, čo robím, chvíľu je dobre a keď sa zmení počasie, je to naprd... 🙄

lea3
12. máj 2009

... a ešte Janka-kengura... 😀 😀 😀 😀 si to dobre vystihla, tá môže jesť, a nepriberie... i keď jej sa to asi nezdá... 😀 😀 😀

lea3
12. máj 2009

... ale kebyže nás vidíš tehotné... hrúúúza, najprv dve bruchá, potom 4 prisia, potom ksicht a na konci 2 veľké rite... 😀 😀 😀

vierkas
12. máj 2009

ahojte 😉
Radka, cierny bod si mi udelila? no..... musim sa polepsit, ale mali sme tatika doma cely tyzden tak sme sa venovali jedeh druhemu a tretiemu 😀, ale bolo super, stale sme nieco vymyslali a Timejka bola strasne natesena 😵

vsetko som si precitala, aspon som v obraze co mate nove
velka gratulacia Vikinke k meninkam a este vacsia, ze je taka sikulka a nema plienky.....parada 😵 samozrejme Janka tebe to patri taktiez 😉
u nas to este nehroziiiiiiiiiiii 😠

Danka, ste si vikend teda riadne uzili, super oslava aj krst 😉

Radka, dobre vyzera to som jej uz aj ja povedala, ked som ich prvykrat stretla s Adamkom vonku, to materstvo jej evidente prospieva 🙂

Matka, aj ja som hned myslela na tu 6 chorobu, ale ked pises, ze nebol v kontakte so ziadnym dietatom tak zrejme to nebolo ono, ale super, ze uz sa ma Matko dobre a teplota je konecne fuc 😉

lea3
12. máj 2009

čau Vierka, ešte si tu???

vierkas
12. máj 2009

v piatok sme boli cely den na Zelenej vode, bolo super, aj sa mi to tam zacina pacit konecne nieco robia, aby to tam trocha vyzeralo
Timejku strasne bavi hadzat kamene do vody a tam, kde je tobogan je ich straaaaasne vela tak sa vytesuje a rehoce sa na tom, ked spravi kamienok clup 😀 ohromna sranda 😀

v sobotu sme sa vybrali na kolotoce, aj sme sa stretli s Leou, Timejku sme posadili do zajacika a ta si po dvoch kolach rozmyslela, ze chce ist von, az mi zle zostalo, ked sa postavila, esteze nas tatik hned za nou skocil a zobral ju 😝
som si myslela, ze tam bude pekne sediet, ked sme boli v Avione tam sa vozila na vlaciku a pekne sedela ani ju nenapadlo vyliezat asi sa jej ten zajac nepozdaval 😀tak som poucena, ze sama uz na kolotoc nepojde, uvidime na jarmoku bude uz starsia, ale aj tak clovek nikdy nevie co tie deti napadne 😠

vierkas
12. máj 2009

cau Lea, som len pisem ako cesky zandar 😀

lea3
12. máj 2009

Veru, aj ja som myslela, že Adel tam neobsedí, a čuduj sa svete, obsedela...
ale na jarmoku ako vravíš, už ich asi odtiaľ neodtrhneme... 😅

lea3
12. máj 2009

My sme s Adelkou na Zelenke ešte neboli, my chodievame na Dubník, a tam sa jej tiež strašne páči, teraz v nedeľu vravela: veľká voda... 😀

vierkas
12. máj 2009

v nedelu sme boli v zoo v Bojniciach bolo uzasne, velmi sa nam pacilo a Timejka bola natesena, uplne inak to cele teraz vnimala, ako ked sme boli v lete v BA
vykecavala tam pri zvieratkach, ludia sa na nej rehotali, fakt sa jej strasne rozviazal jazyk a uz zopakuje skoro vsetko 😵 musime si davat pozor
pocasie bolo super, este si to urcite zopakujeme aj s Hankou a jej bracekom 😉
foto pridam, musim postahovat a vymazat stare foto z albumu 😉

a jedna pekna historka, papagaj ara u nas zabodoval, sme sa nasmiali, ani som netusila, ze bude s nami vykecavat, Timejke vravim toto je ara parkrat som jej to zopakovala a o chvilu sa ozvalo ara 😀 papagaj sa rozhodol sa nam predvedie a sranda bola este vacsia, ked mu Timejka povedala, ze ahoj ara a on to zopakoval 😀 😀 😀 este niekolkokrat...........parada 😀

lea3
12. máj 2009

jéj, tak to mala Timejka krásny zážitok... 😵 sranda to musela byť...

vierkas
12. máj 2009

len ju musime vzdy pri vode dobre drzat, lebo sekunda a bola by v nej, este tomu nerozumie, ze tam nesmie

lea3
12. máj 2009

no a ja sa lúčim, malá je hore, pekný zvyšok dňa... 😉

vierkas
12. máj 2009

esteze sme zobrali kocik, lebo by sme nikam pri jej chodeni nedosli /vsade sa zastavi a nie sa pohnut/, som sa cudovala, ze vydrzala sediet aj samozrejme behala a krmila kozicky,ovecku a konika ta detska zoo bola super, behala tam pomedzi zviaratkami a nahanala ich a hladkala 😀

vierkas
12. máj 2009

pa aj vam, nasa este spinka, zaspala az o jednej 😉

dad1
12. máj 2009

caute 🙂
ja som doletela na skok,ako zvycajne v tieto dni mam len par minut,na nic nemam cas. ☹ 😠 lucka ma posunuty rezim zas a este vyhukuje v postielke,tak preto.dnes som sa totiz vytrepala k tzv. irisdiagnostikovi,co chodi do MSKS,pre taky bylinkovy extrakt.potrebujem si dat do poriadku "svoje dni" a malo by to vraj zabrat.tak skusim este to,lepsie ako sa napchavat nejakou chcemiou.no abolo tam hrozne vela ludi,tak sme tam skysli dllho,a teraz mi uz mala mozno ani nezaspi. 😖 dnes na noc bola uz zas taka,ako sme zvyknuty,ale sople ma stale,v kuse sviecka pod nosom a reve,ked jej ju chcem utriet.boli ju uz koza okolo nosteka,ved jej to aj natieram,ale mast jej tam vydrzi asi 4 sekundy,pretoze ten soplik jej sustavne tecie.to som este nevidela.dufam,ze nas to skoro prestane mucit.

lea- na arkosku som uz davno zabudla.ved to bola prkotina,uz ked som odtial isla,som nevedela,ze cosi bolo. 😅 ja sa len tak nenahnevam,musela by si sa viac snazit. 😀 a ja sa kazdy pondelok stretavam s kolegynou sasou,co ma patrika,ak si spominas na nu,no a kacak navrhla ona,lebo to ma blizko domov a patťko jej chodi skor spat ako mne lucka.a kedze je kacena tiez z hajoviek ako sasa,tak sme sa nejako dali dokopy a sli sme vsetky.a s karolinkou nam aj vychadzali rezimy spolocne,tak sme brazdili spolu.
na kacak by sme teraz chceli chodit zas pravidelnejsie,tak ak mate chut a bude opat pekne,tak sa pridajte.mozno aj zas v pondelok by sme tam skocili.

dad1
12. máj 2009

jej a ja pisem a ani som si nevsimla,ze tu bola aj real debata. 😠

dad1
12. máj 2009

vierka tak ste sa mali supis,to je fajn,ked su tatinovia doma, hned je zabavnejsi a hlavne pestrejsi program. 😵 to s tym papagajom muselo byt perfektne,100 bodova prihoda. 😉

dad1
12. máj 2009

renca,tak vratko ti aspon povie,ze nieco robil,aj ked je to uz s krizikom po funuse,u nas je zas najnovsie pri kadeni resp.cikani hra na partizana,tj nepoviem nic a zamlcim vsetky fakty. 😀 keby som ju neocitila,tak by hadam cely den v lajnickach lietala a nic by jej nevadilo.ked sa jej spytam,si kakala,tak lucka ze nieeeeeeeeeeee, a uteka prec,potom ju musim nahanat,ona sa z toho vytesuje,ze ju nahanam a vzdy pri tom capne nazem,takze ten poklad v plene si dokonale vsade roztlaci,noooo,je to ozaj nadhera potom. 😀 😀 😀

a co sa vsetky tak blaznite s tym oducanim,ved ked dozreje cas,sami sa to naucia.

michaela2410
12. máj 2009

Caute, trocha som sem mrkla, ale vidim, ze mamicky na MD pisu odusu. 😎
My dne smame za sebou patrocne ockovanie a pridala som mu aj zltacku typu A. Lukasovi pojdem dat pichnut buduci tyzden.
A Tomasa musim pochvalit, rano sme boli na odberoch krvi (co chodime do TN raz za pol roka az rok) a on sa drzal velmi statocne, vobec neplakal, a potom ani u nasej DR. ked ho pichali do oboch noh. Takze mal toho dnes dost a bol perfektny hrdina. 😎 Za odmenu pojdeme na pizzu a zmrzlinu. Dufam, ze sa nerozprsi ☹ Ale ved kukam, ze je tusim pekne. Chvilu to vyzeralo vselijako 😒

michaela2410
12. máj 2009

Danka, mas pravdu, ja som bola rovnako nestastna z Lukasa, lebo tomas uz dvojrocny nemal plienku ani v noci a Lukas este minule leto sa nechcel hocikde vycikat a ani mi nic nepovedal. Casto som mu dala plienku aj na prechadzku. A este na jesen som ho nedala do skolky aj preto, ze nerozprava, ani sa nepyta. No a vidite, zrazu mu plienka zacala vadit a uz ju nema ani na noc. A to este nedavno, ked sa v noci nechcel vycikat, mm mu ju dal. (Kazdu noc ked sme isli spat sme ich davali po spiacky na zachod a potom vydrzali do rana 😉 )

michaela2410
12. máj 2009

uz mi Danka zdrhla, tak idem aj ja. Papa! 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre