Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

rencabv
12. máj 2009

Dani to sme sa nezbláznili len vieš čas letí a tiráčatá sa dostávajú už do tohto veku, veď počkaj za mesiac dva to bude riešiť takmer celá naša tirácka perepuť.
Deti pýtajú večeru tak papa

karlatko
12. máj 2009

ahojky

idem aspon na skok aby som nemala čierne body ako Lenka s Vierkou 😀 , niečo som prečítala , ale nie všetko zase ste usilovné a šikovnejšie ako ja, kona akosi zanedbávam čo ma mrzí

včera si prišiel krsný pre Karolínku tak som to hned využila a vybehla som do mesta stretla som Vierku s Vojtom po dlhej dobe, Vierka šatka ti velmi pristala , zabudla som ťa aj pochváliť ked vždy len rozoberáme tie naše deturence a zabudneme na seba 😀 😀 😀
ale včera som nezabudla na seba o doprila som si nové spodné prádlo a plavky a tatinovi som kupila aspon ponožky aby som mala čisté svedomie, že sebe ano a jemu nič 😉

Dnes sme boli s tatinom na pozemku drobec tam aj spal a velmi sa jej tam páčilo mala dobrý výbeh , kamienky tak jej nič nechýbalo a dokonca kladivo - to nás bavilo najviac - no čo budem písať pomocníčka ako sa patrí 😉

Lei - ja sa určite nehnevám, nemám na čo a na Kačák určite pridite je tam suprovo , ja si tam vždy oddychnem Karolínka si sadne na hupačku a sedí pomaly do kial nejdeme domov 😉
Ja som rada , že máme konečne režim podobný Vám tak sa konečne s niekym stretneme a je to super

Zajtra budem mať tiež trochu volna pre seba, babička má volno tak som si hned zajednala kaderníčku , treba to využiť lebo potom mám problem sa niekam dostať , zosuladiť to kedy kto môže.....

Maťka - teda, ja som si presne ako baby myslela tiež na 6 chorobu, ale vy ste ju už mali tuším, si mi o nej hovorila
a kedy prídete nás pozrieť??? 😉

tak sa majte , myslíme na vás pa

martinano
12. máj 2009

ahojte
ja len na skok este mam robotu potom precitam poriadne
katka nemali sme ani toto nebola ona skor sa nam k zubom nieco pridruzilo.nemame ju kde dostat matko s detmi nebol, toto bola 24hod.zalezitost a to vyhazdanie potnicky z teploty urcite sudokremom som natrela a bolo po vyrazkach.
tak konecne mame krasnu terasu kupili sme dnes nadherne sedenie, musim pofotit 😵 , som z neho unesena cele poobedie sme tam vegetili.tatinovi sa ani do prace nechcelo 😀
prideme velmi soro dufamz,e bud.tyz.,ale to este nie je iste lebo tatino ma mat v tyzdni nejake nove zadelenie,tak dufame,ze to zostane postarom a ficime na slovensko 😉

krajcatko
13. máj 2009

Ahojte, tak aby sme nemali dlhu pauzu. V Tatrach bolo super, len kratko. Danka sa zdokonalila v robeni kvetiniek na tortu a maly sa nadychal horskeho vzduchu. I ked len dopoludnia prespal 3 hodinky, a potom poobede uz vystrajal az do vecera. To robi vlastne stale. Dopoludnia pohoda a poobede vreskoty. Uz sa s nim ani von poriadne neda, lebo ak je v kociku tak to zacne. V pondelok sme boli asi 2 hodiny vonku a z toho aspon hodinu na rukach. Este z toho chuda asi chytil prievan do ocka, lebo vcera mu tak tieklo a lepilo sa. No fuj. Vola ma dekan, tak potom popisem viac...

krajcatko
13. máj 2009

No tak PART II
Tak som volal Stehlikovej, ze mam skusit septonex a ak to do piatku neprejde mame sa stavit. Nocny spanok drzime zatial stale perfektne, vecer okolo 9 do postele a rano po pol 5 sa budime. Danka potom este zalahne na hodinku a zacina sa novy kolotoc.

Takze az na ocko a zapalenu cikulku (liecba framykoinom), brusne krciky mame zlate dieta.

Pekny den vsetkym.

radfi1
13. máj 2009

Ahojte,
no tak Maťka, na teraske by som si aj ja rada posedela 🙂 a nezávidím ti to neustále cestovanie hore dole, ale určite sa vždy tešíte domov, že????? 🙂
Krajčatko, som ani nevedela, že Danka torty vypeká, to ste nám naschvál zatajili??????? 😀 a netečie Riškovi teraz to druhé očko?my sme to tak mali s F. - najskôr jedno oko a po 2 týždňoch sme išli aj s druhým do TN......a poobede bývame nervoznejší aj my, teda Adamiko 😀 on si pekne pobuvá doobeda dva spánky, chvalabohu jeden ťahá s Filipkom naraz - to spí potom celý dom 😀 a poobede už len tak drieme. včera sme sa dotrepali okolo siedmej, nechcela som ho hladného kúpať, tak dostal papat a že vydrží ešte, ste mali počuť tie vreskoty, ani ruky nepomáhali, cumeľ už vôbec a stíchol, až ked som ho začala vyzliekať - krpček malý si vyžiadal svoje. kupkanie má rád, potom tie procedúry už pomenej. potom sa znova nadlábol a zaspal - a bol pokoj, je to teda režimista 😀
Kačena, super nákupy, si šikulka, a váš tatino dostal ponožky - určite sa potešíl - ja som tiež z TN Jojovi priniesla, také tie krátke do tenisiek a to bolo radosti! a Karolínka si zvyká na dedinský vzduch, to je dobre , aby potom nedostala šok.....a možno na bud. týždeň sa vytrepeme za vami na Kačák, si mi sľúbila to obočie 🙂
Ja začnem trénovať bez plienok, ked bude teplejšie, to sa pôjde na dedinu na dvor a kraťasov vlastníme viac ako teplákov, poprípade bude nudapláž 🙂
my sme včera večer tiež stretli Vierku, TImejka podrástla, je to už veľká baba, potom prišla aj Hanka a robili sme pri fontáne kultúrny program -- bolo kolo-kolo...škoda ,že sme museli ísť domov.....

radfi1
13. máj 2009

No, sme sa minuli, kým som ja dopísala

radfi1
13. máj 2009

Adamko zaľahne pred ôsmou, už o jedenástej pýta papať znova a potom každé 3 hodky. u nás je čarovná hranica 5,20 - vtedy ho chytí kakanie, dám mu dolu druhú plenu, on si uľaví, prepalíme sa, prehodím ho na bruško a pokračujeme v spánku - dnes do 7,20!
Filip ešte chrní, bol u nás o pol šiestej na výlete, potom ho tatino preniesol a akosi sa mu dobre buvá, zase si posunie obedný spánok. jaj, jaj....
ale budiť ho nejdem, ked koňujem, nech máte čo čítať 🙂

radfi1
13. máj 2009

Lea, tak to máš patálie s tou rukou, ale možno to rýchlo prejde....a mali by sme vyhlásiť boj proti klíme, ked nám kosí tirácku populáciu

radfi1
13. máj 2009

Ja som bola včera s Dankou u toho irisdiagnostika a veľmi ma nepotešil - vraj malý po mne zdedil alergiu - potravinovú, krorá spôsobuje atopický ekzém - dostali sme kvapky, masť a diétu - tú už vlastne držíme vyše mesiaca - a uvidíme, čo bude, výsledky vraj vidieť až po troch mesiacoch....

radfi1
13. máj 2009

A tu pupočníkovu krv darujeme do verejného registra - aspoň sa nevyhodí, nechápem, prečo to nie je tak ,že by odoberali pup. krv všetkým a potom ju dávali do verejnej banky, kto by chcel, by si ju nechal len pre vlastné potreby....

radfi1
13. máj 2009

OK, Filipko už spoieva, tak ideme začať deň

lea3
13. máj 2009

Ahojky 🙂

Dnes sme boli opäť vonku, bolo suprovo, pridali sa aj Janka s Maťkom a Katka s Anetkou, Anetka podrástla, je strašne zlatunká a aké má krásne vykrojené ústočká, som sa nevedela na ňu vynadívať... 😵 a veru už toľko neprespí v kočíku, budí sa na ruch, presne ako naša... 😉

Ja som sa už naobedovala (šošovicová na kyslo), pretrela som dlážky a dala som piecť chleba (gazdiná.. 😀 ).

Danka, tak to som rada, že nehneváš 😉 😀

Radka, Danka, ak by bolo v pondelok pekne, išla by som aj ja na Kačák a určite by sa pridala aj Janka B., tak napíšte alebo prezvoňte, či pôjdete 😉

Radka, to ma mrzí, že to malý zdedil, ale hádam mu tá diéta, masť a krém zaberie, držíme palce.
Inak, tiež ma to napadlo, prečo všetky použiteľné pup. nedávajú automaticky do spoločnej banky... potom by nikto nemal problém. Alebo nie je asi až taká kapacita tej banky??? neviem... 😨

Maťka, takže nové sedenie... hmmm, ticho závidím... 😎 Tak už sa Vám to kráti a prídete, super 😉

lea3
13. máj 2009

ešte sa musím pochváliť, Katka (čo má Anetku) mi dnes vravela, že naša Kajka bola na Pohode, čítala tam príhovor pre maturantov gymnázia...teda ja som to nevidela, čo ma mrzí... 😎
No a zajtra sa začínajú maturity bilinguálneho gym., tak im bude ráno spievať aj so spolužiačkou ževraj "Nie sme zlí" od ELánu, no tak to som zvedavá, ako to dopadne, lebo naša Kajča bohvieako spievať nevie, ale asi sa každý hanbil, alebo čo... tak to prischlo na ňu... no to bude vodvaz... 😅 😀

dad1
13. máj 2009

caute 🙂
takze predbezne je tu o 😉 z 😉 n 😉 a 😉 m 😉 :
v pondelok sa v pripade pekneho tepleho majoveho pocasia uskutocni zraz na kacaku.povinna vybava lopaky, kybliky a usmev na perach. stretko zacina okolo 10-tej pri stadione,resp. komu vyhovuje,nech dojde aj skor,resp.neskor. 😵

mrbaby
13. máj 2009

Ahojte..
Lea pecie chleba a ja stahujem ...Vika ide od dnes za emkou do detskej izby..taka bola happy ze teraz pol hodku bola v postielke a hukala na cele kolo JA HAJIIIII AMKAAAA!!!! v preklade ja buvam s emkou.. 🙂 🙂 tak som zvedava ci to bude aj vecer take natesene.. 😉

Bezplienkovanie v noci..tolal blbost..nespali sme celu noc co sme mali styale cikaaaa!!! 😠 tak som povedala ze na noc az úpotom ked si sama povie..hlavne ze cez den nema.. 😉

Kacak celkom fajn napad ale este najst otroka co sa bude s Vikou smykat.. 😅 snad prezijem..

Ideme von..papa

angelos
13. máj 2009

ahojte

mam minutku,Hanka este spi,isla az po jednej,boli sme u Timejky a kym sme sa doterigali domov....este sme stretli aj Filipka,vsetci ste tu veru pravdu pisali,ze Radka supeeeeer vyzera! 😵 ale ved ona hned po porode bola kocka. 😉 Tak sme sa bavili,ze aj vecerne stretko sme davno nemali,malo by sa nejake zjednat,aby som podla vzoru Radky isla uz konecne rodit. 😅
Radka potravinova alergia ma mrzi. ☹ snad bude dieta ucinna.

priznavam vsetko som dokladne necitala,ale viem,ze Viki je cez den uplne bez plienok. 😵 😵 😵 Janka velkaaaaaa gratulaaaacia.Viem si predstavit tvoju radost. 🙂 🙂 🙂

Lucinkine sople su dufam na ustupe. 😉 Taka nadcha vie potrapit....

Lea vasa Karin je ina hviezda,skoda,ze som u nevidela,ale na pohode zvycajne opakuju prispevky,tak ju mozno este vymaknem.a ty tiez. 😉 O Karin budeme este urcite vsetci pocut. 😎

Hanka zvladla pobyt u svokry na jednotku.aj svokra prezila 😀 a chce ju zase,ked sa maly narodi. 😵 vobec si na nas vraj ani nespomenula.Ale ked sme sa tam objavili ,bolo ze to radosti.

ak do pondelka neporodim a budem o.k.tak by som mozno isla na kacak.no neviem ci sa mi bude chciet,do pondelka daleko.

martinano
13. máj 2009

ahojte
nas herec este spi,tak som sem rychlo kuk
cele doobedei sme boli na terase mne sa ani do obchodu uz nechce.pekne v teplakoch pohoda, tatik teraz nariekal,ze vonku svieti slniecko a on musi do prace 😒
katka perfektne nakupy 😉 a tatino neobisiel na prazdno 😀
viki je uz velka v izbicke s emkou no super
radka to ma mrzi s tou alergiou, ale takto male deti z toho vedia este vyrast, to bude dobre.
karlatko to pozname my sme sa s ocickami dlho trapili, naj skor upchate kanaliky preplachovali nam to niekolko krat a potom streptokok a to este z porodnice 😠 , no co uz,ale vsetko sme super vzladli aj vy zvladnete, aj ten zapal rychlo prejde, nas matko mal tiez a asi za dva dni bolo po,ale viem,ze sme este davali aj nurofen na noc jeden cipok, lebo je protizapalovy, dr.kazala a pomohlo, zvladli sme to aj tu tak daleko.
danka krasny oznam si napisala
lea mas ty sikovne baby 😉
a radka k to mu nasmu cestovaniu poviem ti,ze uz sme si tak zvykli,ze mi to ani nepride.aj je to dobre na to,ze nemame problem s matom nikam ist, mam kamosku ta s malym nikam lebo reve v aute,aj my to obcas mame,ale musel si zvyknut.musim povedat,ze nam je tu fajn. ked sa mi matko narodil bola som s nim pol roka sama, jozef chodil domov,ale to bolo nic,preto sme sa rozhodli,ze prideme my sem a sme spolu.ja som s matom absolvovala vsetky vysetrenia sama, aj na predcasne sme chodili, sup ho do auta a ideme.to som chodila este posledny rok do skoly, na skusky so mnou chodil,ked nemal s kym zostat doma.spoluziacky mi ho povozili pred skolou,kym som urobila skusku, sup du auta a davaj ho z ba domov.nebolo to jednoduche a som rada,ze sme tu spolu aj ked casto cestujeme 😉
idem si uvarit kavu prajem pekne poobedie

martinano
13. máj 2009

lenka ahoj
tak hanka super zvladla pobyt u babky to mas super,ked ju babina chce aj,ked sa maly narodi 😉
a ja viem,ze je teplo,ale uz si v termine, rada moja a ver,ze funguje tepla sprcha na podbrusko a krize nech sa zacne pomaly rozbiehat porod, ver mi skus 😉

michaela2410
13. máj 2009

Chcem teraz oslovit hlavne moje kolegynky, Danku a Radku: Mame noveho gymnazistu! Marianke sa dnes pred druhou narodil maly Lacko!
Nedaju sa mi pripojit smajliky tam, kde chcem, ale inak by som to tu osmajlikovala!

dad1
13. máj 2009

este som sem nakukla a neda mi nereagovat 🙂
velka gratulacia marianke!!!! zelame lackovi, aby pekne rastol rodicom na radost a bol zdravy. 😵 😵 😵
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 super sprava miska, diky za info. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

radfi1
14. máj 2009

Ahojky,
musím uznať, že sa dosť činíme, aby bolo koho o pár rokov učiť 🙂 gratulujeme Marianke k synčekovi!!!!!!!!!!!!!!!nech sú zdraví a majú z neho takú radosť ako my z tých našich šibalov 🙂
Včera som sa stretla s Lenkou - tehu jej neuveriteľne pristane, jej asi pristane nejaké to kilečko navyše, je veľmi zlatá teraz. ale verím, že už by to chcela mať za sebou, ten posledný mesiac sa už melie z posledného.
a čo poviete na to, keby sme jej pomohli?
O 😀 Z 😀 N 😀 A 😀 M 😀
NAVRHUJEM, ABY SME USKUTOCNILI STRETAVKU TIRACIEK 22.5. 2009 O 20,00 +-PAR MINUT 😀 V AZTEKOVI, V PRIPADE PRIAZNVEHO POCASIA BY SME MOHLI OKUPOVAT TERASU, ABY NAS NEMUSELI NIEKTORE DIEVCENCE OPUSTAT V NAJLEPSEJ DEBATE.

Samozrejme, zatiaľ je to návrh, ale ja by som sa tak na 2 hodinky mohla uvoľniť z domu od svojich chlapov. a veru, už by bolo aj načase sa stretnúť. a mne to minule popohnalo, tak by sme to vyskúšali 😀

a stretávka tiráčat - dotrepem sa tam aj s vypätím posledných síl, hádam si to nenechám ujsť...a Janka, možno to Viki prestane baviť na šmykľavke.....my sa tiež radi šmýkame teraz, tak budeme tandem.....

radfi1
14. máj 2009

Inak, Lea, Janka, ja mám celý týždeň úmysel vás vymáknuť v Arkoške, ale kým sa my dostaneme do mesta, vy už idete domov 🙂 ale niekedy to hádam zvládneme 🙂 dnes som sa chystala, no FIlipko zase vyspáva, ja ešte variť nezačala, a vonku to vyzerá, že by to aj pršať chcelo....

radfi1
14. máj 2009

Včera sme vybehli do TN, na nákup sandál. Adamko bol s tetou Marakou, ako ju volá FIlipko a my sme brázdili po Laugu. nakoniec sme kúpili v Deichmanovi, pekné za výbornú cenu, tak som konečne spokojná. dokonca aj krátke ponožky som tam dostala - za ne som dala skoro toľko, čo za sandále.....

radfi1
14. máj 2009

Maťka, tak ty si to mala od začiatku veselé. ja som si tiež robila školu pri malom, chvalabohu, sme to zvládli, a teraz už mám pokoj...my sme cestovávali do BB, to bol F. ešte malý, v pohode zvládal všetko. sa mi aj tak zdá, že čím menšie dieťa, tým lepšie....
a ešte vás chcem požiadať o radu, ja to tu ako poradňu viyužívam 😀
aký je váš názor: ísť na dovolenku s malým bábom, rozmýšľame nad Talianskom, týždeň v polovici júla, v apartmáne, Adamko bude mať 3,5 mesiaca.....išli by sme autom.
dakujem....

radfi1
14. máj 2009

Fiha a dalšie tiráča opúšťa maminu spálňu 🙂 🙂 🙂 🙂 tak dúfam, že to dopadlo výborne....
Viki som minule videla po dlhej dobe a sa mi zdalo, že podrástla....aj ked Janke sa pri Adelke zdá malá....no ale Adelka, to je taká výnimka, modelka.....
Lea, ale Kajkka nie je až taká vysoká, či ano???? a my nemáme pohodu, tak hviezdu neuvidím, ale určite jej to išlo...a ten spev, možno nevieš, čo doma máš...
ja ked doma začnem spievať, tak Filipko ma zruší, mami nie spievat.....no čo už....

michaela2410
14. máj 2009

Radka, ja len na skok, neviem, ci by som si trufla, ale ty si akcna. a navyse mas vyhodu, nemusis mu zhanat jeds, mas to poruke 😀 takze asi by som isla. Musis si to ale zvazit sama. 😉

michaela2410
14. máj 2009

Aeste nieco, nechcem sa vnucovat, ale mohla by som sa toho 22. pridat? rada vas spoznam a vypadnem z domu 😒

dad1
14. máj 2009

bre ranicko 🙂
radka ak sa pamatas,tak ste nas prehovorili a my sli sme len s 3-mesacnou luckou do tatier,aj v jej kolikovom stadiu 😉 ,tak myslim,ze by ste to zvladli aj vy.ale je pravda,ze taliansko je dalej,ako tatry,no myslim,ze by ste to zmakli.viem,ze ludia chodia na dovolenky aj s mensimi detmi.
som zvedava na nove sandalky 🙂, filipko bude zas vynoveny.

to stretko je super napad,uz teraz sa nahlasujem. 😎 😎
a miska,to co su za reci,ze vnucovat... 😠 ved aj ty si nasa tiracka,jasne,ze sa s tebou pocita. 😎 😎 😎 😎

dad1
14. máj 2009

aj ja som sa dnes chystala do arkose,ale neviem,ci sa mi bud chciet vytrepat.ked sa pocasie tak zhnusilo,je zima. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre