Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
14. máj 2009

jo a este som chcela napisat,ze my mame najnovsie s lucinkou vtipnu komunikaciu, ked daco ideme robit,resp.ona nieco vyvedie a ja sa jej spytam,ze preco- napr.,preco si zhodila flasu s cajom na zem,tak mi s total rehotom odpovie preto. 😀 😀 a pouziva to velmi rada,:luci,ideme von? ona,ze nieeeeeeee, preco? preto. 😀 😀 no normalne si pokecame. 😝

martinano
14. máj 2009

ahojte
ja len na skok.
radka,tak si to mala tiez vesele,ale verim,ze ty si mala s kym ist ja som s matkom chodila uplne sama,ale to uz je prec nastastie a odporucam dovolenku ty kojis,tak pohoda 😉
danka krasna debata s lucinkou 😀

martinano
14. máj 2009

stretko zavidim uzite si, my prideme o par dni potom skoda,ze nestihnem ☹
snad nabuduce 😉

mrbaby
14. máj 2009

Ahojte..
Radka, ja by som sla na dovolenku..F.pomoze pri ekzemoch , budete s tatinom , malinkemu to je jedno kde sa koji..a ked tak by som si zobrala este babku alebo sestru..aby ste si to mohli uzit aj vy rodicia..
Ja to schvalujem..

Nasa noc, SUPER..sice zaspavanie trvalo 2 hodky..lebo bola hotova ze je pri hrackach a ze MEME POOH uz spi..a KDE JE AMKA...ale celu noc spala ako dudok..tak som spokojna..

Stretko..super..Idem aj ja..konecne vypadnem z domu bez deti!!!HURAAAA!!!
Dnes je riadna kosa..aj mi bola zima vonku..v Arkoske nefukalo ale ked sme isli domov rak nam ceku cestu fucalo do tvare..FUJ...Ale vraj ma byt cez vikend 29stupnov..tak som zvedava..

Idem cosi zhltnut..

lea3
14. máj 2009

Ahojky 🙂

No teda, Jani, ešte dobre, že sme to skôr zabalili, ja som sa cestou ešte stavila na tržnici (rajčiny, hrozno, cibuľka), a to už riadne fučálo a len čo sme prišli domov, tak už aj kvapkalo... Tak sme to vystihli. Inak, v tej Arkoši je teraz fakt najlepšie, vôbec tam nefučí, keď sme vyšli na ulicu, tak normálne iný svet... 😝

Dík za pochvalu Kajky, som ju včera večer ukecala, aby mi to zaspievala, tak som bola celkom milo prekvapená, ako jej to išlo... 😵 veru, ešte stále ma dokáže tá moja prvorodená prekvapiť... 😵 😀 😎

Radka, aj ja si myslím, že by ste tú dovču vpohode zvládli, veď Ty si taká žena pohoďáčka, zvládaš všetko od A po Z, a veru aj Filipkovi by more určiyte prospelo 😉

Na stretko detičiek v pondelok sa už teším, dúfam že nám počasie bude priať.
No a na stretko 22. neprídem určite, lebo odchádzame poobede ku známym na chatu, ideme tam oslavovať ich 50-tku, takže tak... a ma to serká, že nebudem na stretku... 😠 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lea3
14. máj 2009

Maťka, tak Ty si to mala veru perné, skúšky a bábo... ale zvládla si to, tak isto ako Radka... 😵

Danka, takýto pokec s Luckou, sranda... 😀 😀
Aj my si veru už riadne pokecáme, každý deň nové slová a niekedy sa jej podarí aj celkom rozumná krátka veta... 🙂

lea3
14. máj 2009

Radka, a na Tvoju otázku: Kajka nie je vysoká, je 6. najmenšia z triedy... taký normál a je strašne chudučká, celá mama, keď bola v jej veku... 😎

Radka, Janka, tak to budú už 3 deti na šmýkľavku maniaci... a sú tam len dve... 😀

lea3
14. máj 2009

jáj, a dnes sa za nami zastavila Lenka s Hankou, veru Lenke to veľmi pristane, tá bude tiež hneď vyzerať, ako keby ani nerodila... 😵 😉

vierkas
14. máj 2009

ahojte,
super oznam, neda sa len tak prehliadnut, dufam ze sa mi podari prist, ale snad si to nejak zariadim, lebo mangel ma ist na chatu......este uvidim, ale strasne by som isla tak to nejak vybavime a poprosime babinku aspon na dve hodinky 😉
akurat som dnes volala so sestrou ta ma prist zajtra a vravi mi, ze skoda ze nie je stretko zajtra rada by sa pridala, snad nabuduce to nejak dohodneme a podari sa jej s vami stretnut 😉
dnes ide vecer do poradne a na krv tak budem strasne na nu mysliet 😉

Radka, jasne vyberte sa na dovolenku, s Filipkom je to bezproblemove a v noci ak budete cestovat budu pekne spinkat a Adamkovi staci zatial tvoje mliecko tak preco nie 😉 a ako Janka spominala, este aj nejaka opatrovnicka by sa hodila, aby ste si to aj s tatinkom chvilu uzili 🙂

vcera sme navecer boli vonku u nas za barakom a prisiel aj Matejko za nami, velmi pekne rozprava je sikovny 🙂
aj sme sa stretli u dr. Matejko sa vyhadzal, vyzeralo to ako keby ho postipali komare na jednom mieste take vacsie flaky, ze je to taka viroza vo vzduchu dostal lieky na tri dni a masticku, ze dr. sa s tym uz tento tyzden viackrat stretla........a bol strasne podareny, ako sa pytal k doktorke Monike, manimu tahal a nemohol sa dockat, keby pojde do amb. no to u nas nehrozi ☹ , Timejka place, uz len ked sa blizime k oridinacii a ja "zla mama" som jej este aj vakcinu objednala.....tak v pondelok ak bude vsetko o.k pojdeme na pichanec, uz teraz mam z toho stres, ale snad nas zoberie hned, to bude zasa placu 😢

Vikinka krasne zvladla prvu noc, len tak dalej 😉
a verim, ze mala vecer problem zaspat, ked mala okolo seba same hracky a este aj Amku 😀
my musime dat dorobit este zabranu na postel a tiez vyskusame, dala by som ju do detskej aj s postielkou, lenze ona potvorka skusa, ako z nej vyliest a dava nohu hore tak sa bojim a nizsie sa mi uz neda dat, tak este chvilu pockame, kym bude mat viac rozumu, lebo urcite by zletela dole 😠

vcera nas navstivila Hanka ta sa aj pekne hrala, len Timejka sa stale pytala na ruky Lenke a predsa uz ma co sama robit so sebou a Tima by sa na nu iba vesala, ale pekne jej hladkala brusko 😵 a Lenke to preohromne pristane a vobec nie je na nej vidiet, ze by mala za cca 2 tyzdne rodit 😉, tak zeby sme to na tom stretku uz zapijali? clovek niekdy neviem.....mozno 🙂, alebo budes este pekne klabosit s nami 😀

pocasie je hrozneeeeeeeee, uvidime co poobede, mala zaspala ja idem tiez oddychovat, aj ked mam kopu zehlenia, mozno za taku hodinku sa to toho pustim 😖

Matka, taku terasu mat to je parada, ticho zavidime 😎
tak, ked prides spravime nejake stretko aj spolu s detickami 😉

vierkas
14. máj 2009

my mame v pondelok to ockovanie, ale ak by mala bola o.k tak na Kacak prideme 😉

vierkas
14. máj 2009

Kajka je teda riadna sikula, ta sa veru vo svete nestrati 😵
je odvazna a to je dobre, Lea mozete byt hrdi rodicia 😵
vela deti v jej veku sa hambi a veru by sa nedali na nic nahovori, takze velka gratulacia 🙂

dad1
14. máj 2009

cauky, tu dnes bolo ukazkove prispievanie do temicky! 🙂
super,ze sa bude stretko konat,a lea skoda,ze nemozes dojst 😒,asi uz budes musiet doniest ospravedlnenku,lebo to uz bude druha absencia,no,no,no. 😀
a vsimli ste si,ze sme sa znacne zrychlili v organizovani stretiek? minuly rok,sa nam nasi chlapi este rehotali,ze sa tyzden dohadujeme,ci ideme a kedy vobec.a teraz dme dohodnute raz dva. 😝som na nas hrda, ta MD nam prospieva. 😀
dufam, renca ze prijechas aj ty...urob si zas vylet do mesta.a radka si prekvapila,ze chces ist,spolocensky typ sa proste nezaprie. 😵super, tesim sa.
inak to mrholenie ma stve,som chcela ist s maminou do mesta kuknut lucke nejake odrazadlo ku dnu deti,aj by mi to konecne vyslo s obednym spanim,lebo sme zaspali v normalnom case,no a pocasie sa zas s nami raz zahralo. 😒 skoooda,ktovie,kedy sa nam opat podari sa dohodnut. 🙄

dad1
14. máj 2009

kajku som v TV nevidela,ale predpokladam,ze to este budu opakovat,tak si to pozriem.je to sikulka,celkovo je to baba ako ma byt, mudra a pekna, lea, budete musiet o chvilu odhanat napadnikov od dveri.

vierka - to by bolo super,keby nase stretko stihla aj lucka,by sme pokecali.dufam,ze sa nam to podari zorganizovat aj vtedy,ked zrovna bude v meste. a vecer na nu myslime aj my,nech je vsetko OK. 😉

matka - ta terasa musi byt super,aj ja by som ju brala. 🙂

a gratulujeme viki k samostatnemu spaniu 😵 😵 😵 😵

baby, ako to tu teraz tak citam,ze deti uz rad za radom opustaju rodicovske spalne,tak ma pomaly chyta nostalgia,ze ako nam rychlo rastu.

rencabv
14. máj 2009

Čaute, ja sa dnes po čase zase pripájam. Troška sa nám pokazilo počasie, ale zajtra by to už malo byť lepšie.
Doobeda sme boli na otočku v meste trocha som bola popestovať Adamka a Vratko sa pohral s Filipkom. Bolo zima po tých teplých dňoch, potom že ďeťom tečú sople. 😒

Danka pokúsim sa nejako zariadiť moju účasť na stretku, sa mi zdá že to posledné bolo už pred storočím, nejako ten čas beží......

Ja som teraz len doma ako kontrolór pracovníkov, ktorí pobehujú po našom dvore, rysuje sa vchod.

Vratko práve rozoberá konferenčný stolík a Bystrík si kreslí mapu pokladu, ale je tu neobvyké ticho 😀 😀 😀 lebo oni dvaja spolu to je hotová sodoma gomora.

Miška aj nás čaká očkovanie v 5. rokoch, tak uvidíme ako to náš borec zvládne, budeme musieť nasľubovať hory-doly.

Tak zatiaľ pa

radfi1
14. máj 2009

Fiha, vy ste sa rozpísali, vidno, že je škaredé počasie, hned to na koňovi vidieť.
my sme dnes boli celý deň doma zavretí, nejako sme sa motkali ráno a kým sme sa spamätali, tak aj pršať začalo, a to sa mi teda vôbec nechcelo ísť potom von.
ešteže sme mali takú nečakanú, i ked rýchlu návštevu....Filipko aj Adamko mali zážitok - Filipko natešený z Vratka, že sa mal s kým zabávať a Adamko sa potešil, že ho Renáta pestovala, hned sa jej aj vyškieral, neverník jeden, odo mňa len jestiť pýta 😀 ale je pravda, že ho nestíham toľko pestovať..... 😒 som žehlila a varila.....
Filipko ako na just dnes spal veľmi málo poobede, ale stihla som si hodiť nejakého malého šlofíka aj ja 🙂
teraz sme sa ddali na upratovanie, vymenili sme posteľné prádlo všetkým členom rodiny, dali prať, vysávali, umývali dlážky......ani som netušila,a ká zábava to bude, sme sa bili s F. o vysavač.....

radfi1
14. máj 2009

Odskočila som si, mali sme disco, bolo kolo-kolo, aj Adamkovi sa páčilo....
Ideme sa kúpať, potom dokončím, tatino sa zabudol v práci, tak som sama, Filipko skončil pri Nodym.....

michaela2410
14. máj 2009

Som konecne docitala 😀

Renca, drzim palce, aby ste to zvladli. Sama som bola prekvapena, ze Tomas nemal ziadnu reakciu.
Ale v tomto pocasi sme vsetci zodna na den zostali ukaslani. Dufam, ze to rychlo prejde. ☹

Radka, ty toho teda stihas!!! 😕 Ja nestiham nic a momentalne sa ni nic ani nechce.

Ale musim koncit, lebo Tomas vykrikuje zo zachoda, ze uz je vykakany, Lukasa treba nahnat do kupelne...
MM mi dal navrh, ze on uprace kuchynu a ja mozem osprchovat deti. Ale aby som pravdu povedala, naozaj neviem, co je vacsia vyhoda 😒

Tak sa majte krasne!

radfi1
14. máj 2009

Miška 😀 😀 😀 😀
ja mám kuchyňu upratanú, kedže doteraz som nemala doma MM 😀
a obe deti som si aj okupkala, teraz tatino uspáva F., ja sa idem zrichtovať, najesť, umyť a konečne sa natiahnem....
ešteže sme včera kúpili novú knihu o hasičoch, dnes bola hitom, sme čítali odušu....aj sme recitovali básničky, spieval, mali sme program na doma v zlom počasí.
a dakujem za rady, volala osm aj našej Dr., tá mi to schválila, už len spracovať babičky, tie nie sú nadšené....a ani nebudú môcť ísť s nami, máme ísť so známymi do apartmánu a je tam miesta len pre nás, ale uvažovali sme nad tým. ten týždeň hádam zvládneme. a zdanie lklame, ja nie som vôbec akčná, ale čo už mám robiť, musím sa obracať. ja som inak pohodlný človek a už teraz mám stresy z balenia, to teda vôbec nemám rada 😒 😒 😒
a Danka, keby do Tatier ideme, to sa vás ani nepýtam 😀 a ešte na takú akciu, ved to sa nechodí každý deň, že VIP loža 🙂 a v podstate, Lucka bola asi len o 2 týždne staršia ako bude Adamko, preto som Joja ukecávala, že by to mohol pekne zvládnuť.
a tá stretávka, ved ak to viacerým nevyhovuje, tak by sme to mohli aj zmeniť, to bol len návrh z mojej strany....mohlo by to byť aj v sobotu, mne to je v podstate jedno....
Vierka, dnes si ma tromfla v dlžke príspevku 😀 pozdravuj Janku Č. a odkáž, že máme stretko, prečo nechodí na koňa, nevieš?
pa, idem.
dobrú noc

dad1
15. máj 2009

bre ranicko 🙂
prvaaaaa

dad1
15. máj 2009

u nas sa dnes prejavil vplyv tlaku,spali sme vsetci ako zarezani,dokonca tata zaspal aj do prace. 😅 lucka vstavala az teraz, a to uz somnevedela,ako ju zobudit,tak som si pustila kona,lebo to je zarucena metoda,vtedy hned otvori oci. 😀
chystam sa varit a trochu upratovat,tak dnes budeme asi doma.ani sa mi velmi nechce do toho,ale aspon zajtra,ked bude tata doma uz bude vsetko hotove a mozeme sa venovat len sebe.

vcera sme stretli lenku, ozaj jej brusko pristane 😉 a mne sa veru zazdalo,ze uz ho ma riadne klesnute,takze mozno sa ozaj stretka nedocka. 😵

pekny dnik,papa

michaela2410
15. máj 2009

Ahoj Danka, ja som tu už kukala, len som nemala kedy niečo napísať. 😉

ceresnicky
autor
15. máj 2009

ahojte bambulky

tak sa hlasim po sto rokoch na konovi 😉 zbezne ale ozaj len zbezne som si precitala co ste tu popisali nech mam aspon prehlad. ale niektore aj stretavam takze som v obraze. nejako nemam casu sa dostat na kona. na stretko prideme radi na Kacak dufam, ze bude pekne pocasie. aj stretko v Azteku sa tesim, uz sme davno neboli.
Matej spinka a ja cumim na telku davaju taky film o unose dietata tak sa bojim 😕
Vierka vam pisala ze ake ma Matko vyrazky ja ked som mu to zbadala som nechapala, to ako keby ho postipalo dvadsat komarom. ale po tych liekoch co mu dala dr. mu to preslo, ze to moze byt aj nejaky streptokok ktory sa prejavi takto a je sprevadzany aj aftam v ustach ktore nastastie maly nema. ved to by bol riadne nervozny z toho.
teraz v nedelu ideme oslavovat Anetkine meniny, sice v slovenskom kalendari Anetka neni ale je v ceskom tak podla toho. a 30.5. ma mala aj uvitanie do zivota, tak budeme s Jankom oficialne krstni rodicia 😉

ceresnicky
autor
15. máj 2009

a este v juni ma moja mamina "50"-tku tak zase budeme len po oslavach chodit a vyjedat.
Radka tak aj vy uz mate po krstinach 😉 tak som citala ze vam to dobre dopadlo 😉

Leni drzime palceky nech finis dobre dopadne a porod nech mas minimalne taky rychly ako Radka 😉

karlatko
15. máj 2009

ahojky

varím a vypekám , a dala som si dnes PC do kuchyne aby som sem mohla spon na chvílu zaskočiť čo nové, nemám vás čas si prečítať ale prečítala som si posledný príspevok od Janky a že bude stretko super neskôr dočítam kedy dufam že budeme môcť prísť posledné dve noci - sme na ceciku to sme dávno nemali ale niečo na nás ide a teraz pred obedom len mama - mama a nič nechcela chitila som jej čielko a jasne teplota , trošku zvýšena dala som je čipku a išla spať a začína nám aj soplík tak paráda dufam že to nebude niečo vážne .....

aj včera bola len na mne zavesená a mojkala sa a ked tatino prišiel ožila na malé šidlo 😀

zatím sa majte dočítam neskôr

lea3
15. máj 2009

Ahojky 🙂

Malá zalomila ako drevo, behom pár sekúnd zaspala, to sa mi páči... 😵 Tak ja mám veget, som si povedala, že dnes budem leňošiť, lebo som sa včera poriadne nadrela vo fitku, som si zvyšila záťaž... 😝

Janka Č., to je dobre, že to Matejkovi rýchlo prešlo, no to je sila, čo všetko sa na tie deti nalepí... 😒
A Karolínke želáme rýchle uzdravenie, nech už nemá teplotu... teda fakt, toto počasie je nanič, najskôr horko, potom sa zase schladí... no otras, kedy už bude normálne teplo???

Dnes vonku bolo nakoniec suprovo, príjemne, decká sme naobliekali až moc... 😝

Teda, Danka, závidím Vám Vaše spanie, my klasicky o 06:00 nadobro hore...ale už som zvyknutá... 😉

Radka, to stretko neprehadzujte na sobotu, my už chodíme cez víkendy na chatu, takže by som aj tak nemohla, a keď to 22. všetkým vyhovuje, tak len pekne choďte, zabavte sa, pokecajte a vypite aj za mňa.. 😉 😎

lea3
15. máj 2009

Bože, ide ma poraziť, susedia pod nami začali prerábať, trieskajú kladivom do steny, až za mi trasie PC... 😠
Dúfam, že malú nezobudia, tej stačí trocha, a hneď má okále rozlepené... 😖

martinano
15. máj 2009

ahojte
janka tak mas toho vela,ked nestihas kona a urcite si uzivas anetku 😵
lea tak to ti nezavidim, ja top oznam,ked niekde nieco robili mato bol hned hore a zvysok dna bol ako za trest.
danka ste si pospali aj ja som dnes riadne potiahla, ked som sa zobudila matko isiel s tatikom von uz boli medzi dverami na odchode 🙂
nechali ma vyspat nejaka bol bola ako mechom prastena, tatino mu dal rano papat, na nocnik a obliekli sa a von na slniecko 😵
mato spi,ja si idem uvarit kavu a budem pomaly upratovat 😉
kakta dufam,ze karolinke nic nebude 😉

radfi1
15. máj 2009

Ahojte,
my sme tiež vyspávali, som sa obudila o pol ôsmej, u mňa Amerika 😀 samozrejme, že som bola v noci niekoľkokrát hore a bolo aj ranné kakanie 😀 našťastie som prišla na to, že ked sa nevie Adamko uložiť na spánok, treba ho pretočiť na bruško. FIlipko takto nikdy nespával, tak som teraz prekvapená. aj teraz tak buvá.
doobeda sme neboli ani vonku, ja som bola u Dr., mama strážila deťúrence a ked som sa vrátila, tak sa lordovi už nechcelo a popravde, ani mne. pôjdeme poobede, už by bolo treba ich trocha vyvetrať. F. včera zaspal bez dudky, spal tak celú noc, o pol šiestej prišiel za nami vypýtať budku....teraz poobede sme to tiež skúšali, snažil sa veľmi, zatváral oči. potom začal plakať, že mami, nejde, da budku....no čo som mala robiť, dala som mu ju 🙂 ale má plusové body za snahu.

radfi1
15. máj 2009

Danka, ty si si teda vybrala program, ale si krásne vyspinkaná, tak to zvládneš.
ja som včera behala ako fretka, večer som zalomila ako medved a aj tak sa mi zdá, že mám doma stále bordel, normálne začínam mať z toho nervy, že dokola to isté upratujem, no na šľaktraf.
Lea, dobre teda, ale škoda, teba málo vídam, jaj , ved sa stretneme v pondelok, dúfam, že stihnem prísť, kým ty odídeš 🙂 a s tým fitkom to tak nepreháňaj, aby som ťa spoznala potom... a to máte super, že môžete vybehnúť na chatu....
Janka, po dlhom čase si nás prišla juknúť, tak sa vyliečte a v pondelok sa vidíme aj naživo konečne....počuli sme na Maťka len chvály, aký je šikovný, žeby po mame? a vy budete zase len oslavovať...
Karolínke tiež prajeme rýchle uzdravenie, a neboj, aj to mojkošenie prejde, to už na ňu tá teplota liezla, aspoň sa nedehydruje, ked cecíkuje....

radfi1
15. máj 2009

Maťka, ty si tiež leňošila, to mňa by chlapi zobudili tristokrát, že čo majú jesť, čo si majú obliecť.....máš šikovného tatina....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre