Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
2. feb 2009

Ahojky 🙂

... po víkende som sa až dnes dostala k PC 😕 , tak to rýchlo zhrniem, stretko bolo suprišné, sme sa narehotali, (ako vždy... 😀 )

aj ja zdravím nové maminy, ale sa nám to tu rozrastá ... 😵 😵 😵

Jéééj, Jani, veď som si až teraz prečítala, že si ma dnes volala na kafčo... 😎 , no nič...

Adelka mala včera riadnu búračku do skleneného stolíka, tak má hroznú modrinu a krvavý šrám na líci, chúďa....
A Kajka má asi niečo s kĺbom na malíčku na pravej ruke, od soboty ju to pobolieva, dnes dáme ešte octanovú masť a zafixujeme, a keď nič, musíme ísť na chirurgiu, sa hrozím, tam je to na celý deň..., tak uvidíme, čo z toho bude.... 😖

Dnes pôjde s malou von babička, ja budem doma zašívať... sa mi to akosi nahromadilo, popárané a roztrhané veci, vytiahnem aj stroj po 100 rokoch, tak sa teším... 😖

Jani, a idem pohľadať to čílo na tie ženské do Blavy, ale aj tak jedno lajstro potrebujeme zo Zelenej budovy, ešte som tam nebola.... 😝

Tak sa zatiaľ majte krásne... páááá

radfi1
2. feb 2009

Ahojky, Lea, ty si zase zdrhla, len pár minút nás delilo....

Ja som bola dnes u Danky, Filipko bol celikom dobručký dnes, požehlili sme doobeda, pekne prešiel napešo až k Lucke, tam som celý čas sedela na gauči - popíjala kávu a pojedala dobrotky - potom sa napapal a zaspinkal. takýto sa mi páči. aj von som ho dostala bez veľkých problémov.
odvčera ma bolia kríže, tak som rada, že nerobí caviky. už som písala segre, že ju radi poobede uvidíme, tá by ho mohla aj von ešte zobrať, ja by som si len tak nohy vyložila...uvidíme, aké má plány, zatiaľ je v práci...

Lea, ten úraz sa rýchlo zahojí, my sme mali to čelo v sobotu otrasné, dnes je to už celkom v norme....my sme mu to framikoinom natierali, dnes kamoška hovorila, že natiera calciovkou, vraj sa to lepšie hojí....
a ty si iná šikovnica, že zašívať, na to ja mám sestru, alebo potom kontajner 😀 moje ruky nejko nevedia ovládať šijacie potreby.....
Dúfam, že chirurgia vás minie....

včera sme mali aj super návštevný program, Filipko sa hral, tak som sa nemusela zaňho hanbiť, lebo v piatok na tej návšteve, to bol ako divé vajce....

Ok, idem kukať na internet, zháňam zábrany na posteľ a niečo na stenu pri posteľ a pozriem si aj ten Next, uričte Janka si niečo chcem objednať pre malého, aj Danka, tak vyčkaj, kukneme to a potom to dáme dohromady....
pa

radfi1
2. feb 2009

Ozaj, ak máte nejaký nápad - Lea, ty si taká praktická baba, čo dať na stenu pri posteľ, rada sa inšpirujem....

dad1
2. feb 2009

baby,ja neviem tu adresu na ten next,co sme minule objednavali,nemozte mi poslat do IP...mi to vyhadzuje nejake prapodivne stranky.a nemam cas to hladat,prave 😒

dad1
2. feb 2009

radka mas IP s mojou objednavkou 😉

radfi1
2. feb 2009

Danka som vedela, že ty si šikovniaca, ty keby si to nenašla, tak ja by som si potom v živote nemohla nič objednať 😀 a ja som to našla.....
už som si navyberala až-až, len kto mi objednávku preplatí?????
sranada....
nakoniec môj pokus o oddych dopadol katastroficky. sestra síce prišla aj malého chcela zobrať, no ten spustil nárek, ako už dávno nie, len mama-mama.....jačal tak, že ked boli vonku, som ho až domov počula. nezostalo mi iné, len sa obliecť a ked už bol lord vonku, tak s ním aj chvíľu pobudnúť na čerstvom vzduchu....
som hned sestre povedala, že málo chodí....tak v stredu im ho asi nechám aj na noc, snád nebudem musieť letieť za ním o polnoci 😀
brú noc, hodím si oddych. chlapi sa sušia....po kúpaní myslím a pôjdu hajať....

ceresnicky
autor
2. feb 2009

Ahojte baby 😉

dakujem ze ste na mna mysleli a posielali mi pozitivnu energiu. trvalo mi to chvalabohu len dva dni, uz v nedelu sme boli u svokrovcov tak uz bolo dobre. ale teraz je marodik moja segra ma crevnu chripku, chudiatko. dneska rano mi volala ze v noci islo vrchom aj spodom. tak je cela vyplasena. ale uz cez den chvalabohu jej bolo lepsie. davala si aspon smectu ale aj tu vracala. tak aspon pije mineralku, nech nieje dehydrovana. ☹ 😢
tak na nu myslite. zajtra jej zavolam a podam vam info. Matko jej dneska vecer volal tak sa hned trosku rozveselila, ked ho pocula.

my sme prave pozerali svagrovu Miskovu stuzkovu z roku 95. vtedy si mala aj ty Dani stuzkovu. ale s nimi nie som ta tam vyzerala, ze ci si nechodila do "A" ale nenasla som ta tam 😀

tak zatial pa

martinano
2. feb 2009

caute baby, akosi nestiham vsetko som,ale stihla precitat, dnes sme lietali po tn, kedze mame trvale bydlisko tam,tak aj urady, potom sme sa boli napapat a na prechadzku pekny den to bol.
zajtra nas caka ba, dufam,ze matko bude taky ako dnes a bude super. 😉

dad1
2. feb 2009

lucka jasne,ze este nebuva.vykrikuje na mna zo spalne. 😠 tak som sa nadejala,ze zjta budeme skor rano vstavat a nist. 😠 😠

jani č. super,ze si uz OK a katky mi je luto,dufam,ze to bude coskoro v poriadku.inak teraz je akosi vela tej brusnej chripky. 😒 😒 uz som o viacerych pocula.tak sa liecte babulky,drzim palce.
a ja som chodial do C-ky janka.my sme mali stuzkovu sami - jedna trieda.

dad1
2. feb 2009

radka - stranku mi poradila lenka 😉 ,ja som to nemala cas hladat,a bola som z toho nervozna,dnes ma akosi po obede bolela aj hlava,tak som bola otrasna,ze som ani stranku nevedela najst. 😀
zas som mala nejaky debilny tlak.

matka-tak vy takto vyletujete?to sa vam zije. 🙂 si to uzite zajtra,stastnu cestu do BA. 😵

martinano
3. feb 2009

CAUTE TU NIKTO, IDME DO BA VECER SA OZVEM, PEKNY DNIK VSETKYM
JANKA POZDRAVUJEM SESTRU, DUFAM,ZE UZ JEJ JE LEPSIE 😉

ceresnicky
autor
3. feb 2009

Ahojte baby, tak som volala doobeda so segrou a uz je jej podstatne lepsie. dakuje ze na nu myslite.
hovorila, ze uz aj v noci dobre spala, tak je spokojnejsia. ja sa jej ani necudujem, ved to neni sranda ☹

Dani ved mne to Janko hned hovoril, ze sa mu nezda, ze si mala s Miskom stuzkovu ale svokor nas presviecal, ze tam boli tvoji rodicia 😀 😀 tak sa mylil 😀 😀

dneska je tu nejak ticho, len mata zatial pisala, tak stastnu cestu vam zelame. 😉

Mata-Jahodka ty si tu teda pekne dlho nebola, uz som aj na vas myslela, ze co je s vami, ale ja tiez nemam niekedy naladu pisat, len si to tu precitam 😉
no vidis my mamy sme skratka take vsetky ze nemozme zniest ked nase zlatka placu.

dneska maly zacal rano tatovi vrestat, lebo som isla rano na krv na hematologiu a on ked sa zobudil, ja som tam nebola, no hrozna vec sa stala. mama na pol hodinu odisla 😀 ale ked som prisla uz bol kludny len mi stale hovoril ze dodododo(to znamena doktorka, svojej hovori dododo MO akoze Monika) 😀
takze takehoto mam ja cecosa 😀

inak dneska je hrozne hnusne pocasie, take deprimujuce, normalne musim stale svietit, co mame doma tmu 😠

radfi1
3. feb 2009

Ahoj, Jani, si tu ešte????
ja som malému pustila krtka a išla sa mrknúť, čo nové....dnes sme neboli vonku a celkom dlhý deň je potom, ale bola tu mama, tak som si aspoň triedila veci, musím tú objednávku okresať, lebo som našla dosť vecí aj na leto, že ešte máme, aj nových, aj z minulého roka niečo oblečie....

ceresnicky
autor
3. feb 2009

ano len som bola na WC 😀

radfi1
3. feb 2009

A to tí naši chalani sú asi takí ceckoši......ved včera, čo robil tej sestre, ale jemu sa stačí občas len okukať a je dobre. napr. teraz ho večer Jojo častejšie uspával, aj sa mu viac venoval, ked má po skúškach a už sa nemusím večer schovávať. prídu mi dať pusu, zamávajú a idú spať....
to je len sila zvyku. preto som malého našikovala k našim, nech si zvyká. mama sa síce bojí, že ako bude spať, no inak sa to nedá, len to vyskúšať....

ceresnicky
autor
3. feb 2009

tak maly pozera my mame teraz oblubeneho svrka, to som kupila nedavno v stanku, lebo krtko ho uz nebavil

radfi1
3. feb 2009

Ja mám Janka doma 4 DVD krtka, tie časti, čo už má okukané, teiž nechce pozerať, ale stále sme len pri dvojke a ten svrko, to neviem, čo je.....

ceresnicky
autor
3. feb 2009

aj Janko mi hovoril, ze ho dame niekam na prazdiny nech si odvykne 😀

radfi1
3. feb 2009

Musím si dočítať, čo bolo so sestrou.....

ceresnicky
autor
3. feb 2009

boooze myslela som svrcek 😀 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
3. feb 2009

to je taka podobna rozpravka ako krtko aj to ten isty kreslil...

ceresnicky
autor
3. feb 2009

tak docitaj ta pockam

radfi1
3. feb 2009

Jaj, tak pozdravujeme Kačenu, nech sa drží, snád to nebude dlho trvať, lebo to je brutál choroba....
ale človek teraz naozaj nevie, čo kde môže lapiť, vraj nejaké chrípky sa sem hrnú, tak nás snád obídu....

radfi1
3. feb 2009

Jaj, tak si to kúpim aj ja, ak ešte budú mať, ak nie, budeš musieť napáliť 😀 Filipko ešte nevie, ani čo je svrcek....nech sa učí....
Jani, a nevieš, tie zápisy bývajú skoro od rána alebo aj v priebehu dňa. ja chcem ísť hned prvý deň, no vtedy mám aj poradňu, tak neviem, či to mám prehodiť....

ceresnicky
autor
3. feb 2009

no veru je to hruza a hlavne pre tehotne, ked si ani ziadny liek nemozu dat, ale na taketo ani ziadne nepomozu, ked vsetko ide s teba von 😠

ceresnicky
autor
3. feb 2009

Radka je to od 10:00 do 16:00 myslim

radfi1
3. feb 2009

Dnes je to počasie ozaj úchvatné, asi pôjdem s Filipkom spať poobede.....dnes sme vstávali pred ôsmou, ale hádam tak o jednej zaspí....
teraz pozerá ani nedýcha, tak ho ešte nechám, ......

radfi1
3. feb 2009

Super, tak to akurát stíham, paráda. lebo idem aj na odbery, tak to budem od rána u Dr., to potom okolo tej desiatej bývam vybavená.....

ceresnicky
autor
3. feb 2009

Mato tiez ked ma nejaku novu rozpravku tak ani nedycha, ale uz ho ani ten svrcek nebavi, len pri tom vymysla

radfi1
3. feb 2009

Ved som mu naobjednávala tričká s dlhým rukávom a tepláčiky, nech je v tej škôlke za fešáka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre