• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
cau radka,este si tu? :slight_smile:
25. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa hlasim,ze okrem stredy poobedia mozem hocikedy :wink:
25. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIška, čo to máte za bublifuk?????nás to teraz veľmi baví, som musela aj náplň kúpiť dnes....
25. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, som tu, sťahujem fotky z dnes....som nahodila rovnako Vratka s Filipkom, že dvojčatá, len sa nechceli fotiť :frowning2:
25. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vas tata dnes nadcasuje,ci co???ked este neprijechal.ja som dnes nasho zlanarila,nech ide s luckou sam von a nakoniec som sla aj ja s nimi. :grinning:
25. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásia inak aj ochladenie.....ale keby nepršalo, tak pohoda....
ja zase nemôžem vo štvrtok, budeme mať návštevu.
zajtra vás budeme čakať u nás na ihrisku, príde aj Andrea s Ondrejkom.
25. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis,mame real debat,co malí tvoji,uz buvaju? nasa hviezda zaspala pred polhodkou.
25. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predchvilou som tu kukala a nic, a zrazu aka to diskuska! :sunglasses:
25. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK,zajtra dojdeme rady. :wink: ale neviem, kolko nam to k vam bude trvat,ked milostpani chce chodit sama. :sweat_smile:
ahoj miska :slight_smile:
Filipko spí od pol deviatej, poobede spal od pol jednej do druhej, bol hore od pol siedmej, tak to máme poposúvané. bola tu Marika, pomohla mi s nimi. Adamko klasika zalomil okolo ôsmej.
tata je doma.... :grinning:
tak o takomto case tu debata este nebola :grinning:
tak ze zdravime joja... :sunglasses:
a miska,ty takto dlho si hore,aj ked zarezavas v praci?
25. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si mysleli,ze aj lucka bude dnes spat skor,ale ona si s tym spankom robi, co chce.a to som sa tesila,ze take velke deti uz maju super rezim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my sice mame rezim,ale kazdy den je iny,podla toho,co zrovna krpcek vymysli. :grinning:
25. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka, tak ju nedaj dole, potom môže chodiť, koľko chce, ved dnes ste ako valili na Kačák :grinning:
v meste samozrejme nemali slnečník mojej farby...
čau, Miška
25. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste mi zdrhli???
konecne som docitala!
no ja som preto valila,aby nepistala,ze chce chodit,ak idem rychlo,vtedy nefrfle. :grinning:
Danka, to aby sme sa nenudili, ved ako by to bolo, každý deň rovnaký. ja som tiež rozhodená, ked sa nám posunie režim, dnes som spokojná....
25. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezdrhli sme, len nestiham :slight_smile:
byvam dlho, hlavne vecer sa dostanem nadlhsie sem. A rano vstavam o siestej. Teraz som uz chcela vypinart a ist spat.
25. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tym slnecnikom je to na paradu,ani vlani si nemohla zohnat. :unamused: a nechces si pozicat nas?ja ho aj tak uz nepouzivam.ale je trochu spinavy,ako bol zlozeny cez zimu,tak ma hore pásy.
Vidíš, stará sa ti o kondičku....ja som tiež dnes vyflusnutá.....nebolo ani veľmi kedy oddychovať...
OK, idem sa venovať polovičke, ked sa už vrátila :slight_smile:
tak radka, anoj :wink:
25. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miska,tak my ta teraz zdrzujeme :grinning: :grinning: zajtra mas dlhy den?ci uz ked je po maturach tak volnejsie?

radka-ty musis teraz sledovat 2 rezimy,to musi byt niekedy srandaco? ale zvladas to supis. :dizzy_face:
25. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak radka bru noc.a zajtra na ihrisku. :dizzy_face:
25. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, zajtra mam super den :grinning: ucim len tretiu hodinu (mam tak rozvrh) a potom odvadzam druhakov na divedelne predstavenie a potom idu domov, takze uz neucim, huraaaa, :sunglasses: len dufam, ze divadlo nebude tri hodiny.
25. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja o chvilku tiez zalomim,lebo som znicena po celom dni.este som sa neprepla na letny rezim,a to teplo ma unavuje teda dost.aj lucku by ale uz mohlo zacat unavovat,stava sa z nej zajacik duracell. :grinning:
25. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiii,tak to mas super.a dufam,ze uz neplati to pravidlo,ze ked ides na tretiu,musis ist do skoly hned rano.to ma vtedy vytacalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy tusim len na divadla chodite??minuly tyzden sa bolo v kine,teraz toto...stare dobre casy. :sunglasses:
25. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze duracel :grinning: to bolo dobre.
Ja sa z toho pocasia vytesujem, ale naozaj je unavne a ja mam problem vecer ulozit chalanov, takze zaspavaju po deviatej a rano ich nemozem dobudit :unamused: keby tak cez vikend spali!!ale to budia oni mna :confounded:
25. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly tyzden sa vymyslali akcie, kvoli maturite, nebolo kde ucit
25. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok