Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
25. máj 2009

to sa bojim aj ja,ze ked pojdeme do skolky,tak ako budeme vstavat,lebo ak lucka ide spat takto neskor,tak aj rano potom neskoro vstava.

michaela2410
25. máj 2009

a co sa tyka dochadzky, zatial mi nikto nevravel, ze mam chodit rano 😎

dad1
25. máj 2009

jaj,sak ozaj,som zabudla,ze cez maturity byva chaos. 😀 inak,tento rok ti bude po klasifikacke superne,ked nie si triedna.budes mat prazdniny skor. 😀

michaela2410
25. máj 2009

co by som nebola!!! ved ma dali namiesto Popelarky, a ta tercia je otras, fuuuj! 😝

dad1
25. máj 2009

to ked sa menil ten zakon o pracovnom case,tak si to niekto v skole vysvetlil tak,ze musime mat 37,5 hodiny odrobene kazdy tyzden,tak nam potom upravili odkedy a dokedy mame byt v skole.ale potom sa to zas zmenilo,lebo sak nas cas pracovny zahrna aj pracu doma,ako pripravy,opravy atd.ale nejake mesiace to trvalo,kym sme sa dokopali do starych kolaji.

michaela2410
25. máj 2009

strasne nerada mam tychto malych, ked si triedna starsim, je to lepsie, lebo oni su uz taki samostatni, ale tito boli aj akosi divne vychovani. Proste nevypiplala som si to, neda sa nic robit, musia si zvykat... 😖 😠

dad1
25. máj 2009

jaaaaaaaaaaj,to som nevedela.nooo,tak to by ma potesilo.a ja ze aky mas teraz frei.tak nemas. 😠 no zuzana sa uz nechysta prist do skoly,takze ti asi prischnu na furt.

michaela2410
25. máj 2009

A navyse ma najviac nastvalo, ze od februara som robila triednu, ale zadarmo. oficialne som triedna az od maja, aj financne

dad1
25. máj 2009

no veru,aj ja mam radsej robotu s velkymi.som vzdy obdivovala radku,aj slovinu aj matiku u nich. 😅

dad1
25. máj 2009

no,to je "super",a to je ako je mozne?

michaela2410
25. máj 2009

toho "nafurt" sa obavam aj ja.

michaela2410
25. máj 2009

ze ako je to mozne? "NO COMMENT"

dad1
25. máj 2009

aj ked niekedy sa potom triedny meni,ked prejdu do kvinty,tak mozno ti svitne na lepsie casy. 🙂

dad1
25. máj 2009

no comment veru,veru

michaela2410
25. máj 2009

dufam, ze to tak bude aj u mna, vies, ale ako si to vymysli vedenie, ved Joja Kotirka ich ma od primy, ale neviem, ci to tak chcela ona, alebo nie. Ale pospravnosti by sa im mal triedny menit v kvinte.

michaela2410
25. máj 2009

mala by som ist aj ja spat. Este ma caka sprcha, ale akosi sa mi tam nechce. Asi si teraz uziju len zuby a zvysok tela pocka dorana. 😔

dad1
25. máj 2009

no ved uvidis,ale zas ked si ich teraz vycepujes,tak uz budes mat pokoj.oni si aj musia zvyknut na novy styl,tak tento polrok to je mozno aj preto divokejsie.

michaela2410
25. máj 2009

vies, nevyhoda je, ze ich nepoznam a je ich dost vela 34. Takze nemam sancu si ich zapamatat.

No ale uz idem, dobru noc!

dad1
25. máj 2009

OK,tak chod do hajan 🙂.aj ja si idem dat slofika,za cely den uz toho bolo dost. 😉 bru noc.

karlatko
25. máj 2009

ešte som sem zbehla a tu aká debata 😉

Danka - to bol krsný s Karolínkou a potom sme išli doobeda do Viesky na otočku a ja som šoferovala, tata sa ma bojí ešte puštať samu - bojí sa o mna alebo o auto 😀 😀 😀 , tak išiel krsný s nami
a dakujem za pochvalu za šoferovanie - račej ste ma pustili aby som vám náhodou nepobozkala auto 😀
Dani a ti ako už si začala šoferovať? 😎

tak už aj Maťku máme s Maťkom na Slovensku - tešíme sa na vás 😵 😵 😵

dnes sme mali menší úraz - klasika čelo to musíme mať vždy buchnuté a ktomu pod očkom monokelolo a oškretý nos , myslela som že to bude horšie .....

a to pranie a žehlenie aj ja som dnes absolvovala , dve hodiny som žehlila a tak so mna tieklo 😝 neznášam žehliť v takomto horku, celkom si to viem vychutnať pri daždy

Krajčátko - tak máte nove kresielko to je super vec určite sa tam bude páčiť richimu, nám sa tam páčilo , ale teraz to máme skované ani neviem kde lebo sme tam začali vymýšlať a raz to skoro na seba v sede prevrátila - chcela sa zahrať na korytnačku 😉

tak idem aj ja na kute , na zajtra vám prajeme krásny slnečný den 😀

radfi1
25. máj 2009

Aký to debat 🙂
Pridala som fotky 🙂

rencabv
25. máj 2009

Si nejaká akčná po celom dni, nezdá sa ti????????

radfi1
25. máj 2009

A na vysvetlenie: Filipko vyzerá ako týrané dieťa - ráno sa zobudil s monoklom. asi sa bozkával s posteľou 🙂 a tie odraté koloná, no klasika pády.... 🙂

rencabv
25. máj 2009

Nejako ste sa porozpisovali, tka vás len všetkých pozdravujem a prajem dobrú noc 🙂

michaela2410
26. máj 2009

Radka, vcera som ti tusim zabudla odpovedat na ten bublifuk. To kupil mm v Lidli, ma to take velke oka, ale naplne tam bolo malo, tak sme kupovali v Tesku, taku litrovu napln za dve eura. Lebo doma sa neda ta napln vyrobit tak, aby aj bubliny nieco vydrzali. 😒

ceresnicky
autor
26. máj 2009

ahojte

veru takato debatu v nezvycajnu hodinu ste tu mali. super aspon mam co citat.

inak pocasie je perfektne len sa ma od zajtra pokazit. sme boli doobeda v Arkosi s Jankou, Leou a Petou. nas Mato tam vymyslal. stale mi utekal prec tak som mala nervy po nom stale behat. a ked zakricim stoj tak sa este viac rozbehne a smeje sa mi ako ho nahanam 😠 no neviem ako ho za par mesiacov dobehnem 😀
vcera sme mali veget som bola cely den u mojej babky na samotach v rodinom dome a maly tam mal raj. aj sa vcera prvy krat kupal v bazeniku. ani nechcel vyliest von. aj tam jedol 😀 tak som mala pokoj a hlavne tam ho nemusim stale napominat tam sa sam pekne hra. nabera hlinu a kupe si jamky. no skratka zlate dieta.
potom tam dosla aj Anetka. ta isli dneska do TN na kontrolu na nedonosenecke. tam chodia raz za tri mesiace. tak hadam dobre dopadnu este mi nevolali ze ako.

tak dneska by mala aj Lenke prist? to je super tak uz budu aj oni pekne doma si to uzivat 😉

vitame na slovensku Matku s Matkom. hadam sa stretneme 😉

inak fotecky mate peknucke. a v Bojniciach sme boli my minuly rok v lete. teraz by sme chceli ist do tej Lesnej ked som na to pocula len same dobre 😉

rencabv
26. máj 2009

ahojte,Janka Č. neboj sa Maťko sa polepší a bude utekať ďalej a ďalej 😀 😀 😀 To samozrejme len srandujem, ale to sú chalani... Tú Lešnú len odporúčam, aj my sme tam boli s Bystríkom, keď mal 2 roky a ani cez obed nechcel spať, tam je také iné ako v Bojniciach, veď aj Radka môže pridať referenciu na Lešnú a porovnať to s Bojnicami.

Dnes som sa dala na genrálne upratovanie, dokonca mi už visia aj opraté návlečky, a to som ráno aj žehlila asi po 100 rokoch. To som ale šikovná 😝 😝

S Vratkom skúšame bezplienkové obdobie, len keby vedel kedy sa mu chce cikať a pod. Plienky sme síce nejaké ušetrili, ale zato minieme 5x viac slipkov a gatiek 😀

Pekný slnečný deň

martinano
26. máj 2009

ahojte
ano sme doma a dakujeme za privitanie.
akosi nestiham kona, kedze mame doma tatina a zmenil sa nam denny program
dnes sa chystame do piestan,ked matko vstane
stretko by bolo super, zajtra ideme do ba a potom sa prisposobime, pozerala som,ze ma prsat az do nedele,tak dufam,ze sa to zmeni a bude pekne 😉

karlatko
26. máj 2009

ahojky

Renca si šikula od rána aká naštartovaná 😀 😀 😀

Janka - tak Matejko ti už robí zaťažkajuce skúšky ked budú dvaja aby to nebolo od razu vela 😀 na teba

veru je krásne aj ja som rozmýšlala že Karolínke už vytiahnem bazén nech sa trošku pomáča vo vodičke na balkone, tak hádam ked stane nám to víde

na mna idu driemoti to stoho tepla aj kafe som si spravila a tušim je to ešte horšie, tak idem si na chvílku aj ja natiahnuť nohy dokial mi dieťa spí 😀

taktiež pekný den všetkým 😀

radfi1
26. máj 2009

Maťka, tak si to teda v PN užite, tam je vždy dobre....
a ja na Lešnú ani krivého slova nemám, je tam super. odporúčam.....
Janka Č. - sa nečudujem, že ti uteká, jeho to tam asi ani nebaví, oni sú už zvyknutí sa hrať, preliezať a škoda že aj behať. a neboj, budeš vládať behať, ved to mám za sebou, aspoň budeš v dobrej kondičke 😀 a ked bude už malinké, tak sa Maťko zmení, uvidíš. a veru, na tom dvore sa pekne zahrá, ale keby ste ho mali stále, tak by aj odtiaľ po čase utekal, no deti.
ja to pozorujem, že sa Filipko veľmi upokojil teraz....
A Danka, sranda, ja som si teiž Karolínkinho krstného pomýlila s jej tatinom, to je ale podoba....
Renata, tak pekne per a upratuj. FIlip si dnes v detskej vypratal celú policu, asi ťa počul, že tam je prach, tak sme utierali dnes. ešte mi zostala obývačka, ale sa mi nechce.
dnes sme boli len doma pred barákom - prišla aj Danka. celkom dobre sa deti pohrali. Ondrejka strašne bavilo voziť Adamka, tak že ho prídu niekedy ešte povoziť.
Filipko bol síce unavený, no zaspal až o pol druhej. v noci sa mi zdal nejaký horúci, aj s nami spal a to neveští nikdy nič dobré, zobudil sa trocha usoplený, tak dúfam, že skončíme len pri tom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre