Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
29. máj 2009

OK,oddychni si.ja idem budit spačov mojich. 😵

michaela2410
29. máj 2009

Konecne je tu co citat, hoci som temu znova hladala na druhej strane 🙂 Idem citat.

michaela2410
29. máj 2009

Konecne som precitala 😀

Andreaska vitame doma a nech ho brusko prestane trapit 😉

Matka tiez nech pipik preboli, aj Lukasovi to stahovali v decembri na nefrologii, ale nema to tiez uplne a pred mesiacom sa mu to odtrhlo, aj boli bolesti a place, ale preslo to. Ale ma to znova nalepene, lebo kupal Patrik a on mu to dobre nestahoval, tak som napalena 😠 Asi budeme musiet ist k urologovi. Uz sa "tesim" 😒

Radka, ako to vsetko stihas? Ty si inak akcna. Ja sa o seba nestiham tak starat. Asi mas doma aj dobre zazemie. 😉 A to plavanie schvalujem, ze ste nesli do tej Turnej, tam je to ohubu sa dostat. 😖 a svagrina chodi v Piestanoch a tiez si pochvaluje.

Danka, gratulujem k absolvovaniu zubara. Ja idem koncom juna, ale ja s tym nemam problemy, zubarov sa nebojim. To Patrik, ked sme spolu zacali chodit, tak som ho donutila ist k zubarke len tak, ze si dal akusi tabletku, aby sa menej bal a to bol u nej po 15rokoch!!!

Pozeram, ze dlzkou mojho prispevku konkurujem Radke! 😀

martinano
29. máj 2009

ahojte no vy ste akcne, radka dnes som ta videla z auta s maminou si isla 😉
miska no super 😒
my pri kupani nestahuje, pretoze mato nechce sediet vo vode,len sa sprchuje,tak potom po kupani, dnes mu to robili, hrozne trvpel poobedie po tom co som tu napisala som si s nim lahla zaspali sme vyspal sa a precikal, co bolo fajn konecne vycikany bez bolesti a teraz vecer uz tiez bol ok,ale zas som mu to po kupani stiahla tak bol krik, este sa tam prevaluje.aj do repiku sa mi ho na chvilu podarilo posadit.no ma to opuchnute bolav, este to trosku aj krvaca,tak dufam,ze uz zajtra bude ok, natierame framikoinom, nemal zapal,ale vraj aby nevznikol a tym to aj cistime, lebo tam mal vela toho mazu ☹
no som z neho hotova a este ho aj dr zaockovala, spodne ocaky sa mu tlacia, no chalan ma toho dost, chystali sme sa do zoo,ale sme to odlozili na bud.tyz.
danka no u nas je to podobne co sa tyka kocika, uz som sa aj zbavila kocikov a mame take male pojazdne super lahucke gofaciky,ale len ich vozim v aute,lebo mlady pan kocik ignoruje 😠

michaela2410
30. máj 2009

posuvam....

karlatko
30. máj 2009

ahojky

prišla som sem aspon pozdraviť, a trošku som aj počítala ale nie všetko, dnes máme tata doma po dlhej dobe budeme mať rodinný víkend doma , (všetci doma) 😀
teraz moje lásky spinkajú , a nechám ich nech si to užijú ja sa natiahnem asi tu v obyvačke 😎
prajeme pekný víkend , dufam že sa sa počasie umúdry 😠

angelos
30. máj 2009

ahojky
pridala som 4 fotky Andreasa.Tak juknite naseho juniora. 🙂

michaela2410
30. máj 2009

Andreas je zlatucky 😀 ja tvoju Hanku sice nepoznam, ale tak sa mi zda podla tej jednej fotky, ze sa na nu aj podoba, nie? 😉 🙂

dad1
30. máj 2009

ahojte 🙂

teeda, malinky andreasko je krasny. 😵 a veru je to kopia hanky,akurat je bledsi.krasne babatko mate doma,lenka 😵 😎

my sme dnes ked prestalo prsat, vyrazili na zelenu vodu,mal tam byt program ku dnu deti.a samozrejme,ze to kvoli pocasiu,ktore bolo doobeda zrusili. 😠 prislo tam docela dost ludi s detmi a vsetky boli sklamane,ze tam nic nie je.my sme to prechodili cele,obe plaze,aj chatovu oblast,lucka sa vyblaznila pri vode s kamenmi a dokonca aj pocasie vyslo,bolo teplo,tak sme mali pekny prechadzkovy vyletik. 😎 akurat som hrooozne nachodena.ledva vlacim nohy za sebou.domov som sa uz od svetelnej krizovatky modlila,nech sa mi podari v zdravi dorazit domov,lebo ma zacal boliet moj povestny bedrovy klb.ale zvladla som to nakoniec.ale dnes som si naordinovala uz veget a gaucing.tak sa vytesujem,aky prijemny vecer ma caka. 🙂 🙂 🙂

pekny vikendik prajem a pozdravujeeeeem.

martinano
30. máj 2009

ahojte
no maly andreasko je uzasny 😵 😵 😵
my sme po nasom vcerajsom zakroku mali dost narocnu noc,doobeda sme boli v meste potrebovala som ist do DM na nakup, potom sa matko vyspal a boli sme na prechadzku, stretli sme katku s karolinkou,aj sme sa trosku presli.bolo fajn,
danka to mi je luto, dufam,ze budes zajtra uz fit 😉
pekny vecer ja idem zehlit

martinano
31. máj 2009

posuniem 😉

dad1
1. jún 2009

bre ranicko 🙂
hned ako som zapla kona,hviezdicka zacala na mna vykrikovat.opat sluzil kon ako skvely budicek. 😀 takze len v rychlosti...krasny MDD zelame vsetkym detickam. 😵 😵 😵 😵
lucka dostala autickove odrazadlo,je uplne vytesena z toho a lieta s nim zatial (vzhladom k pocasiu) len po byte,ale neuveritelne sa s nim zabavi.a jej dalsia nova zabava je kreslenie na papier,takze cela rodina poctivo kreslime.cez vikend sme sa narehotali pri vytvoroch opice,ktoru sme skusali na zelanie lucky nakreslit. 😝 😀 celkom prijemna zabava na taketo uprsane dni.akurat musim zaskocit do papiernictva a kupit nejake nejedovate pastelky (najlepsie voskovky),aby sa lucke lepsie kreslilo.
dufam,ze dnes bude v meste do obeda nejaky program pre deti a ze hned nezacne prsat,aby sme sa aspon na chvilu vyvetrali.
pekny den. 😎

dad1
1. jún 2009

a mam est ejeden tip,zajtra o 16-tej by v parku malo byt pre deti nejake "mecheche",co poriada materske centrum,take daco ako sme boli minule.tak ak vyjde pocasie,tak sa tam mozeme s detickami stretnut.

dad1
1. jún 2009

cozeee?? tu este nikto nebol?

dad1
1. jún 2009

ja som sem vlítla,ze si poprecitujem a tu nikto.
my klasika nespime,aj ked lucka vstavala dnes o 8-mej,cize nie nejako extremne neskoro.no ak nezaspi do tretej,tak ju vyberiem,a pojde spat skor vecer.no co uz.
teraz ma nuteny odpocinok,a aj ja. 😀 dufam,ze sa mate vsetky OK.
a este 😵 O 😵 Z 😵 N 😵 A 😵 M 😵:
v pripade pekneho pocasia sa v stredu popoludni kona detske tiracke stretko.tak nevahajte a po 16-tej,je zraz.

radfi1
1. jún 2009

Ahojte,
Andreasko je krásnučké bábo.....teda v tom oblečku už vyzerá ako veľký chalanisko. ked ho Jojo zbadal, hovorí, že celý Dušan.....
Lenka, a ako si žijete? už sa teším na nejaké info od teba. chodíte už aj von?????
Danka, vidíš, nakoniec nebol program pre deti, ale postretali sme veľmi veľa tirákov dnes....kedže som doma nič veľké nerobila - stihla som prísť do mesta o desiatej, stretli sme sa s Dankou a Sašou, v Arkoške sme potom chvíľku pobudli na káve s Leou a Jankou B. - som ani nevedela, že tam taký detský kútik vyrobili, stolík, stoličky, hojdačky, paráda....
ozaj, Janka, dakujeme za pohostenie, nabudúce sa aj ja pripravím - piškoty a tak....
potom sme v meste stretli Karolínku s maminou a Krajčátko - celú family....
Danka ma ukecala na nákup v DM, ja že len kaše kúpim a mala som plnú tašku....ale zvládla som to povynášať. ja nosím teraz hore vaničku s malým, ked ešte spí, Filipko už krásne chodí po schodoch sám...najskôr mrnčí, že aby som ho zobrala. tak ho nechám dole, že ja po neho prídem a kým sa otočím, už je pri našich dverách.....
teraz buvá, ešte aby sa Adamko uložil a môžem aj ja. .
kúpila som baterky, tak hračky, čo na ne fachčia sa mi podarilo spojazdniť...som na seba hrdá, že som sa naučila šrobovák používať.
Filipko dostal chodiaceho krtka, je taký smiešny, ako prepletá nohami.F. ho videl len nefunkčného, ked sa zobudí, bude prekvapko. dnes sa krásne do nočníka vycikal, kakal ale do slipiek 😀 to aby som sa nenudila....
a ozaj, bavili sme sa o stretku detičiek na Kačáku v stredu by sme sa mohli stretnúť....čo vy na to????? poobede tak okolo tej 4.-5.

radfi1
1. jún 2009

Danka 😀 😀 😀 😀
pekný oznam, ja som bola lenivá to tak zvýrazniť a už som to chcela opraviť a ty tu....

radfi1
1. jún 2009

Teraz tu čosi zase vrtajú, Adamkovi sa to veľmo nepáči, idem ho ukecať na spánok, chvíľu by som si aj ja dala...
a Danka, pokojne prídite poobede aj k nám a ked sa my vychystáme, išil by sme trebárs na chvíľu sem na ihrisko.....

vierkas
1. jún 2009

ahojky 🙂
mala este spinka, uz aj ja som si oddychla tak hned prva myslienka, ze co ist teraz robit bol kon 😀
esteze ho mame 😀
my sme cely vikend zasa mali akcny, aj ked pocasie bolo take striedave, ale vzdy sme vymysleli nejaky program 😉
v piatok sme boli na grilovacke bolo super, mnam masko bolo vyborne, sice aj prsalo aj svietilo slnko, ale co uz pocasie si nevyberieme a masko bolo napacovane tak sa muselo spracovat, boli to sice bojove podmienky, ale chalani to zvladli a sme si teda posmakovali 😉

v sobotu sme mali tu cest a boli sme poobede na prvej Andreaskovej prechajde, je nadherny a pozrela som aj foto, kedze mal vonku ciapocku a teda to je fesacik-blondacik no krasny chlapcek a este k tomu aj dobrunky 😵
tak nech mu to aj nadalej zostane 😉
Lenka vyzera velmi dobre 🙂 tak sme pokecali, ale ved sa k nim chystame tak pokecame este viac 😉 tesime sa na vas😵
ak by zajtra poobede neprsalo tak sa do parku chystame aj my, tak sa urcite s niekym postretame 😉

v sobotu sme este vyrazili po prechadzke na zelenu vodu, aj sme vas Danka videli z auta, ale my sme prisli dost neskoro, a ako citam tak sa tam ani nic nekonalo, Hanka s Timejkou sa vyblaznili na preliezkach a pri vode🙂

vcera sme boli v TN na nakupy a samozrejme aj nejaku hracku pre Timejku, kupili sme jej knizky a kadernicky set, no to bolo dnes radosti, len mne chyba par vlasov 😀
fenovala ma, natacky mi davala aj babike, cesala a malovala ma..... no parada 🙂

Danka, v stredu to stretko je na Kacaku? ten oznam sa neda prehliadnut, dobre som to vymyslela, ze? 😀
ak bude pocasie v pohode tak dorazime 😉

pekny zvysok dna

vierkas
1. jún 2009

krasny sviatok MDD zelame vsetkym tiracatkam 😵

mrenka
1. jún 2009

ahojte, krasny den deti, aj ked uprsany, no co uz...je nieco pre deti v meste, neviete?

leni, malinky cukricek je kraaaasny🙂

michaela2410
1. jún 2009

Ja len na skok.

😀 😀 😀 😀 Vsetkym detickam to najlepsie k MDD! 😀 😀 😀 😀

dad1
1. jún 2009

bry vecer 😵
ja som zabudla napisat,ze kde sa kona stretko? no som to ja ale motovidlo. 😝 stretko je na K 😵 A 😵 C 😵 A 😵 K 😵 U 😵 .
dikes vierka za upozornenie. 😉

a my sme tam dnes boli po obede s radkou a bolo tam superne.tak ak by aj taketo pocasie bolo,tak sa to bude konat.

dad1
1. jún 2009

jej a Titi ma nove fotecky,paraadne. 🙂 pekny klobucik a aj torticka vyzerala dobre.mnam.vierka,ty si sa realizovala?
a kedy to vlastne slavi Timejka meniny,nikdy neviem,my sme ju v kalendari nemali.tak neviem,ci som vinsoval tu uz,alebo nie.tak keby nahodou nie,tak Timejke vsetko naaaaj k meninkam,nech pekne poslucha rodicov a robi im stale taku radost ako doteraz. 🙂

dad1
1. jún 2009

Adka - den deti vraj bude v piatok v meste doobeda pre skoly, asi aj skolky.a zajtra by malo byt z MC v parku.inak neviem,ze by sa daco malo konat.

martinano
1. jún 2009

ahojte
my sme mali tazky vikend,ale zvladli sme to, dnes sme boli cey den v ba, uz ani nevidim, precitala som len sa hlasim,ze v stredu vas pridem kuk na kacak,ale bez matka ten ide s tatinom k druhej babicke, ja cakam navstevu,tak zostanem doma aby sme to moc nekomplikovali a chalani budu mat pansku jazdu a ja uz poobede budem mat fajront,tak pridem ak mozem aj bez dietata 😉

dad1
2. jún 2009

matka-jasne,ze aj bez maleho mozes dojst,co sa pytas,aspon si budes moct povegetit v klude pri kavicke. 😀

vsetko naaaj Adamkovi k 2 mesiacikom 😎 😎 😎 .nech pekne rastie a stale je taky dobrucky ako doteraz.lucka posiela pusinky.

dnes to vyzera na pekny den,super,aspon sa po obede moze vyrazi do parku.teraz momentalne sa mi hrozne nic nechce robit.lucke som uvarila obed,umyla sa vlasy (konecne 😝 ) a teraz som dobrovolne isla pustit lucke bambulku(od zobudenia ju vypytuje),aby som mohla chvilku konovat. 😅

vierkas
2. jún 2009

ahojte 😉
Danka, pekne si to napisala,ved sme sa dohadovali, ze stretko bude na Kacaku, ale ja len pre istostu ci nahodou sa nieco nezmenilo 😉

Matka, samozrejme si vitana aj bez dietata a coze ty tak ponucujes?

my sme mali hroznu noc, to uz davno nebolo, o osmej isla spat a o deviatej plakala, a uz bolo po spanku a nemohla sa ulozit az okolo jedenastej, ale uz som vcera pocula, ze ma soplik, ked spala som pocula ako chrcala a ten jej stekal nie von, ale do zaludka a ju chuda to tam drazdilo a ked som ju zobrala na ruky tak sa povracala a uz bolo dobre ☹ , ale celu noc sa hadzala a dobre sme nespali, teraz uz je o.k tak uvidime, ale nepaci sa mi to, ze jej soplik nejde von, ale steka jej dovnutra.....uvidime 😒
ani teraz jej netecie, tak snad uz ani nebude 😉

okolo desiatej sa chystame von, pojdeme pod kostol za detickami, snad sa stretneme aj s Matejkom 😉

fotky som zacala pridavat nove vcera, ale som to nedokoncila tak dnes sa pokusim 😉
vyzera to tak, ze dnes bude pekny den tak sa snad stretneme poobede v parku pa

lea3
2. jún 2009

ahojky 🙂

dokelu. zhltlo mi príspevok.... 😠

lea3
2. jún 2009

no nič, tak ešte raz...

Hneď som kukla fotky malinkého Andreaska, je teda nádherný a akýže to blonďáčik.. 😵 , Lenka veru vydaril sa Vám, ostatne ako aj Hanka, krásne a šikovné dieťa... 😵 😉

Adamkovi všetko naj aj my želáme k 2 mesiačikom, ale to letí, veď len teraz ho Radka doviezla z pôrodnice a už je to 2 mesiace... 😕 a ako krásne spinká vonku, hukotu bakotu okolo, a on vegáč... 😀

Dnes by sme chceli ísť do toho parku, ale idú nejaké mraky, tak dúfam, že nám to počasie neprekazí a stretneme sa tam.. 😉

Timejka aká parádnica v klobúku a s tou zmrzkou mi pripomína našu... 😀 tej už nestačí jej kornútok natretý zmrzlinou, pýtasi "mamininu!", takže to je potom paráda takú veľkú zmrzku zo šiat utierať... 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre