Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
3. feb 2009

a kde ho ides davat do ktorej skolky?

radfi1
3. feb 2009

Na Kollára, to je kúsok od nás.....ale neviem, či ho zoberú, ved uvidíme. inam ho nechcem dať, len čo najbližšie....

a Filipko si najsôr napozerá a potom mi to hrá....a strašne sa rehoce, ak je tam niečo vtipné, teraz po mne občas vykrikuje, lebo sa chce podeliť o zážitky a ja mu to mám aj akože komentovať.....

ceresnicky
autor
3. feb 2009

neboj hned si tam aj kamosov najde, moja kamoska mi pisala ze dali maleho do jasiel, oni byvaju v Bystrici a ze naskor plakal a teraz im aj referuje, ked pride domov, ze teta citala noviny 😀

ceresnicky
autor
3. feb 2009

no to poznam aj ja musim Matkovi vsetko komentovat

radfi1
3. feb 2009

Zajtra, ked nebude malý doma večer, tak si asi popozerám malé vecičky, a dám ich aspoň nejak dokopy, už som aj zabudla, čo všetko mi treba....ale dnes mama skonštatovala, že Adamko môže mať všetko po Filipkovi, je toho teda dosť a všetko krásne zachovalé veci......niektoré ani nevyzerajú ako nosené. ale myslím, že čím budú starší, tým toho aj viac poničiía...

ceresnicky
autor
3. feb 2009

no ved jasne ze to chces co najblizsie lebo ked nebudes mat auto, tak sa ti nebude chciet cez cele mesto

ceresnicky
autor
3. feb 2009

no presne to som aj ja skonstatovala, ze tie najmensie vecicky su ako nove, ked som ich davala segre. uz tieto vacsie predsa nosi dlhsie aj sa po zemi vala tak to skor znici

radfi1
3. feb 2009

Ja aj asi budem mať auto, no aj tak budem aj peľo chodievať 😀 hlavne poobede poňho, vrámci prechádzky...

ceresnicky
autor
3. feb 2009

ja sa tesim zajtra idem relaxovat, lebo svokra mi este na vianoce darovala, taky poukaz do kozmetickeho salonu na namesti, tak som sa bola objednat a zajtra idem, mozno sa dam aj vymasirovat 😉

ceresnicky
autor
3. feb 2009

pozeram damsky magazin, robia tam marcipan, mnaaaaam, to ja mozem, som aj svokre povedala, ze nech mi na naradky spravi 😀

radfi1
3. feb 2009

Fíha, Janka, to je paráda, kaderníčka, kozmetička, masáž, to je teda život.....

radfi1
3. feb 2009

Vidíš, ja teraz nemôžem ani magazín pozerať, teraz nemám najnovšie info....ale Maťko ti už asi spí, že.....

ceresnicky
autor
3. feb 2009

ze, ja sa nestazujem, aspon si trosku oddychnem aj tata ide po mne, tak budeme vecer zrelaxovani.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
3. feb 2009

no on uz spi vyse hodiny

vcera potiahol skoro tri hodky som cumela

radfi1
3. feb 2009

No, asi by som sa mala ísť zase trocha venovať dieťaťu.....dáme si obed a ide sa hajať....
dnes som od šiestej hore, som akosi nemohla spať....aj hladná som akási bola, len sa mi nechcelo opustiť teplú posteľ....

ceresnicky
autor
3. feb 2009

tak si pekne pospite a naberte nove sily, do vecera daleko 😀

radfi1
3. feb 2009

Fíha, to je iný spachtoš, a sila, že ti chce tak skoro zaspať.....
to sa vám večer bude snažiť, po takom relaxe 😀

ceresnicky
autor
3. feb 2009

no neviem lebo som vcera dostala 😢 😢 😢

radfi1
3. feb 2009

Veru, deň je dlhý a teraz spávame tak len hodinu, hodinu a pol.......a ktohovie, kedy zase príde náš tatino domov.....
tak pa a držte sa....
díky za pokec....cleý deň doma....to je na nervy...

lea3
3. feb 2009

Ahojky, ste tu ešte niekto??????

radfi1
3. feb 2009

Sme ešte tu, nemôžem teda hned odísť, ked mám šancu stretnúť tu Leu naživo 😀

sjuzika
3. feb 2009

ahojte tiracky

pise vam novy clovek (pre niektorych...).
ja som taky obcasny, velmi zriedkavy prispievatel do konika, ale vas poctivo a rada citam.niektore z vas tak trochen poznam (radfi1, ceresnicky a cer.sestru).kedze este nemame bejbulo, tak sa tak moc nezapajam, ale pozeram, ze s kacenou mame podobny termin!(kati, ja som tiez narodena 30.3., mamina sa bala, aby to nebol 1.april, tak to uponahlala 😀 😀 ). na svoj velky den sa inak hrozne tesim, ale sa aj obavam, nech uz to mame za sebou...
radfi1, mozem ta poprosit o tu adresu next? Ď.

ceresnicky
autor
3. feb 2009

cauko Lea ja som este tu

lea3
3. feb 2009

Ja som dnes bola v zelenej budove pre to tlačivo, ohromne milá pani tam bola, aj mi pohľadala dátum, dokedy som brala materskú, a dokonca mi to všetko vyhľadala a dala aj pre Janku B. , bola som teda fakt milo prekvapená, to sa často nevidí na úradoch také milé ženy... 😵 😵 😀

radfi1
3. feb 2009

Aj ked Filipko už dosť dlho pozerá....
neviem, či si si všimla, Lea, prosila som tu o radu. že ako vyriešiť stenu pri posteli....ty si taká zručná a praktická, možno hodíš nejaký tip....

lea3
3. feb 2009

Ahoj Janka, takže choroba už prešla???

ceresnicky
autor
3. feb 2009

no presla uz som fit, chvalabohu

lea3
3. feb 2009

áno, Radka, všimla, Kajča má válendu klasickú s čelom rohovým, takže má zábranu aj za hlavou, aj pri tele, a ona začala spávať na svojej posteli až v troch rokoch, dovtedy spala v postieľke, lebo sme prerábali tento byt a tak sme pár mesiacov okupovali svokrovcov...
ale videla som všelijaké zábrany pri stene, tuším aj v Ikee a Kike niečo také mali, mäkké a z rôznych látok.

ceresnicky
autor
3. feb 2009

ahojky Zuzi som ta najskor nespoznala, esteze mas album, ako sa mas ja som ani nevedela, ze si tehotna

ceresnicky
autor
3. feb 2009

a Zuzi som si vsimla, ze este nemate na stopro vybrane meno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre