Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
11. jún 2009

idem si tu precitat, ale zatial aspon posuniem 🙂

michaela2410
11. jún 2009

vidim, ze sa tu vela nekonikuje, radka ma klasicke dlhe prispevky 😀 ...ale aspon pekne fotecky ste pridali!

My sme sa dnes v skole tiez fotili 😒 hroooza, okrem tried sa fotili aj zamestnaci, lebo buduci rok je devatdesiate vyrocie skoly, tak asi sa bude pisat nejaky almanach alebo co...ale poviem vam, na tie fotky som sama zvedava!

karlatko
11. jún 2009

😎 ahojky

trošku som si vás prečítala , a musím pochváliť fotečky su krásne a taktiež Matejkovo dielo - prekrásne kreslí , šikula len tak dalej 😉 - máš byť na čo hrdá máte šikulu

Radka - dnes som bola v VB a videla som Filipka na aute asi s BAbičkou bol, neskoro som si ich všimla 😉
tento týžden som tam niekolko krát za den - asi si už aj zvknem na to že to bude náš domov

radfi1
11. jún 2009

Kačena, si ešte tu?

radfi1
11. jún 2009

Ano, bol to Filipko, bol u babky na prázdninách a dnes nechcel ísť ani domov 😎 ja som prišla do BV tak o pol jedenástej...sme sa asi minuli a večer ste tam už neboli.....
idem čítať, ale kukla som Matejkov výtvor - Janka, vy máte nejaké nadané dieťa, krásne rozpráva, kreslí, je rozumný, no nášho Filipka strčí do vačku a to som si myslela, že aké mám šikovné dieťa 🙂

radfi1
11. jún 2009

Miška, normálne som nahnevaná, že nás nepozvali na to fotenie 😀 ja chcem byť v almanachu!!!!!!!!!!!!!!! 😀

dad1
11. jún 2009

radka si este tu?

dad1
11. jún 2009

aj ja som o tom prave milkovi hovorila,ze chcem byt v almanachu 😀

dad1
11. jún 2009

dalsi bude az pri 100m vyroci,tak to fotenie uz hadam stihneme 😝

radfi1
11. jún 2009

A všímaj, aké krátke príspevky mám, mňa sem posadiť o pol jedenástej a hned tak nevalím....
janka, pekná sedačka, a naozaj je to tak ,že im nemá trčať hlava zo sedačky, my to máme vymyslené, že novú kúpime, ked pôjde Adamiko do tejto, tiež máme že do 18 kg, tak teraz len sa modliť, aby ju Filipko neprerástol....
Danka, tak opäť spávate, to je super, to by sme niekedy mohli prísť aj toho krtka pozerať k vám 😀

radfi1
11. jún 2009

Jaj, vidíš, to mi nenapadlo, ale horšie bude, že ho budeme musieť asi aj písať potom, teraz by sme sa len vyfotili 🙂

dad1
11. jún 2009

spavame,ale len ked vstavae pred 8-mou,ale je to hrozne dobre takto.a na krtka dojdite,volajako sa tu pomestime. 😵

dad1
11. jún 2009

myslis,ze nam ho daju pisat,sak to uz ta budu aj mladsie, od nas dufam.my uz budeme vtedy 40tnicky 😀

radfi1
11. jún 2009

Dnes sme boli na výlete v PN, opäť sme si vybrali ukážkové počasie, no čo už....bola ale aj káva, aj zmrzka, aj vláčik, aj labute, aj ryby....len páva sme nestihli, začínalo pršať...ale tu vraj bol riadny dážď, tak aspoň ten nás obišiel.

dad1
11. jún 2009

my sme este v seedacke v pohode,co sa dlzky tyka.lebo sak lucka je krpcek 🙂

radfi1
11. jún 2009

Tomu ver, že to budeme my robiť, duo hali gali + Miška 🙂 viac SJL tam asi ani nebude potom

dad1
11. jún 2009

bola kratka burka z tepla.ale nic hrozne sa mi to nezdalo,pozerali sme na to s luckou na to z okna.

radfi1
11. jún 2009

Možno záleží aj od typu sedačky...musím si to pozrieť, ako to má....ja ich rýchlo pousádzam a ani to nesledujem. minule bol niektorý z nich dokonca neuviazaný....

dad1
11. jún 2009

ahaaaa, ozaj.no dokelu,tak tento rok sme to mohli mat ozaj bez roboty.no co uuuuuuz.ked si na nas nespomenuli. 😠

radfi1
11. jún 2009

mne sa zase nezdalo, žeby bolo až také teplo - ja som sa vybrala na výlet v sukni, tričku a žabkách, dúfam, že neprechladnem teraz.

dad1
11. jún 2009

ja si myslim,ze sa filipko este do nej vojde.sa mi nezda,ze by z nej trcal.myslim,ze by som si to vsimla.

radfi1
11. jún 2009

určite to bola zase hurá akcia, ved čo, už ked je tu fotograf, odfoťme sa!

dad1
11. jún 2009

a s kym si vyletila 🙂 a ozaj o tu robis tak neskoro v noci? 😀

radfi1
11. jún 2009

ale aj tak sa na tú foto teším....

dad1
11. jún 2009

pamatas na to minule fotenie,ako sme tiez mali pri foteni hura akciu,a niektore individua sa tam vpradu postavili aj kabelou. 😀 😀 😀

dad1
11. jún 2009

aj ja.som zvedava.hadam nam miska ukaze.

radfi1
11. jún 2009

bola som so svokrou, trochu som ju zobrala do sveta, bola celá natešená. Adamko to celé prespal....
Jojo sa učí v obývačke, tak nemám povolenú telku a dnes bola ordinácia, tak kvasím pri PC. vybavovala som maily, kvôli telefonu sa mi ozvali aj starí známi.....nenadarmo sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré....
ale už sa mi kríži zrak, asi to zalomím

dad1
11. jún 2009

inak ja som dnes na obed "hviezdila" v parku,som sa zas vytrepala vo vysokych topankach von a lucka si zmyslela,ze bude skusat chodit do kopca.no na paradu,skoncilo to tak,ze skor pridrzala ona mna,ako ja ju. 😅

radfi1
11. jún 2009

no ved......preto som zvedavá, čo to bude teraz zač,dokonca bez nás....

dad1
11. jún 2009

ahaaa,u nas zas tata opravuje jeden pC a ja mu robim spolocnost,a aby som nezaspala,tak netujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre