• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
ona chce, aby si sa s tými vysokými opätkami zžila....
11. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale akosi sa nezzivam,som si potom ked malá spala,musela robit masaz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no pre krasu sa trpi. :grinning:
11. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu, ja by som pri telke už dávno spala a teraz tu okrem bolesti krku by som mohla písať....
11. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej,aj ja mam len chrbatom problem,pri PC,ale aj tak super,ze sme si tu nazivo pokecli.
11. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc.....
11. jún 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ti pisala IP,ze pada kon,tak koncim.asi nam chce naznacit,nech ideme na kute konecne :slight_smile:
bruuuu :dizzy_face:
ahojte :slight_smile:
vsetko som zatial neprecitala, iba tak v rychlovke, Timejka prave zaspava tak som sa sem konecne dotrepala, lebo vzdy poobede zalomime spolu a potom pride tatik a uz sa sem nedostanem, ved to poznate :grinning:

Radka tel. ti poslem IP

dnes doobeda sme sa aj vybrali von, aj Matejka s Anetkou sme streli a pri kostole zacalo prsat tak sme upalovali domov :angry:je to strasne s tym pocasim,uz neviem co mam malej obliekat, ked svieti slnko je teplo potom pridu mraky a je zimsie.....dufam, ze sa to coskoro ustali :wink:
my chodime doobeda sa hravat do parku pod kostolom s detickami zo skolky, vzdy je tam aj Matejko tak sa deti aspon zabavia a je to tam fajn, to namestie ma vobec nebavavi, mala tam beha ako splasena lepsie je v parku :wink:

zajtra chceme ist na cely den na chalupu, tak dufam ze pocasie nam dopraje, budeme oberat ceresne a grilovat :wink:
v nedelu sa tesime ideme pozriet Andreaska, tak si popestujeme a potom sa nam snad podari ist aj na podvecernu prechadzku :wink:
12. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka,c autosedacku som pozrela je super a dobra znacka :wink:
tak nech sa Matejkovi v nej dobre sedka :dizzy_face:
12. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Vierka, už mám telefon aj s číslami....ale aj tak dík....
12. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O :dizzy_face: Z :dizzy_face: N :dizzy_face: A :dizzy_face: M :dizzy_face:
vecerne stretko sa bude konat dna 3.7.09 po 20hod., vyhovuje vam to?

volala mi sestra a vtedy by prisla, lebo by vas rada videla a niektore co nepozna aj spoznala, ale ked by vam to vyhovovalo skor tak dajte vediet, ved este budu dalsie stretka a moze prist aj inokedy, len do konca juna uz na kazdy vikend nieco maju, ale samozrejme my vacsina sa musime dohodnut na datume :wink:
12. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Radka, este som tu a zatial som ti ho neposlala, ale ked uz je tel. funkcny to je fajn :wink:
12. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A u vás pršal? lebo u nás nie....boli sme aj v parku a ten prázdny, normálne divný pocit, jedenásť hodín a nikde nikto, tak sa asi všetci zľakkli dažda, potom bolo až horúco....
ale v parku predsa len niekto bol - prišli sa tam poprechádzať mestskí poliši - zaujímavé, ked tam mládež popíja a robí neporiadok, vtedy neprídu. poprechádzali sa a išli preč......normálne ma to dojalo
12. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, ja sa pokúsim silou mocou prísť...
12. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobra sprava, sestra bola vcera na sone v 20tt, vsetko je v poriadku a Timejka sa tesi na sestranicu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak dufam, ze vsetko bude v najlepsom poriadku az do sameho finale :wink:
Aj ked mňa už pozná....je to síce neskoro, ale lepšie ako nikdy....
Jej, to je super, tak gratulujeme.........to je najlepšia správa dňa....
12. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsalo, ale len chvilku, ked sme prisli k nasim tak hned prestalo :angry:
skoda mohli sme byt este vonku
a chlapci spinkaju?
12. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minule bola debata o strácaní hračiek, ja som dnes stratila Filipkovu riflovú bundu. aj som bola teraz pozerať, či ju nenájdem, bežala som ako besná po trase kde som mu ju dala dolu a ništ....Filipko s Adamkom doma spali, tak som to musela rýchlo obehať....
12. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme sa vecera tesili, teda az vecer isla na sono a volala az o osmej tak sme na nu stale mysleli :wink:
12. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz spia obaja, no ja sa ani nepokúšam, lebo A. jedol o pol desiatej, tak sa o chvíľu určite zobudí, zatiaľ obedujem, ten beh ma zmohol, kondičku mám teda hroznú, všade ma pichalo a to po F. stále behám, no mne dlhé trate nikdy nešli.
12. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz nejaky dobrotnik-cka urcite zobral :angry:
12. jún 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes akosi nič od rána nestíham, nemala som doma dva dni dve deti a už som akosi vyšla z cviku, ešte ma čaká prádlo v práčke a mne sa tak nechce....
12. jún 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, asi máš pravdu, no čo už....som si zarobila zase...A. sa prebral, utekám...pa
12. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si este chvilku oddychni, ale aj tak ta obdivujem :wink:
ale ta tvoja kondicka co by si chvela 2 mes.po porode, ved aj tak mas doma pohybu dost :wink:
ja som taka ista, ja som dlhy beh neznasla :unamused:
12. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa, idem oddychovat a dojest obed, poobede ideme do mesta a na navstevu :wink:
12. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ste tu ešte?

Vierka, aj my gratulujeme Tvojej sestre, že je všetko ok, a to už viete, že to bude tá sesternica? :dizzy_face:
12. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, tak ste mi zdrhli... :cry:

Idem teda aj ja, dávahú Sharka, to môžem, konečne nejaká dobrá krimi
12. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lea,
vcera jej robil sono a to ma dost kvalitne, ratali aj prstiky a pohlavie videl hned krasne tak to bude mala Leuska :dizzy_face:
12. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezdrhla som, len Radka isla dam Adamkovi papat :slight_smile:
12. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok