Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
25. jún 2009

A ešte jedna príhoda z dneška - ideme si domov, F. sa vezie na skejtíku a ja mu vyspevujem - išli sme popri kasárňach, tam si to môžem dovoliť, nik nepočuje - a F. mi hovorí - mama, ticho, Adamko spí 😀 😝 asi som spievala nádherne 🙂

radfi1
25. jún 2009

Miška, Danka, mňa teda nespavosť vôbec netrápi, hlavne ten prvý spánok mám brutál tvrdý, ako po nejakých práškoch. vždy si nadávam, že musím ísť skôr spať, ale ja sa na penzii dospím, sľubujem....

radfi1
25. jún 2009

Pridala som 3 fotečky, tak kuk....

michaela2410
25. jún 2009

Radka, ta spolocna je fakt pekna 😀 a tusim sa tam aj podobaju 😉

michaela2410
25. jún 2009

Tak ja som tiez pridala nejake nove foto 😉

dad1
25. jún 2009

tak neviem,co si mam mysliet o inteligencii niektorych nasich susedov!!!!!este teraz tu nejaky imbecil vrta.samozrejme,ze rachot naokolo,lebo ma asi aj okna otvorene dokoran. 😠
nevieme prist na to,ale kto to je.inak by som na neho vlítla. 😠 😠 😠 lucia sa nam doteraz prehadzovala v postielke a jasne,ze pistala,lebo uz bola totalne unavena.

a martinkovi gratulacia k uspesnemu oducaniu od plienky. 😉 😉 😉
fotky mate paradne,radka,miska. 😎 😎 😎

dad1
26. jún 2009

bre ranicko 🙂
ja zas strasim hore.u nas este vsetko spi,a ja opat buntosim. 😀 preluskala som net,akurat som sa dobre napajedila hned zrana,lebo som hladala nejake ucebne pomocky na vyucbu ruskeho jazyka a ked som videla,ake palky by chceli za obycajne zavesne tabule,islo ma rozhodit. 😠
skusam teda kona,ako zaspavaci prostriedok,ale zatial nefunguje. 😀 idem sa aspon skusit natiahnut,ked uz nic ine,aspon si este polezim.
pekny deeeeeeeeeeeeen. 😎 😎

krajcatko
26. jún 2009

Dani, ty si tusim viac nervozna ako Milko...

radfi1
26. jún 2009

Miška, pekné fotečky, vaši chalani sa tiež podobajú a ked sa aj rovnako oblečú, skoro ako dvojíčky 🙂 už sa teším, ked budem fotiť FIlipka v škôlke.
Danka, teda, ty si iný ranný vtáčik....a aké aktivity takto zrána, je vidno, že ku všetkému pristupuješ zodpovedne...ale ešte sa toľko nestresuj, máš na to ešte do septembra čas 🙂 užívaj si ešte voľno.
ja ked som písala záverečnú prácu, tak som tiež nespávala, v hlave veľa myšlienok, teraz, ked už tam nič nemám, tak sa mi dobre spí....

radfi1
26. jún 2009

Nám robil budíček Adamko, o piatej sa rozhodol nám predviesť, ako vie vykecávať 😀

radfi1
26. jún 2009

Dnes to vyzerá na pekný deň, tak sa určite v meste postretáme.

krajcatko
26. jún 2009

Tak Milan uz je vonku. Ja to zatial vidim na 4xA, uvidime co na to komisia.

dad1
26. jún 2009

jeeeeeeeeeeej,kajo dikes za info. 😎 😎 😎 😎 parada.

dad1
26. jún 2009

radka- adamko je take ranne vtacatko? 🙂zrejme s dobre vybuval,ked hned zrana dzavotal.muselo to byt zlate. 🙂 🙂 🙂aky kecalek z neho.

ja som sa dnes dala na gruntovanie,uz som sa tu na to nemohla pozerat.ale aj mi to pomahalo,aby som furt na tie statnice nemyslela. 😀

michaela2410
26. jún 2009

tak prave som prisla od kadernicky, trocha som sa nechala poludstit. Zajtra idem na stretavku do BA po desiatich rokoch. Uz sa tesim. Len skoda, ze mam opat atb, tak si ani nepripijem (smajliky mi blbnu, ale som z toho riadne smutna, lebo nieje mesiaca, co som nemala atb)
Hadam sa dam dokopy a o tri tyzdne budem fit, lebo dovolenka volaaaa!!!

martinano
26. jún 2009

ahojte
super spravicka o milkovi, gratulujeme mu urcite aj komisia to schvalila ako kajo pise 😉

no ja,ked nemozem spat upratujem,alebo teda nie,ze nemozem spat moj problem je,ze sa neulozim skor ako o jednej

nas drobec sa dens zobudil so suchou plienkou, rano ukazoval tatikovi,ze mu ma dat plienku dole a utekal na nocnik sa vycikat 😵

cele doobedie vydrzal 😵 teraz spi som zvedava co bude poobede, inak mame horuco mato sa kupal na terase 🙂
radka, miska krasne foto 😵

dad1
26. jún 2009

dakujeme za blahozko a podporu nasmu tatinovi.ma to uspesne za sebou.a veru mam to doma kockáča, na same jednotky spravil 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 .supeeeeeer.

michaela2410
27. jún 2009

ja ze si to tu este pred odchodom do BA precitam a tu nikto...
tak aspon posuniem, nech to nehladame na druhej strane 😉

radfi1
27. jún 2009

Ahojte, tradične cez víkend nik nepíše. Milkovi gratulujeme!
dnes som mala tiež doma nespavca, asi je to nákazlivé - Danka, včera to od teba chytil Flipko, bol hore od pol jednej do štvrtej - myslím ráno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ja s ním 😒 lebo mal nejaký problém, stále mi ukazoval na ruku, že vraj tam má muchu - aj sa mi to rýmuje, nedal si vysvetliť, že nič tam nemá a má spať. ráno potom spal len do ôsmej, som čakala, že si potiahne.....a Adamko vstával s tradičným rečnením o šiestej, tak som si dnes parádne pospala.
a to som si dnes naordinovala žehlenie, upratovanie, ešte aj službu sme mali. tatina som poslala s deťmi preč, nech mám pokoj, no kým sa vybrali bol skoro obed.....ale všetko som stihla, len oddychovať sa mi až teraz podarí.
Miška - prajeme super stretávku......
Maťka, tak to je Maťo teda šikula.....
my máme tiež novinku, dnes sa mi Filipko celý deň pýtal cikať, síce sme občas nestihli, no už je to pokrok, lepšie ako ked som ho ja dávala sedieť na nočník a aj tak nič nebolo.....teraz tlieskame odušu a vychvaľujeme, akoby už štátinice zložil 🙂
Ok, tak peknú nedeľu....

radfi1
27. jún 2009

A Balatonci sú už doma.....

michaela2410
28. jún 2009

Ahojte, tu tradicne nikto
Radka, gratulujeme k pokroku. A Ako sa mali balatonci? Co pocasie? tusim im velmi neprialo, ci ano?
Stretavka bola super, ale rychlo sa baby ponahlali na spoje domov, takze o pol osmej som bola uz doma ☹ Ale vratnik nas pustil aj na fakultu, tak sme sa tam trocha presli a nadychali sme sa toho smradu, co sa tam siri z labakov, a ktory sme tak doverne poznali 😀 Bolo uplne super!!!

karlatko
28. jún 2009

ahojky

tak konečne som si našla aj na kona čas a velmi vás zdravíme 😉 , pekne ste tu toho popísali stihla som si len poslednú stranku prečítať nech som aspon trochu v obraze tak gratulujeme Milkovi - Dani hrdá manželka 😀
aj chlapcov chválime , že necikajú už do plienky 😀

a u nás všetko postarom ,len tento týžden bol náročnejsí Karolínke idú stoličky tak smeboli viacej uplakaný ale zastavilo sa to a budeme čakať dalej kedy sa to zase rozbehne a konečne tie neposlušne stoličky vylezú 😠
dnes sme už stihli kupanie na kupalisku a akosi nás vyšťavilo tak oddychujeme všetci poctivo , poobede ideme na oslavu , budeme sa mať dobre 😀 😀 😀

ešte raz pozdravujeme , majte sa krásne 😀

rencabv
28. jún 2009

Tak vás zdravím, už sme sa priplavili z Balatonu, okrem kopy špinavých vecí sme si doniesli všetci nádchu, ale to asi z tej vody v bazéne, kde sme sa mrožili. Počasie bolo nejaké divoké, ale stihli sme aj ZOO, keď sme odchádzali začalo pršať, ale náhodou jeden deň nepršalo vôbec a boli sme aj na lodi 🙂
inak bolo fajn, nijaké riady, varenie, upratovanie,......
Zato dnes keď som videla tie kopy vecí a to krásne počasie vonku, teraz budeme sušiť asi ďalšie 3 týždne 😒
Aj Vratko je nejaký divoký, stále len plače, asi s ním zajtra pôjdem k dr, neviete náhodou či dr. Munková nemá dovolenku?

Milkovi blahoželáme k AAAAAAA, už konečne Danka s Luckou nebudú bezdomovci. Dani a nejako žerieš nástup do školy, lebo tá nespavosť si myslím, že je z toho. 😝 Chceš sa zodpovedne pripraviť, ale neboj sa veď si nebola na MD 20rokov, ale len 2 😀

Timejka som rada, že je ti lepšie.

Idem si trocha podriemkať, ešte sa neskôr ozvem, pa

lenka1978
28. jún 2009

Ahojte, ja vas takisto zdravim v tomto uprsanom dni. Akosi "vymozenosti modernej doby" mi nefungovali, tak az teraz sa ozyvam.
Na zaciatok vsetkym oslavencom vsetko NAJ, NAJ, NAJ 🙂 🙂 🙂 . (Milko, Risko,...)
My mame vsetko po starom, takisto sme usetrili zopar plienok, vdaka Kubkovi, ze vie povedat - mami, kako! 😀
Idem aj ja trocha si oddychnut, tak zatial pa!

dad1
28. jún 2009

ahojte 🙂
moji miláčkovia sa spolu kupu.tak mam trochu cas. 🙂
este raz dikes za gratulacie,dnes sme mali oslavu, teeeeeeda ale sme sa prezrali.vsetci ledva domov isli,co si brucha chytali. 😀 a verejne chcem pochvalit danku k. ja s luckou sme si u nej nechali urobit pre tatina sladku odmenu - tortu.a bola U 😵 Z 😵 A 😵 S 😵 N 😵 A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chvalim.vsetkym chutila a este aj vyborne vyzerala.potom pridam fotos do albumu,ked mi svokor posle,lebo on fotil.danka,tak este raz velka vdaka.uz si ta aj zajednavam na luckine 2 rocky. (tu kitty 😉 ,ako som ti vravela 😀 )

velka gratulacia chlapcom k peknemu hlaseniu, su to sikovnici.a radka filipko sa to velmi rychlo naucil.paradicka. 😎 😎

miska - super,ze stretavka dopadla OK.to je fajn,ze sa stretavate este z VS.ja som nase baby videla naposledy na promociach...

renca - vitajte doma. 🙂 tak vam bolo superne,to je dobre.aj si si oddychla. 😵 😵 dufam,ze vratko nebude chory 😒 😒 teraz je hrozne vela prechladnuti,lebo to pocasie sa furt meni,raz je teplo,potom fuka studeny vietor,otrasnee. 😠 a ilko dnes hovoril,ze to tak este bude aj v najblizsich dnoch. 😖 😖
munkova neviem,ci ordinuje,my k nej nechodime.

katka- no super,ze si sa ozvala,aj som premyslala,ze ci zijete...tie stolicky nech karolinke rychlo vyjdu,aby ste mali skoro pokoj.a kdeze ste stihli kupalisko dnes,ked tak lialo,daj tip. 😉

inak ja mam bebíčko na oku,asi jacmen,alebo co.vyzeram ozaj vabne s jednym okom opuchnutym. 😀 😝 no ale na to kaslat,len keby to nebolelo ako fras.aaaaaaaaaaaaaauuuuuuuu.

rencabv
28. jún 2009

Radka IP a všetkým želám peknú búrkovú noc 🙂

dad1
29. jún 2009

caute 🙂
tu dnes este??
sa necudujem,vonku je prenáramne. 😎 😎 aj my sme doteraz labzovali,dali sme si sprchu a pomaly pojdeme obedovat.

renca - vcera v noci prsalo? bola burka? ja neviem o nicom,spala som ako dudok. 😀

vierkas
29. jún 2009

ahojte
Timejka prave zaspala, je z toho tepla uplne hotova, krasne sa napapala a dufam, ze si aspon 2 hodinky pospi 😉
vikend bol celkom v pohode, aj ked ho dost kazilo pocasie, ale dalo sa 😉 mala dostala novy bicykel tak sa vytesovala, no este nevie sama slapat na pedaloch, ale casom sa naucime, uz sme zacali trenovat 😉

dnes sme boli doobeda vonku, aj sme boli s Matejkom, ten by len Timejku stiskal, velmi mu chybala to bolo vidiet a Janke,c krasne rastie brusko,velmi jej pristane 😉

Danka a coze ty sa chystas do roboty? mne tu nieco uslo? ved sa stretku pokecame 😉

v piatok stretko plati? sestra pride k nam, uz v stredu tak sa tesime 😉

dalsi chlapcek bez plienky Filipko parada gratulujeme a to ani Matejko dnes vonku plienku nemal....super 😵

pekny dnik

dad1
29. jún 2009

vierka- tak uz ste boli aj vonku? super.len nech uz vas vsetky choroby obchadzaju. 😵 😵 😵
ano,chystam sa opat zarezavat.a tesim sa na to. 😉
stretko dufam,ze plati,ja ideeeeeeeem.ako ste na tom vy ostatne???
O 😵Z 😵 N 😵 A 😵 M 😵 : 3.7. sa uskutocni dalsi vecerny vyjazd na znaom mieste,stretko zacina ako vzdy okolo 20,00.(t.j. o 20,30 😀 😀 😝 ) nahlaste sa vazene damy,ste vrelo ocakavaneéééé.

dad1
29. jún 2009

o chvilku mam ist ku kadernicke a ide ma trafit,tusim zas bude prsat,tak to mi uces dlho nevydrziiii. 😠 😒 😒 😒 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre