Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
30. jún 2009

ja sa chystam do skoly zas v piatok,idem na PK RUJ.

dad1
30. jún 2009

dufam,ze ma neklepne s tych zmien v predmete,co sa tam podozvedam.

michaela2410
30. jún 2009

vies, len ma stve, ze ine predmety boli urcene na piatok ale akurat chemia musi byt v pondelok!!!a navyse nechapem, preco to nemohla odskusat pG az v auguste 😠 mozem ti povedat, ze trocha zurim, lebo musim zabezpecit nejake varovanie pre chalanov.

dad1
30. jún 2009

no jasne,viem si predstavit,v skolke uz su prazdniny.no nechapem,tiez ze komisionalky a uz takto skoro.

michaela2410
30. jún 2009

nastastie svokrovci aj ocino su doma, ale co ak akurat nebudu moct varovat?

dad1
30. jún 2009

a z pG mate asi radost vo vasej PK,co?

dad1
30. jún 2009

no s tymi varovackami je to komplikovane,dufam,ze niekoho zozenies. 😉

michaela2410
30. jún 2009

mozno si pochopila kto je pG, az teraz som si uvedomila, ze na chemiu je tam aj Marianka G. ale toto je ina profesorka G... 😀

michaela2410
30. jún 2009

strasnu radost mame!!!keby si vedela, ako sa s nami hneva!!!

dad1
30. jún 2009

jasne,ze som pochopila,marianka mi ani nenapadla.
😀

dad1
30. jún 2009

ta sa hneva s kazdym.mna vzdy nas...kvoli tomu,ze mi stale kafrala do postavy, pripadne do farby oblecenia,akokeby ona bola ideal krasy. 😠

dad1
30. jún 2009

a to som este musela sediet v zborovni oproti nej a jej draheho 😀 ,teraz si chcem ulovit miesto po vierke.konecne vzaduuuu!

michaela2410
30. jún 2009

vies, cely cas co som tam nebola, tak sa akosi aj s manzelom nastahovali do labaku a mali to tam ako kabinet. Blaze to uz riadne liezlo na nervy a mne zacinalo, lebo vecne tam boli, ani si nemohla si ist cosi tam nachystat, alebo spravit a pritom mame u nas taky maly kabinet, ze niekedy treba odtial vypadnut a najst si ine miestecko...ale nebolo kde. Tak jej to Blazka vytmavila (ale v slusnosti), ona sa urazila a vsetko odpratala. Odvtedy ma ani neodzdravi. 😒

michaela2410
30. jún 2009

si ma pobavila, ze ideal krasy 😀 😀 😀

dad1
30. jún 2009

no to je uchvatne.hlavne,ze hore maju kabinet,ale aj tam su rozhnevani so vsetkymi,hrozne povahy obaja G... 😔

michaela2410
30. jún 2009

mna sa snazila odhovorit, aby som nastupila, ze aby som bola este s detmi...blabla..take taraniny...to sa asi bala o miesto. vraj je uz dochodkyna.

dad1
30. jún 2009

no ved to by si ju mala pocut ako mudrovala, co sa tyka mody a trendov,vsetko mala v malicku. 😀 😀 😀 preto ten titul, ze ideal krasy. 😀 😀 😀

michaela2410
30. jún 2009

ale za tie komisionalky sme na nu nasr..dene

dad1
30. jún 2009

ano? aj na mna dnes pozerala,ako na zjavenie,ked som jej na otazku,ci idem spat do prace povedal,ze ano.mam pocit,ze tam bude o chvilku trosku boj o miesta.ziakov ubuda,dochodcov pribuda. 😖

dad1
30. jún 2009

to verim,clovek uz chce mat pokoj.aaale,sak vy to odskusate raz-dva.

michaela2410
30. jún 2009

inak, fakt tam zacina byt prevaha dochodcov

michaela2410
30. jún 2009

to si pis, ze odskusame, len rozmyslame, ci mu to dat, lebo vraj je to riadny expert. Ziadna z nas ho nepozna...

dad1
30. jún 2009

myslim,ze prevaha nie,ale dost ich tam je urcite.no co uz.ved ak pride do tuheho,dufam,ze sa to vyriesi podla prava.zatial je tam prace dost pre vsetkych.

dad1
30. jún 2009

uvidite podla vedomosti,ak je "expert",tak sa vyautuje aj sam...

michaela2410
30. jún 2009

este na inu temu. to ty si tusim pisala, ze sa ti paci, ze sa stretavame este aj z vysky...tak aby som ta vyviedla z omylu, stretli sme sa prvykrat po desiatich rokoch, takze ty mas este tusim cas 🙂

dad1
30. jún 2009

hej,ja som to pisala,no veru to mam este cas.2 roky... 😀 😀 😀

dad1
30. jún 2009

ale ani sa mi verit nechce,ze preslo odvtedy tolko rokov.no vela veci sa stalo medzitym,tak je to asi pravda 😀

michaela2410
30. jún 2009

a aj to sme boli velmi kratko. nabuduce to musime zorganizovat nejako aj s prespatim. Aj teraz sme to chceli vybavit na druzbe (nas intrak), ze pospominame na stare casy a navstivime "nas" klub, kde sme sa raz pred skuskou riadne oz...ale to inokedy 😀
ale nepodarilo sa 😒

michaela2410
30. jún 2009

ale aspon sme sa nadychali toho "cerstveho" smradu z labakov, lebo nas ujo vratnik pustil aj do fakulty 😎

dad1
30. jún 2009

ale aspon snaha bola.my sme tak rozlietane po SVK,ze neviem,ci to niekedy dame dokopy.ale bolo by to fajn. 😵

inak budem musiet ist na kute,nevladzem uz oci drzat otvorene. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre