Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
3. júl 2009

tak ja som len mrkla ako je to so stretkom, a vidim, ze dohovie, kto pride ☹ ale ja urcite. Nemozem sa dlho rozkecavat, lebo synator ma uz odtialto vyhadzuje😀

ceresnicky
autor
3. júl 2009

😀 😀 😀 😀 Dani to som nebola ja a na novy uces sa chystam v pondelok 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
3. júl 2009

Kaci skor futbalista ako baletka 😉

michaela2410
3. júl 2009

Tak idem osprsit deti a potom huraaa, do povaznu. Ale dufam, ze tam nebudem sama!!!

martinano
4. júl 2009

ahojte
tu dnes nikto 😨
my sme mali neplanovanu grilovaciu akciu bolo super 😵
prejedli sme sa mato sa kupal a hral no super bolo 😵
a ako vcera v povazane?uricte na jednotku s hviezdickou ako vzdy
ja som upratala vyumyvala a vegetim pojdem si lahnut,ale akosi sa mi nechce lebo sme dlho vyspavali doobeda 😉

krajcatko
5. júl 2009

Ahojte, tak tu este nikto nereferoval, ako bolo na stretku? WAW tak to budem prva 😀 No mozem povedat, ze bolo super. Pekne sme pokecali, podozvedali sme sa zopar super noviniek, ja som spoznala nove tiracky, dali sme si zakusecky a asi kazda sme mali mliecny kokteil 🙂 . Nas maly buval az do rana do pol 5, takze ma nechal asi 4 hodky pospat. Tatinovi bolo zle, mal teploty, tak spal v obyvacke, celu sobotu mu bolo zle, tak som vobec nespala a este aj dnes mu je zle a cely den lezi, som zvedava, co bude zajtra. Boli ho hlava, ma teploty a srajdu... Dufam, ze nema salmonelu. My sa z drobcom drzime radsej od neho dalej. Tak ja koncim, idem kuknut torty, potom pridam nejake foto.

Kacenka inak na tej baletke som sa pobavila 😀 😀 😀

ahojte

martinano
5. júl 2009

ahojte
krajcatko tak mas maroda,prajeme mu skore uzdravenie am ly aky zlatunky nechal maminku vyspat
nam sa pokazilo pocasie zo vcerajsich 30 sme mali dnes 15 a leje o dusu,ale uz to bolo treba aspon na chvilku, tak nam je len na spanie,cely den sme sa len povalovali s matkom, ten sa hral na nasej posteli mal tam letisko okolo seba hracky a cusal, obcas pozrel rozpravku, mame nove slovo kko(ktrko) a zacina viac komunikovat aspon hlavou zacal vrtiet ano nie uz normalne ako odpoved na otazku 😎
cikat sa pyta,tak je zlaty obcas v zapale hry sa mu stane,ale tak primerne max 1-2krat za den a dalsi uspech uz nechce plienku,ked mu idem dat bojuje a bojuje 😎
radka ako je filipkovi, dufam,ze uz lepsie 😉
mlady pan sa kupe idem ho obriadit nech moze ist do pelechu 😉

radfi1
5. júl 2009

Ja len tak na skok, mala som dlhú abstinenciu....
Filipkovi je už lepšie, teda on mal len teploty a nič viac......bol umrnčaný a na mne nalepený.....už sa dostáva do normálu. ale stal sa z neho generál, len by nám rozkazoval.....chce mať všetko zmenežované.
stretko bolo super, ja som síce letela domov, lebo Adamko sa zobudil. ale s tatinom to pekne zvládli, čakali ma potichučky a A. sa napapal a zaspinkal. teraz v tomto teple jedáva častejšie. ale aj dosť rastie. ani som nepísala - v 3 mesiacoch sme mali 65 cm a 6230 g. takže taký chlapina nám doma rastie.
Dodatočne všetko naj naj naj.......Maťkovi k 2 rôčkom 😀 oslava vám určite vyšla, počasie bolo výborné....aj my sme oslavovali u Renči - bolo tam kopec detí, torta výborná, super guláš, mäsko, ryby, no samé dobroty, tak som sa prejedla, až mi bolo večer špatne.....ale predýchala som to.
dnes som chcela vybehnúť na zelenú sa kúpať, no akosi sa počasie rozhodlo za mňa - boli sme teda u svokrovcov na obed, aspoň som nevarila a o deťoch skoro nevedela....
Maťka, máte pekné fotky, a tie kolísavé teploty nezávidím, brrrrrr, že 15 stupňov....
Pozdravujeme maroda Kaja, snáď sa rýchlo vyzdraví a vás nenakazí....
Fotky pridám zajtra, už padám z nôh.
pa a teším sa, že sa v meste postretáme v parku a tak.

dad1
5. júl 2009

cauky 🙂
hlasime prichod z mecheche - svadba dopadla na jednicku,vsetkym sa nam pacilo.nakoniec sa aj tancovalo,a zabava bola vynikajuca. 🙂 lucka bola vytesena,ze ma saty ako mala princeznicka,dokola to kazdemu hovorila a nezabudla ani na to,ze ma nove sandale. 😀 typicka baba sa z nej stava a hrozne ju bavi sa paradit.znova sa nam tam rozsiril slovnik,nestiham chapat,ako to s jej recou ide do predu.den odo dna.dnes na nas vytasila tieto vety:vykrikovala, ze:1. ja púpem (kúpem) s mamickou
2. boli ma brusko
3. lucinka ideeee,tatino pomóooc.(to ked sa jašili) 😀 😀
zo svadby pridam fotos neskor,teraz som unavena ako kon. 😎

velka gratulacia od nas Matejkovi k 2 rockom a aj Adamkovi k 3 mesiacikom.vsetko naaaaaaaaaaaaaj zelame a lucka posiela pusky. 🙂 🙂

dad1
5. júl 2009

a dani k. -odkaz marodovi,ze prajeme skore uzdravenie 😉 a ty sa drz veru s malym dalej,ktovie, co to vas tata chytil za svinstvo. 😒 😒

dad1
5. júl 2009

a stretko bolo supeeeeeeeeeer. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rencabv
6. júl 2009

Čaute baby ja len na skok.
Teší ma, že ste si užili super stretko aj víkend.
My sme mali v sobotu oslavu aj keď som ja chcela v nedeľu, našťastie ma mangel prehovoril a urobil dobre, Vierka, žeby som ako žena tušila, keď som ťa videla stým kočíkom novinku, ktorú mi potom zreferovala Radka? Tak blahožellám a nech to pekne odsýpa. 🙂

Dodatočne všetko naj oslávencom, ja sa priznám ja to nemám tak zmapované ako Danka U., ale to neznamená, že vždy všetkým neželám to najnaj. 😉

Už sa teším na dni so svojimi dvoma chlapmi, pa odchádza mi PC--------------

martinano
6. júl 2009

dobre ranko kocky
novinka o vierke? 😨
nam prsi a prsi,tak sa motkame doma, musim ist do abchodu,tak asi vyrazime
vy ste urcite vsetky vonku 😉
pekny den zatial ahojte

michaela2410
6. júl 2009

Krajcatko, musim hned reagovat po precitani tvojho prispevku. Aj mne bolo v sobotu zle od zaludka. V noci po stretku som asi hodku pospala a potom ma trocha poprehanalo a rano ma riadne bolel zaludok. Tak som trocha dietovala, brala lieky, ale poobede som sa uz odvazila dat si aj grilovane masko a salat. Vcera este rano trocha bolel zaludok, ale beriem nan liekyy, tak hadam bude ok. Uz aj jem vsetko.
S tou salmonelou radsej ani nestras, ja som sa tiez vyplasila ale asi som len nejako zle v piatok vecer skombinovala to, na co som mala chut. Nuz nemozem si zvyknut, ze si musim davat lepsi pozor, co zjem a vypijem. 😖

karlatko
6. júl 2009

ahojte

víkend užil ako voda , aspon že vyšiel a všetci sme sa mali dobre na akciach - leto je tušim najvačší stupen obžerstva 😉

stretko super - konečene som trochu v obraze a super novinky viem o čo prichádzam ked toho kona nečítam , a konečne som neletela prvá domov a dokonca sme s Dankou K. skonštatovali že ideme posledné a dokonca posledné aj s lokálu... 😀 😀 😀
Karolínka sa jasná vec zobudila ale s tatinom to zvládli naspať zabuvala bez nejakých veľkých plačov , tak tatino si to vyžehlil že tak dlho meškal 😀

Karolínka spinká a tu nejaký pako už hodinu vrta do panelu , už mám nervy mohol by už prestať tak asi dlho nebudeme spať to budeme dobrý ked tak málo budeme spať 😠

a ozaj skoro by som zabudla na naších oslávencov všetko len to naj a samu radosť rodičom

radfi1
6. júl 2009

Ahojte,
pridala som nejaké fotky a keďže Renata nefotí, tak som pridala aj ich 😀

radfi1
6. júl 2009

Kačena, teba len na stretko zobrať a už aj sa pekne vraciaš na koňa 🙂 to ked sem nejdeš pár dní, už sa stráca prehľad.
Miška, to aby si sa nenudila, nemáš kašle, ale hned bolesti žalúdka....a si teda odvážna, že grilovačka 🙂
Maťka, počasie nezávidím, my stále pekne a novinka od Vierky, nech sa tu sama pochváli....ale ja sa ešte teraz usmievam....
Danka, super, že vám bolo dobre, ja som vás tuším vymákla ako ste schádzali z diaľnice, práve som išla k svokrovcom.okolo jednej to bolo. Lucka je kecálek, my tvoríme takéto vety tiež teraz, teda s 3-mesačným posunom. a aj Vratko sa riadne rozkecal, na oslave stále čosi rozprával. dnes mi povedal Filipko zaujímavé veci: Mamina, pozji cikulku aku velku mam 😀 a cikulka hore, ocikám stenu 😀

radfi1
6. júl 2009

Dnes sme boli v parku s Lenkami a Vierkou....paráda, aspoň mi nebolo smutno....Filipko sa veľmi pekne s Kubkom hrá. a po pol hodine po odchode Hanky, ju hľadal....sa pozabudol pri vrtaní do vedierka....
cesta bola veselá, obaja mi revali cestou domov - Adamko bol riadne prekakaný a to on veru nemá rád a Filipko zase dosť unavený, je už síce fit, ale ešte je taký trocha slabý. deti sa doma najedli a už je dobre, teraz spia. ja idem písať zoznam vecí na dovolenku. nech viem, čo treba dokúpiť. a idem kuk, ako sa zavára mäso, od minula som zabudla.
pa v meste. chystám sa aj po obede, dám si zmrzku, v tom horku sa mi tam nechcelo valiť a v parku je úžasne.

dad1
6. júl 2009

cauky 🙂
my sme od rana so svagrovcami,dosli z BA,tak sa lucka vytesuje,ze tu ma bratranca i sesternicu.cely cas sa spolu hraju,ani neviem,ze ju mam,nestiham sa cudovat.dnes ani raz nezaznelo,ze mamina pod sem ty!!! 😀 chvalabohu,normalne vegetim.este aj obed sme mali u svokry,no tak mi je dnes sveta zit.

miska- inak miska,aj ja ked som dosla zo stretka,tak mi bolo nejako divne od zaludka,ktovie,co za smotanu,alebo mlieko bolo v tom koktaily.nabuduce uz radsej nebudem riskovat.

radka- super fotos. 😵 😵 😵 adamko je uz velikyyy chlapcek,bombovy je s tou stonozkou.a ta spolocna bratrancovska je supris,tam vidno,aky su uz vsetci chalani velky.

do parku sa chystam zajtra konecne.na namesti do obeda je hrozny hic.

dad1
6. júl 2009

a filipkove vety 😀 😀 😀 😀 pravy chlap. 😀 😀 😀 😀

michaela2410
6. júl 2009

ahojte, teray som u nasich, chalani sa bavia s dedom, vonku sa to stelie na dazd uz riedne dlho a nic. Dnes som bola tiez len v meste, po obchodoch, ale aspon som chalanom kupila sandale a sebe konedcne nieco na hlavu proti slnku, aby som na plazi hviezdila s klobukom 😎

danka, inak aj som si povedala, ze nabuduce ten koktail asi nerisknem. aj patrik mi vynadal, ze preco vymyslam teke kombinacie, ked mame pred dovolenkou 😒

radka, na fotecky som tiez zvedava, ale teraz sedim pri notebuku a ja som zvyknuta na klasiku, tak si pozriem doma

katka - aj tak sme odchadzali uz pred zaverecnou 😎

michaela2410
6. júl 2009

posuvam...

rencabv
6. júl 2009

V prvom rade ďakujem Radke za pridanié fotos, ale ja naozaj nie som na fotenie, zato ona..... 😎

Tak mliečne koktaily vás skoro dostali? A čo takto majnézové šaláty? 😀 😀 😀

Doteraz som zavárala marhule, tak to chodí na vidieku, len samá práca a až potom zábava 😎 😀 😝

Mám polrok Vratko sa po dlhom čase, t.j. od narodenia, vrátil na noc do svojej postieľky, to my máme predprípravu do vlastnej postele, ale poviem vám, že 1. noc bez neho v našej posteli bola nejaká divná, stále som sa budila, lebo mi niečo chýbalo, ale už som sa s tým zmierila 😀
Keby nám aj to cikanie išlo, bola by som na čas rada. Cez deň minieme asi 10 slipkov, ale plienku nemáme 😀

Miška a kam sa chystáte dovolenkovať, keď si si aj klobúk kúpila?

Tuším idem spať, lebo už je pre mňa pokročilá doba, dobrú noc, pa

michaela2410
6. júl 2009

Renca, u nas doteraz funguje, ze Lukas sa v noci alebo nad ranom priplichti k nam do postele a ak sa nahodou stane, ze sa v noci nezobudi a nepride, hned vyskocim rano, co sa stalo a idem ho kukat, ci je ok.

michaela2410
6. júl 2009

a uz som to tu spominala, caka nas Taliansko, huraaa

dad1
7. júl 2009

hello...
hned zrana som sem vlítla,lebo neviem,kedy sa mi opat zadari nastartovat PC.

tu uz sa zdovolenkovieva,ako vidim 😀 , super.my este nemame ziaden plan,lebo tata uz "dovolenkoval",ked sa ucil na statnice.ale neva,pobehame aspon tu po okoli,to snad vyjde aj s nejakym kupanim.

vratkovi-gratulacia k pokroku. 🙂 🙂 🙂 renca,asi ste ho uz v posteli utlacali,ked sa sam rozhodol spat. 😀 ale to je len dobre,vyspite sa urcite ovela lepsie.

miska tak potom sa na plazi pofot v novom klobuku,aby sme sa aj my videli ako si hviezdila. 😉
inak co pocuvam,dost vela ludi s detmi chodi prave do talianska, tam sme my este neboli,ale moze tam byt ozaj super.

michaela2410
7. júl 2009

danka, som sa musela zasmiat, lebo ja som si ho sice kupila, ale nie som velmi zvyknuta na nosenie a je to vlastne taka siltovka s velkym siltom, zakryje vsetko (aj ten moj dlhy nos 😀)

Dnes sme boli s chalanmi na Beckove. Mali sme doobednajsi vylet, neskor pridam nejake fotos, ale vela sme nefotili. Co ma ale prekvapilo, je tam taky maly skanzen. Maju to tam jedni na zahrade a je to tam fakt zaujimave. vselico sa tam dozviete. plati sa sice euro, ale mna to zaujalo naozaj.
Teraz Lukaas spi a ja dufam, ze sa nerozprsi, lebo chceme ist k svokrovcom na Zelenu opekat.

dad1
7. júl 2009

miska 😀 😀 😀

ja eln skok:po dohode s dievcatami v parku vyhlasujem O 😵 Z 😵 N 😵 A 😵 M:
🙂 🙂 🙂 vo stvrtok okolo 10-tej je tiracke stretko na kačáku. 🙂 🙂 🙂
pozn.v pripade pocaia ako je dnes.ak bude hic.potom bude streko po obede,asi okolo 16,30. 😉

martinano
7. júl 2009

ahojte
ja dodatacne oslavencom vsetko naj ved som im tusim nebllahozelala, my ideme von, tak som sem rychlo kuk, lebo sa tu zastavim zas vecer.
pekny den 🙂

natsa
7. júl 2009

Ahojte. môžem sa k vám pridať?áááááááá sú tu známe zo NM a okole.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre