Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
8. júl 2009

katka, ze by bola ludozrutka? 😀

natsa
8. júl 2009

no vy ste akčné včera nič a dnes nestíham čítať.Ja som si myslela že niekoho tírate 😀
U mna dlhé nechty nemajú dlhú životnosť hned si ich okúšem 🙄 za slobodna ked som ich nemala dokonale namalované tak som nešla ani smeti vyniesť.
dnes bol malý ukážkový.Zmyslel si,že mi bude píliť nervy.Nešiel ani poobede spať.Všetko vyťahoval ja po nom sprátavala vyzeralo to ako po výbuchu ešte že to MM nevydel.V poslednej dobe malého bavia kuch.knihy-tie budú časom vyzerať ja som si ich tak šanovala

natsa
8. júl 2009

Baby nepoznáte niekoho kto pečie doma torty?Danko bude mat za 3 mes.1 rok

martinano
8. júl 2009

natsa mne piekla jedna kocka v povazanoch,ale na svadbu matovi som piekla ja auto,inak vydarilo sa dam foto do albumu.inak neviem skor kocky ti poradia 😉

natsa
8. júl 2009

Martinka Maťo je už ženatý?skoroooo.A koho si bral? 😀

martinano
8. júl 2009

jeeeeeeeeeej vidis, ciarka mi tam, chyba pridala som pozri

dad1
9. júl 2009

caute 🙂
takze predpovede ukazuju na dnes 22 st,tak to je idealne.takze na kacak sa ide doobeda. 😉 tesim sa.

matka- to si ty sama vytvorila tu tortu auticko, no klobuk dolu,pekna je,urcite aj dobre chutila.

natsa-aj danka (krajcatko) pecie torty.nadherne a hlavne vynikajuce na chut. 🙂

michaela2410
9. júl 2009

ahoj danka, tusim sme tu sadli narovnako 😀

dad1
9. júl 2009

cauko miska 🙂 uz to tak vyzera 😀

dad1
9. júl 2009

ale malá si uz dzavoce v postielke,tak musim padim.lebo prave mi vykrikuje do vysielacky,ze maminka pod sem.a chcem mliecko,ano. 😀

michaela2410
9. júl 2009

a dnes pridem, ak dovtedy nepridem o rozum, lebo chalani ma tnes total vytacaju...pokracuju zo vcera

dad1
9. júl 2009

len prid,aspon sa vylietaju vonku,a daju ti chvilku pokoj.

michaela2410
9. júl 2009

tnes=dnes

dad1
9. júl 2009

tak koncim,idem robit ranajky.okolo 10-tej na kacaku.paaaaaaaaa 🙂 🙂

natsa
9. júl 2009

a danka sem chodí lebo žiadnu Krajcatko tu nevidím

michaela2410
9. júl 2009

Tak hlasim, ze Lukas uz spi spankom spravodlivych, hoci mi vykrikoval, ze on spinkat nebude, ale v priebehu pat minut ako zalahol, uz aj bol tvrdy...
A vy, dokedy ste boli na Kacaku?

Natsa, krajcatko chodi, ale malo, aspon, co som si ja vsimla...

dad1
9. júl 2009

miska, my sme sa zodvihli chvilku po vas, asi po polhodke.lucka si este stihla brutal buchnut pusu a horne zuby 😒 😒 😒 ,plakala snad 20 minut,ale chvalabohu je OK.a nema to ani nejake nasledky.aspon to tak vyzera.ale bolo to neprijemne,doma som od nervozity vyvratila cely obed.uz po ceste domov mi bolo nevolno,takze som si to obedove menicko ani dlho nevychutnala.to srandujem,ze nevychutnala 😀 ,som uplne rada,ze malej sa nic vazne nestalo,ale buchla sa dost.chudatko moje. ☹

michaela2410
9. júl 2009

danka, ty si ako ja, mna total rozhodi tiez vsetko a potom mi je nevolno. ☹

michaela2410
9. júl 2009

a mimochodom, Lukas este spi, ale uz ho musim ist budit, lebo ochvilu chcem ist do toho TN

dad1
9. júl 2009

my spime len chvilku,ale ide zas mestsky rozhlas,tak dufam,ze ju nezobudi, bo by boli zasa revy. 😒

radfi1
9. júl 2009

Išla som pozrieť, či Danka nereferuje následky, ale chvalabohu, Lucka to zvládla....mamina trocha horšie, no to sme už my maminy...sa bojíme o nich.....a oni nás stále nepočúvajú a vymýšľajú....
Filipko zaspal totál hotový, oči mal úplne červene, no stále tvrdil, že on nie domov buvať....a s revom sme išli domov.potom som ho aj niesla, čo je proti mojim zásadám, no nechcela som, aby zobudil Adamka. ten nakoniec spal až do druhej, to som už aj mäsko mala nakrájané a už sa teraz v pohárikoch sterilizuje.....

radfi1
9. júl 2009

Adamko bol v kresielku doteraz, už sa asi znova chystá spať, čakám, že sa čochvíľa F zobudí, no uvarila som si kávu, že si konečne vyložím nohy a v pokoji vypijem.
Lezie mi na nervy, ako sa teraz F. stále na mňa lepí a len mamina, mamina - teraz asi ho chytil svetabôl, ale ako príšlo, tak hádam odíde.....
ja som už trocha nervozna z toho balenia, to jednoducho neznášam, už aby sme tam boli, lebo ma rachne.
včera som bola prevelice na nákup v Dm, mala som aj zľavu, tak som nakúpila zopár tašiek a namiesto plienok pre Adamka som kúpila F. a to máme pre neho zásoby doma a už sa pomaly aj odvyká....som ja ale trúba, dnes musím ísť zháňať zase. a to ma ešte naštvali, lebo až po obrovskom nákupe mi dali na další nákup zľavu o 5% vyššiu, akoby ma nemohla upozorniť, že ju môžem dostať....no čo už....
Miška neviem, aké budete mať poistenie, mne kamoška poradila také že celoročné za toľko, čo by ma vyšlo na týždeň....
a Lucka bola krásnučká v tých šatách.....
no už je plačko hore, tak zatím pa

martinano
9. júl 2009

ahojte
tak ste sa mali fajn, danka som rada,ze lucke sa nic nestalo,aj my mavame take pusove nehody neznasam to 😠 , tiez ma to vzdy rozhodi.
my mame zas pocasie na nic,ale uz sme boli aj vonku, mato teraz spi ja som vyzehlila kopu pradla a konecne som si sem sadla 😎
danka tu tortu som piekla ja a zaprasilo sa po nej riadne, tatino my pomahal natahovali sme na nu marcipan, dala roboty,ale stala za to 😵
radka mam ti hovorit o baleni,ako to neznasam, nevadievalo mi to,ale uz zacalo, uz som si myslela,ze mato je vacsi,tak nemusime tolko blbosti brat a tusim toho bravame este viac 😅
a kedy odchadzate?

natsa
9. júl 2009

no ja od dnes učím maleho zaspávať samotného teraz momentálne huka jak tur,určite stojí v postieke.Chodím za nim po 5 min.vždy mu poviem že je všetko v poriadku ale už musí spať sám.MM je na nočnej musím to tobit ked neni doma lebo by ho zobral na ruky a celí proces pokazil.

martinano
9. júl 2009

natsa drz sa 😎

dad1
9. júl 2009

my sme prave dosli z vonku,lucka bola u nasich,my sme zatial sedeli na pizze s kamoskou zo strednej,dobre sme pokecali,narehotali sa.uplne som sa odreagovala. 🙂 🙂

prave sa u nas deje kupanie muzstva,tak sa idem pridat k mojim zlatickam,prave spliechaju obaja o106,ze akoze maju vlny. 😀

radka- ty si sikovnicka,masko mas nachystane a to balenie tiez bude raz-dva hotove,nebooj. 😵

martinano
9. júl 2009

danka no super ty sa mas 😵
matko uz je ulozeny ja si idem nieco dat jest hladna som ako vlk 😅

dad1
9. júl 2009

lucka ma dnes chvalabohu predsa len stastny den,ked zuby to vydrzali. 😅 vdaka za podporu.

martinano
9. júl 2009

danka super,ze lucka je v poriadku to som velmi rada 😵

dad1
9. júl 2009

matka - dobru chut,páádim, uz ma vyvolavaju. 🙂
natsa- pevne nervy,ale ja by som to nehrotila,ked to nebude chciet akceptovat teraz,nechaj tak a o mesiac skus zas.podla mna 8-mesacne dieta este ma "narok" na to,aby ho mama uspavala.nemyslim si,ze este chape,ze vsetko je OK,a ze ma spat. 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre