Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
9. júl 2009

Radka, povedz kde je to a ake poistenie, Patrik by to rad pozrel...diky

A balenie? Uz sa "tesim". Mam pocit, ze vsetko zbalim do dvoch detskych kufrov, jedneho nasho a k tomu jednu taku velku tasku a hotovo, ale mm sa mi vysmieva, ze je na to velmi zvedavy, lebo my ked ideme na tyzden alebo na dva dni, vzdy mame kufor auta plny...a to mame Octavku, takze aj kufor je tam riadne velky. Nuz, ale ja mam vzdy pri baleni pocit, ze este to mi chyba, aj hento sa mi urcite zide a aj tot budem naisto potrebovat...tak som zvedava, ako to dopadne. Asi pridam potom foto na porovnanie z minuleho roka a z tohoto. 😉

Natsa, tak nech ti to vydrzi, ja som vydrzala asi len par dni a potom som s nim lezavala kym nezaspal. No a vidis, aj jeden aj druhy ma uz nepotrebuju, aspon vecer ked ich uz dostanem do postele.
Som zvedava, kedy rano vstanu, lebo len po osmej sme prisli z TN a este nespia, hoci k tomu daleko nemaju...

martinano
9. júl 2009

danka dakujem 🙂
miska no nechcela by si ako vyzera nase auto,ked ideme zo slovenksa sem 😅 a to mame aj kufor velky a to radsej nevidiet
miska ja mam rocne poistenie tiez aj matko,ale ten ma setrenie a k tomu je cestovne poistenie do 16rokov zdarma

michaela2410
10. júl 2009

prvaaa....

krajcatko
10. júl 2009

ahojte, miska ty si dobra, ze prva 😀 Vela si toho popisala 😵 Baby vcera na kacaku bolo super, len vam pisem, ze sa chcem ospravedlnit, ked som isla okolo vas, ze som zatrubila, lebo potom ma hned napadlo, ze to som teda nemusela. Dufam, ze som nejake babo nezobudila. 😨
Super ze Lucik je ok a tatino co? nezistil? 🙂
Mamina vcera brala este maleho von a celu cestu jej rumazgal, tak s nim isla k nim a celu cestu naspat to iste, tak musel ist na rukach. Ona hovorila, ze on sa v tom kociku asi boji, lebo mal nejake vyvalene oci a nie a nie prestat, ja fakt neviem, on tam vobec nechce byt. Dnes s nim pojdem zasa iba pred vchod a zoberiem si asi kocik a ked zaspi na rukach, skusim ho tam supnut, no neviem, ci sa nezobudi. A uz asi aj ideme, lebo teraz sa napapal.
Tak sa majte a zelame pekny den 🙂

natsa
10. júl 2009

Ahojte.No mARTINKA aj mna by zaujímalo skochodíš pobalená.ja mám obavy ako sa pobalíme my ked pojdeme určite budeme mať 10kufrov.

michaela2410
10. júl 2009

Danka K., 😀 ja som len chcela posunut temicku a v tom okamihu ma nic nenapadlo. A to ti stale tak protestuje v kociku? Asi by sa mu pacilo uz pozerat okolo seba 😉 a okukovat kocky vonku, ved je nejaky chlop! 😀 Ved ak mas aj sportovu cast, tak myslim, ze teraz v lete ho mozes skusit dat do takeho...

Natsa, my chodime na dovolenky tiez s plnym autom do prasknutia a je jedno, ci na dva tyzdne, alebo na dva dni 😀

dad1
10. júl 2009

ahojky,
my dnes nic nestihame,lebo sme vsetci doma spolu.to je potom taky veget,ze ledva sa niekam vytrepeme.
klasika - rano sme vyspavali dlho a potom je hned casovy sklz.lucka az teraz ide buvat,ale neverim,ze bude nejaka unavena,lebo sa cele doobedie vyvazala v aute.inak to vam je opica riadna!! 😀 rano,ked zistila,ze milko je doma,tak hned zahlasila,ze von ide autom,nie na kociku.srandičkárka. len keby potom v nom aj chcela byt dlhsie,nie len po prve statie na krizovatke.

a vcerajsi uraz, no hned sme sa "priznali",lebo lucka si to hned dala tatinovi pofukat.takze tak. 😝

natsa
10. júl 2009

No mi už ideme asi na 5 dovolenku.Ked sme nemali Danka tak sme mali z MM 3 kufre a to sme mali tam stravu.Nedokážeme sa na menej pobalit.Pochopila som prečo.Každý si berieme svoj sprchový svoj šampon na vlasy no proste každý svoju kozmetiku.Vždy to skončí tak že som rada že sa natrem niečim čo som taká lenivá.No a MM si musí zobrať dobre hrubú knihu bez nej nejde.boli raz snami známi ktorý mali 2 malé deti a tí mali menej vecí ako mi 😀

michaela2410
10. júl 2009

Danka, a ja som uz rozmyslala, co sa stalo so vsetkymi tirackami, ked tu diskutuju len dve-tri 😀

michaela2410
10. júl 2009

Ivet, my ked sme boli s mm na dovolenke este pred tym ako sme spolu zili, tak sme mali kazdy svoj batoh a bolo..ani stravu som nebrala, lebo do lietadla by som ju nemaLA AKO ZBALIT 😀
Ale ked teraz chodime autom, poviem si vzdy, ze ved auto uvezie 😎

michaela2410
10. júl 2009

hmmm, tak tu uz nikto nieje ☹ len tu samodebatim...
Tomas ma otravuje, ze sa chce hrat na pocitaci, tak si dam pauzu...

krajcatko
10. júl 2009

ano Miska, vobec mi nechce byt v kociku, no ale dnes som sa nestihala cudovat. Obliekla som si iba teplaky a zobrala kocik a isla len dozadu ku vchodu. Maleho som natrasala na zadnych koleckach, ako mi to ukazovala Danka, ze to jej pri Lucke pomahalo a maly cuduj sa svete zaspal a spal 2 hodiny!!! Asi preto, ze tam bolo tichucko. Esteze som si zobrala aspon casak. Keby som nemala tie teplaky, tak idem asi aj niekam inam... 😀 ale aspon si drobec vonku pospal.

Inak Dani aj som si myslela, ze to tak bude, ze Lucka sa pochvali 😉

A k tej teme, co riesite dovolenku, tak nas tatino stale cosi vymysla, len ja neviem, mne sa s malym moc nechce, pojdu mu nahodou zuby a bude mrzuty alebo ja neviem. Este by som radsej pockala, ked bude mat viac, alebo som rozmyslala skor nad Tatrami.

Idem obliect Risenka, lebo tatino uz je doma a zevraj chce ist s nim von. 🙂 Tak budem mat frei 😀 😀 😀

natsa
10. júl 2009

ahojte,ja som tiež mávala problémi z malým tiež tam nechcel byt .vozila som ho v hlbokom.Bola som len pri dome čo som sa bála že ked sa rozplače čo sním,musela som sa aj kolko krát vráti domov.tak som mu rozprávala že chodím preto sním von aby sa mu dobre spinkalo a tak.potom si akosi na to zvykol ,no a teraz obsedí v kočari aj ked sa mu nechce spať

michaela2410
10. júl 2009

Danka K., ja som sa s Tomasom tiez bala ist s takym malym, lebo byval casto chory. Ked mal rok aj cosi, boli sme len v Sturove a aj to sme skratili o dva dni, lebo okrem toho, ze sa hrozne zhorsilo pocasie, Tomas dostal vysoke horucky, tak sme sadli do auta a sli domov.
A ked mal Lukasl tri mesiace, tiez sme boli len na tyzden v Tatrach a velmi som si to uzila, lebo som nemala ziadne problemy s pripravou mlieka, kedze som ho kojila. Ale ked uz mal rok aj cosi, boli sme prvykrat v Chorvatsku a bolo to fajn.

martinano
10. júl 2009

ahojte
danka neboj sa s malym nikam ist nas matko letel 2mesacny prvy krat a pohodicka 😉
natsa, nechci to vidiet ako to vyzera, to je katastrofa cele nase preplnene auto 😒
ja som dnes podobne ako danka nestihla net tiez sme boli spolu doma a doobeda sme prelehnili, vonku skaredo pod chvilou mrholi,ale na priek tomu sme stihli aj dlhsiu prechadzku, vyumyvala som si kuchynu, okno umyla, zaclonu oprala a taketo veci som porabala 😉

natsa
11. júl 2009

Ahojte.Som prvááá.Prajem pekný výkend.pojdem za chvýlu von hned nakúpim

michaela2410
11. júl 2009

dnes tu nikto od rana nebol?! Tal to aspon posuniem

krajcatko
12. júl 2009

ahojte babulky, tak aj ja to posuniem 🙂 Moj manzel ma novy uuuuces 😉 som ho prave bola dole osmikat zo strojcekom, esteze mame vysielacku, sme mohli v pohode byt pred vchodom. Tak mu to pochvalte, ked ho stretnete (teda ked ho spoznate 😀 ) lebo sa mu to nejako nezda 😀 😀 😀 Zevraj zajtra sa ma postavit pred 400 ludi haha, ale to mi povedal az potom, co som ho ostihala ...

Dani aky je chlebik, uz ste skusalli?

a my asi pojdeme na dovcu do Kromnerira, tatino hovoril, ze tam je velmi pekne a aj som videla fotky na nete a fakt to vyzera pekne

No dobre, tak ja ideeem. Malinky nam stale buva, tak idem popozerat nieco na nete.

natsa
12. júl 2009

No aj ja som čera MM strihala ked malý sám uspešne zaspal.Na zadu to neviem strihať do obluku tak to má všelijaké.Požaduje odomna také veci ako keby som bola profesionálna kaderníčkadanka.
Danka a čo robí TM?To kde je to Kromnerium?
Pridala som pár fotiek do druhého albumu tak kuk 😉
😉

martinano
12. júl 2009

ahojte
tu fakt cez vikend je tichucko
radka uz je na dovolenke?
mne deticky spia(matko a tatik) 😉 , ja si idem uvarit kavu, upiekla som kolacik a budem vegetit posledne noci nejako blbo spim 😠 .
danka tak sa chystate na dovolenku super, uvidis ako to krasne maly zvladne 😵
ja ked som isla s matkom prvy krat za tatikom,cestu autom a lietadlom zvladol super a dva tyzdne tu bol ako medik ani brusko ho nebolelo 😉 .
zelam krasny dnik ahojte

michaela2410
12. júl 2009

Ja mojho mm ani nestriham, chodi k svokre (ta to vraj ma nacvicene na psovi, ktoreho mali 16rokov 😀 )
A deti davam u holicky. aj v stredu idem, ak neyabudnem, abz im spravila letnz strih, hoci boli asi pred mesiacom, mne sa yiada, abz to mali este kratsie...

krajcatko
13. júl 2009

Tak teda dnes posuniem ja. Danka ma teda ostrihala v pohode, ja som mal len vytku, ze je to na bokoch moc dlhe. Ale snad mi to este dnes skrati.

No a to Dankine Kromnerira, malo byt do Kromeriza. Hold maly zanechava nasledky na vsetkom.

Dnes zasa zacina dalsi cirkus na univerzite. Konecne skoncili statnice, promocie a mame prijimacky na II. stupen. Uz sa strasne tesim, a to kolegyna co to ma cele na starost, mi dnes o pol 6 oznamila, ze je chora, tak sup Kajkovi na plecia. Este mi tu po stole aj mravce lozia. Fujtajbl velebnosti.

Danka U. dufam, ze sa Milan uci!!! Inak mu prajem vsetko najlepsie k narodkam.

martinano
13. júl 2009

ahojte,tak kajo nam udrziava temu 😉
milkovi aj my prajeme vsetko najlepsie k narodeninam.
idem nieco porobit, potom dam mata spat a pridem vas kuk, urcite ste vonku a v arkoske na kavicke, juuuuuj aj ja by som isla

dad1
13. júl 2009

ahojky
ja to tu teraz velmi mestiham,ako sa oteplilo,tak len labzujem a potom som doma total grogy,tak spim spolu s luckou. 😅
ta mi dnes este nespi,a zacina uz aj nervacit,tak idem asi uspavat po dlhom case.vedla ma sused diskoteku tak ju to rusi. 😠 😠

radka pozdravuje,su v italy,cesta bola super,chlapci ukazkovi. 😎 😎 😎

kajo,matka- dikes za gratulaciu milkovi,vyřídíím.🙂

michaela2410
13. júl 2009

ja som dnes bola tiez v meste, chalani, ze chcu ist na bicykloch, ale Lukas viac chodil vedla neho, nez na nom, tak som uz nervacila ja, lebo vkuse vykrikoval, aby sma ho cakali alebo ze mam niest bicyklik. No a na namesti mi Tomas zahlasil, ze ho boli brucho a chce kakat a viete ako to je so zachodmi tam...tak otocka, a spat rychlo domov, aby sa nestala nehoda. Aj mal redsiu stolicu, tak dufam, ze sa nic nedos..er...i..nka a v piatok budeme vsetci ok.
A aby som nezabudla, to som mala ist na postu s dvoma balikmi, ktore som valila v taske 😒 tak som ich valila domov a vybehnem autom, ked pride Patrik domov. Decka uz neberiem nikam, tecu mi z nich nervy 😠

dad1
13. júl 2009

miska-tak to ste daleko nedosli.az po namestie. 🙄 no s detmi je to tak,clovek mieni a deti menia,aspon sa nenudime. 😀 dufam,ze v piatok budete OK,aby ste mohli ist na dovcu a uzit si to v klidku.

ja zavaram marhule,dostala som od janky b., a tak sa realizujem. 😵

rencabv
14. júl 2009

Čaute, ja tiež nejako nestíham koňa. Stále sme vonku, deti sa kúpu v bazéne zatiaľ v malom, veľký sme včera napustili dúfam, že sa zohreje v ňon voda. 🙂

Inak moje nervy sa už asi vústili do Dunaja alebo kde, lebo naše 2 srdiečka sú ako med........ ☹ ☹ 😎 Ale hlavne, že sú zdraví, tuším už vstávajú.
4Tak pekné dníčky pa

dad1
14. júl 2009

renca - ty ake ranne vtacatko. 🙂
u nas je este polnoc,len ja uz buntosim,zobudil ma sused,co nevedel nastartovat auto. 🙄 ale neva,aspon sa obriadim dokial sa mala zobudi.
ten bazen supeer.v dobrom zavidim.
pekny dnik vsetkym.

krajcatko
14. júl 2009

teda baby, co sa dnes robi? Tusim je take teplo, ze sa vam ani pisat nechce. My sme sa predchvilkou vratili s drobcom od doktorky, robili nam bobo (ockovanie). Dufam, ze to zvladneme ok a nebudeme mat teploty. Prvy krat sme mali, tak neviem. Inak dnes ma doktorka prekvapila, sa ma pytala, ze co mali hovori na polievocky a kasicky 😲 Ved ma este len 4 mesiace a pol a je plne kojeny. Tak som jej povedala, ze no nic, ved mu este nedavam, ze ho stale kojim a ona ze dobre a ze keby som nemala mliecko, tak mu mozem zacat davat zeleninku a tak. Ved aj deti co su nekojene sa maju zacat prikrmovat az od 5 mesiaca a co su kojene od 6. Hm, bola som prekvapena.
No a dnes uz nemame ist von kvoli ockovaniu a zajtra iba doobeda, ked nie je moc teplo.
Teraz krpanik spi, len ma taky divny spanok, stale mu musim davat dudel. Aj vy to tak mate? Zozaciatku som si myslela, ze to je to brusko, ze ho to zaboli, ale teraz si myslim, ze uz ho neboli, tak neviem, co sa stale budieva.
Tak ja idem volaco pokukat na nete ahooooooj

martinano
14. júl 2009

ahojte krajcatko to moze byt tym teplom,ze sa tak budi 😉
no po novom je,ze ak je babo nekojene prikrmy od 4mesiaca asi pre to sa ta pytala, ja som obcas musela mata prikmit tak dva krat do tyzdna na noc dostal nutrilon asi od 4mesiaca,ale zeleninu sme zacali az v tom pol roku.
my ideme na vzduch mame krasne
matulo tu ma otocene auto hore kolesami a poctivo opravuje 😀
pekny den babulky

zabudla som danka pozdrav radku super,ze krasne zvladli cestu, tesim sa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre