Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

martinano
23. júl 2009

ahojte
danka prideme,ale az o mesiac, mala som v plane ist mna slovensko,ale uz nepojdeme buduci tyzden pirde segra so svagrom na tyzden, potom pride svagrinna s rodinou a pojdeme na slovensko 😉
lenka dakujem dufam,ze sa rozkeca,ale teda myslim,ze do troch rokov nie 😅 davajte si pozor cestu zvladnete ok, ked idete v noci nebude hadam tak horko
inak to horko vam uz nezavidim 😅ved to musi byt strasne
dnes sme mali navstevu doobeda som vygruntovala upiekla kolac, a cele poobedie sme boli vonku mato v pristave nahanal cajky, pacila sa mu ta cobo pomaly taka velka ako on 😀
prisli sme neskoro ulozila som ho a ja som zaqpla pc,ze idem kuk co je nove 😉

michaela2410
23. júl 2009

my sme sa vratili z prechadzky a mm si s chalanmi lahol, aby zaspali. dnes sa povozili na kolotococh, zajtra este asi pojdeme vecer na skakacie hrady, tu kusok je taky areal atrakcii a je tam takych sedem roznych skakacich hradov, preliezok a smyklaviek ktore su nafukovacie a mozu tam byt kolko chcu. Dnes na tych kolotococh bola taka smykacka a ze tri eura na dvadsat minut, skoro ma vykotilo 😨 to hentam sice stoji pat euro, ale mozu byt ovela dlhsie a mozu si vybrat co chcu. Ja chcem sice zajtra pobalit, v sobotu to doobeda mame vypratat. tak pojdeme do jedneho nakupneho centra, najeme sa a pokukame, pokupime a navecer by sme sli domov 😎
Takze v nedelu sa pracka zapoti a ja tiez, len aby mi fungovala, lebo mi hapruje...znova. asi ju vymenime, nastastie je v zaruke a opravar bol u nas uz dvakrat 😒

krajcatko
24. júl 2009

len v skratke u nAs konecne poprsalo tak snad bude chladnejsie v kociku podla mne neznameho algoritmu raz reveme raz sa skerime vcera sme pobehali zahradu a centrum dnes uvidime Milan izbu mame druhy riadok druha foto kupelna posledne foto mam tu aj nejaky obraz asi to bude nejaka svatica zrejme marika ok ideme sa pripravit na ranajky nech mozeme vyrazit kym nie je hic aaaahojte

dad1
24. júl 2009

kajo 😀 😀 😀 super prispevok.a maly si zvykne v kociku,pevne verim.inak aj tu prsalo,vcera bola v noci burka,hromy,blesky,esteze sme boli doma.to ja nemusiiiiim.

len som sem kuk- ideme von,ale nechcela som prepast gratulation - 🙂 filipko 🙂 ma 2 rocky!!!!!!!!!! vsetko naaaaaaj zelame,aby bol zdravy,stastny a posluchal rodicov aj braceka.lucik posiela pusinky. 😵 😵 😵 😵

martinano
24. júl 2009

ahojte
aj my zelame filipkovi vsetko naj naj naj 😵
u nas je pekne ja mam porobene upratane navarena, matulko spi, ja kavicka vegetik, vecer sem nakuknem 😉

dad1
24. júl 2009

a este,aby som nezabudla - vsetko naaaaaaaaaaaj aj riskovi malinkemu.uz ma 5 mesiacikov 😵 😵 😵 😵 😵 nech pekne rastie a tesi sa z lasky svojich rodicov 😉
krajcatkovci - aj ste malemu daco kupili k vymesaciu na dovce?

vierkas
24. júl 2009

ahojte 🙂
konecne sme jeden den doma a mala akurat zaspava, sice protestovala,lebo vonku je naucena spat v kociku a vcera dokonca tahala 2 hodiny na deke takaaaaaaa bola z kupania unavena 😅
dala sa ukecat spinkat v postielke, ale musela som jej dat fotku, kde je s Hankou, ta ju jednoducho zboznuje 😀
mame sa fajn, boli sme sa kupat v TN na kupalisku, jednym slovom parada, velmi sa nam tam paci, Renatka dala dobry typ na kupanie, veru do PN uz nepojdeme 😉
vcera sme dokonce streli aj Radku s detickami a aj Renatku, parada som sa potesila, deti sa vo vode vyblaznili, bolo suprovo 🙂

dovolenkarom prajeme peknu dovolenku, uzite si to 😉

Katka, v ako sa ma Karolinka? aj my nanu myslime, dufam, ze horucka uz pominula a mate sa dobre, daj vediet 😉

poobede pojdeme na Zelenu vodu, ale niekde do chladku sa zahrat, aj ked nase sidlo bude chciet ist vsade 😝 ja teraz viacmenej oddychujem, tatinko si dcerenku uziva a ta je len na nom nalepena, najviac sa mu paci, ked ho vo vode strasne stiska 😀

vierkas
24. júl 2009

neviem ci som tu gratulovala Matejkovi, ked mal 2 rocky, ak nie tak to napravam, ale v tom case som sem malo chodila / Janka vie pochopit, tie prve mesiace boli unavne /
takze velka gratulacia Matejkovi k 2 rockom vela zdravicka, vzdy usmiatu tvaricku a nech robi rodicom len samu radost a samozrejme to zelame aj cerstvemu oslavencovi Filipkovi, vsetko naaaaaaaaaaaj krasnu oslavu kamoska Timejka posiela pusinky.....cmuky 😵 😵

vierkas
24. júl 2009

aj ja vitam medzi nami natsu, mysli ze sa nepozname, ale ved sa hadam niekedy aj osobne stretneme a napravime to 😉
mate teda staste, tolko sa vam podarilo vyhrat a ta dovolenka nema chybu, uzite si to a veru pekne si to napisala, ze najvacsia vyhra je vas syncek 😵
dodatocne mu zelame vsetko naj k meninkam, vela zdravicka 😵

jej aj Risko ma dnes 5 mesiackov, ake to leti, tak nech krasne rastie, majte sa krasne na dovolenke 🙂

vierkas
24. júl 2009

Janka,c daj vediet ako si dopadla na sone, strasne to tehu leti pri druhom dietati, myslim na vas 😉
a taktiez peknu dovolenku 😉

idem sa trocha natianut, doobeda som prala, varila plnenu papriku /mangel si rozkazal/, ale aj pomohol a potom isli s Timejkou von a ja som dovarila 😉

pekny vikend

vierkas
24. júl 2009

a ozaj, kedy dame vecerne stretko?
tak dajte nejaky datum, sice jedno uz tento mesiac bolo, nejak koncom mesiaca, ale zaciatkom augusta 😉

natsa
24. júl 2009

Ahojte tak aj mi želáme všetko naj oslávencom,čo dnes všetky porábate?ja som mala 2 hod vegetu no už je po nom malý akurát upratáva skrinu.aj v meste bola v noci burka?tu bola hrozná aj som si myslela že bude ráno chladno no trt horko.Malý mi doobeda pospal pol.hod zobudil ho miestny rozhlas.Včera išiel spat o20.00 no zobudila ho akási scanda kvákala na dvore,tak som po nej zhukla.aj sa pratala no malý potom už nezaspal tak išiel spať skoro až o pol noci.ráno bol už o 8 hore.
tak ahojte prajem peknbý výkend a moc sa nenarobte,ja som od uturka slamená vdova aj mi to trocha vyhovuje ale len na chvýlu 😀

ceresnicky
autor
24. júl 2009

Ahojte

ja len na skok lebo maly zaspava a ja balim.

sono dopadlo dobre chvalabozku vsetku je v poriadku som stastna. Jakubko sa pekne poukazoval krasne nam otrcil pipika 😀 ze to ani doktor Hlavacik nemusel komentovat len sa zasmial ze ci vidime. povedal ze bude asi trosku vacsi lebo miery zodpovedaju 21+1 tt. a ja som 20+2. ale to sa moze zmenit, aj na Matka hovorili ze bude velky a mal len 2900g. len nech sme zdravi a na inom nezalezi 😉
majte sa fajn 😉

krajcatko
24. júl 2009

dalsi den za nami maly ho viacmenej prespal co nas tesilo vsetko sme stihli pobehat v klude horsie je to ze sme utahani a maly by vyvadzal kludne dalej Zajtra balime a jdem o dum dal este nevieme kam ale ak bude wifi dame vediet plan su lostice nouvidime pekny vecer sorry za interpunkciu no iphone teda apple to poondial maly dostal zmrzku v maminkinom mliecku inak sme nic vhodne neobjavili papa

ceresnicky
autor
24. júl 2009

ooooo sorry ja som si teraz spomenula na Filipka, vsetko naj k 2 rocikom nech si stale zdravy 😉 🙂

radfi1
24. júl 2009

Ahojte,
ďakujeme za gratulácie......

radfi1
24. júl 2009

Ja sem dva dni nejdem a tu sa toho popíše. a dovolenkári, akí ste vy akční, aj odtiaľ píšete, aspoň vieme, čo je s vami....
Miška, to vám ten týždeň teda ubehol veľmi rýchlo. aj my sme boli na skákacích hradoch - paráda....a minulý rok sme boli na 2 táždne a sme si hovorili, že či sa niekomu chce absolvovať také balenie na týždeň 😀 nabudúce ideme na dlhšie.
Krajčovci, paráda, tak si užívate....a Riškovi tiež prajeme všetko naj....zmrzka, to je pekný darček, aj mňa vždy poteší 🙂 a o šiestej na raňajky by našu family asi nikto nevypravil, vy ste akčná rodinka. aj sa Jojo pýtal, že čo tam robíte, tak díky sa info....nám sa totižto dovolenka bez kúpania ani neráta -ale ako písala Maťa, aj takto sa dá dovolenka využiť a určite aj užiť.....tak nech Riško poslúcha aj nadalej a tešíme sa na váš šporťák, vyzerá naozaj dobre.

radfi1
24. júl 2009

Filipko bol najskôr u jednej, potom u druhej babky. včera mal výlet do TN, najskôr išiel busom, potom rýchlikom, nakoniec domov autom....ešte sme nevyskúšali lietadlo 🙂 na kúpalisku bolo parádne.....malého to začalo najviac baviť pred odchodom, no to asi tak býva vždy. stále sa pekne hral na okraji bazénika, no vody ani vkročiť a nakoniec sme sa parádne vybláznili. a s Vierkou sme si aspoň po dlhej dobe pekne pokecali. tá robila flasha, fotila odušu, aj nám nejaké fotos narobila, tak sa tešíme....
Dnes sme boli v BV, aj sme sa kupkali vo veľkom bazéne.....zajtra hlásia ochladenie, tak sme využili zohriatu vodu.
zajtra máme párty, už sa teším, čo povei na darčeky.
Janka Č. - super, že je Kubko v pohode, a aký to herec, to bude asi model......a Maťko bol taký maličký a vidíš, aká chlapina je z neho šikovná.....tak sa držte a prajeme vám peknú dovolenku.....

radfi1
24. júl 2009

Maťka, vy si tam v tom Norsku pekne užívate, samé návštevy, výlety k moru, sa nečudujem, že vám ani nie je more vzácne

radfi1
24. júl 2009

Lenka, prajeme šťastnú cestu na daleký východ, vy to určite zvládnete....a to cikanie, my sme tiež tak na tom. celý deň sa vypýta a večer sa mi pociká......a bobky, tie by najradšej hádzal kade tade 😀
a to rozprávanie, F. je už riadne ukecaný. dnes super príhoda - sprchovala som sa a on sa ma pýta: Mamina, kde je pipík? tak sme si hodili minútku biologie 😀 😀 😀 😀

radfi1
24. júl 2009

Danka, a vy aké výlety plánujete, ked tu máte prázdninárku??????

radfi1
24. júl 2009

A musím bonznúť Lenku1, že nás zanedbáva, ale chodí na facebook 🙂 som ju tam vymákla, ked som Jojovi nazerala cez plece...... 😀

radfi1
24. júl 2009

OK, idem diremať, aby som bola na oslave čulá....
pa a pekný víkend

rencabv
25. júl 2009

Čaute, tak ja sa tiež ozývam, teraz v tom teple je to nejaké problematickejšie.
Celý deň sme vonku, potom večerné sprchovanie a keď idem uspať deti tak sa uspím aj sama 😀

Včera sme robili s Bystríkom halušky, lebo som si kúpila nový haluškár, taký nie okrúhly ale posúvací, parída halušky ako lusk a hlavne rýchlo. Ešte si Bystrík zaželal palacinky, on ich najradšej suché a keď som ich dorobila volala svokra, aby som si prišla pre parené buchty s marhuľami, že nám urobila, tak chodov a chodov 🙂

Potom večer sme sa boli kúpať u švagra v jazierku, čo majú v ich záhrade, skrátka letná idylka 🙂

Ideme raňajkovať pa a pekný deň, my ideme na oslavu, teda keď nebude liať ako z krhly, papapapa

natsa
25. júl 2009

no už som ulietaná,zavarila oharky bola ešte na záhrade vo foliovnilu pre oharky a zaniesť do pivnice aby sa tam neuvarili,no a stele chodím po malom a upratujem.No už sa u našich adaptoval

dad1
25. júl 2009

ahojky 🙂
renca- tak si vyvarala zas.ale ked mas takeho pomocnika sikovneho sa necudujem,ze ti to ide od ruky.a halusky aj palacinky-mnaaaaam,dala by som si. 😎

radka- tak ako dopadla party,bola vobec? ked cely den miestami prsalo. 😒

my sme dnes vytiahli paty z domu az navecer.ale zle pocasie je aj na daco dobre, vyupratovali sme cely byt, navarili kompletku obed,ani zajtra nemusime tym padom varit.pozerali komediu v telke,a ja som dokonca od vcera do dnes precitala dalsiu knihu. 😝 tento tyzden uz druhu.som sa rozcitala nejako.ale asi mi to uz aj chybalo,dlho som mala abstinenciu. 😀

dufam,ze dovolenkari sa maju super.a miska,stastnu cestu domov. 🙂 🙂

radfi1
26. júl 2009

Ahojky, ja len hlásenie z oslavy.
tá sa nakoniec konala. aj ked teda podchvíľou nám všetko opršalo, my sme poutieťali a hodovalo sa ďalej. ked bude čas, pridám nejaké fotos. Flipko dostal veľa darčekov a zo všetkých sa vytešoval. teraz sa od rána s nimi hrá a ja mám pokoj...ani rozprávku ešte nepýtal.
už kričí....

radfi1
26. júl 2009

Oslávenec bol celý deň bez plienky, až večer doma, plný dojmov sa pozabudol. 😀
a naše 2-ročné miery: 93 cm, 13,6 kg.
Koniec hlásenia, zajtra bude viac času, pridám fotos. lebo už ma hľadá, že kde je mamina moja?

dad1
27. júl 2009

caute 🙂
dnes ideme vyletit do TN, su tam nejake historicke dni mesta,ci co.staram sa o program,kedze mame prazdninarku,este k tomu nasi maju dovcu,tak nam bude veselo.
dnes som uz stihla preventivku u obvodnej absolvovat,mam o 2 ampulky krvi menej,ale zijem a kupodivu mi nebolo ani nevolno.takze vylet moze byt. 🙂

este vsetko naaaj jakubkovi k meninam. 😉 lenka2, dufam,ze ste cestu an vychod zvladli.

radka- super miery,mate chlapáka. 😎 😎 😎 a oslava sa konala,to je tiez supeeer.sme na vas mysleli. 😉

dad1
27. júl 2009

no z vyletu je prrd.lucinka ma teplotu.a hned 38,9 som namerala.nooo,ma porazi,dufam,ze to nebude nic vazne.bojiim. 😒 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre