Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
5. aug 2009

Matka, dakujem, dufam, ze vsetko bude dobre a babatko bude zdravunke, minuly tyzden som bola v poradni, krasne nam zamavalo rucickou a uz mame 9cm 😵 na buduci tyzden idem na AFP test, dufam ze vsetko dobre dopadne.......inak strasne mi to leti 😉 a vela ludi si to uz aj vsimlo, brusko uz mi vykuka omnoho skor, ako pri prvom tehu 😉

s Jankou, c sa stretavame u nas na dvore tak mame spolocnu debatu, aj ona sa pekne gulati 🙂

vierkas
5. aug 2009

chcela som napisat v tom predtym pripspevku Janka, b samozrejme tebe to patrilo 😉

radfi1
5. aug 2009

Ahoj, Vierka.....

vierkas
5. aug 2009

jej Radka, ahoj, akurat som chcela pisat, ze foto mam pre teba nachystane, dam ti ich na cd, alebo mi das kluc

vierkas
5. aug 2009

dnes sa chystam poobede do mesta, ak by si isla tak sa ozvi, idem si nieco kupit na seba ak sa zadari, lebo uz vela nohavic nezapnem

radfi1
5. aug 2009

Vierka, ešte som čítala. do mesta asi pôjdem, tak ti potom brnknem. kľúč nosím so sebou, chcela som dať Lenke, vraj nám s Adamkom pekné fotečky urobila na Kačáku, ale teším sa aj na tie tvoje

radfi1
5. aug 2009

A zajtra môže byť v Považane také ministretko doobeda........kto príde, ten tam bude, hádam sa deti v jednom domčeku nepobijú

radfi1
5. aug 2009

Už sa mi deti budia a ja som ešte nevegetila.....pa, pokecáme v meste

vierkas
5. aug 2009

o.k tak sa stretneme urcite, ak nebude prsat 😉
a nieco si urcite vyberies aj z tych mojich, aj ked Lenke sa to urcite nevyrovna 😉

vierkas
5. aug 2009

pa, zajtra by sme mohli prist, poviem aj Janke, c.....vidime sa

martinano
5. aug 2009

ahojte vierka to som rada neboj vsetko bude dobre 😉 tesim sa na vsetky miminka to bude krasne ako sa tiracence rozrastaju 😵
janka c super,ze uz byvate ty si velka sikulka, zvladas vsetko super 😉

angelos
5. aug 2009

ahojky
pridala som fotky
a konecne som pozmensovala aj tie z kacaku.idem hodit aj tie.

zajtra sa pri vas mozno pristavime.na chvilku.hanka je o.k.len ja este nie.tak aby sme vas nenakazili...

tiracky
5. aug 2009

tak foto pridane,juknite na nase fotogenicke deticky. 😵 😵 😵

dad1
5. aug 2009

ahojky 🙂
zdravim uz z NM.dnes sme sa vratili.cesta dopadla super.lucka vobec nespala a cuduj sa svete, cely cas sa hrala.ani raz nepistala.som sokovana 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 ,ale samozrejme,ze prijemne to bolo.

zajtra sa doobeda bude konat stretko v povazane?? tak asi doletime,ak nas tatino nevymysli nieco,lebo est eho mame doma.ale mozno mu nechame doobeda veget a pojdeme len my.to by slo.jupii.uz sa tesim.dlho som vas nevidela. 😵

a lenka - fotecky paaaaradne.uz som aj zabudla,ze sme na tom kacaku boli.kraasa.a andreasko a hanka - chutnuckiiiii.
a skore uzdravenie zelam.este som nedocitala vsetko,vybalujem a dala som uz aj prat cosi,tak potom docitam.len nieco som zachytila - riskove fotos - supeeer,maly aky zlatucky. 😎 a vierka - super,ze babo sa ma Ok,aj vam zamavalo - jeej.tesim sa. a AFp testy budu urcite v poriadku. 🙂

dad1
5. aug 2009

a kajo ako indianska babicka si cool 😀 😀 ,supiis.a aj my sme sa vosli do vasho albumiku,supeer. 😵

michaela2410
5. aug 2009

ahojte, tak dnes som utahana ako pes, cely den sme boli na vylete. Rano sme isli do tej Modrovej, je tam taka zoofarma, tava, kengury, pstrosy...ale som cakala nieco viac. Kengurky boli zlate. Jedna tam mala vo vaku uplne biele mladatko. 😉 Potom sme sli do Piestan, tam sme sa naobedovali, presli sa po kupelnom ostrove a isli sme na lod, po celej slnave. Bolo to fajn. Len tam dost fukalo. Dnes bol super den na vylety, nebolo tak dusno.
Ked budem mat viac casu, hodim nejake nove fotos.

Idem si vass precitat, kolko tu toho pribudlo 😀

michaela2410
5. aug 2009

Tak tu sa to rozbehlo...konecne 😕 Som mala co citat!
a tie fotky z Kacaku su perfektne, ti moji chalosi tam zapadli celkom dobre 🙂

Marodkom zelame nech sa skoro uzdravia

Krajcatkovci, fotky su super, Risko je tam zlaty 😎

Tak Vierka, traba tusim nakupovat? Pamatam, ze som tiez nemala co na seba a cele tahotenstvo som presla v jednych rifloch a dvoch sukniach. 😒 ale v zime je to ine, ked to zakryjes pod kabat 😀 no a doma ficali teplaky a roztahane tricka 😀 😀

Zajtra ministretko? Tak na zajtra program nemame, ale neviem, ci by sme mali ist do povazanu za vami, lebo ti moji loptosi by tu trampolinu zabrali a mensie deti by sa nevmestili 😉 a o domceku plati to iste. Ale ked pojdem okolo a uvidim vas, tak sa pristavim 😎

No, idem skusit nahnat deti do kupelne a potom pozmensujem fotky a pridam. Ak nezaspim... 😵

michaela2410
5. aug 2009

aha, a este som sa chcela spytat, nejde nikto z vas na Nedveda? Jeho pesnicky mozem, ale mm velmi nechce ist, tak by som sa pridala k niekomu.Ale neviem, ci klopem na spravne dvere.

ceresnicky
autor
5. aug 2009

Ahojte baby

nestiham ani citat taky sme v lete rozbehani, tiez mal tata 2 tyzdne dovcu tak sme boli stale niekde 😉
teraz sme skoro stale u nasich je nam tam dobre lebo dedko a babka maju dovolenku. babka kazdy den vyvara a dedko sa z malym hra. ja mozem aspon trosku oddychovat. dneska s nim boli na vlaciku vo Visnovom, tesil sa ze pojde cez tunel. taky pekny vylet mali a celkom rychlo za hodinu boli aj na spat

teraz sa chlapi kupu tak mam chvilu cas, ale tusim uz idu von.

babenko poslucha a stale kope, myslim ze viacej ako Matko a som rada ze ho citim co robi 😉

tiez mi to hrozne uteka ako Vierka pisala, ani to nestiham sledovat a uz som v 23tt. to je sila 😉

zajtra mozno doobeda dobehneme,

tak pa

michaela2410
6. aug 2009

Musim to tu posunut, lebo sme na konci druhej strany 😎

Uz som upratala, povysavala, oddychnem a pojdem do mesta sa tulat. 😀

vierkas
6. aug 2009

ahojte,
doobeda bolo na teraske super, Radka dobry napad, ved ako vzdy 😉 tak to mozeme hocikedy zopakovat, nech sa aspon vsetci postretame 😉
Miska ty si akcna, aj stretko si stihla, aj vyupratovat byt a este aj nakupy patri ti dnesny titul "sikulka dna"
a Lenka co je s vami? sme vas cakali a vas nikde ☹
fotky su nadherne tie spolocne bratricek so sestrickou ma dostali a hlavne ta ako sa na seba pozeraju 😵
aj z Kacaku nemaju chybu 😉

pozrela som vase dovolenkove fotky, su krasne, pekne ste si to vsetci uzivali 🙂 aj ja som nieco malo pridala, aj by som viac, ale na vela krasnych zaberoch je Timejka s tatinkom a ten nechce stale povolit dat jeho foto na kona 😠 no co uz, tak jedna je tam s nim na smyklavke, ale Tima ho schovala tak tu som mohla 😀

idem oddychovat kym drobiena spinka pekny zvysok dna

dad1
6. aug 2009

vierka- super fotecky.mala timejka aka smela plavkyna. zlata je. a ten veget v bazeniku je super zaber.! 😎 😎 😎

miska teba som skontrolovala hned,ale upratovala si predsa.to si sikulka.mne by sa nechcelo,keby som mala volny byt. 😀 😀 😀 ale teraz ides brazdit ulice,tak si uzi volnicko. 🙂 🙂

cucik neskoro zaspala,lebo mala plno zazitkov z doobedia 😀 ,a este sme jej aj posunuli rezim.takze este teraz vychrapkava,ale chcem ju o chvilku budit, nech zas potom nebude strasit dlho do noci.

a dnes sa mi pacilo,ako bolo.zas sme niekde narobili rozruch,no ale co uz s nami,ked sme taka velka kopa. ejha, dobre bolo.😝

michaela2410
6. aug 2009

Danka, ani mne sa nechcelo. Zacala som asi az o pol jednej. Ale predtym som stihla si este vypytat na dva dni dovolenku, tak nastupim neskor a po upratovani som isla do Lauga a nakupila si. 😀

No, musim ist spacifikovat deti do kupelky.

krajcatko
7. aug 2009

Len posuvam

michaela2410
7. aug 2009

len aby sme neboli na druhej strane 😀

natsa
7. aug 2009

Ahojte,dávno som tu nebola čo máte nové?mi nič malý neposlucha ako vždy.Jojmuž aby bolo po lete akosi mi to už ide na nervy.

martinano
7. aug 2009

ahojte
tak tehulky ubieha to za chvilku rodite 😉
stretko bolo super,ako citam, aj verim,ze tam bolo veselo 😀
danka vy uz ste doma?no super, aspon ste mali trosku zmennu a oddychli ste si
nam odisla navsetva segra s muzom a blizi sa svagrina s rodinou ,tak gruntujem dom 😅
u nas padlo posledne rozhodnutie na dovolenku sa ide,takze ked prideme na SK, etse je v plane aj chorvatsko 😉

dad1
7. aug 2009

caute, hlasime sa z BA, zdrhli sme pred motorkami. 🙂

len som nakukla,ze co je nove.
matka-my sme boli na 5 noci, milko sa nemohol uz na dlhsie z prace dostat,kedze sa ucil predtym na statnice a vtedy uz akoze "dovolenkoval".ale bolo super a na vybocenie z bezneho stereotypu to bolo perfektne.

radka- vcera sme sli za tebou od kruhaca pri stavoindustrii, aj sme blikali a mavali na teba a ty nist. 😀 sla si do BV a my do Beckova. 😎

michaela2410
7. aug 2009

este som kukla, co nove. Predchvilou som si pospevovala Laviny, Desmod zo ZV pocut az sem 😀

No idem spat. Zajtra mame kopu roboty, asi sa dame do malovania bytu. Hadam to za dva dni zmakneme a potom len hor sa na upratovanie 😖 😒

karlatko
8. aug 2009

ahojte

tak konečne som sa sem konečne dostala - šikula ( nemyslite? 😀 )

máme víkend , tak všetkým krásny víkend užite si rodinkovanie
my máme dnes brigádu - budú sa robiť stropy

včera sme boli na výlete v Piešťanoch a to vláčikom super akcia ale neodporúčam dve mamičky a dva kočíky ešte určite nejaký mužský na nosenie kočíkov (kedže výťahy na staniciach máme čo je pekné ale nepoužívajú sa dokial ste neni vozíčkar 😝 )tak sme si aspon trošku zaposilovali ale bolo perfektne kopec začitkov Karolínka večer zaspala po dlhej dobe o pol deviatej bola K.O.
a boli sme tuto zo susedkou Dankou , Samkom a s kých tatinom
super sme si to užili od 9.30 do18.00 - malí boli ukážkovi síce moc nespali ale neni sa čo čudovať ked tam bolo čo pozerať a tolko vodičky (fontán) mali čo stále riešiť 😉
Karolínka mi ešte spí tak idem skusiť počítať čo ste popísali
zatial pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre