Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

karlatko
8. aug 2009

miška - tak idete zveladovať byt - tak veľa chuti a nápadou 😀

a čo tu čítam tu budú motorky - bože tak to neznášam 😝

fotečky krásne ako vždy 😀 😀 😀

ináč stretko v považane super konečne sme vás zase opať videli a v takom hojnom počte super 😀 detičky nám rastu a šikulky su to nemusím ani písať však? 😀

radfi1
8. aug 2009

Vitaj, Kačena, tak sa pamäť vrátila?

radfi1
8. aug 2009

Nám sa tiež páčilo na stretku, hlavne, že to bolo tak narýchlo a aká akcia sa vykľula z toho. poniektorí sme to ukončili aj s obedom, tak paráda. potom mi Filipko od únavy aj sám zaspal. máme teraz dohodu, že cez deň bude spať sám a v noci sa bude uspávať......
teraz ešte chrní......a Adamko zalomil v kresielku.
Danka, som vás nevidela.....som ja ale trdlo....išla som zavárať broskyne, už sú v pohároch.
a pekný víkend vám želám. my sme boli obzrieť včera Zelenú vodu, som tam nebola večnosť a aké je to tam super, zajtra sa pôjdeme asi aj kúpať, máme to pod nosom a nejdeme tam.....
Kačena, super výletík, do PN chodia asi všetci radi, najmä deti....
Vierka, krásne fotky, TImi je modelka, ale podarilo sa jej zakryť tatina dokonale 😀 ten veget v bazéne je naozaj super 🙂
aj bruško je ti krásne na fotečke videť a pozerám, že aj pas si si vynovila, paráda....
MIška, vy ste nejakí akční, stále čosi robíte a prerábate 🙂 my by sme sa na takú akciu ako maľovanie bytu, chystali dva mesiace 🙂 a načo si potom upratovala????????????(vieš akosa hovorínejdem sa umyť, v sobotu idem na štrk 😀 😀 😀 )
Maťka, tak aj vy budete nakoniec dovolenkovať, tak šťastnú cestu.....
Natsa, leto to je paráda....moje deti ho milujú a ja tiež, sa teš, ked budeš malého v zime babušiť 😖
Dnes máme výlet do BV, konečne sa budeme kúpať v bazéne, idem baliť.....
pa

krajcatko
8. aug 2009

tak sa pripajame aj my do diskusie. Ranosme vybehli do mesta, ze Richiemu kupim nejake hrkale. no ta ochota predavacky ma fakt dostala, urcite sa do hrackarne pri fontane co najskor vratim. Nerozumiem preco ludia robia pracu, ktora ich zjavne bavi...

Potom sme usli na chatu a lezime po ceresnou. maly spi na bruchu Danke. keby z plaze nehucalo, tak by tu bol rajsky klud.

pekny vikend

rencabv
8. aug 2009

Čaute, krajcatka, zjavne ste boli v RIO hračkárstve, ony tam vyzerajú ako keby tam boli za trest a to sú podnikatelia a nie len zamestnankyne 😠 Ja tam tiež chodím raz za čas a vždy sa len naser........
Keď niečo narýchlo potrebujem tak idem radšej do K+K, tam aspoň tety nezazerajú a hľadajú ako divé, len aby zákazníka upokojili, v RIO som si myslela, že zazerajú len na mňa.

Dnes som sa dala trocha do upratovania, lebo už sa ani ja na to nemôžem pozerať, Bystrík je v meste u babky išli pozetŕať motorky, Vratko bol doobeda so segrou a teraz to zalomil. Tak postupne upratujem a semtam sa šupnem do bazéna, čo máme na dvore.

Miška a to s tým maľovaním ťa kedy chytilo???????????

Tak dosť bolo zábavy, všetkých pozdrabujem a hor sa do podláh 😖 😖 😖

dad1
8. aug 2009

caute 🙂
my mame momentalne siestu.deti buvaju,sa cely cas nahanali a kupali v bazene,tak ich to zmorilo.ja som si vybrala nejake casopisy od svagrovej,ze si pocitam.som zvedava,co mudre tam bude,lebo na vsetkych sa skeri banasova. 😝

hrackaren ryo aj ja "milujem",lebo tie pohlady predavaciek fakt dodaju "vybornu" naladu. 😠 ale ja nemusim ani k+k.lebo ak tam cosi chcem kupit,vzdy mi povedia,ze ta hracka nie je vhodna pre lucku a ze to je pre starsie deti a tak,stale mudruju.to mi docela vadi,lebo ked sa uz rozhodnem,ze chcem daco kupit,tak mi to maju dat a nekomentovat to nie.nasi,ked kupovali lucke magneticku tabulku,tak najprv dosli k nam bez nej,lebo ze predavacky ich odhovorili,no chapate to???
najradsej kupujem vo velkych hrackarstvach,alebo na nete v e-shopoch. 🙂

dnes by sme mali este skocit na biofarmu,kuknut nejake ovce a ine zveriny,tak sa tesim,co bude lucka hovorit,lebo momentalne sa vsetkeho vacsieho ziveho boji.neviem,co ju to pochytilo,ale normalne tu ma traumy zo psa,ktoreho tu maju.sa trasie a mrnci,len nosit ju musime po dvore,a este aj to sa jej zda malo,normalne mi skoro na hlavu vyliezla.chudatko.aj v noci sa zobudila s placom,ze: bojime havina...

angelos
8. aug 2009

ahojte
dnes som sa konecne rozhodla ist na pohotovost,lebo sa ma stale drzi kasel...dr.mi dala anb.tak dufam,ze mi pomozu.potrebovala by som to vylezat,ale to je utopia... 😒
preto sme ani na stretko neprisli,aby som vas nenakazila.
ale vcera sme boli s Vierkou a vravela,ze bolo faaaajn.

app.Vierka krasne foto.raz darmo Timejka pozuje o 106.radost fotit! 😵 😵 😵

Miska,ty si sa dala v tomto horku malovat,ufff.ale ved mate dvoch pomocnikov. 😀

Katka teda v PN-vlacikom.Dusan ma na to prehovara uz od minuleho leta a mne sa akosi nechce 😅 vraj to su tie prave romanticke vylety,na ktore sa spomina aj o 10 rokov 😝 ...viem ze hanka by mala radost,ale auto je predsa len pohodlnejsie..i ked neromanticke.Tak ste mali zazitok. 😵 😵 😵

Dani a coze sa Lucka tak boji?chuda.to je urcite docasne...len potom pozor na tu lopatu z naseho dvora,lebo ona sa s voditkom nezatazuje.sa cudujem,ze hanka nema paniku zo psov..po tom co uz 3krat ten pes napadol. 😠 som normalne myslela,ze zacne koktat...tak sa zlakla.

hrackarstva v NM-to je na knihu...
tak mne v k+k (a to som tam bola vsehovsudy parkrat)2krat predavacka,po tom ako som ju poziadala o ukazanie konkretnej hracky povedala,ze 'ale to je dost drahe'...no neviem asi vyzeram ako kostolna mys,alebo co.a ked som tam bola kupovat hanke take male zvieratka a chcela som kravicku -taku peknu s vemenom 😀 -aby som hanke ukazala odkial je mliecko,tak mi stale dokola ponukala taku inu bez vemena.a ja ,ze ved nema vemeno tak to je byk a byka uz mame.a ona,ze nie to je krava,ved ma kravsky ksicht.no hotovo.ja som bola taka napalena,ze som ani jednu nekupila a isla prec.a na druhy den som tam poslala maminu,ze nech kupi kravku s vemenom. a baby moje ona doniesla domov tu bez vemena- ze predavacka jej povedala,ze ta je krajsia.skoro ma piclo.ale bola som tam zase a krava s vemenom je doma.huraaa. 😀 😀 😀 ale makacka to bola... 😝

dobru noc.

dad1
8. aug 2009

lenka 😀 😀 😀 tak story s kravickou je paradna.som sa narehotala,a ano si mi pripomenula tu ich oblubenu vetu,ze nieco je hroozne drahe.to ma tam vzdy tiez nasr...lo. 😠 😀

a manzel este spominal,ze v ryu hrackach "miluje" hovnovy zapach,ktory sa tam siri vzdy,ked klesne tlak. 😀 😝 no tak to sme im tu urobili ozaj reklamu.no co uuuuz. 😀

krajcatko
9. aug 2009

Len posuvam. My zasa Zelena Voda, aspon tu na chate je klud a maly pod ceresnou neprotestuje, teda nie moc.

rencabv
9. aug 2009

Čaute, my sme boli dnes pozrieť motorky, z ktorých mal Bystrík radosť ale Vratko sa bál tak, že keď som si ho dala na ruky, tak ako keby sa odľahčil. tak bol z toho na vetvy. Troška sa im snažil kývať, ale so zavretými očami 🙂

Miška už ste domaľovali? Ja som včera upratovala, tak ti to teda nezávidím 😎

Danka U. už ste sa vrátili z azylu pred motorkami? Asi má teraz Lucka to bojace sa obdobie, Vratko nemá rád hlučné stroje, bál sa aj na leteckom dni aj teraz na motorkách. Ale napriek tomu mi to tu teraz predvádza ako robili motorky a lietajú tu po obývačke ako keby boli na trati, paráda a moje upratovanie je ta tam.

Lenka1 ten kašeľ ťa teda riadne dostal a musel byť brutal, Keď ťa to dohnalo až na pohotovosť. Tak skoré uzdravenie.

Pekný zvyšok večera pa

michaela2410
9. aug 2009

Idem si vas precitat, konecne po dvoch dnoch na konovi. Normalne mam abstak 😀

martinano
9. aug 2009

ahojte
tak nevsteva odisla zajtra pride dalsia 😝
mam dost a to sme este v sobotu kupili neplanovane novy nabytok do obyvacky tak prerabame a stale to nie je 😠 ,ale dufam,ze uz to dnes doklepeme 😎
lenka dufam,ze uz ti je trosku lepsie podsielame vela zdravicka, ja som bola pri matkovi ked bol malicky tiez par krat chora a zboznovala som,ked mi dr.povedala,ze osddychovat 😅 a to co?
miska domalovane?nezavidim inak mam tohto uz plne zuby
danka dobre ste urobili,ze ste zdrhli pred motorkami ja ich neznasam
krajcatko tak ryo je predajna sama o sebe neriesim nechodim tam bola som asi dva krat a mam dost a to iste kk nemusim,ked nieco treba a mam cestu do tn,alebo ba kupim tam
katka sikovna spomenula si na heslo,tak stavba peken pokracuje super,aj ked starosti mate urcite az nad hlavu
radka zavarat broskyne?ty si akcna 😉

vierkas
9. aug 2009

ahojte
super vikend za nami, v sobotu sme boli na Zelenej vode, boli tam aj Julia a Simonko to su sestranica a bratranec z DE, zobrali sme aj bazenik a stan, takze velka voda Timejku vobec nelakala, a prisiel za nami aj Matejko tak sa vytesovali spolu v stane aj v bazeniku 😉 bolo super ani sa mi nechcelo ist doma, pocasie bolo fajn a v chladku pod stromom sme si vegetili 😉

ten hukot motoriek ani ja nemusim, takze sme sa z domu radsej vzdialili 😉
Danka,u dobre ste to poriesili, ze ste odisli na vikend prec z domu a aspon ste si pekne uzili vikend 😉

Lenka, dufam ze antib. rychlo zaberu a konecne sa uvidime a pokecame na kavicke 😉

Miska pekne vymalujte, teda to ste sa tak narychlo narzhodli, ci to bolo vopred naplanovane?

Matka, tak sa nenudite same navstevy, a este aj dovolenky vas cakaju, super zorganizovane, nech vam to vsetko dobre dopadne a uzijete si to 😉

hrackarne v NM, hruza a Lenka zabavila som sa na tvojom prispevku 😀
priklanam sa k vam, radsej idem do dracika a tam si vyberam sama, aj tak tu malokedy nieco konkretne kupim 😠

Katka, mali ste pekny vylet, aj ked to riesenie s kocikmi je hrozne, aj mne sa vela krat stalo, ze som sa s kocikom nemohla dost tam, kde som chcela, iba si to vyslapat hore schodami 😝 a poriadne ma to vzdy vie nastvat 😠

dakujeme za pochvalu fotiek

prajeme pekny tyzden, snad sa uvidime zasa v takej velkej zostave, mozeme aj zasa opat na terase v Povazane 😉

michaela2410
9. aug 2009

Prave som si vymazala co som napisala, tak idem odznova...

Som si to tu precitala na na krave s bykom som sa schuti nasmiala 😀 ta story je jednotka. Inak do hrackarstiev v Meste ani nechodim. Radsej dracik, alebo ina samoobsluha, kde si prejdes a popozeras...a rio, to je no comment...

A ta nasa malovka? To som vo stvrtok ani ja nevedela, ze ideme malovat. Uz davno som naznacovala mangelovi, ze by sa zislo vymalovat. On mi to zavrhol, ze v lete nie a nebude si kazit pekne dni...bla bla bla...ja som sice oponovala, ze teraz cez prazdniny som doma a nozem si potom poupratovat aj skrine, o kuchyni ani nehovorim...ale ked nie, tak nie a viac som to nevravela, len som si myslela 😵 🤐
No a niekedy minuly tyzden som nasla take pasky, co sa oblepuju veci, aby si nezaspinila, tak mi nieco cvaklo, ale nespomenula som nic. No a vo stvrtok vecer to bola hotova vec, ze aby som kupila na zakrytie tie igelity, v piatok dovliekol farbu (malujeme len nabielo) a v sobotu sme zacali. Samozrejme ale bez pomocnikov, lebo stacilo, ze sme vrcali na seba (resp. moj mm vrcal na mna, ze co som si to vymyslela....). Byt este nervozny z deti by nebolo ok. Tak v sobotu boli u svokrovcov a dnes u nasich. Nespravili sme sice cely byt, ale aspon je tu cisto a upratane. Kuchyna a detska izba nam zostali na buduci vikend. Som utahana a velmi sa mi do toho neche, ale budem rada, ked to bude. 😉 🙂

michaela2410
9. aug 2009

Ozaj ked spominate tie motorky...Tomas sa samozrejme tesil, ze pojde kuknut, ale my sme mali toho doma dost co robit, tak z toho zislo, aj mi je to luto, ked sme to slubili. Tak este cakam, kedy si na to spomenie a bude z toho narek. Momentalne vsetko riesi narekom, hoci je uz velky cap 😨

michaela2410
9. aug 2009

Tak uz tu nikto nieje tusim, tak zelam vsetkym dobru noc 🙂

radfi1
10. aug 2009

Ahojte, tu ako to cez víkend žilo!!!!!!!
Miška, tak už máte vymaľované aspoň čosi, ste vy teda šikulovia....
Nám práve montujú domáci telefon, Adamko napreik tomu zaspal, Filipko sa tu po mne dirape

radfi1
10. aug 2009

My sme tiež motorky odignorovali, boli sme celý víkend u babky v BV, kúpali sa v bazéne, ja som prečítala celú knihu, no veget. v sobotu sme boli na Zelenej Vode - Fontána pre Zuzanu, to najlepšie z muzikálu. boli sme skoro po polroku s MM spolu večer von, sami.....romantika bola, chalani u babky poslúchali, takže môžeme zopakovať 😀

radfi1
10. aug 2009

POZOR 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
Volal mi MM, že čo sa stalo v Tescu v PN minulý týždeň:
babka nechala 2-ročné dievčatko v jednej z uličiek, odbehla si, a potom ju nemohla nájsť, zalarmovala políciu, ochranku a pod. Tesco uzavreli a ľudí púšťali po jednom von. dievčatko sa našlo v šatniach, ostrihané dohola a prezlečené......našťastie to únoscom nevyšlo.....
ešte teraz ma mrazí...............

radfi1
10. aug 2009

Lenka, nepochválila som fotky, sú famozne, ako vždy....všetky, z Kačáku, aj tie vaše domáce, súrodenecké...pekne sa lieč a koľko sa dá, oddychuj.....
a tá story s kravičkou, ešte teraz sa smejem, NM sa nezaprie 🙂
Danka, tak už ste doma, dovýletili ste?????už by sme sa mohli aj stretnúť, dnes som aj volať chcela, no mám akýsi porúchaný mobil, omylom som ho vypla a nie a nie ho zapnúť....zajtra sa ozveme....
dnes sme boli klasika v parku, aj s Kubkom, a my sme prišli aj na autíčku, v zdraví sme to zvládli, aj ked naspäť som okrem kočíka a 2 detí niesla aj to 😒
Filip už zalomil, ale dnes ho budím o pol štvrtej, nech nechodí spať o desiatej.....

radfi1
10. aug 2009

A čo dospelácke stretko, mám nové tričko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

karlatko
10. aug 2009

ahojky

prečítane poctivo 😀 Karolínka spí tak som to využila varím jej obed a medzi tím som sem odbiehala si vás prečítať

Radka - čítala som tvoj príspevok o unose až mi zle prišlo ešte že to tak dobre dopadlo , budem dávať vačší pozor na mojho anielika 😎

Lenka - nákup kravičky s vemenom ma veľmi pobavil a zase naše mesto sa ukázalo , som "rada", že nemám len ja taký problém lebo si potom namýšlam že som nejaká náročná ............ a chyba neni vo mne , ale.....
-všetky sme sa zhodli na hračkárstvách a ohodnotili rovnako

fotečky krásne 😀 😀 😀

v sobotu brigáta super vyšlo to ako si tatino naplánoval tak bol spokojný aj super partia bola , takto super to ešte nebolo kopec roboty sa spravilo a stále sme sa smialy ja som robila asistentku na kávu , nealko , alko , cukrárku a kuchárku
a v nedelu sme vybehli na výlet do Lešnej no nemusím vám ani písať kto tam bol ako je tam perfektne tak sme si odpočinuli a hlavne náš tatino si užil Karolínku a prišiel na iné myšlienky (nie len stavba)

Karolínka je už hore tak idem za nou pa

dad1
10. aug 2009

ahojky 🙂
uz sme dovyletili,pomaly nabiehame na normalny domaci rezim.ale bolo faaaajn.zas sa rok budem tesit na leto. 😀

radka- dnes som ti volala,ale nemohla som sa dovolat.a potom mi tvoj mangel dl nejake tel. cislo,co vyzera ako keby som chcela volat do new yourku 😀 a tak to aj dopadlo,nedovolala som sa ani tak.takze ak si to tu precitas,tak mi zavolaj ty,aby sme sa dohodli,kedy sa konecne mitneme. 😉

dnes som sa stretla s jankou b. a zavolala ma mrk na jej dom,a odkazuje,ze stretko u nej i s detickami, moze byt piatok poobede.vyhovuje????napiste sem,ja jej mam potom odkazat.dali sme to na poobedie,aby sme mohli dlhsie posediet,nie hned kazda utekat domov na spanie.takze coooo, pridete??? 🙂

a vecerne stretko - supeeer, mohlo by byt, trebars 21-ho-co vy na to??? 🙂 🙂

miska- vy ste akcni,my o premalovani bytu len kecame.... uz 2 roky,hmm. 😅 😅 no ale neni toho,komu by sa chcelo,takze zatim je to odlozene na neurcito.hihi.

vidim,ze viaceri mali zajacie umysly pred motorkami 😀, sa nedivim,ja to neznasam.keby ma to neobmedzovalo v slobodnom pohybe, tak by som este aj ten hluk zniesla,ale kedze je to tak,tak sa priklanam ku skupine ze: motorky nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

lenka1978
10. aug 2009

Ahojcek vsetkym, tak konecne som si vsetko precitala, lebo pri nasom Jakubovi sa to neda, ten by len stlacal a stlacal a zrazu som uplne niekde inde. Akosi to v poslednom case zanedbavam, ved mam problem sa sem dostat a co bude potom, ked budem chodit do roboty. Juuuj, ale ta robota sa uz blizi. Uz len par dni a cupitam. Ako som sa na zaciatku tesila, tak teraz sa mi velmi nechce. ☹

My sme dnes boli v parku aj s Filipkom a Adamkom. Adamko bol pekne obleceny, fesak je to. 🙂
Musim sa pochvalit, boli sme vonku bez plienky a ziadna nehoda 😀 😀 😀 Sice sa Kubko nepytal, ja som ho davala, ale konecne sme sa dalej pohli. Tuk, tuk, tuk na hlavu, aby mu to aj dalej vydrzalo.

Lenka, krasne fotos, nezapries sa a hlavne vela zdravicka, ked ta ta choroba nakoniec zmohla. A pribeha s kravickou, nema chyby!!! 😀 😀 😀

Vierka, takisto super fotos, vidis aku to mas modelku doma 😅

Miska, dufam, ze uz sedis s vylozenymi nohami a hodnotis ako mate pekne vymalovane?! 😀

To dospelacke stretko nie je zly napad, tak hodte termin.

Idem este nieco pokukat, zatial pa pa

vierkas
10. aug 2009

ahojky,
prave som dozehlila........fuj, ale som sa zapotila 😝 bolatoho uz teda riadna kopa, ale hura mam to za sebou 😀

dieta este spinka, dnes zaspala o pol jednej
doobeda sme boli vonku na hupackach a potom este u nas za barakom, aj Matejko za nami prisiel, Timejka si zobrala jeho motorku a on jej kocarik 😀 no podarena to dvojka, radost na nich pozerat 😵

Radka, teda brrrr az mi zle zostalo, fakt ani sa nepohnut od tych nasich ratolesti....hrozne ☹ , ale chvalabohu so stastnym koncom

ak nic nebudeme mat, tak sa v piatok poobede k Janke,b dostavime.....to bude super akcia, nech len neprsi a deti sa mozu vonku vyblaznit 😉

vecerne stretko mi 21.8. vyhovuje 😉

uz sme hore, prcham pekny dnik

radfi1
10. aug 2009

Ja som chvíľu preč a všetko dohodnuté 😀
stretko v piatok u Janky B. - hlásime sa do partie 🙂
a na to večerné, zatiaľ v diári nič nemám......už aj som tam...... 🙂

radfi1
10. aug 2009

sa teším, že sa stretneme a pokecáme....
Kačena, chcela som vás ísť pozrieť, no akosi sme to nestihli, možno sa stretneme na hody.................sú tam budúci týždeň 🙂

radfi1
10. aug 2009

Vierka, netrávi TImejka veľa času s Maťkom???? to budú tuším frajeri?????? 😀 😀 😀 😀 😀

radfi1
10. aug 2009

Máme pár nových fotos....musela som vymazať jeden album 😒

michaela2410
10. aug 2009

Danka, teraz som precitala tvoj navrh ☹ ☹ ☹ ☹ a som takto smutna, to budem prec, a co tak ten dalsi piatok????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre