Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
10. aug 2009

Tak Radkin prispevok aj mna dostal a zvlast, ked som si spomenula, co vyviedol synovec zhodou okolnosti v PN, a tusim v Tescu!!!!

Boli nakupovat, a Ondro (bude mat v septembri tri roky!) zrazu zmizol. Svagor ho uz dal hladat, uz isli kukat kamery, ci co, proste hladali ho hadam desat minut, alebo aj viac. Potom sa vystrcil spod zaveseneho kabata s usmevom, ze hura, nenasli ste ma. Pre neho to bola hra, ale svagor so svagrinou boli na nervy z toho. Ja by som ho asi dorazila!!! To aby si clovek tie deti priviazal k sebe tusim.
Radka, ked som to citala, normalne som mala zimomriavky. Pocula som uz o takom cosi, ale v Blave v Auparku, ze sa takto deti stratili a potom nasli holohlave , prezlecene a este aj sfetovane... ☹

dad1
10. aug 2009

ja som ani nereagovala na ten prispevok, co pisala radka,lebo mi az zle bolo.ja som o tom pocula tiez.ale nejako som to vytesnila z mysle,lebo odkedy mame malu,tak taketo informacie mi nedaju spavat.hrozne cosi. 😒 😒 😒
to naozaj tie deti budeme musiet mat asi priviazane,alebo co.

a miska - pokojne stretko moze byt aj o ten tyzden neskor, pokial to bude vacsine vyhovovat.tak co baby vravite na 28.8.???

michaela2410
10. aug 2009

Ahoj, danka, ty si tu? Akurat som pridala nove fotos. 😉

A si zlata, ze by si to kvoli mne presunula 🙂 Ale ak to ostatnym vyhovuje, tak neva, hoci by mi to bolo luto, je s vaami fajn 😢

dad1
10. aug 2009

jej, miska, ja som sa hned odhlasila.ani som si nevsimla,ze sit u.prepac. 😉
fotky som mrkla,mate kopec zazitkov,ako vidim z tychto prazdnin.krasne fotos,a nahaci na lietadle a v bazene.super. 😵

radka- krasne fotos,chalani su podareni,to budu o chvilu riadni partaci.este si uzivaj,ze nie su spojene komando proti tebe,o chvilku to tak bude asi. 😀 😀 😀 zlatiiii su. a zda sa mi,ze si riadne pochudla.na tej fotke s filipkom v bazene,mas taku tvaricku,ako vtedy po tej salmoneloze.mala by si sa trosku vykrmit. 🙂

michaela2410
10. aug 2009

je, danka, ty si tu este bola? ja som zmizla upne na inu stranku, tak zase nepokecame ☹

michaela2410
10. aug 2009

Radka, kukla som fotecky. Chalani su strasne zlati, tusim budu ina povaha, nez ti moji hastrosi, neposlusni. A Adamko je vysmiaty tusim na kazdej fotke. 😀

michaela2410
10. aug 2009

No, patrilo by sa ist aj spat. Dobru noc... 😔

krajcatko
11. aug 2009

ahojte, tak ja idem iba cosi popisat, nemam kedy citat. Vcera som si bola vybavovat rodicovske, lebo materska mi uz skoncila. TO som si myslela, ze tam vypisem nejaky papier a je to. No mylila som sa, zasa papierovacky, poistovna, zamestnavatel atd. no hruza. Ved by to malo byt automaticke, ked nenastupujem do prace, tak po materskej by mi mali dat rodicovsku, nie? Asi tam nemaju co robit, nestaci im to iba nahlasit ... 🙄

Lenka kajo mi cital ten tvoj prispevok o tom hrackarstve a vemenach, som sa inak nasmiala. 😀 😀 V K+K som nebola sto rokov, a do tamtoho hrackarstva asi tiez dalsich sto rokov nepojdem. To ste mali vidiet ten pohlad, ked som povedala, ci nemaju nejake Lamaze 😵 Lebo maly ma jednu taku vcielku nad prebalovacim pultom Lamaze a ta sa mu strasne paci, tak som mu chcela nieco take farebne kupit. No predavacky sa zatvarili asi tak, ze co im nadavam 🙂

este som teraz zaregistrovala stretko 28.8, tak ja suhlasim a pridem 😵

a Radka pozerala som aj fotos, su paradne, najviac sa mi paci ta ako Adamko objima Filipka, ta je uzasna.

ok kocky, idem cosi robit

jahodka11
11. aug 2009

ahojte 🙂
po straaaaasne dlhej dobe pisem 🙂 momentalne sme v meste u dedka.....
skoda, ze mate stretko az 28.8., rada by som sa pridala, ak by nevadilo......len tento vikend odchadzame a neviem, ci tu budem.... 😒
vsetky super fotecky mam poprezerane 😉 a aj nove tehulky pribudli.....v dobrom zavidim, my zatial neplanujeme....uvidime, dohodneme a v zime, ako "dalej" 🙂
krajcatko-vybavovanie na uradoch nezavidim.....aj ked ja i nepamatam, ze by som potom nieco vybavovala....nemohol to za mna poslat zamestnavatel? ja len viem, ze som nieco podpisala a polala do prace...alebo sme aj niekde boli.....ja si uz ani nepamatam...bolo to tak davno 😉 😉
vcera sme boli pozriet laugaricio.....celkom sa to tu rozrasta....paci sa mi to 😉 ved aj obchody treba 😉
ok, idem varit obedik, aby mal danielko co papat 🙂 este sem pridem 😉

dad1
11. aug 2009

ahojky 🙂
dnes sme sa zobudili do uprsaneho rana. 😒 no na druhej strane nevadi,lebo aspon konecne dovybalujem po dovolenke.sa mi nechcelo,ked bolo pekne.akurat neperiem,lebo by to aj tak neschlo.
mala som mat "rande" s radkou,ale ta isla nakoniec shopingovat,tak som zienka domaca.ale mam super asistentku lucinku,tak je nam veselo. 😀 😀

danka k. - tak urady aj ja neznasam. 😠totalna byrokracia vsade, aspon ze teraz pri navrate do worku to nemusim absolvovat. vraj to vybavuje uz zamestnavatel.tak dufam,ze ozaj,lebo socialka v NM ma vedela vzdy "nadchnut" 😝
jahodka - bolo by fajn,keby si prisla na stretko.tak musis prehovorit manzelika,aby chcel ist do mesta aj buduci tyzden a je to... 😉

martinano
11. aug 2009

ahojte necitala som len na posledy radkin prispevok o tom tescu ja som to pocula pred dvomi mesiacmi, este sme boli na slovensku, ked to baby pisali na nete ☹
mame navastevu nestiham a vraj bude stretko to stiham, uz sa tesim, len neviem to je detske ci babske je to jedno urcite dorazim pa

michaela2410
11. aug 2009

ahojte. prave som prisla z Turej, bola som na alergologii. Deti su u deda v Cachticiach. Ja by som mala ist si dat pichnut tetanovku a na postu, ale sa mi nechce. Esteze mam vozitko 😀 uz som leniva chodit pesi. A v tomto pocasi tym duplom. A to som riadny barometer. Dnes som sa zobudila s bolavym hrdlom. Proste sa ochladilo o par stupnov a uz som na tom takto ☹

ceresnicky
autor
11. aug 2009

Ahojte

u nas vsetko po starom, buduci tyzden nam pridu menit okna a ideme aj malovat, takze uz mam teraz stres z toho ja taketo bordely v byte nemusim. ale chceme vyuzit ze mama ma este prazdniny tak bude maly spat u nich a mozno aj ja 😀 som si to ale vymyslela v tehu 😀 aby som sa mala na co vyhovorit ze nemozem pomahat 😀 😀

Radka ta story z Teska no hruza az mi bolo zle ked som si to predstavila a Miska s tym tvojim synovcom tiez tie decka su hozne zive a my sa mozme aj zblaznit ☹

Leni to K+K prihoda nema chybu a ja som si myslela ze to len mne stale hovori ze je vsetko drahe a to oni kazdemu tak to som rada 😀 lebo uz aj ja som si pripadala ako blbec ze nemam hadam ani 3 eura v penazenke ked idem nieco kupovat 😀 😀 😀 oni su tam nejaky divny obchodnici 😕

inak mne by to stretko tiez vyhovovalo az toho 28.8. lebo ten tyzden predtym budeme upratovat po malovke.

maly spinka ale dneska mame smolu asi nebudeme moct ist von. no mozno na chvilku aspon 😉

michaela2410
11. aug 2009

tak som vsetko vybavila, mam pichnutu tetanovku a teraz som v Cachticiach. Cakam kedy sa Lukas zobudi a pojdeme von. Tusim sa tam ukazuje slniecko. 🙂

lenka1978
11. aug 2009

Ahojcek, ja len na skok.

Stretka mi vyhovuju, dospelacke mi je jedno, a detske u Janky, dajte vediet cas, kedy poobede.

Ta story v Tescu, hroza a my sme tam boli minuly tyzden. Uz tam asi nepojdeme.

Pozrela som fotecky, krasne ako vzdy.

Janka C. , ty oddychuj a nerozmyslaj nad stresovymi situaciami ako su okna a malovanie.

My sme dnes trochu boli von ked prsalo, Jakubko vyskusal gumaky a prsiplast. Naramne sa mu to pacilo.

Zatial pa

michaela2410
11. aug 2009

Ozaj, nieco mi uslo? Detske stretko? Kde? Kedy?

michaela2410
11. aug 2009

Holooo, tiracky, co ste zaspali? Ved to musim posunut z druhej strany!!! 😎

radfi1
11. aug 2009

Ahojte, hlásim návrat zo shopingu.....bolo super, len sa mi zase nejaké veci natlačili do košíka a kreditka nestíhala.....
to stretko, no, ak to bude 28.8., tak to by sme mali byť v Tatrách u kamošky....ale väčšine to vyhovuje, tak pohoda, ved ja nemusím byť vždy....aj ked to moje nové tričko neviem, čo povie 😀

radfi1
11. aug 2009

Lenka, vraj to bolo v Tescu v TN, tak do PN môžeš.... 🙂 sa mi sranduje, čo? ale netreba to prežívať, len dávať pozor, ked už o tom viem, veru nebudem taká ľahkomyselná, nejako si stále neuvedomujem, že nie všetci ľudia sú dobrí...alebo takí ako my........dnes som veru dávala veľký pozor na chalanov, boli sme v Laugu, aj kútik sme skúsili - F. bol natešený.
Danka 🙂 si ty ale srandistka, zajtra zavolám....
Miška, kuklasom fotos, paráda, vy stále niekde ste, sa vám žije....a ste stále v pohybe a chalani sú zlatí.....to aj moji vyrastú na lapajov, ja sa na to pripravujem....
Janka Č. - tak nové okná, prajeme, dobrých robotníkov.....a veru, dobre si si to vymyslela.....aby si robiť veľa nemusela.....
Jahodka, aj som si myslela, čo je s tebou, že si na nás zabudla, a to stačí sa vrátiť do NM 😀

radfi1
11. aug 2009

Už nevidím, zajtra juknem.... 🙂

jahodka11
12. aug 2009

ahojte,
radka-ja vas priebezne citam, ale nepisem, ked tu nie som.....
my sme boli v pondelok v laugu a veru kutik super, len som tam maleho nemohla nechat sameho....boli sme len s dedkom a keby tam s nim ostal, nechcelo sa mi chodit samej po obchodoch,...tak sa danielko obetoval a nakupoval s nami 🙂
ja sa pokusim byt tu 28.8., uz by som vas rada spoznala,.....len som uz unavena a to je este len streda...vsetko je na mne....doma aspon manzel pomoze......sice aj dedko sa snazi, ale viete ako to je..... 😒 tak mam uz dost 🙂
zajtra doobeda ideme na kacabar, ak by ste chceli, pridajte sa.....ide uz jedna moja byv spoluziacka, vcera sme sa stretli na hajovkach na preliezkach 🙂 dedko ma dovolenku, ide s nami, tak budem mat cas si aj pokecat 😉
no ta prihoda v tescu.....ani na to radej nemysliet....aj ked podla mna to bola vina babky.....ale aj tak.....chuda...co sa mohlo stat.... ☹

radfi1
12. aug 2009

Ahojte, dnes sme boli na pichanec - celkom dobre to dopadlo. bola som s oboma deťmi a F. sa predviedol ako ukážkový starší brat - pekne sa tam hral.
Naše 4-mesačné miery- 7160 g, 67 cm
Dr. nás pochválila, sa jej páčilo, ako sa Adamko stále škerí......torchu poplakal, ked ho pichli, inak pohoda

radfi1
12. aug 2009

Danka sa vrhla na veľké upratovanie, Lenka 1 je v Hôrke - chceli sme ísť s nimi von, Filipko sa dožadoval spoločnosti, nakoniec sme zakotvili zase len v tom parku a stretli sme tam Renatu s Vratkom, to ale bolo radosti.....

radfi1
12. aug 2009

Jahodka, škoda, zajtra mi to veru na Kačák nevydá, mám 4-itý možný program, neviem čo skôr...a pekne si užite dedka, on si aj dovolenku vybavil...zlaté....a ked prídeš domov, tak aspoň sa ti bude zdať život malina.....potom sa tešíš aj z maličkostí....
napr. včera F. na obed spal len nejakých 10 minút v aute a večer zaspal o pol deviatej, viete, ako som sa tešila, že o takom čase už obe deti spia???????????? 🙂

radfi1
12. aug 2009

Teraz tiež obe spia, tak šup na gauč, MM mi kúpil nanuky....idem vyskúšať....ked sa mám vykrmovať 😀

michaela2410
12. aug 2009

Radka, ale ti je sveta zit!

michaela2410
12. aug 2009

No len to tu posuniem, lebo letim balit. Ideme dnes spat na zelenu vodu. My ideme na nedvedovcov a svokrina sestra bude varovat decka. som zvedava ako to zvladnu 😀 este nevarovala

dad1
12. aug 2009

cauky len upresnim ohladom detskeho stretka - bude u janky, navstevy prijima po 15-tej,kto kedy,tam bude.niekto aj neskor urcite dojecha, to budem ja s radkou urcite 😀 no a hlavne, mate mysliet na to,ze u janky je este stale stavenisko,tak nemate deti vyobliekat do bieleho.dajte im radsej veci na dvor. 😵 😵 taaakze tesim sa na babinec a tam dohodneme aj to vecerne stretko,presny datum-mne ten 28.8. uz tiez nevyhovuje,lebo MM bude vtedy prec.

dad1
12. aug 2009

mam nejaku robotu.tak snad zajtra sem este skocim.juknut.

jeej, miska nedvedovci,ja som na to zabudla aj reagovat,vtedy,ked si sa na to pytala.povodne som tam mala ist,ale nevyslo mi to.skooda.prijemnu zabavu. 😉

radka - som zvedava na nove tricko 😉 ...a ty mas na zajtra 4-ity mozny program.waau,tak to neviem,ci si na nas najdes cas...
adamkove miery su na 1* 🙂 , chlapak je to.a odkaz mu,nech tak rychlo nerastie,nie ze nam prerastie lucinku 😀 😀

radfi1
12. aug 2009

Ahojte,
Miška, tak si to uži, ja by som sa tiež dala nahovoriť, no nerozkrájam sa 😀 😀 😀

Danka, teba mám doobeda rezervovanú.....len poobedie mám nabité a popravde, volala ma aj Renca, ale to by sme mohli aj na budúci týždeň sa vybrať aj spolu, čo ta na to? nech to stihneš ešte toto leto.
K Janke sa už teším, oblečieme si teplákové súpravy, aj ked je jedno, či periem to či ono, ale aspoň ich vynosí, ked bude na dvor k Janke chodiť. 😀
jaj, a mne svitlo, že my ideme do Tatier asi až od soboty, to by som mohla aj na stretko ísť 😀 a Danka, možno by sa obetovali starkí? 🙂 žeby išla Lucka na prázdniny? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre