Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
4. sep 2009

Danka, ty si tusim uplne zhava 😀

dad1
4. sep 2009

miska 😀 😀 😀 , si ma pobavila.nie, ja nie som zhava,len som zatial este plna chuti.takze tak.a na kona sa mi dari dostat i v skole,lebo ved ja mam paradny rozvrh,kedze mam menej hodin.ja si ani nepamatm,ze by som niekedy mala takto.snad len v prvy rok a to som nemala ani triedu,tak to bol uplny veget.a prichadzam aj na vyhody polskupin, ktore mam na rustine.je to ovela lahsia praca,ako na slovine,kde ich mam cele triedy.takze zatial spokojnost.a ked sa zbavim,tych uvodnych vypisovaciek katalogu a zoznamov,tak to uz budem uplne vychichotana. 😝

dad1
4. sep 2009

a dovolenkarom zelam stastnu cestu a prijemny oddych na plazi. 🙂

michaela2410
5. sep 2009

danka, a ty co tak v noci strasis?

Baby, ja som sa vnoci zobudila s uplne bolavym hrdlom a teraz nemozem ani prehltat. Boli ma tusim vsetko, co je na hlavve a vhlave (este som sa vcera do nej treskla, tak to k tomu prispieva). Zacina mi tusim nadcha, boli ma nosohltan. Proste zmena pocasia a uz to u mna zacina, dufam, ze sa toho do pondelka zbavim a nebude to takto celu jesen a zimu ☹

ceresnicky
autor
5. sep 2009

Ahojte baby

tak pocula som od Renci ze Radka a chlapci su vsetci chori. to je mi luto, lebo som sa pytala ze ako Filipko v skolke a Renca hovorila, ze ved bol len jeden den ☹ tak to je na porazenie ale ved ked vyzdraviete tak budete pokracovat 😉 drzim palce 😉

A Leni Hanka ako v skolke? urcite tie zaciatky su tazke ale treba to asi vydrzat, tie decka su tam potom ako doma ked si zvyknu 😉

ja tu sekam formu ked sa ma to netyka 😀 ale vzalo ma aj to ze maly vcera spal prvy krat vo svojej izbe. a uplne v pohode to zvladol. skor ja som bola z toho mimo, ze sme v spalni sami 😨 😀
Matko bol rano cely stastny ze on je uz velkac a postielku musi nechat Jakubkovi. vobec neprotestoval. asi je uz ozaj dost velky aby to pochopil, a ja som sa bala ze tam nebude chciet byt 😉

rencabv
5. sep 2009

Miška a nebude to skôr alergia na robotu???? 😀 😀 😀 😀 Inak ti samozrejme nezávidím a asi by si sa mala liečiť ne´jako babsky, štapmerlíček by to možno poriešil 🙂 😝
inak želám pekný štart do pracovného procesu všetkým pracujúcim a detičkám nový režim.

Môj net je v poslednej dobe totálne mobilný a keď sa stabilizuje, tak ja som už vyradená z činnosti 😉

v Taliansku pekné počasie a príjemne strávené chvíle, dúfam, že cesta prebehla ok.

Teraz máme futbalový večer, tak idem uložiť Vratka a mám pri posteli rozčítané Vtáky v tŕní, aj tak si myslím, že prehráme 5:0, tak vtáky budú lepšie a asi si aj zdriemnem ako sa poznám.

Dnes sme mali zavárací deň, robili sme pomazánku z rajčím a papriky, nebolo to tažké ale nekonečné, ešte ma čaká 1 várka sterilizovať.

Pekný zvyšok víkendu, pa

ceresnicky
autor
5. sep 2009

uz si pomaly beriem naspat od segry vsetky male vecicky a periem a zehlim. dneska som hodinu zehlila tie prtave veci. uz som to aj zabudla.zistila som ze toho mam tolko, ze uz nic kupovat nebudem. jedine ked neodolam 😀
este nejake hrubsie ciapky dokupim a z mimibazaru som si objednala dneska taky hruby overal na zimu, lebo take som nemala. Matko mal v zime uz polroka tak to mam take vacsie 😨

ceresnicky
autor
5. sep 2009

ja som sa tu minala s Rencou. inak moj muz tiez pozera futbal takze vsetky baby na koni 😀

michaela2410
5. sep 2009

u nas sa futbal nepozera, ale tiez som zvedava, ako to dopadne 😵

Tak nos mam uz zapchaty (dycham len jednou dierkou 😀 ), tecie mi z neho. Dala som si ibalgin, tak ma hlava boli menej, ale ten cajik s rumikom by mozno bodol, hoci po tom ibalgine, neviem, neviem 😅

dad1
6. sep 2009

caute 🙂
u nas futbal tiez nesiel.
ja som sa kurirovala,lebo ma chytili priedusky,kaslem ako stary hrniec.neviem si predstavit,ako budem zajtra rozpravat na hodinach, mam take zachvatovite kaslanie.fakt parada 😠 😠 😠 to som uz nemala 7 rokov.tak som zvedava,kolko sa ma to bude drzat.dnes som skoro celu noc bola hore,co ma dusilo.teraz je to lepsie,ked som hore koncom,ale akonahle sa dam do polohy lezmo,tak opat je to tu.
miska,tak to budeme mat asi fakt alergiu na pracu,ako to predpovedala renca. 😀 😝

radka a filipko boli ozaj chori,mali aj ATB,ale uz sa im polavuje.darmo ide jesen a tie zmeny pocasia,nam vsetkym davaju zabrat.takze zelam vsetkym pevne zdravie a ziadne bacily. 😉 😉

dad1
6. sep 2009

a ozvali sa dovolenkari, risko bol celu cestu ukazkovi, vzorovo buval, v italy je teplucko,vsetko ako ma byt. 😵

nellye
6. sep 2009

Ahojte, babulky, nepoznate niekoho, kto by predaval bielu kolisku pre babatko? 🙂 Dakujeeem...prajem pekny den 🙂

michaela2410
6. sep 2009

danka, tak dnes som teplotu nemala, ale nadchu mam riadnu, ktomu ma boli zub (blba osmicka ☹ ) a sem tam kaslem. No a Lukas uz zacina tiez soplit. Uvidime, ako sa to vyvine. Ved ja zajtra v tej skole do pol stvrtej umrem!!! 😖

radfi1
7. sep 2009

Ja len na skok, že žijem 😀
Tak nás zgniavila choroba.....asi angína to nakoniec bola a ja v škôlke tvrdila, že to má len infekčné kašle...tak sme odhlásení ešte celý týždeň. i ked zajtra máme posledné ATB. už sa cítime obaja lepšie, Filipkovi už ožívajú žilky, ale aj tak je dobrý, nato, že sme toľko doma. s Adamkom chodia na prechádzky striedavo mamy a tatino.
teraz sa mi ale vidí, že to ide lapiť aj Adamka, dúfam, že ho to obíde, no dnes sa mi veru nezdá, nie je to celkom on. a to sme mali ísť v utorok plávať, som zvedavá, ako to dopadne....
všetkých zdravíme, a ked nám bude lepšie aj viac napíšem, teraz idem využiť dve spiace deti = ja tiež v posteli
pa a držte sa.....Danka, MIška - nech vám to rýchlo prejde......

vierkas
7. sep 2009

ahojte,
tak som vsetko precitala, uz som v obraze, ked sa s vami nestretnem aspon vdaka konovi viem ako sa mate 🙂
p.ucitelkam nech sa v skole dari a pevne nervy, ale tu su same sikulky a zvladaju svoju profesiu na jednotku tak nech sa vam dari a Danka dufam, ze sa ti polepsilo a mozes pekne krasne vyucovat 😉

Peknu dovolenku zelam v Taliansku a hlavne si este uzite slniecko 😉

my sa mame celkm fajn, aj ked mala zacala trocha soplikovat, ale uz je to dnes lepsie, teraz spinka u babicky, lebo nam mimuly tyzden menili ventily a davali merace tepla a jeden kvapka akurat v spalni tak to pridu za chvilu opravit
aj minuly tyzden u nasich spavala poobede a bez problemov, ani som si nemusela k nej lahnut,povedala mi, ze "maminka ide prec, Timejka bude spinka sama" parada a ani dnes nebol problem 😉
tak ja cakam doma na majstrov a brazdim po internete 😉
inka v tom Uh.Brode bolo paradne, mala sa vysantila teda riadne, isli sme z domu poobede o pol stvrtej a prisli sme o pol deviatej vecer, urcite to este zopakujeme, paradny bazenik pre deti a aj ostatne su super, bola s tatinkom vsade, ta sa teda vody neboji 😉

nabuduci tyzden v pondelok idem na sono do TN, tak dufam, ze vsetko bude v poriadku a chceme ist aj na nakupy o chvilu tu mame 2rocnu party, strasne to leti 🙂

Adaka, mozeme sa zastavit u vas daj termin 😉

deticky to zvaldaju v skolke super, aj ked Filipko ochorel co ma mrzi, ale ved este toooolko krat tam pojde tak drzime palce a myslime na vas 😉
myslela som, ze sa Lenka ozve a nist, volala som s nou, Hanka to zvlada super vobec neplacka, ma velkuuuuu pochavlu je to statocne dievcatko 🙂
my mame skolku rovno pod oknami, a az mi srdce zviera, ked pocujem tie ranne place 😢

s Jankou, c sme casto spolu vonku, u nas je ten dvor super, tak nase deti sa tu casto hraju a my aspon poklabosime 😉sem tam vybehnu a babicky a my mame chvilu veget 🙂

pekny tyzden

mrenka
7. sep 2009

ahojte 🙂

pozerala som pocko a do stvrtku ma byt celkom pekne teplo dokonca, potom uz menej, mne je v podstate jedno...kto ako moze?

dad1
7. sep 2009

ahojky 🙂
dnes som mala total ulietany den.ledva som sa dotrepala domov.kasel ma stale neopusta,som uz z toho na prasky,lebo cibulovy cas a mlieko s maslom, ozaj nemusim a teraz sa tym musim ladovat na litre. 😠 😠 😠 v skole som musela deckam vysvetlit,ze sa nemusia bat,ze ich prasacou chripkou nenakazim,ze to mi len blbnu priedusky. 😀 😀 😀 no ucit som ucila,co som mala robit.

lucinka este buva,ale idem ju zobudit,aby vecer chcela ist spat.ona sa so svokrou vzdy tak vyblazni,ze potom by nedbala aj 3 hodiny po obede spat. 😝

radka - super,ze je vam uz lepsie, zelam,nech adamko nic nelapi.a drzte sa,nech ste coskoro fit.
adka - a co som daco zmeskala? malo byt nejake stretko s detmi??? 😕 😕 😕 ak hej,tak ja mozem okrem stvrtku kazdy den. vtedy idem k zubarovi opat,tak to budem v TN.

dad1
7. sep 2009

vierka - nech dopadne UZV OK zelam, a urcite aj dopadne.sa tesim na peknu spravicku, dufam,ze babenko sa pekne poukazuje. 😉 a veru timi bude uz dvojrocacka.uuuuha.ozaj to rychlo uslo.tak pekne pokupte,nech je potom party ako ma byt.
hanicka je veru sikovna skolkarka, podarena je.v parku uz mi povykladala,ze ako sa mala.ona je pre kolektiv ako stvorena. 🙂

lenka1978
8. sep 2009

AAAAAAAhojte, mam volnu hodinu, tak cosi prispejem.

Danka, ty takto zacinas v skole, tak sa liec a tie domace recepty vraj zaberaju, tak zapchat nos a vypit. Ja to tiez nemusim.

Radka, chudatka aj s Filipkom, ale ste dopadli. Dufam, ze je to lepsie. Tie choroby, ked pridu, to je hroza. Prajem vela zdravicka, aby ste uz boli fit.

Vierka, teda vy tiez zapadnete coskoro k dvojrocakom. Babetko rastie, ale to uteka, uz si v polovicke. Tak uz len druhu polovicu zvladnu a bude to. Ultrazvuk bude hadam v poriadku, ved sa vam dari, je to na tebe vidiet. 🙂

Aj ja som pocula, ze Hanicka je velka skolkarka! Tak nech jej to vydrzi aj nadalej.

Hodina mi skoncila, tak pekny den vsetkym!!! 😅 😅 😅

mrenka
8. sep 2009

dani, cera som sa stretla s lenkou v meste, tak sme sa bavili, ze napr. zajtra, mozte? radka je uz ok?

mrenka
8. sep 2009

cera, fuj, to malo byt vcera....

dad1
8. sep 2009

ahojky 🙂
aj ja mam volnu hodinu,ale celu som ju preklabosila.boli ma pozriet byvali ziaci. 😎
tak len v rychlosti - adka, my zajtra mozeme, 😵 😵 😵 😵 supeeer detske stretko, hodte miesto a cas. 😵 😵 😵 😵 😵

neviem,ci radka sa uz zucastni,uvidime ako je na tom adamko.pisala totiz,ze aj na neho nieco lezie.tak jej cinknem,ale myslim,ze skor to vypali tak,ze oni sa nezucastnia.tentokrat.skooda.

lenka2 babske recepty zaberaju,kaslem este,ale zda sa,ze mi to polavuje.tak dufam,ze sa skoro skonci.lebo dnes sa dokonca musel milko v noci stahovat zo spalne.co nemohol kvoli mojmu kaslaniu spat. 😖
paadim, je porada.

michaela2410
8. sep 2009

Danka, ked cumim na ten cas, kedy si pisala, ved uz porada zacala!!! 😀

Dnes som bola u zubarky, lebo ma boli dasno pri osmicke, mam ju zle vyrastenu, tak mi hned povedala, ze nech sa objednam nniekde na chirurgiu. A neviem sa rozhodnut medzi TN a Zamecnikovou tu v NM. Dajte referencie, ak to poznate. Danka, kam chodis v TN zubarovi?
Dnes bol Lukas doma, rano teplotoval, tak sa varoval v Cachticiach. Cely den potom teplotu nemal, ale teraz mu zase stupla na 37.3, tak uvidime co bude zajtra. Inak trocha mi soplia obaja. Tak uvidime. Ja tiez soplim, ale k dr sa mi nechce, lebo znova by mi objavili prinajlepsom zapal dutin 😒 😖 Momentalne mi ale staci, ako som ubolena z toho zubu. Boli ma cela hlava, tak neviem ci z toho, alebo z tych dutin. Preto sa mi tam nechce 😖

dad1
9. sep 2009

caute 🙂
no kde to dnes zije??? vsetci trajdate po vonku,ci co???
ja som sa doteraz venovala uceniu a od teraz mam uz padla. 🙂
este dorobim lajstre nejake a je to.
lenka1 - som volala,ze kedy vyrazime dnes k adke.ale nebrala si. 😉

dad1
9. sep 2009

miska - chodim k robovi zehetnerovi, kamosovi z gympla k zubarovi,ale nechce uz brat novych pacientov,pokial viem,ma ich vela.my sme na neho museli cakat 2 roky.

ceresnicky
autor
9. sep 2009

Ahojte

my sme boli dneska doobeda vonku za skolkarmi, bolo na slnku horko ako v lete. uz neviem ako mam maleho obliekat, lebo ked ideme rano von je este zima. dneska sme boli na velke nakupy v DMke, maju tam super zlavy do zajtra, lebo sa stahuju na namestie. tak som mala nalozeny plny kocar. pokupila som uz aj plienky pre Jakubka aj kozmetiku, ved sa to doma nepokazi a ked je dobra cena. tak si tak by som to musela onedlho kupit. 😉

hrozne mi to leti uz som zacala posledny trimester, uz to aj citim, som hrozne zadychana a ked utekam po malom som taka unavena ako nikdy 😒
aspon ked takto poobede spi si oddychnem, niekedy aj spim s nim 😵

spinkava uz pekne sam v izbicke a ani rano nechce ist za nami tak sa mu tam velmi paci. len vzdy rano na mna zakrici ze mu mam doniest mliecko a potom si este k nemu lahnem 😉 som rada ze to bolo takto bezproblemov, lebo ja by som to nevydrzala ho tam nechat keby reval.

ceresnicky
autor
9. sep 2009

Dani dneska sa ja tvoja svokra s Luckou prisli nachvilku hrat za skolkarmi a predstav si ze nas Matko Lucku spoznal uz z dialky. som nevedela ze si ju tak pamata 😉 bola hrozne podarena, ale ponahlali sa lebo museli ist za babickou, ze zajtra pridu skor, lebo Lucinka si tam nasla aj hracku a hrala sa 😵

ceresnicky
autor
9. sep 2009

nas Matko sa uz hrozne tesi na kolotoce tak som zvedava kolko zase minieme. uz aj minuly rok sa vozil 😉

zelame vsetkym marodom skore uzdravenie, teraz zacne zase to hnusne obdobie soplov, ked sa zozimi 😠

my ideme v piatok na 26 mesacnu poradnu s Matkom, aj nas budu ockovat proti hepatitide druhu davku tak som zvedava na miery. uz ho nemam ani kedy odvazit a odmerat 😅

pismenko111
9. sep 2009

ahoj "ceresnicky" 🙂 no dufam teda, ze si bola s tym nasim jankom spokojna 🙂
a prepacte, ze som sa vam tu tak votrela 😨

ceresnicky
autor
9. sep 2009

ahoj Evi nepoplietla som ti meno?
ano boli sme s ocinom spokojni ako vzdy, inak by sme si ho nevolali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre