Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
10. okt 2009

A o kolkej v stredu? Aj ja by som sa pridala, ale aj NMnV a okolie chcu robit stretko a pre jednu s nich mam gumaky a ciapku, tak to nejako sklbim.

Dnes je naozaj otras, ale my sme boli v TN pozriet zubnu hliadku. Divadielko Galeria z Mesta robilo take predstavenie a potom sa deti ucili si cistit zubky a dostali nove kefky vymenou za stare. 😀 Hrozne na tom bolo len to, ze to bolo na hrade a kym sme sa tam vytrepali v tom dazdi, skoro som dusu vyplula. Mala by som zacat sportovat, ale namam s kym a neviem co. 😀

karlatko
10. okt 2009

ahojky

v takuto neskoru hodinu som sem konečne nazrela 😉

dnes sa nám teda nadobro skončilo krásne babie leto ☹ celý den sme boli zavretý doma - hroza 😝

trošku som si vás aj počítala aby som bola v obraze nech zase netrapoším ked vás stretnem čo nového 😀

vo štvrtok sme boli sa hrať v škôlke pri vojakoch a videli sme tam aj vzorného škôlkara Filipka, Karolínka bola nadčená ani ma nevnímala nevedela od radosti čo skôr, hračky - deti , ale najviac sa jej páčilo ked sa všetci prezuvali z papučiek tolko papcov chytala sa za hlavu 😀

stretko plánujete doobeda alebo poobede

a musíme sa pochváliť , že už finišujeme hrubou stavbou, konečne sme sa dočkali strechárov tak zase je so mna gazdinka ale tento raz mám aj pomocníčku(Karolínku)ide nám to super len raz nám prihorela ryža 😀 😝
- všetko opakuje po mne a chce byť samostatná a je to strašne zlaté aj ked ma to riadne brzdí

prajeme krásny víkend

krajcatko
11. okt 2009

Tu tusim ozaj skapal pes. Na FB vsetko a tu nist. Lenka vycistil som ti akvarko.

My sme vcera boli svagrovi na dvadsiatke. Maly v pohode.

See ya

michaela2410
11. okt 2009

Do kelu, nesedte len na FB, aj sem prispejte, je mi tu smutno 😢

martinano
11. okt 2009

miska ahoj

michaela2410
11. okt 2009

jeeej, tu niekto je! 😉 😀
Ahoj.

martinano
11. okt 2009

miska ahoj
ja som sem nahodou kuk ci nie je nieco nove, nikto nem nechodi citala som,ze baby su na fb, ja sa tam momentlane nedostanem preto som v tyzdni pisla,ze ked bude stretko nech to sem niekto hodi, prosim.

michaela2410
12. okt 2009

Hm, tak tato tema ochvilu vykape? Aspon to stretko sem piste. ☹ ☹ ☹

radfi1
12. okt 2009

Ale MIška, žiadna panika, nič tu neskape, ved ja som už teraz chorá, že som sa sem týždeň nedostala 😝

radfi1
12. okt 2009

Ale mala som MM na služobke celý týždeň, ja som labzovala a bola som riadne unavená večer, ked som chalošov uložila, že PC bolo veru posledné na čo som myslela. ale na vás som hej, to aby ste si nemysleli. neuveríte, ale ja, ked som sama niekedy, tak sa aj akože s vami rozprávam, zatiaľ len v duchu, tak žiadne strachy o moju psychiku.
mala som teda náročný týždeň. v utorok plávanie a šoping - stretko môže byť, čosi sme si s Lenkou na obnovenie šatníka zaobstarali 😀 deťom sa plávanie páči, sú vyrehotaní, no paráda.
ja som zistila, že mi treba plavky, tak som si kúpila k narodkám parádne a aj župan mám k tomu, tak môžem zajtra nová vyraziť, dúfam, že Riško s Andreaskom to ocenia 😀 jeden problém mi zostal - nehodia sa mi šľapky k tomu a dnes prší, t. j. do obchodu nehrozí 😒 😒 😒 😒 😒

radfi1
12. okt 2009

aj kaderníčku som absolvovala, chvíľu som bola rovnovlasá, po včerajšom umytí vlasov, som opäť brčatá 🙂 aj u kozmetičky som bola - no kompletka, ked sa mi mal MM vrátiť, nech vyzerám 😀 😀 😀 😀
obedy som absolvovala v reštikách, žila som na dennom menu, o ich kvalite a množstve svedčí fakt, že som dala za týždeň dolu skoro dve kilá 🙂
včera sme boli za krstných, nasledovala hostina, tak som ich rýchlo nabrala naspäť 🙂 a teraz mi je špatne, nič sa mi necche, lebo neviem, či budem blejt, alebo nie.... 😒 toť moja pažravosť, všetko som musela vyskúšať...a sedela som na riti. lebo deti dobré.....no učíme sa na vlastných chybách. ...
a to som chcela robiť dnes pucung...a kopu žehlenia mám, aj skrine by chceli upratať, no a môžem?

dad1
12. okt 2009

cauky 🙂
radka som sa pobavila dobre na tvojom prispevku.a veru,musim priznat,ze som ta zabudla pochvalit aj,ako dobre vyzeras,tie kila sa ta pustaju len taky fukot, uz si ako modelka.
vcera ste vraj frcali okolo korza na autaku, ja som vas nevidela,lebo sme s luckou okukovali vyklad.a mysleli sme,ze ci ste nastvani ci co,ked ste sa nepristavili a to vy ste mali dolezitu ulohu - boli ste na krste. 😉
tento tyzden sa teda mitneme na detskom stretku,sa tesim.
a slapky ze ti neladia, neva,ved tie si rychlo vyzujes, v bazene uz budes ladit tip-top. 😀

ja mam prave volnu hodinu,tak labzujem po nete,lebo kupodivu nemam co napraci, no nie je mi faaajn? 😵 😵

radfi1
12. okt 2009

Danka 😀 my sme vás videli, len JOjo si vás nevšimol a ponáhľali sme sa, lebo aj na krst sme prišli o minútku neskôr, ale ked som musela všetkých troch chlapov vyobliekať, aj seba 😀

radfi1
12. okt 2009

tak to stretko bude v stredu v Považane???? by sme sa prihlásili.....
a čo tá návšteva u vás????? aj dnes je škaredo.....

radfi1
12. okt 2009

Filipka viezol do škôlky tatino, už skoro vôbec neplačeme, obmezilo sa to len na prídverové hádzanie o zem, jupíííííí! dnes išla aj naša gitara do škôlky, hádam to prežije....

vierkas
12. okt 2009

ahoj Radka, si este tu?

vierkas
12. okt 2009

potom vas docitam, tak som rada aj ja, ze stretko bude tak teda v stredu v Povazane zraz okolo 16hod.-16:30hod.
tesime sa na vas 😉

radfi1
12. okt 2009

Vierka, dodatočne všetko naj....ja nepozerám do kalendára, sakra 😀

radfi1
12. okt 2009

Ja som dočítavala, tu aká debata o FB, ja som tam registrovaná, a veru tiež veľmi nemusím....toto je pre mňa taký jednoduchší level, zdá sa mi to taká ľudskejšie....hlavne tu nie je toľko info a stíham sa tu orientovať.....akurát fotky sa tam dávajú ľahšie....aby som bola teda objektívna 🙂
Miška, neboj, neopustím ťa.....

vierkas
12. okt 2009

dakujem, ved uz si nam tu chybala 😉
tak fajn, ze plavanie sa detickam paci a Filipko uz je vzorny skolkar

vierkas
12. okt 2009

my sme tiez vcera vybehli do TN na nakupy a aj obedik sme si dali, bez dietata zrazu aky klud, ja som si tiez trocha obnovila satnik, ved mi je vsetko male, prve tehu bolo na leto a teraz je to opacne, tak aj kabatik som si kupila a este aj tehu rifle, som spokojna 😉

Timejka sa bola kupat so svokrovcami v Galante, strasne sa jej pacilo a zevraj bola ukazkova, vobec neplakala a ani sme jej nechybali, ale aj tak som stale bola s myslou pri nej, esteze sme boli na nakupy a tam som sa vysantila, aj jej som samozrejme kupila satose strikovane ideme na oslavu, je v nich podarena 😉

vierkas
12. okt 2009

pacasie hruza, je tu akurat babicka tak Timejka sa s nou hra a na obed ideme k nim, takze parada 😉

vierkas
12. okt 2009

tak sa vidime v stredu, ja zavolam este Matke, ak by sa sem neozvala 😉

zajtra sa dobre vykupte a pozdravujeme 😉

radfi1
12. okt 2009

Mala som dlhý telefonát.....ak nebude vadiť, príde v stredu aj kamarátka s malým, ale som si istá, že nebude vadiť 😀 ved je pekná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

radfi1
12. okt 2009

Idem ešte fotky pridať a padám, mám dnes relax deň

dad1
12. okt 2009

ooo, tu to dnes zilo🙂
nas cipiseček este nebuva,asi opat nebude.jaaaaj, preco zrovna ja musim od lucikovho narodenia riesit jej denny spanok.prave cosi buchlo, a krici aaau, jemine, idem si ratovat dieta. 😖

len chcem povedat,ze radka super foto,aj v profile. 😉 😉 a vierka - tak sa tesime na stretko a nakup sa vydaril - parada. 😵 😵
letiiim.
v stredu sa vidime.
radka - zajtra vas cakame.dojdite hned zo skolky. 🙂

michaela2410
12. okt 2009

Hura, tu to ozilo! 🙂
A o kolkej je to stretko v povazane? Pridala by som sa aj ja, ak dovtedy nezmrzneme v skole... ze Danka? 😀 A skusim prist aj s chalanmi, ak bude poobede az po skolke. Neviem, ci to tam nerozburaju, ale ved to nejako zvladneme. 😀

radfi1
13. okt 2009

HI, hi, dnes sme išli bez plaču do škôlky, dokonca sám hovoril, že nebudem plakať v škôlke (to zato, že mal vo vrecku balík cukríkov ako úplatok). vôbec neviem, čo mu obliekať. som z toho na prášky, dnes sa musím pobaviť s učiteľkou. ráno ho asi budem voziť autom. len potom ked pôjdu von, aby mu nebola zima, pančušky som ešte nedala. aj ked vonku by sa mu už aj hodili.
dnes ideme plávať....tak som zvedavá, čo sa nové naučíme....už mi je zase dobre, neviem, čo to malo včera znamenať, nič som skoro nejedla, tak zase kilo dolu. asi som sa hodila na nejaký redukčný režim...
Danka, tak by sme sa na chvíľočku zastavili zo škôlky, tak nedávaj Lucku buvať. radšej ti potom zavolám, ako ste na tom, aby sme ju nebuntošili. a Adamko by sa mohol u vás aj vybuvať z únavy snád...ak mu veľkáči dovolia, sa teším, dlho sme u vás neboli, a to vaše latte je božské.....
MIška, ja chcem prísť na stretko zo škôlky hned, uvidím podľa počasia, či prídeme napešo, alebo autom.
včera sme boli doma celý deň. FIlipka mi doniesla sestra zo škôlky a on sa potom doma krásne hral. keby stále nekecal, ani neviem, že ho mám doma. naozaj sa výborne sám zahrá teraz, asi sú mu vzácne hračky.
a ja som nemala žiadne nervy, lebo ked ideme von, najskôr ho naháňam, potom nechce ísť pre zmenu domov.....ale nemôžeme byť doma uväznení...
aj režim sa nám upravil konečne a Filipko zaspáva pred deviatou...jupí...a ráno ho treba aj tak budiť. no v tomto počasí sa nečudujem. ved aj tatina som dnes musela...ale aspoň išli chlapi st. spolu ráno a my sme mohli ešte vychutnávať teplo domáceho krbu.
OK, ide sa jesť a baliť....pa

radfi1
13. okt 2009

A dík za pochvalu fotiek...ved sme sa čosi vyváľali v lísťí 😀 😀 😀 😀
Priznajte, že vám moje samodebaty chýbali, čo povieš, MIšla???

vierkas
13. okt 2009

ahojte,
dnes celkom v pohode doobedie, Timea ukazkova, a vyrazili sme aj do Lidl napeso, uz sme kocik nepouzili riadne dlho, ale aj protestuje, ked si tam ma sadnut, ale uz sa s nou ide dobre, aj dnes sme spolu pekne nakupovali, bola pri mne nic z regalov nebrala, takze parada a aj vonku mi uz neuteka, ozaj po tych 2 rockoch sa riadne zmenila 😵
teraz pekne spinka, vypytuje sa kazdy den, kedy pride Mikulas a tak jej donekonecna rozpravam, ako sa na nas pozera a dobre deticky dostanu dobroty tak ju seka aj ona 😅

Danka, Lucinka uz nespinkava? noo zrejme jej staci len nocny spanok, ked spava tak dlho, ale verim, ze aj cez den by ste si chceli aspon na hodku oddychnut......no co narobite, ale teda nech aspon oddychuje v postielke, lebo aj v skolke bude musiet 😉

dufam, ze ste sa Radka dobre vykupali a aj mne tvoje samodebaty chybali 😀
a peknu kamaratku samozrejme privitame v nasom klube 😀 😀 😀
fotky super, jesen ma svoje caro 🙂 ste tam krasna rodinka 🙂

mojej sestricke sa to uz krati 38tt, stale spolu volame a na nu myslime, pozdravuje vas aj ona 😉
kapsu uz ma nachystanu aj vsetko pre babatko, tak nech su uz vsetci stastne doma 😵

na zajtra sa tesime, budeme sa snazit prist co najskor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre