Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
13. okt 2009

Radka, ze MIsla? 😀 😀 😀
ale naozaj tie prispevky chybali, nebolo co citat.

radfi1
13. okt 2009

Miška, som to aj chcela opraviť a hovorím si, ved si to ani nevšimne....som zabudla, že si p.u. 😀

radfi1
13. okt 2009

Dakujem za pochvalu fotiek, a to ked uvidíte tie z plávania....naše deti si to jednoducho vychutnávajú. Andreasko je tiež šikulka a voda sa mu páči...dnes bola zase parádna polhodinka plávania, chalani šantili. potom sme boli aj v Laugu na obed.
poobede sme zakotvili u Danky a Lucky....F. s L. sa pekne hrali. Danka tá nachystala lukulské hody. som sa jej pochválila ako som schudla, tak ma chcela vykrmiť. stále som čosi žuvala, pila....ale nám bolo super. Adamko si aj v Luckinej postieľke pospal. a Danka už nemusí mať o cucíka strach, tá sa veru nestratí, už sa aj klbčila o hračky a je to veru bojovníčka. bola podarená, ako si bránila svoje....veru, tiež už bude mať 2 roky čochvíľa a už to nie je to bábo, najmenšie dievčatko. a ako sa s FIlipkom rozprávali a vadili. my sme sa teda narehotali na nich. som zvedavá, ako zajtra na stretku. my prídeme tiež dosť skoro, hned zo škôlky. ked bude takáto kosa, tak idem autom....brrr....ten vietor dnes bol otras.
Vierka, tak to už je TImejka veľkáčka, pekne nakupuje s maminou. a je to naozaj pravda, že tie dva roky sú tuším zázračná hranica....a sestra je už v 38. t??????? to teda rýchlo ubehlo, tak budeme na nu myslieť, aby to dobre všetko dopadlo.....
tak pa zajtra, tešíme sa .....

radfi1
14. okt 2009

No, stretko sa nakoniec celkom vydarilo, teda aspoň pre mňa.......keby sa dalo stíšiť deťom volume, to by veru eštelen bolo 😀 😀 😀 😀 😀
maminy sa porozprávajú až večer, ja som polovicu nepočula 🙂
moje deti doma boli potom na jednotku, pekne sme sa napapali, okupkali a šup do postieľok...uvidíme, aká noc nás čaká.
radi sme vás zase videli

radfi1
14. okt 2009

Miška, škoda, že si sa nás nedočkala, no kým sme sa my naložili a povozili....ale dobre si spravila, že ked sa nevedeli spratať do kože, tak si ich vzala preč, doma si ich aspoň v detskej mohla zavrieť a seba napr. v obyvačke 🙂
ale neboj, plače boli aj tak...tú trampolínu tam bol čert dlžen, kvôli nej sa stále revalo....nabudúce ju zmenšíme a niekam odložíme, bez nej to bolo lepšie...

michaela2410
14. okt 2009

Tak nabuduce pridem znova bez chalanov, aspon budem mat trocha klud. Inak doma som sa napocuvala, ze "ved sme sa uz skludnili, vratme sa tam!" Takze boli place este chvilu. Ale vedela som, ze ich musim nakrmit a budu lepsi. 😀 Proste, ak ma z nich neporazi, skoncim na psychiatrii. 🙄

rencabv
15. okt 2009

Čaute, využijem prítomnosť PC a neprítomnosť deti 😉 .

Miška a myslíš, že celý deň počúvať pani učiteľky v škôlke a potom ešte aj mamu je únosné 🙂 😝
Ja som preto zvažovala či ísť, ale viem, že s Bystríkom by to dopadlo obdobne a k tomu tá trampolína a vonku pľudravo, bolo dobre aj doma, tak snáď nabudúce. Ono je lepšie asi keď sú na stretku deti rovnakého veku, ale aj tak sa musia učiť nažívať všetci spolu. Na pokec je potom lepšie to večerné stretko. A neboj mám kamošku, čo je taká mierumilovná, že by si ani nepovedala, že by mohla zdrať svoju drahú ratolesť, ale aj ona sa priznala, že jej už rupli nervy z jej dieťaťa /6r/, tak čo potom nám z našich 2????????

Inak Radka Jojo skvele pozbudzoval, myslám, že ťa chválil aj za zimnú výstroj, keď som to chvílu sledovala v tv.

Tak sladké časy skončili, idem vystrojiť chlapov, Vratko ešte napočudovanie spí.

Vierka myslím na segru, nech sa jej to pekne skončí a nech si už užíva len samé príjemné chvíle.

Pekný deň

vierkas
15. okt 2009

ahojte,

😵 tramtararaaaaaaaaaaa 😵
dnes o 11:30hod. sa v nemocnici na Kramaroch narodila Timejke sestranicka 😵 LEUSKA 😵 , na svet sa ponahlala a chcela nam vsetkym spravit radost uz o 2 tyzdne skor, vazi 2870g a meria 47cm 😵 😵 😵
s maminkou su obe v poriadku 😵
strasne sa tesime a sme neskutocne stastni konecne si v naruci drzia svoje vytuzene dietatko, a aj tu im prajeme vela zdravicka, nech krasne babulka rastie a nech si cim skor uzivaju teplo domova 😵
v sobotu ich ideme pozriet a potom pridam aj foto, mam zatial len MMS je kraaaaaaaasnucka 😵

dad1
15. okt 2009

vierka - super spravicka!!!!!! zelame novopecenej mamicke aj leuske vsetko len to naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj a nech su stale taki stastni (cela rodinka) ako teraz v tento den. 🙂 🙂 🙂 🙂 lucku pozdravuje aj cela nasa family.

vcera bolo stretko supis! tie decibely boli ku koncu uz desne sice 😀 😀 ,ale su to nase zlate deturence, tak co by sme im neprepacili,ze??

no nam sa bohuzial vcerajsok neskocil tak dobre ako stretko, v noci teplota, bolesti, place, celu noc hore, dnes k Dr., lucka ma ATB - zapalenu celu pravu stranu hrdla, vysoke teploty stale.nic nechce pit,ani jest,lebo ju boli pusinka, stale si v nej šmátra.no na paradu. 😠 😠 dnes som zostala doma s nou,nebola som schopna ist do prace,celu noc som ju nosila po byte a o tretej sme pozerali Bebe Tv,len vtedy nehucala.jemine, uzila som si,aj nasi susedia.a to sme mali tatika na sluzobke,tak som si to cele vytrpela sama.ale uz dnes nam pride domov,tak sa tesiim.a lucka tiez. 😎

renca - a co jojo bol v TV? to ste mali povedat,ze bude medialna hviezda, to by som si mrkla. 🙂

dad1
15. okt 2009

zaktualnila som album 🙂 , fotky su i na FB.

rencabv
15. okt 2009

Vierka suuuuuuuuuuupeeeeeeeerrrrrrr, želám všetko najnajnaj,

Danka tak si mala fajn ☹ ☹ noc, inak ti to vôbec nezávidím, tak nakoniec nebola Lucka ešte celkom doliečná z toho kašľa, aj toto počasie sa k tomu pridalo. Tak skoré uzdravenie 🙂 🙂

ceresnicky
autor
15. okt 2009

jejjjjjjjjjj Vierka tak to je spravicka az som zacala od radosti plakat, oni si to uz vazne zasluzili aby to dobre dopadlo. tak ich velmi pekne pozdravuj nech su stale taky stastni ako dneska. 😉 😉 😉

inak stretko dopadlo super pekne sa deticky zahrali len ja som bola vecer unavena, uz je to citim ten koniec tehu je narocny ked mam behat po malom. pri nom som sa uz o takomto case len vyvalovala doma 😉 no co uz musime to tych sedem tyzdnov este vydrzat 😵

Dani tak vy ste takto dopadli a ved na Lucke vcera este nebolo nic vidiet. no na tie deti to pride tak zrazu ☹ tak nech sa rychlo uzdravite a prajeme lepsiu noc ako vcera 😉

michaela2410
15. okt 2009

Vierka!!! Supis sprava!!! Aj my zelame vsetko naj, naj ,naj... 😉 🙂

Danka, nech sa Lucka rychlo uzdravi. Ked som ta dnes videla napisanu, ze OCR, hned som si pomyslela, ze asi ste mali veselu noc. Ja som tiez par takych prebdela kedysi a dufam, ze tak skoro to opat nebude. 😒 ☹

Renca, mas pravdu, ale clovek si povie, ze ideme niekam, nech niesu stale zavreti doma...a takto to dopadne. Inak, Lukas je riadny nervak a myslim, ze prave preziva obdobie nejakeho vzdoru, lebo pre vsetko zacne revat, az sa zadusa, niekedy mam uplne strach ze co sa deje. Tomas sice bol tvrdohlavy, aj sa snazil placom vydierat, ale tusim az taketo sceny mi nikdy nerobil. ☹ Nejako to musime prezit.

vierkas
16. okt 2009

ahojte,
dakujeme pekne, sestre samozrejme poviem 😉

my dnes ideme na 3D tak dufam, ze malinkeho pekne uvidime a bude vsetko v poriadku 😉

Timejka prave zaspala, ja idem poumyvat kupelku a potom si aj ja oddychnem pri kavicke 😉

Danka, no to ma mrzi, ze takto Lucinka dopadla, dufam, ze teploty ustupili a ant.zabrali, tak skore uzdravenie 😉 na stretku nic nebolo na nej vidiet, to je sila, ako sa to hned zmeni 😒

inak mne sa pacilo, hluk mi nejak nevadil, mozeme spravit este Mikulasske 🙂

Radka, a co je s tebou? mangel dobre dorazil domov?ked sme pozerali ten futbal, veru by som tam nemrzla, ale ine je, ked je clovek tam a moze to vidiet nazivo 😉
pekny vikend

radfi1
16. okt 2009

jej, gratulujeme, aká milá správička......Leušku vítame medzi nami, nech je zdravá, šťastná a robí rodičom iba radosť...
Janka Č. - vidno, že si tehu, to ťa všetko dojíma....a neboj, to všetci sú na konci unavení, a možno už ani nie 7 týždňov, tiráčence chodia o 2 t. skôr 😀 to len potom uvidíš, ako sa ti bude behať...ked to bruško pôjde dolu, to akoby ti niekto nabili baterky 😀
Vierka, tak držíme palce na 3D, poobzerajte si fešáčika... 😀
Miška, to ja chodím do škôlky s proviantom po Filipka, lebo kým mu nedám niečo jesť, tak je nemožný, no jednoducho chlapi....
ale ja som si naozaj stretko užila, ja som už na krik zvyknutá a kým nekričia moje deti..... 🙂 🙂 🙂
Lucke prajeme skoré uzdravenie.....chúdatko....ale fotky má parádne, riadne sa zmenila, pristane jej byť skoro 2-ročná 🙂 Lenka mi dala nejaké fotos z Kačáku a to vám poviem, tam boli ešte riadni krpci, teraz ked to porovnám, sú už veľkáči.
Jojo bol na futbale v Poľsku, no nešiel tam len kvôli tomu, bol tam pracovne, ale nepotešilo ma, že tí, čo boli na zápase v Poľsku, majú nejaké vstupenky tu gratis, to sa zase pôjde na futbal 😒
ja akosi nestíham, bola som zase doma sama s 2 deťmi a ked som ich uložila, už sa mi nič nechcelo. a stále si vychutnávam, že o pol deviatej mám fraj....potom sa mi vrátil manžel a to už bola romantika.....spravila som pizzu z LIdla 😀
včera sme mali zase nabitý program, upratovala som, potom som bola pozrieť Tadeáška, odtiaľ po FIlipka, boli sme v knižnici - už mám doma čitateľa, aj knihu sme si domov požičali a potom sme boli na návšteve u Ondrejka...a stále boli chalani dobrí...čakám, kedy ma prekvapia nejakým výstupom....no už ma volá Adamko, ideme sa obliekať a po Filipka sa ide. dnes idem na kočári, už som nebola celý týždeň vonku, tak aspoň kúsok sa prejdeme.
pa a pekný víkend...

michaela2410
16. okt 2009

Ja to tu trocha poposuniem.
To pocasie by sa mohlo trocha umudrit, ja som chytila riadnu nadchu. To asi spravili tie studene dni v skole, ked sa nekurilo. Aj teraz to je take divne, lebo v niektorych triedach je strasne horko a niekde zima. Ale hadam si organizmus zvykne a bude lepsie.

dad1
17. okt 2009

cauky 🙂 pekny uprsany vikend zelam.
my sme dnes pokrocili v lieceni, lucka ma uz stabilizovanu teplotu - tuk,tuk.sa tesim - taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto. 😉 dokonca uz zacina prijimat aj delo.no tak je to fajn.len aby to tak aj ostalo.
dnes vychrapkavala do 9,20 🙂 , prave vykrikuje z postielky,ze ju pokazila,tak ideme mrknut,ze co sa deje.
zatiiim pa

dad1
17. okt 2009

tak postielka neprezila najazd lucky - skakala a prevalila rost. 😀 ale chvalabohu nezlomila ho,len spadol, milko to opravil. 😵

michaela2410
17. okt 2009

Ja len ze ahojte 😀 😀 😀

dad1
18. okt 2009

cauky, ja aspon posuniem.
lucinka e v postielke,ale ako vzdy ked jej nic nie je,tak nespi a vymysla.lieciky nam zda sa zabrali.tak je opat vo svojom zivle.
dnes sme sli na hodku aj von, vyhrabali sme z pivnice neonao kocik a slo sa-som ju zafusakovala,a pekne sme sa presli.konecne sme ju nemuseli po namesti nahanat. 😀 😀 ,sme si pospominali n ababatkovske casy.dobre sme sa vyvetrali,lebo lucka uz sa vypytovala von niekolko dni.a kedze uz 2 dni teplotu nemala,tak sme to riskli.aj nam to spravilo dobre.

vierka - tak ako 3D?? ako sa ma chlapcek? dufam,ze fajn.a potom pridaj fotos. 😉

miska - nadcha?? tak to sa mi dobre zdalo v skole,ked som si myslela,ze si trosku chora.tak to uz prepuklo.tak sa vyliec a dobre sa oblec zajtra.ja som sa dopredu vybavila viacvrstvovym obleckom, v triede,kde bolo teplo, som zhadzovala, a kde bolo zima, zas naopak. 😵

michaela2410
18. okt 2009

Danka, neboj, obleciem sa 😀 idem zajtra za teba do 1.C. Asi "pagavarime pa ruski" 😀

michaela2410
18. okt 2009

Mam novy albumik 😉

dad1
18. okt 2009

miska, s 1.C si nepogovoris 😀 😝 , ale snahu maju,aj ta sa ceni.
a idem mrk fotky.prave idem chystat pisomecky na stvrtok.zrovna mi to tak vyslo,ze skoro vo vsetkych triedach mam velke opáčko.aspn si cez den oddychnem,ked mame tahat az do 17-tej. 😝

dad1
18. okt 2009

miska, fotky paradne, je vidno,ze sa detom venujete. same vylety v prirode - super. 😉 a jesenne zatisie nema chybu. 😀

dad1
18. okt 2009

jo a lukaskovi vsetko naj k meninam. 🙂

michaela2410
19. okt 2009

Danka diky za pochvaly...
Dnes bolo skratene vyucko, deviata hodina koncila o jednej...a zajtra bude tiez skratene. O rodicku sa nehovorilo nic, tak asi bude.... 😒

vierkas
19. okt 2009

ahojte,
pridala som foto malej Leusky, tak kuk 🙂
vcera sme ich boli pozriet v nemocnici, Lucka vas vsetky pozdravuje, malinku sme si popestovali, cely cas pekne spinkala, aj sa dobre napapa, je to velka sikulka 😉
obe sa maju dobre, ak by bolo vsetko o.k mali by ist zajtra domov, tata sa ich uz nevie dockat, ved to pozname 😉

konecne sa pocasie umudrilo, aj Timejke dnes svitlo a vypytala sa prvykrat sama cikat, tak snad sa k tomu aj my dopracujeme 😉 a budeme coskoro bez plienky......uvidime
zajtra ideme k dr. do poradne, tak uvidime ako nam vyrastla, potom vam napisem 😉

3D dopadlo super, je to chlap ako ma byt, pekne sa nam poukazoval, a sme stastni, ze je vsetko v poriadku, dokonca aj termin porodu nam vysiel podla merani 😉
ja idem v stredu do poradne a na cukor 😝, snad to bude v pohode, lebo teda sladke mi dost chuti 😉

Lucinka, sa ma uz lepsie, tak to je super 😉
Lukaskovi, aj my zelame vsetko najlepsie k meninam 😵
pekny tyzden

dad1
20. okt 2009

ahojky 🙂
vierkaaaaaaaaa - leuska je nadherna.a ty tam na tej fotke s nou - no paradicka.pristane ti veru miminko.takze tako budes vyzerat v januari?? 😉 😉 😉 super. v poradni - drzim palce, nech ti cukor chuti 😀 a vsetko je OK.

plavcom uspesne kupkanie dnes a ostatnym pekny dnik.

vierkas
20. okt 2009

ahojte,
dnes to pocasie zasa nic moc 😠
doobeda sme boli u dr. hlasime modelkovske miery v 25mesiacoch ma Timejka 91cm a 14,3kg, je to baba ako ma byt, teda aj mne uz dost pritazka, ale hlavne, ze je vsetko v poriadku, ani placu moc nebolo a boli sme vybavene hned, nikoho v cakarni akurat nebolo, potom ked sme vysli, uz bola plna 🙂
od dr. sme sa presli do obchodu, isla si vybrat dobrotku za statocnost a veselo sme vykracovali domov 🙂

ja som nejaka nakapata, boli ma hrdlo, aj cele telo.....ach jaj, musim si ist kupit nejake homeopatika, dufam, ze zaberu a do soboty budem fit, lebo ideme na oslavu a nelapne to dufam, dalsieho clena rodiny ☹

Danka, dakujem za pochvalu foto, veru priznam sa bol to krasny pocit, a uz sa aj ja tesim, opat drzat takeho maleho cloviecika 😉
dievcata su uz od vcera doma, tak nakoniec ich pustili, volali navecer, maju tam dost porodov, ale to asi vsade 🙂
Leuska pekne zvladla prvu noc doma, napapala sa a pekne vzdy zaspinkala, tak nech jej to len zostane 😵

pekny den, idem cajickovat a oddychovat

michaela2410
20. okt 2009

tak idem vas trocha posunut 😉
Ako to vyzera s chorobami? Koho to este chytilo? Ja som nadchova a trocha kaslem, ale akurat som si uvedomila, ze mna to raz za mesiac takto chyti. Dufam ze to aj rychlo prejde. Proste, asi maju ti dr. pravdu, ze to je alergicka nadcha. Len skoda, ze mi to vzdy prejde do kasla a ten sa mne lieci tazko. ☹

A co oktobrove stretko? Uz nam zostavaju len dva piatky! ☹ Asi sa odklada na neurcito???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre