Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
21. okt 2009

Ahojte, tak sa konečne aj mne podarilo prísť....
Vierka, super miery máte...a sa mi zdala TImejka vyššia, a ona je len ťažšia, ako náš Filipko....je to babula...
Leuška je krásna a naozaj ti to veľmi pristane s miminom...tak už máte aj 3D za sebou a všetko OK, tak to je paráda a aj ten cukor bude v poho, uvidíš...
MIška, ty sí večný marod, ale hádam to niekedy prejde....tak sa pekne obliekaj...fotky super, vy sa tiež nenudíte, stále máte veselo.
Danka, tak to je dobre, že sa Lucke už polepšilo...a ona by asi domov chcela trampolínu, ked postieľky láme...asi by to u nej už chcelo posteľ 😀 nech má po čom skákať. včera na mňa vykrikovala z balkona, ked som prišla po Andreaska na plávanie. bola zlatá, len som tak na diaľku nerozumela, čo hovorí,,,,ale tuším sa pýtala, či ideme plávať 🙂
na plávaní bolo super, plávali len traja tiráci - Riško, Adamko a Andreasko. R. s Adamkom sa už aj potápali...je to paráda, som zostala vyvalená, ked zrazu RIška ponorila, ale chalanom sa to prenáramne páčilo....Dušan aj natáčal a dostali takých delfínov za prvý ponor. potom sme dali v Laugu obed a hajde domov. unavení ako psi....ale moje dieťa už vôbec nebýva unavené. išli sme zo škôlky pozrieť Považanských chalanov a on tam vôbec nespal, zalomil až cestou domov v aute, som len čumela. a už má v sebe aj jeden kukuričák. dala som mu ho, nech sa hrá a on šup do pusy a kým som sa otočila, bolo po ňom.
Filipko v pohode, ked sme sami, úplný veget. vonku sa predvádza a stále pre čosi piští, z toho som už na prášky. raz nechce čiapku, potom bundu, pančuchy, tričko....no raz ho asi na dva kusy roztrhám 😀
inak som v poho
pa a pekný deň

radfi1
21. okt 2009

Fíha, tu to teda žije....
Ja dnes super deň - gumy prezuté, deti spokojné....boli sme na vidieku, Adamko spal a spal, Filipko dokonca aj do lopty kopal...a máme nosa - svetlonosa - ujka z tekvice - dúfam, že nemáme balkon obhoretý z neho 😀

michaela2410
22. okt 2009

Nejako to tu viazne ☹

dad1
23. okt 2009

cau holky,
kde to zije??? tak to idem ozivit.
vcera sme boli s lenkou 1x mas piningu, tieklo z akoby nas polievali,dobre sme si zacvicili.v pondelok ideme zas.jediny problem bol so sedankou,tvrda ako fras, tam ma dnes boli cely podvozok 😝 😀,hadam sa do pondelka vystrabim. 😅

lucka ma este atb kvoli nosu,ma tam este zapal.tak stale sa liecime,ale on chodit moze.na chvilku.tak dnes chceme vybehnut len namestie trosku,doma sa uz zacina nudit.

vsetky pozdravujem a miska vsetko naaaj k sviatku zajtra. 😉

a ozaj 😉 S 😉 T 😉 R 😉 E 😉 T 😉 K 😉 O 😉: 30.10. o 20,15-30 , moze byt????
ja idem,kto sa prida? sup,sup nahlaste sa babulky. 😎

michaela2410
23. okt 2009

danka, ja idem urcite 😀
a diky, co si citala stranku gmrs? zajtra som tam vycapena sama 😉 nemame v skole ziadnu Kvetoslavu 😎 😀

radfi1
24. okt 2009

Ahojte,
tak ja budem asi musieť teraz stretko oželieť, možno pôjdem do Poľska s Jojom na služobku...ale ešte to nie je isté a ked nie, tak nemá kto deti strážiť....
Danka, aj som ti chcela včera volať, že či nejdeme na kafčo, no potom som sa dala na kauf a bola som ovešaná, tak som to vzdala a to mi potom volala aj kuriér, že má balík, tak som už ozaj bola nabalená...a to som ešte aj po Filipka šla do škôlky, tak sme museli ísť najskôr domov, vybaliť balíky.
potom sme zakotvili už len pred domom.
dnes sme ani von nešli, som varila, Adamko nejako nemohol bobíka vytlačiť a ked sa to podarilo, bol vyškerený ohromne z toho...
jedli sme už o pol dvanástej - Filipko tak je zo škôlky zvyknutý a už aj chrní, zalomil aj Adamko, tak sa idem rýchlo aj ja natiahnuť. poobede chystáme nejaký výlet, asi kúpanie v Brode, len neviem, čo na to tata, ešte je v škole 😒

michaela2410
25. okt 2009

len posiniem

ceresnicky
autor
25. okt 2009

Ahojte baby

hlasime sa k marodom bohuzial, zacala som ja vo stvrtok ma zacalo skriabat v hrdle a uz aj to islo. sopel a kasel.
len som sa modlila aby to maly nedostal, ale v piatok vecer mal uz chytene hlasivky a v sobotu rano uz kaslal.
dneska sme skoncili na pohotovosti, nastastie tam bola nasa dr. Monika a maly ma laringitidu. no hroza chudiatko moje keby ste ho poculi ako kasle az mi je do placu a este dostal aj nadchu, tak nemoze ani dychat. ☹ dr. kazala aby spal s nami a mal vysoko pod hlavou aby ho tak nedusilo.
zatial nam nedala antibiotika lebo nema horucku ale dala take silne lieky. v stredu mame kontrolu, tak hadam to bude lepsie. skoro vobec sa v noci nevyspime. a to nehovorim o tom ze aj ja kaslem ako hrniec ☹

tak nam drzte palce, prisla som sa len vystazovat

michaela2410
25. okt 2009

tak sa drzte ☹ ja mam stale nadchu, mam sice pocit, ze mi ustupuje, ale pri fukani ma pobolieva hlava, tak ak mi to neprejde, koncom tyzdna pojdem na orl. 😒

radfi1
26. okt 2009

jemine, zase sa hlásia choroby.
u nás je to stále rovnako, Filipko už kašle asi zo zvyku, Adamko teraz nejako soplíkuje, ale sa mi vidí, že asi aj zúbky mu pôjdu, lebo slintá a všetko hryzie....tak sa teším...včera mi doma koncertoval, bolelo ho kakanie, normálne pri každom aj prdknutí neuveriteľne žalostne ziapal...chúdatko...
tak som včera vynechala príkrmy, len som ho kojila a dnes je dobre. práve zošrotil skoro celú nastrúhanú hrušku.
Filipko bude mať prázdniny vo štvrtok a v piatok, sa teším... 🙂 už som si odvykla mať doma deti dve 😀
v sobotu sme sa boli kúpať v Brode, je tam super, sme sa vyšantili, dali sme si len hodku, lebo Adamka strážila babka, a aj tak sme boli preč dohromady 3,5 hodiny. naozaj je tam super, Filip najskôr nechcel ísť tam, potom samozrejme domov. ja som sa pol hodinu odhodlávala vkročiť do divokej rieky, nakoniec som sa neutopila 😀
včera som sa dala vyrábať kačacie hody a môžem povedať, že sa vydarili, kačka upečená, lokše opečené, aj kapustička bola.....takže zase ma môže môj MM viac ľúbiť 😀 😀 😀 😀
Janka Č. - držte sa, nech sa rýchlo dáte dohromady, ved bábo je tu cobydup 🙂

rencabv
26. okt 2009

Čaute baby, tak sa zase soplíkuje a vykašliava???????? Janka Č. že 34 tt tak to nejako letí, len sa kuríruj a aj Maťovi skoré uzdravenie.

Radka tak kačacie hody 😲 Láska ide cez žalúdok?????? 😀 😀

Miška a nemáš ty nejaký zálusk na uja ORL, keď sa ťa stále drží nádcha 😀 Aj tebe skoré uzdravenie.

papa

michaela2410
26. okt 2009

Renca, ujo dr. je uz v dochodkovom veku, ale inak ked bol mladik, tak najvacsi fesak (svokra ho pozna zo studentskych rokov)a na baby je stale. Keby ste poculi tie jeho reci!!!

vierkas
27. okt 2009

ahojte,
vikend rychlo ubehol, boli sme na oslave, bolo vyborne 😉
v piatok Timejka mala vecer zvysenu teplotu, aj v sobotu jej to pokracovalo, ale ked sa zobudila z poobedneho spanku, bola v pohode, tak sme ju prisli zobrat domov, ze na chvilu a veru sme prisli domov o pol desiatej, v nedelu uz teplotu vobec nemala, ale aj tak sa mi zda nejaka nesvoja, je nervozna, nic ju nebavi......no uvidime 😒 dnes sme boli doobeda vonku sa prejst a v obchode, bolo celkom teplo.......tie zmeny pocasia su hrozne, ja som sa konecne tiez z toho dostala, minuly tyzden ma bolelo hrdlo a bolo mi priserne 😉

Janka, c Matejkovi a aj tebe skore uzdravenie, napis ako sa mate 😉 a mali ste stastie na pohotovosti, ze tam bola nasa dr. 😉 tak snad sa ma Matejko uz lepsie, myslime na vas 😵

Radka, ty si teda super gazdinka, to by ani moj chlap neodolal takym kacacim hodam 😀, ja mu stale vravim, ze mu predsa nemozem vsetky moje kvality ukazat na zaciatku 😀 😀 😀 tak sa na tom vzdy rehoce, ze ci mu ich vobec niekedy vsetky ukazem......si sikulka a mas titul tiracska gazdinka 🙂
a v tom Brode sa aj nam paci, mozno sa tam aj stretneme, dame vediet, keby sme tam isli 😉
a v tom kolotoci bola aj nasa Timejka s tatinom, strasne sa jej to pacilo a stale ho tam tahala, ta sa teda vody neboji 😅

ak budeme zdravi, tak na stretko urcite pridem 😉

pekny tyzden

rencabv
28. okt 2009

Len vás pozdravujem a posúvam na prednejšie miesto.
papa

dad1
28. okt 2009

cauky, tak sa opat ozyvam.bola som nejaka rozlietana,tak sa mi ani nechcelo sem chodit vypisovat.
ale stretko sa bude konat, uz sa mi nahlasila lenka s., aj miska, a dokonca mozno aj radke sa zadari.tak sa tesim.
vierka,dufam,ze timi bude zdrava a budes moct ist aj ty. 🙂 dnes cinknem este lei a janke b.
janka c.- skore uzdravenie zelam tebe aj matejkovi. 😉

my sme mali niekolko vtipnych dni, lucke sa nechcelo spat po obede a skusala vyliezat z postielky.kedze nam nejde dat dolu bok postielky, bali sme sa,ze jedneho dna vylezie a spadne,tak sme jej vybrali niekolko tyciek,aby mohla vyliezt tadial.no a to zacal byt kamen urazu,odvtedy uz po obede spat nechce vobec, a dokonca sa jej skratil aj ranny spanok.rano uz okolo 6,30 je hore(co je hodku a pol menej ako zvycajne), v momente pripochoduje k nam do spalne a vyduri nas z posteli.no a kedze malo spi,aj v noci a cez den vobec, vecer byva uz hrozne ustata a mrnci.tak som sa dnes nastvala,lebo ked som dosla z prace hviezda este nespala,tak som chytila tycky, zastrcila nazad do postielky, lucku ulozila a do 5 minut bola tvrda. 😀 no chapate to??? je to vymyselnicka.

dad1
28. okt 2009

chapete, tam malo byt. 😀 😝

michaela2410
28. okt 2009

Danka, nuz, tie nase deti si spravia posvojom. 😀
Ja som sa dnes bola dat trocha vylepsit u kadernicky, ale nestrihali sme len som prvykrat vyskusala melir, tak to nieje ani poznat a potom sme boli gratulovat neteri k zajtrajsim meninam, tak som vypila par fernetov, tak mam trocha problem pisat. Ale nieje to asi take zle, lebo deti som bola schopna okupat, este im idem precitat rozpravku (najnovsie musim citat Harryho Pottera 6) a dufam, ze rychlo zaspia. Este som si teraz prerobila plan triedneho, nech mam zajtra pokoj, lebo to nemam ako v kabinete vytlacit a idem na gauc. Papa.
Na piatkove stretko sa tesim 😎

ceresnicky
autor
28. okt 2009

ahojte

tak sme boli dneska na kontrole u dr. a Matko je uz v pohode, este sice ked odkasle tak je to ako stary hrniec, ale uz sme dostali len jeden sirup na dokaslanie. aj ja uz som v pohode, tak som rada, ze sme to zvladli a hadam mame na dllllllho pokoj s chorobami 😉
inak ja sa citim uz ako boxovaci vak co robi ten moj syn v bruchu to je hrozne, normalne sa smejeme ze sa mi natriasa cele brucho, uz cakam kedy vylezie cez pupok von 😀 hroooozne ma vecer pali zaha, ale to aj pri Matkovi som mala, pomaha mi nato nastastie mlieko, tak si vzdy pohar dam a mam na chvilku pokoj 😖

Vieri my sme vedeli ze v nedelu nasa dr. sluzi, lebo my sme sa inak chystali ze pojdeme s malym az v pondelok rano, ale segra sa tade prechadzala a videla jej tam stat auto tak mi hned volala. vedela som ze keby tam bol niekto druhy tak zas vyfasuje antibiotika, hoci ich vobec nepotreboval tentokrat ☹ ale dobre ze sme isli necakala som ze to bude az take myslela som ze to je len obycajny kasel 😠

teraz sa mame stranit kolektivu tak nebudeme chodit za mamou do skolky aspon 2 tyzdne nech nieco zase nelapne 😵

tak sa majte zatial a vsetkym hlavne zdravie 😉

karlatko
29. okt 2009

ahojte

.... po dlhšej dobe sa hlásime 😉 ....neviem čo variť tak som zbehla na inšpiraciu na net a tiež pozdraviť vás 😀

prečítala som poslednu stranu nech som aspon trochu v obraze čo píšete...

janka č. tak tebe sa to už kráti , zachvílu plný dom chlapov 😀 ( letí to ako blázen, len teraz si hovorila , že si tehu)

dnes z obchodu sme stretli Katku s Anetkou - krásavica a konečne sme videli aj aké ma pekné očká (nespinkala), Karolínka sa na nu pozerela a hovorila Bábo - bábo,

ani neviem čo písať, vždy ma potom napadne ked vypnem PC čo som ešte chcela

tak vás všetkých moc zdravýme aby ste boli zdraví

PS: Danka K. všetko len to naj k dnešným narodeninám aby ta chlapoši poslúchali a samu radosť robili - Karolinka posiela pusinky na obe líčka 😨 😀

michaela2410
29. okt 2009

Jeej Danka K. Aj ty si skorpion? A dnes ma narodky aj moj ocino 😀

dad1
29. okt 2009

ahojky 🙂
danka k. aj ja sa pripajam ku gratulation. 🙂 pisala som ti aj na FB.

babule, tak co bude s tym stretkom?????idete?? ja si stale myslim,ze je. 😀 😀 esteze idem aj s lenkou z ulice,aspon mi nehrozi,ze sa tam budem sama vypravat. 😀 😝

dad1
29. okt 2009

taktika z uzavretou postielkou zatial funguje.vcera aj dnes lucka po obede spala.teraz ju zas musim budit.este drichmosi. 😵

dad1
29. okt 2009

s uzavretou - uuups-a ze slovencinarka 😀 😀

michaela2410
29. okt 2009

Danka, ja nesklamem, ved sa uz vyse tyzdna len na to tesiiiim 😎

michaela2410
30. okt 2009

Tusim vsetky chytate posledne slnecne luce vonku 😀 , kde ste?

Tak to aspon posuniem.

krajcatko
30. okt 2009

Miska budem bonzovat, na FB su nove prispevky...

dad1
31. okt 2009

cauky, vcera stretko supeeeeeeeeer.dobre sme si pokecli,aj potom po zaverecnej. 😀 😀 😀 domov sme dorazili rychlo,janka nas hodila autom.
pekny vikend, my chytame luckinu party.zajtra je den D. 😉

dad1
31. okt 2009

chystame 😉

michaela2410
31. okt 2009

Danka, si ma predbehla, chcela som len zreferovat, ze stretko supis 😀 😀 😀
Presla som pesi, patrik mi prisiel naproti, trocha som mala obavy v tych tmavych ulickach medzi cinziakmi. 😖 Spat som isla o pol druhej, rano ma deti zobudili o siedmej a teraz som ako matoha. 😀 Ideme na obed k nasim, gratulovat ocinovi, tak aspon ze nemusim varit.

ceresnicky
autor
1. nov 2009

Ahoj

ja som len prisla zablahozelat Lucinke k jej 2 rocikom, nech pekne rastie a poslucha rodicov a hlavne nech je zdrava 😉 tak uz patri aj Lucinka k dvojrocakom to je neskutocne, ja som ju mala stale za babatko a to uz je tiez velka slecna, takmer na vydaj 😀 😀 😀 tak si uzite oslavu a vela darcekov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre