Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
1. nov 2009

ahojte,
stretko super, aj som sa dobre vyspala Timejka nas zobudila o osmej 🙂
v sobotu sme cizmicky pre Timejku kupili v H2O tak som bola rada, ze nemusime ist do TN
dnes sme boli na obede u nasich, tak som mala doobeda veget a teraz sa tiez valame, mala spinka a poobede pojdeme na cintorin a k svokrovom, takze pekna nedela za nami........tak rychlo ten cas leti 😒

G 😵R 😵A 😵T 😵U 😵L 😵A 😵C 😵I 😵A!!!
Lucinke vsetko najlepsie k 2 rockom, vela zdravicka, nech robi rodicom len samu radost, vzdy usmiatu tvaricku a prajeme peknu oslavu 😵 😵 😵

peknu nedelu

michaela2410
1. nov 2009

Aj my sa pripajame a Lucke zelame vsetko naj, naj, naj 😀 😀 😀

dad1
1. nov 2009

dakujeme za gratulacie 🙂 🙂 🙂 🙂
oslava bola vyborna, lucka sa zo vsetkeho tesila.no normalne som bola prekvapena ako to uz vsetko vnimala a vsetko patricne okomentovala.dostala darcekov ako na vianoce. 🙂
rano jej osobne telefonoval filipko, zelal vsetko najlepsie, zlati boli,ako spolu volali,kazdy rozpravala o niecom,ale nakoniec sa dohodli. 😀 😀

rencabv
2. nov 2009

ahojte, včera sme sa nedostali na net, tak dodatočne
VŚETKO NAJ NAJ LUCKE K 2 ROĆKOM, želajú Bystrík, Vratko a ich mama z Považian. Dúfam, že ste si oslavu užili a už teraz sa tešíte na tú budúcoročnú.
pa

michaela2410
2. nov 2009

ja vas len posuniem, lebo sme na druhej strane, ale musim ist, lebo ma vola tomas, aby sme isli riesit sudoku 😀 (ja riesim a on doplna cisla) 😎

radfi1
2. nov 2009

Ahojte,
ja som tu nebola sto rokov a tu to normálne žilo....
som si objednávala fotky na HP, MM to okomentoval, že mi musí šibať (to reagoval na ich množstvo) 😀
Stretko sa mi páčilo, aj ked som bola trocha nervozna, lebo Adamko sa teraz budieva skôr....tatinovi sa aj 2x zobudil, no uspal ho....a vy ste boli až do záverečnej...nabudúce sa nenechám odradiť...ale aj tak som bola celú sobotu nedospatá. musíme to mávať častejšie, nech si zvykáme.
Hm, všetky ste po obedoch chodili, ja som varila sama, no zato večere som mala hotové od babiek 😀
Janka Č. to je super, že ste už OK, a neboj, budeš na tie kopance s nostalgiou spomínať.
Super, že Lucke sa oslava páčila, ved to bolo o nej predsa, je to už veľká baba. a Kačena má pravdu, že sme ju brali oko také bábo a to je slečna ako lusk. Filipko sa už teší, ako budú spolu variť 🙂
Pa, zajtra plávame, idem už spať.
a máme další zub, hore.....

radfi1
3. nov 2009

Musím rýchlo zvestovať dalšiu novinu - Adamko namiesto spánku nacvičuje postoj na štyroch, už začína robiť tie smiešne pohyby zadkom.... 🙂

michaela2410
3. nov 2009

Radka 😉 adamko sa snazi

dad1
3. nov 2009

ahojky 🙂
dnes mame planovanu poradu 😠 .tak tu musim este trcat,hoci som uz skoncila.ale aspon mam cas, sem nakuknut.
vcera sme boli s lenkou opat na spiningu.poviem vam,ze uz obe celkom dobre slapeme,kondicka sa nam neuveritelne zlepsila a to sme boli len tretikrat.super.

radka - adamko uz skusa na styri???? oooo, to je sikovnicek.ten je rychly.o chvilu bude aj chodit.potom sa nabehas,ak mu ta akcnost ostane. 🙂 supeer.a filipko s lucinkou varit?? no dufam,ze mu ju pozicia,lebo ani nam nechce.to je jej a basta.nemozem sa jej toho ani chytit.nebodaj, akoze uvarit daco.hned mi povie,ze: "mami, to nechaj, to lucka navari".alebo: "to sa mi nelubi". 😀 😀 potvorka mala,mozem len akoze degustovat. 😅

inak sme uz zdravotne Ok,tak dufam,ze to taj aj ostane-a aj ostatnym zelame hlavne pevne zdravie.

krajcatko
3. nov 2009

a dame dnes kafe?

rencabv
3. nov 2009

Čauko, Miška ke´d budeš vedieť o nejakom detskom divadelnom predstavení niekde na okolí NMNV, tak mi daj prosím ža vedieť, Bystrík by si želal niečo také absolvovať, tak to musíme využiť. Ď

michaela2410
3. nov 2009

Renca, urcite dam vediet, niekedy v meste byva aj babkove divadlo 😎 ale ked bude nejaka akcia, pripisem. Ale ak chces, posli mi na IP mobil (tusim som nejake cislo mala, len neviem, ci este plati) a ak budem vediet o niecom, mozem poslat aj SMSku

radfi1
4. nov 2009

No, už to tak vyzerá, že rastie další výmyselník....dnes ma Adamko od rána cvičí, tak nechce byť, onak nechce byť...najradšej so mnou a stáť na nohách......už sa teda teším...teraz nacvičoval nové variácie v postieľke a od únavy zaspal po 20 min. boji. uvidíme, koľko sa unavil.
chcela som ho na balkon šupnúť, lebo sa mi nechce von, no ani len na ten balkon som sa neodhodlala 😀
včera na plávaní super, robíme pokroky....
Danka, neboj, Lucka požičia, ak nie, tak budú trochu boje, ale dostane nový darček, tak snád na chvíľu zabudne na varenie 😀
Renata, kultury by sa vám zachcelo, pôjdeme potom s vami.....to bábkové býva väčšinou v nedeľu, no ja sa to dozviem, až ked je po tom.
Jojoj dnes odhlásil Filipka z podnela zo škôlky, zlatý je, a to on bude na 4 dni preč 🙂 tak sa teším.....

dad1
4. nov 2009

hello,
som sem jukla,lebo mam neplanovane dlhsiu pauzu od dietata.lucka sa dnes totiz rozhodla,ze svokre zaspi v kociku, a tak ju teraz vozi po vonku. 😀 no nemam zlate dieta? necha mamu aj vegetit. 😝 teraz ako sa jej rano unormalnilo to vstavanie,tak pekne spi aj po obede.minule sme obe zalomili a vstavali sme az 17,30 😔.som sa bala,ze vecer nebude chciet ist spat, a cuduj sa svete, o 20,30 uz opat spala.no parada.len nech nam to tak vydrzi.aj ked priznavam,ze to spanie do 9,00-9,30 mi obcas chyba. 😅 ale ved nemozem mat vsetko,ze ano.aj obedny spanok,aj vecerny.to by bolo uz privela. 😝 😀 teraz je to dobre,tak ako to je.

dad1
4. nov 2009

radka, v sobotu sa tesime na vas. hadam velke boje nebudu. 😉

dad1
4. nov 2009

a co sa tyka babkoveho divadla,tak ano,byva v meste .nejake,ze kukulienka.to by sa bystrikovi mohlo pacit.

michaela2410
4. nov 2009

Na Kukulienke sme uz boli a neviem, ci to teraz nejako opakuju, nevidela som. Ale pacilo sa nam 😀

ceresnicky
autor
4. nov 2009

Caute baby

dneska pocasie jeden hnus, sme boli vonku akurat doobeda a presli sme k nasim a poobeda sme uz len vnutri boli. uz by mohlo aspon snezit nech sa da vonku cosi robit, lebo teraz ked ideme s malym von tak sa vonku doslova nudi, neni co robit, skor sa zabavi doma. niekedy mi ani von nechce ist co sa jemu nikdy nestavalo. v lete uz rano o osmej stresoval ze chce ist von 😀

my ideme v piatok do TN na prietoky tak uz sa to naozaj blizi ku koncu to tehotenstvo. uz mam aj kapsu predbezne zbalenu, ved clovek nikdy nevie 😀

ceresnicky
autor
4. nov 2009

Radka Adamko je sikovny chlapcek ked takto skoro ide na kolena, to Mato bol hrozne lenivy ten sa zacal este len v 8 mesiacoch pretacat 😀

Dani tak super ze vam oslava dobre dopadla a to si Lucka vybrala dneska ozaj super pocasie na spanie v kociku, esteze mate tu babku 😀 co sa obetovala

rencabv
5. nov 2009

Janka Č. že 36 tt 😕 😕 😕 😕 😕 😕
Nechcem prorokovať, ale Vratko si vybral práve tento tt aby uzrel svetlo sveta. Tak prietoky nech dobre dopadnú, držím palce. pa
A Lucke nebolo zima, či skôr asi babke nie 😝
Tak som akceptovala priateľov na FB, ale ešte mám z toho mišmaš, Radka dá školenie a snáď aj pokecáme, len aj sem ešte prispievajte, aby tiráčky nevymreli.
pekný daždivý deň

radfi1
5. nov 2009

Renata, kôň, je kôň, na FC nefrčia moje dlllllllllllllllllllllllhé príspevky.....
Adamko aj teraz namiesto spania nacvičuje smiešne pohyby....musela som mu ukázať, ako si má položiť hlavu, teraz spí len na bruchu, lebo na chrbáte je nuda....včera zaspal neskôr ako Filipko....ale to F. zaspal už o ôsmej a spal ráno do siedmej...som sa vytešovala, to u nás dávno nebolo.
dnes som volala Dr., výter z nosa má v poriadku, ešte máme ísť na ušno-krčno-nosné, kedže má stále nádchu a záchvatové kašle....dúfam, že nebude mať astmu, minule v dámskom magazíne o tom akurát hovorili. ale hádam nás nebudú nahovárať na výber mandlí.....teraz je to akosi moderné.
prišli mi už aj fotky, tak sa teším, idem ich prezerať, zase som lenivá, odkedy chodí Filipko do škôlky, tak stíham ešte menej, lebo sa viac vyvaľujem. som lenivá aj variť. aj jesť. aj upratovať.len žehlenie ma baví, a to som robila včera 😀
aj sme mali večer návštevu - Lucka s Dankou boli u nás, aj torty sa nám ušlo z oslavy a chválime Danku K. - nielen pekná, ale výborná 🙂
Janka Č. - verím, že sa malému nechce ísť von, v takom hnuse, nebyť detí, ja tiež nos z domu nevystrčím....a veru, aj taška zbalená už môže byť, človek nikdy nevie....tak sa držte....pa

dad1
5. nov 2009

janka č. - 36tt??? 😕 cumim, a to si len toť pisala,ze si tehu.zelam vsetko dobre na prietokoch, a uspesne finale.aspon ked je hnusn, nemusis po vonku lietat, ked sa ani matkovi nechce a mozes este vegetit,kym sa da. 😉

lucke vcera nebolo zima, ta bola naobliekana,ale babka vymrzla riadne.a potom sme stihli aj navstevu u radky.dobre bolo, pokavickovali sme, deti sa pohrali, lucka dostala nalepky kitty, cela unesena, sme ich doma hned v izbicke lepili a dnes rano,ked vstala, prave kricala:jeej, kitty, to je pekneeee. 😀 radka, ma z nich radost.este raz dik. 😉

ja prave idem cosi robit do skoly, dufam,ze mi dieta dovoli,nech nemusim vecer.lebo chcem TV vecer. 😝

michaela2410
5. nov 2009

Renca, aj ty si neodolala a prihlasila sa na FB? Ja som tak spravila vcera, ale zatial sa tam nejako nevyznam 😖

dad1
6. nov 2009

cauky,
idem to tu ozivit, mam volnu hodinku,tak trochu browsujem po nete.vynimocne nemam,co opravovat🙂
zelam pekny vikend, uzite si to a krajcovci vam zelam - bon voyage.... 😎

michaela2410
7. nov 2009

kde ste??? ja som sem isla poobede pisat, ale sa mi to akosi zmazalo, tak som sa nastvala a vypla to. ale aby sme sa neprepadli, musim to tu posunut.

rencabv
8. nov 2009

Miška neboj sa FB nie je asi môj favorit, ja som z toho na vetvy a potom mi to lezie na nervy, koník, je koník,FB len v nevyhnutnom prípade.
Tak ty si si bola zatrsať na stužkovej a ešte si chcela byť aj krásna 😀 😀 😀 😀

pekný víkend

dad1
8. nov 2009

caute 🙂
miska, renca udrziavate teplo tirackeho krbu. 😉 nebojte, kon len tak lahko nezahynie,aj ked uz frcime aj na FB.len pokojne piste aj sem.
vcera sme mali navstevu - radku, joja s filipkom a adamkom,prisli vinsovat lucke k narodkam.veselo bolo, obcas sme sa sice my, postarší😝, nepoculi, ale stravili sme naozaj prijemne poobedie.lucka dostala my little ponyho a play dooh plastelinu, bola uplne unesena. 😀 😉dnes od rana modelujeme, esteze sme aspon stihli vybehnut von,ked bolo slnko,lebo ani to sa jej nechcelo,len hrat sa s plastelinou, to ju bavi.
teraz sme ju ulozili, milko si s nou siel lahnut a ja trosku netujem,ale asi ich budem nasledovat.pondelok aj utorok ma cakaju dlhe dni,tak sa musim psychicky pripravit.

michaela2410
8. nov 2009

danka, a co v pondelok? To mozem povedat ja, kedze mam poobedne vyucko, navyse zajtra idem cez obed na Turu s tomasom na alergologiu, ale potom sa vratim na osmu a deviatu hodinu. 😝 Nevratila by som sa, ale musime pripravit labak na den otvorenych dveri.

radfi1
8. nov 2009

Ahojte.......
tak to aj ja posuniem, stále kdesi sme a ja nestíham ani PC zapnúť....
v piatok celý deň v BA, v sobotu TN a návšteva Lucky....no, naši chlapci sú veru hluční, u Lucky na to nie sú rodičia zvyknutí, tak sme im boli oživiť barák trocha 🙂 ale bolo fajn, po dlhom čase taká rodinná návšteva a Lucka Filipkovi požičala aj kuchynku 🙂 sme radi, že darček potešil
dnes sme mali návštevu poobede, tak bolo zase veselo, 4 deti v byte, viete si to predstaviť....teraz idem juknúť superstar a hajde spať. zajtra sa upratuje, mám nový vysavač 😀

radfi1
8. nov 2009

Pracujúcim prajem rýchlo ubehnuvší pracovný týždeň 🙂
a matkám na materskej veľa zábavy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre