Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
6. dec 2009

Ceresnovci velkaaaaaaaaaa gratulacia 😵 😵 😵
tesime sa s vami, velka pochvala tatinkovi, ze dal na konika vediet, si ma predbehol 😀

ranna sms nas strasne potesila, aj Katka,g mi pisala, tak to malo rychly priebeh /necele 3 hodiny/......super, este vcera Jakubko bol na namesti v brusku pozriet Mikulasa a tak strasne sa ho chcel dockat aj on a teda poponahlal sa stihol to 😵

prajeme maminke aj Jakubkovi vela zdravicka, nech sa vam vsetkym dari a coskoro nech ste vsetci pekne doma 😵Timejka posiela pusinku, pozdravujeme

vierkas
6. dec 2009

a stafetu preberame samozrejme 😉 😀

dad1
6. dec 2009

caute.gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:)
stastnej mamicke a hrdemu tatinovi z celeho srdca prajeme vela radosti uz teraz z dvoch sibalov a jakubkovi zelame,aby sa mu medzi nami pacilo. 🙂 🙂 🙂 🙂 lucinka posiela pusinky.

radfi1
6. dec 2009

Gratulujeme..................strašne sa tešíme na dalšieho chlapa, o chvíľu ich tu bude viac ako báb 😀 tak sa to pekne rozbehlo....a super, že všetko dobre dopadlo. mrzí ma len, že som sa s tebou Janka včera ani nestihla porozprávať. stretla som kolegyňu, čo som s ňou nebola od leta, tak som ťa potom nestihla....
ale máš to už za sebou 😀

michaela2410
6. dec 2009

GRATULUJEEEEEEEEEM!!!!!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Juj, ako sa s vami tesim! A vobec nevadi, ze som sa to nedozvedela z FB, ja sem chodim dost pravidelne. Takze mamine zelam, nech sa rychlo zotavi po porode a vytesuje sa s Jakubkom a Jakubko nech robi rodicom veeeelikansku radost. 😎 😀

dad1
7. dec 2009

ahojky, som mrkla,ze ci tu nie su nahodou jakubkove fotecky,ale este nie. 😉
za to vierka ma krasne foto v pase nove - supeeer🙂))

martinano
7. dec 2009

ahojte
jani velke GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vela vela zdravicka zelame 😵

radfi1
7. dec 2009

No, ja som to na FB, že má Janka už Kubka ani nevidela, musím sa kuknúť, či ju mám vôbec za priateľa 😀
pridala som fotky mojich tešiacich sa detí z MIkuláša, mňa nik nefotil, no radovala som sa obdobne 😀
máme novinku: Adamko sa už pokúša štvrorkovať, dáva sa na kolienka a ide do zadu. vo vani sa mu podarilo aj sa posadiť samému, tak som nadnes hrdá matka 😀 strašne ho to teší a rehoce sa pri tom, že čo zase nové vie.

ceresnicky
autor
7. dec 2009

Ja sa ospravedlnujem, ale na FB to je v mojom profile - takze to mohli vidiet len niektore. Ale uz som to napravil, pridal som par foto aj na kona...
Ak bude vsetko v poriadku (lebo Kubko zacal trosku zltnut) v stredu si idem pre zvysok rodiny do TN

michaela2410
7. dec 2009

super fotecky, Jakubko sa ma riadne k svetu 😎 😎 😎

vierkas
8. dec 2009

ahojte,
jeeeeej ceresnovci aky krasnucky chlapcek, az od radosti placem, nadherne fotky 😵
najkrajsi a nezabudnutelny zazitok 😵
strasne vam to prajeme, tak nech ste co najskor vsetci doma 😵
a Janko mas opat pochvalu 😉

vierkas
8. dec 2009

pridala som nove foto....kuk

Danka, dakujeme sa pochvalu fotky v pase, za to samozrejme najviac vdacime nasej skvelej fotografke LenkeS 😉

dad1
8. dec 2009

cauky , pokukala som fotecky, paaaaraaaaaaadaaaaa.
jakubka som videla i na FB,ale nie tak vela fotiek. 😉je to chlapisko a ma sa k svetu, to je hned vidiet 😀 😵.

timejka ako modelka - supiiiis. 🙂 uz so si ju omrkla u lenky v PC.a ma uplne nadherne vlasky,velmi jej pristanu a tie pozy, to je rodena herecka 😎 😎 spolocne fotecky mate tiez krasne a ani sa mi nechce verit,ze tvoje brusko ma uz take rozmery... 😀

dad1
8. dec 2009

radka tvoje fotecky som uz komentovala na FB,mali su podareni a filipko sa krasne tesil z vajicok 🙂 🙂

dad1
8. dec 2009

ja som dnes mala zazitok ako hrom!!!
cez tretiu vyucovaciu hodinu ma prisla zavolat sekretarka,ze musim ist hned domov.svokra zabuchla lucku doma v byte a kluce boli zvnutra zamku. 😒 no na paradu.ja v strese,ze aby si mala zatial nieco nevyviedla,tak som rychlo poprosila kolegu (s pomocou p.riaditelky),aby ma odviezol domov. leteli sme k nam.pred bytom svokra len v pancuchach a pulovri na chodbe, vskutku zaujimavy pohlad. otvorime, hladame lucku,tej nikde, neozyvala sa, viete si predstavit tie stresy...
vojdem do izbicky a mala dáma sedela v skrysi, hrala sa, a ked ma zbadala,tak zahlasila: maminka, ty si ma zachlánila (zachranila)!! 😀 no az mi slzy vyleteli,taka som bola stastna,ze je OK.nic jej nebolo.len bola pokadena,ale tak,ze az po krk to mala rozlicene po chrbate.asi mala stres,a to z toho sa tak dolefotala.no,ale vobec neplakala a ani nevymyslala.

michaela2410
8. dec 2009

Tak, danka, ja to poznam, ja som takto vybuchla Tomasa, ktory tusim este nemal ani rok. Takze som musela najskor najst niekoho, od koho zavolam svagrinej (nastastie som vedela cislo na pevnu linku a ona bola doma), ona vzala dvojrocnu dceru, obliekla, nastastie mala kluce od svokrovcov, u nich nasla nase kluce (nahradne) a biczklom priletela. Trvalo to asi desat minut, ale podla mna to bola vecnost. Tomas uz bol hore, reval v postielke a nastastie este nevedel vstat a nevypadol z nej. Nechcem si predstavit, co vsetko sa mohlo stat. Striasa ma aj teraz.

Takze Danka ver, ze sa viem plne vzit do koze tvojej svokry a aj do tvojej koze.

rencabv
8. dec 2009

tak Danka trocha stresu, že by ti chýbalo 😝
inak neviem, kto bol viac na nervy či ty alebo svokra, mali by ste jej dať kľúčiky na krk. Inak aj ja keď sme sa presťahovali som sa vymkla, lebo Heňo zobral kľúče a problém bol v tom, že som nemala náhradne, bola poľadovica a heňo sa musel vracať z Hlohovca ale našťastie vratko spal, len som sa bála, lebo vratko spával v kočíku,
tak nikdy viac pa

radfi1
8. dec 2009

NO, ja sa čudujem, že moje deti ešte neboli vyvreté, ja som taká motka.....tak dúfam, že sa nám to nestane, lebo to by som bola na prášky....Lucke udeľujem medailu za statočnosť...krásne to zvládla, je to zlaté dieťa.... 🙂 Danka, tvojej svokre radšej nebudem udeľovať titul 😠
Čerešničky, krásne fotečky, ja som z FB jeleň, nič som tam stále nevidela, tak som sa potešila, že som našla fotos tu....malinký je chutnučký, taký drobunký....

radfi1
8. dec 2009

Dnes som nakupovala Ježiška...celkom mi to išlo, bola som na plávaní sama- naši kamoši sú chorí. Adamko už je plavec veľký. musím si kúpiť ten foťák do vody a nafotiť ho, je bohovský.
Miška, Renča, aké hororové príbehy.....

radfi1
8. dec 2009

Vierka, fotky parádne....Timejka je rodená modelka...vydarené zábery

radfi1
9. dec 2009

Hlásenie hrdej matky: Adamko sa už vie sám posadiť a začal štvorkovať.....je podarený, veľmi sa mu to páči a škerí sa pri tom....

ceresnicky
autor
10. dec 2009

Ahojte dievcata

hlasime len tak narychlo ze uz sme doma od vcera. mame sa zatial fajn ale este trosku chaoticky. dneska isiel este Matko do skolky lebo sa musim este zorientovat doma. malinky mi teraz spinka uz 2 hodiny tak oddychujem, kym pride Matko. este musime vydrzat buduci tyzden sami traja a potom uz bude tata 3 tyzdne doma tak sa tesim.
Matejko trosku ziarli ale maleho stale obdivuje a nosi mu hracky, aj mu chystal vcera vecer kupanie s tatinom tak bol rad ze moze pomahat. 😉

martinano
10. dec 2009

ahojte
vierka fotky uzasne 😵
janka fotky nadhera maly je krasny, tak uz ste domka, to je super, len pekne oddychuj kym sa da, za chvilku si zvyknete 😉
danka no hrozny zazitok,ale lucka to zvladla statocne 😉
my sa mame fajn, mato ok, vymysla za 5deti, teraz utekame von, uz je skoro tma, nech uz je jar ja zimu nemusim ☹

radfi1
11. dec 2009

Ahojte, Janka, tak si už pomaly zvykáte na seba....neboj, nabehneš o chvíľu na to, všetko zvládnete. to je super, že môže byť Maťko s babičkou. to pomôže a ty si oddýchneš. ale najkrajší vianočný darček je už doma, tak sa môžu Vianoce začať.

Maťka, ty si sa po čase ozvala, a na stretko si zase neprišla...no čierny bod, nedá sa nič robiť 😀

radfi1
11. dec 2009

A Adamko sa už vie aj sám postaviť.... 😀 tak sa unavil, že teraz buvá....ja zatiaľ gruntujem byt, dala som sa na tepovanie kobercov...brrr...

radfi1
11. dec 2009

pridala som foto stojaceho Adamka 🙂

karlatko
12. dec 2009

ahojte

prišla som sa trošku vykecať alebo skôr vypísať, ale prvom rade veľká gratulacia rodinke Čerešnovým aby ste boli zdravý , a ostatné príde.... a samozrejme samu radosť s chlapcou.
Katka g- nám ešte napísala o pol noci tu radostnu novinku tak som sa tešila , že sme to na tom námesti Jani tušim privolali , alebo Jakubko ťa počul 😉 a mali ste krásny čas pôrodu ako my 😀

Danka u. - tak teda dolu klobuk perfektne ste to zvládli , tak poplachové cvičenie máte za sebou a určite neskôr si niekedy na to spomeniete ked Lucka bude väčšia a zasmejete sa na tom ked ti verím , že v tej chvíli ti nebolo do usmevu......

aj u nás sme mali stresový týžden, išlo nám tiež o našu Karolínku , začalo to zo soboty na nedelu po pol noci, ešte že som dostala tu sms od Katky tak som bola happy , že som nemohla spať a videla som na Karolínke že sa akosi stale prehadzuje a neni vo svojej koži tak som ju posadila a vtom sa vyvracala a vracala až do rána, samozrejme na pohotovosti sme boli medzi prvými..... v nedelu poobede začala hnačka a teplota a v pondelok ráno hospitalizácia v nemocnici - ten pondelok bol najhorším v našom živote , nevedeli sme sa čo sa deje Karolínka len ležala oči mala prevrátené ani nereagovala ked jej brali stery, krv pichali infusky - nebranila sa
- dali na JIS - izolačku a čakali sme , po druhej infuske Karolinka mala otvorené očka a začala pozerať po miestnosti , že kde to sme a slabím hláskom povedala - mama čaj , bolo to ako na sinusojde chvílku dobre a zase zle, tak infusky nám davali do utorka večera ked konečne aj výsledky začali byť dobre a až vo štvrtok sme sa dozvedeli čo je príčina Rotavirus - naša pani doktorka mala predtuchu a mala ju dobrú
už sme konečne doma , Karolínka tam stale plakala a dr. nás pustil preto lebo to nemalo význam ju držať ešte viacej ju to vysilovalo dal nám všetky inštrukcie čo a ako reagovať a v stredu ideme naspäť do nemocnice na testy a mal pravdu dovečera si Karolínka vypýtala papať a dokonca sa začala aj hrať domáce prostredie je len domáce ako hovoril (robí zázraky o 100 %) len sa tak musíme udržať a aby už bolo len lepšie
- bolo to ......... preto heslo ked nejde o život nejde o nič ............
- ešte , že je kon , že sa tu môžem vypísať lebo od pondelka sme boli len v jednej izbe , žiadna nášteva , len sestričky a doktoy a štyri steny

držkajte sa a všetkým veľa zravia

rencabv
12. dec 2009

Kačena, to je teda horor, vôbec ti nezávidím, a naozaj Luckin pobyt samej doma je oproti vám zábavná príhoda ☹
a to som si myslela že rotavirusy sú našim končinám vzdialené. Dúfam, že už máte to najhoršie za sebou a už vás čakajú len pekné dni.

tak všetkým len to najnaj.....

radfi1
14. dec 2009

Fúha, to ste teda Kačena mali iný horor.....ale vy ste to zvládli teda výborne....niet čo závidieť. akosi sa to lepí stále nejaké pliagy, to muselo byť fakt hrozné, infúsky, jiska, a také nevládne dieťa. fakt tá reklama na očkovanie neklame....ale našťastie už máte potom, už by som asi dala chalanov zaočkovať, no nestihli sme to do 6. mesiaca, tak už len dúfať, že sa nám rotavírus vyhne. a to kde ste lapli? či sa nevie???? aj moje krsniatko bolo s rotavírusom 2 roky do zadu v nemocnici, ale on to mal teda omnoho ľahší priebeh....
tak ja ani nebudem všetko písať, čo som chcela, teraz sa to nehodí.
ale čoby nie, my sme mali pekný víkend, taký rodinný po dlhej dobe sa nám tatino krásne venoval, aj ked potom nestihol všetko do školly a roboty. v piatok sme boli dokonca na petrocvi Lipovi v Blue note...mama strážila chalanov a zvládli to na jednotku.
tak hlavne veľa veľa zdravia....ťuk, ťuk.....a Kačena, na koňovi sa dá vždy vykecať...

radfi1
14. dec 2009

Vysvetlí mi niekto, prečo sa deti nehrajú tam, kde im ukážeme - tada na koberci, alebo deke, ale stále zdrhajú mimo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre