Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

martinano
6. máj 2010

radka mas to vesele,ale co bojis to zvladnete, ja mam doma tiez takeho obrovskeho pomocnika, niekedy az moc, tak si viem predstavit o com hovoris...

martinano
6. máj 2010

adamkovi skore uzdravenie zelame

michaela2410
6. máj 2010

radka, ja sem kukam furt 😎

martinano
7. máj 2010

radka aj teraz chodim pravidelne, tak pis....

radfi1
10. máj 2010

Tak, teploty ustúpili. mal ich dva dni a potom akoby uťal a ništ. v sobotu sme už aj boli na DOD v Tescáči...bolo super, ale už som bola večer taká ohučaná. nehorázne.
filip si to tentokrát - bol už 3x - užil - využil skoro všetky atrakcie - vozil sa na býkovi, na motorke, na retiazkovom kolotoči, na hojdačke, kreslil kriedami. spolu s maminkou vyrobil frajerský klobúk a tigrovú masku, jedol cukrovú vatu a pil čokoládu.....a vozil sa aj na koníkovi...o šiestej mi zaspal v aute .totál grogy. Adamkovi tiež neprekážala hlasná hudba. trajdal si s dedkom a babkou. ten sa len hojdal tento rok, no na budúci....
a už sa púšťame konečne chodiť. on prejde už dosť, no bojí sa, tak ho musím istiť....ale teraz je veru hrozne zlý, dnes prereval pol dňa, nerváčik malý....ešteže už sladko buvá.
idem sa natiahnuť.....pa

radfi1
10. máj 2010

A baby, nečítajte iba, ale aj niečo napíšte, nech tu len ja nepíšem naše rodinné stroy.

lea3
11. máj 2010

Čauky po dlhšej dobe... 😉

Tak teda niečo napíšem, abyže tu Radka nebola furt taká osamotená.... 😀
Už mi včera vybrali stehy z kolena, no chodím normálne, ale nie je to bohviečo, keď si chcem čupnúť, tak ma to bolí stále.... 😝
Každý pondelok ráno musím chodiť do TN na injekcie, keďže mám stenšenú chrupavku, tak nejaká výživa by to mala byť... no neviem, či to pomôže, ale budem musieť myslieť pozitívne a vsugerovať si to, že pomôže. 😵

Radka, super, že už malého prešli horúčky. My teraz chodíme von každý deň, na káve sme stále, s Viki, aj Katku s Anetkou stretávame, aj Katku s Karolínkou, aj Janku s Maťkom a Jakubkom, aj Vierku s Timi a Alexom, už je vidno, že sa pomááály oletnieva.... 😀 Danku sme dllllho nevideli, len občas zazrieme v meste babičku s Luckou.

Naša Adel je už veľkáčka, také vety a rozumy čo má... no som zvedavá o 2 roky už to bude úplne samostatná jednotka.
Musím pochváliť aj Viki, tá počíta po anglicky do 12, je podarená, farby už vieme skoro všetky a písmenká niektoré tiež, a Viki je riadna šikovnica, tá už vie asi 10 písmen.... 😵 😀 no čo na to povedať, dnešné deti sú úplne popredu od našej generácie, kedysi deti, ktoré išli do 1.triedy do školy, nevedeli ani pomály do 10 napočítať po slovensky.... 😅 😀

S robotou stále nič... ☹ 😒 ide ma šľak trafiť, neviem, čo budem robiť, chystáme sa s Jankou do bývalej práce, či tam niečo nebudú mať pre nás, ale moc tomu nedávam....

Zatiaľ sa majte krásne, a prečítala som si že ste mali z posledného stretka usedené zadky... 😀 😅 , no a ja sa teším na ďalšie, na ktoré už 100% prídem. Tak dajte vedieť, kedy by sme ho zorganizovali. A detské na Kačáku by tiež nebolo od veci.

ceresnicky
autor
12. máj 2010

Caute baby
ja som tu po sto rokoch, ked mam vecer chvilku casu tak pozeram telku alebo idem spat uz o pol deviatej. Vecer som niekedy komplet hotova, lebo deti mi vstavaju rano uz pred siestou a cez den spia na striedacku ked Matej cez obed spi tak Jakub je vtedy hore. Tak som vecer rada ze sedim. Dost mi pomaha mama ked ma rannu smenu tak uz na obed pride a poobede ked sa Matko vyspi sa mu venuje ona. a mam aspon len jedno dieta nastarosti 😖
Dneska sme boli s Jakubkom na 5mesacnej poradni, ale nam to leti, cooo? 😉 nase uzasne miery 7680g a 66cm. je to nas maly tucko 😀 je hrozne zlaty Matej mu hovori "ty moja mala bravcovinka🙂)))"
dr. ho velmi pochvalila, vsetko je chvalabohu OK. aj ho zaockovali uz druhy krat aj mal teraz vecer trochu teplotu a bol nervozny, ale hlavne ze uz spia obaja. 😀
na poradni sme sa stretli aj s Vierkou a Alexikom, ten je tiez hrozne zlaty a aky je dlhy, no uzasny 😉 inak s Vierkou teraz byvam kazdy den lebo Matko sa Timi spolu hravaju na dvore aj bicykluju obcas, pekne im to ide. Tiez su z nich uz velkaci. Niekedy tiez nechapem co z toho nasho Matka vylezie aka mudrost 😀 😀 sa narehnime na nom.

inak sa vam musi pochvalit co sa mi dneska stalo.isla som do lekarne a ked som vychadzala som sa uz ponahlala a nevsimla som si ze dvere sklenne su zatvorene a tak som do nich celou silou narazila. schytal to moj nos. hned mi z neho tiekla krv a dost ma boli, esteze som si ho nezlomila ☹ 😢 no povedzte aka som sikovna. ale ti ludia co tak stali si museli mysliet o mne hrozne veci 😀 😀

tak sa majte vsetky sa drzte a urcite sa budeme teraz stretavat castejsie ked idem pekne pocasie 😉

radfi1
13. máj 2010

Ahojte....
Janka, prepáč, no som sa na tvojej príhode z lekárne nasniala....ešteže si nepreletela cez tie dvere...šikovnica.
som sa veru prekvapila, že Kubko má 5 mesiacov....
ale super, bravčovinka 😀
Lea, tak prajeme príjemnú a rýchlu rekonvalescenciu....nech už koleno poslúcha....a baby aké šikovnice....čo budú potom v škole robiť, radšej ani nechcem vedieť.
už sa naozaj oteplieva, tak hádam niekedy vás aj vonku stihnem....
dnes som bola doobeda pozrieť v PN ten Aupark, no poviem vám, škoda benzínu na cestu - nič moc....Laugo je teda na obchody lepšie....
a ešte sa pochválim, bola som sa v utorok kultúrne vyžiť - v BN na IMT smile....hrali aj s Lipom a úžasné to bolo. som si veru aj na stoličke zakrepčila.....aj zaspievala....paráda. a mi vtedy napadlo, že by sme sa raz aj na nejakú didžinu mohli vybrať....by som si veru trsla.....
a stretko - už teraz sa teším.
detské tiež dáme. len neivem kedy. žeby tematicky ku Dňu detí??????Kačák by mohol byť.
ja sa stretávam zase s Dankou a Lenkou. sme podelení tuším podľa zon mesta. naše trio sa už pekne zahrá....dokonca v zime plánujeme spolu dovolenku, tak sa teším, ako sa pohrajú spolu.
aj dnes k nám príde Lucka sa hrať....
a Adamko už chodí....ešte je to také neisté, no už sa púšťa aj sám na odvážne expedície. tak ma teraz čaká ubehané obdobie....
pa a do skorého videnia.
a potešili ste ma, po dlhej dobe som mala aj ja čo čítať.....

michaela2410
13. máj 2010

Radka a co, bude znova stretko? ci to si len tak napisala, ze sa tesis? Ja sa pridavam a tesim sa tiez 😎

radfi1
14. máj 2010

Určite bude. ako by to bolo, len neviem kedy....vyhlasujem budúci týždeň v piatok dospelácke - a čo baby, dáme tú discu?????

martinano
14. máj 2010

ahojte
lea super,ze si sa ozvala, ideme na slovensko,tak hadam vas vymaknem niekedy vonku babulky su zlate ukecane, pozdravujeme aj janku a viky.drzim palce nech najdes pracu aku by si chcela a budes spokojna.zelam skore uzdravenie,nech uz koleno poslucha
janka,ze 5mesiacov pani moji,ale to leti ja so maleho este nevidela, neviem ci ho uvidim skor ako bude behat, normalne som zostala prekvapena, krasne rastie.a uriz na dverach no prada este stastie,ze s cez to sklo nepreletela
radka na kulture si bola super, odreagovala si sa, to treba, pozdravuj prosim od nas aj lenku aj danku nechodia sem tak aspon cez teba decka musia byt zlate a spolocna dovolenka s ludmi, ktori si rozueju to je parada.
u nas vsetko tak po starom ja hovorim, maly zlaty konecne sa rozkecava uz tak riade,ale teda ten pridava asi najzlozitejsie slova do slovnika, tie najtazsie si vybera, no ale bohovsky je rozprava rozpravku o karkulke a vlkovi sa na nom tak nasmejeme, norsky hovori slova,ktore sa mu nepacia v slovencine, tak je taky dvojjazycny. stretko nestiham ako radka navrhuje,ideme na slovensko,ale to tam este nebudeme, po ceste mame v plane par dnovy vylet v prahe, tak sa tesim.
drzte sa ....

michaela2410
14. máj 2010

buduci piatok? zatial nic nemame, tak sa tesim, len dufam, ze budem ok, lebo ma priserne boli hlava uz niekolko dni, ide mi ju roztrhnut...ale asi sa to zlepsi, az ked sa umudri pocasie...ozaj a viete o nejakej disco, kde nebudeme posobit ako babicky?

dad1
15. máj 2010

cauky babulky🙂
matka ja sem chodim kazdy den,ale vacsinou len citat.pisat sa mi uz povacsine nechce.ani velmi nemam o com.
doobeda v praci, po obede s luckou vonku, v lepsom pripade na navsteve u radky,resp. lenky alebo len tak doma. potom zas makam večer na pripravach do skoly,ked malá zaspi a dost neskoro v noci chodim spat. vtedy sa mi uz nechce nic,nie to este slohovat tu nejake story. 🙂 ale na Fb chodim castejsie,kvoli farme. 😝

dnes som sa ale rozhodla,ze sem hodim par riadkov,aby som to tu uplne nezanedbala.doobeda som postretala v ramci doobednej prechadzky tolko znamych ludi v meste,co uz davno nie. aj tiracky boli medzi nimi- karolinka s maminou a risko s maminou, aj mi postrazili lucinku,ked som bola v DMke.potom aj janku ceresnovu s manzelom a malym.skoro som ju nespoznala,je to teraz hotova modelka. 🙂

stretko buduci piatok?? tak to sa pridam,ak budem moct. milko ma navecer skusku a neviem,dokedy bude v skole.ja sa velmi na disko nestrojim,vsade budu nasi ziaci,tak neviem,ci je to dobry napad.ale ist s vami pojdem urcite.akurat sa tam nebudem zvijat v nejakom divokom tanci,hned by som bola na nete na kompromitujucich fotkach. 😀 😀 😀 a miska - poznamka o babickach ma pobavila a priznam sa,aj mne to napadlo. 😀 😅

a co takto detske stretko? aj to by sme mohli zamknut dakedy.len tento tyzden ma byt este hnusne pocasie...kedy to skonci...dnes bola taka kosa po obede, aj zimnu bundu by som zniesla. 😒 ja uz chcem LETOOOOOOOOOO.

bru noc a peknu nedelu zelam. 🙂

michaela2410
16. máj 2010

danka, a mna zase napadlo presne to iste co teba o tych nasich ziakoch 😉

martinano
18. máj 2010

ahojte
danka tak mate aspon kazdy den pekny program
my sme mali vcera sviatok boli sme v meste pozriet lodicky bolo ludi, pred radnicou bol koncert, pekne to bolo.v piatok mame zas akciu jednu, v nedelu zas stretnutie, no v kuse mame co robit a mame program to je dolezite hlavne pre maleho.
pocasie sa nam pekne drzi, dva dni prsalo,ale zas uz je pekne a celkom teplucko,tak travime tiez cele poobedia vonku.chystame sa na par dni do prahy, tak sa tesim ak viete nahodou niekto o nejakom dobrom ubytku, budem rada za kazde odporucanie, vela som toho pozrela aj sa mi nieco paci,ale stale sa neviem rozhodnut.
zelam krasny dnik a vsetkych pozdravujeme

radfi1
20. máj 2010

Maťka, tak si idete urobiť pekný výlet- ja som bola vždy len na otočku v Prahe, tak moc neporadím. ale v podstate je jedno, kde sa vyspíte. aj tak budete určite chodiť po meste......
teraz si nie som istá, či počítate už s týmto piatkom....a baby, učiteľky 😀 😀 😀 😀 čo ste také sucharice. ja by som sa potrebovala vyšantiť, ak teda nezaspím. ale ako poviete, môžeme hodiť aj kecačskú klasiku. vyšantím sa inak 😀
Jojo sa učí na štátnice. tak ja môžem flámovať. ale čas ešte neviem. lebo náš Filip teraz vymýšľa so zaspávaním. no to by sme nejako vyriešili. tatino by si dal paužičku....
my si veru robíme program, ako sa len dá. ja som furt kdesi, celé dni. tento týždeň totál flákam domácnosť. no ked nie sme doma, nestihne sa ani neporiadok narobiť. ale už som musela naložiť práčku, lebo mi vytekali veci z koša.
dnes som bola s Adamkom v TN na fitloptách, bolo super. sama som bola prekvapená, ako tam spolupracoval. dokonca lepšie ako staršie deti od neho, čo tam chodia pravidelne. no možno to bolo práve preto, že bol prvýkrát. pol hodinka bola venovaná práci s deťmi a potom to prišlo - pol hodinu cvičili maminky. zajtra mám iste svalovicu. lebo ma všetko už pri cvičení bolelo. no je to znak, že už som dávno mala so sebou niečo robiť. potom sme s kamoškou zakotvili v kaviarni s detským ihriskom - ani som nevedela, že niečo také v Južanke je....už aj v škaredom počasí aj Filipka beriem a ide sa tam hrať.
A budem všetkých pozdravovať.
včera sme boli u Janky B. - po dlhej dobe sme videli VIkinku - je to už baba veľká....
dnes zase ideme k Lucke - tak sa teším....tam sa decká hrajú bez problémov, už sú zvyknutí a dokonca Adamko teraz veľmi vyhľadáva spoločnosť Danky, tak ja sa mám úplne fajnovo.....
pa a hlavne, nech sme všetci zdraví

michaela2410
20. máj 2010

tak ako, je zajtra to stretko???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michaela2410
20. máj 2010

a este sa chcem spytat, kde? aj ja by som sa vysantila!!!len naozaj, radka neviem, kde by tu v meste nieco take na santenie bolo...

radfi1
21. máj 2010

No, ved to....tak bude stretko klasika - okolo deviatej - Blue Note.....teda tak sme sa predbežne dohodli s Lenkou a Dankou. Danka má aj číslo na pevnú tam, aby sa dalo dovolať. no Jojo tam minule telefonoval....

michaela2410
21. máj 2010

radka, tak neviem, lebo vcera mi danka povedala, ze v arkadii 😀 😀 😀 no vidim, ze action bude super, kedze sa vlastne nevie, kam ideme...taketo mam najradsej, takze urcite to dobre vypali

michaela2410
24. máj 2010

a tuto to nezije?

martinano
25. máj 2010

ahojte
miska nezije,ked nikto nepise ☹
radka ja chodim s malym do juzanky uz je to dlhsie otvorene, mam kopec kamosiek aj v tn,tak doobeda vacsinou nalozim maleho do auta a ideme, je to tam super.ja som hovorila kamoske,ze by mohli urobit nieco take aj v meste maju priestor aj financie,ale vraj by to v meste neslo, no ja neviem v tn to ide a super, aj oslavy robia, aj vzdy maju cerstvy ovocny salatik, byva tam dobre
pozerala som pocasie, na slovesnku stale hlasia prsat, my mame celkom dobre, mali sme krasne teplucko, este v piatok bolo 27stupnov. boli sme na vecierku na ambasade, prisla delegacia z eurovizie, dostali sme pozvnaky tak sme trosku boli na kulturu.v sobotu zas grilovacka, v nedelu sme mali navstevu, vcera bol sviatok,tak sme dospavali, mam co robit stihat,ale aspon je veselo, maly ma zmenu a to potrebuje a aj ja.dnes mame chladno,ale aspon neprsi...
drzte sa pozdravujeme vsetkych papa

dad1
26. máj 2010

cauky 🙂
maťka, zdravim ta do norway.fotecky z ambasady som videla.ste sa fotili s kristinou.. 😉 skoda,ze sme nepostupili,ale dalo sa to cakat. 😖 u nas veru dnes lialo ako z konvy.v skole mame maturity,ja som skusala az 9,45 dnes,takze som sa tesila,ze si pospim, rano sa v pokoji doma naranajkujem,ze bude prijemny den.no na moje zdesenie,zacala taka burka,ze som sa len modlila,nech nie su aj blesky,lebo som uz musela co chvilu ist z domu.nakoniec som isla v najvacsom lejaku, na nohach jesenne cizmy (musim si zaobstarat gumaky,pre istotu do buducna 😀 ) a v kapse lodicky.no na paradu. hlavne,ze som mala vyondulovanu hlavu a po tom ako som presla tou lejavicou, som mala na hlave akurat tak ošťatu slamu. 😠 som sa pobavila dobre,to je fakt.

nasa lucka ma stale kasel,ja uz neviem,co jej na to dat. v noci ju drhne, cez den miestami odchadza hlas.liecime ju, ako vieme,aj na pohotovosti sme boli.ale vraj je nejaky virus vo vzduchu,tak my sme to zas museli lapnut.uz nech je ozaj pekne,lebo ma klepne,same prechladnutia,uz mam toho naozaj dost!

martinano
27. máj 2010

danka ahoj
dakujem pekne aj ja vas zdravim na slovensko
ano boli sme na ambasade na vecierku dostali sme pozvanku, tak sme isli aj pocasie vyslo uplne super, bolo 26stupnov, no paradicka.....skoda,ze sme nepostupili, ale tu hovorili v norskej tv,ze ma velke sance, ja som to nevidela,ale kamoska mi hovorila,ze pozerali na norskej tv a hovorili, no neviem,ale tak bola tu prezentovala, inak je velmi zlata, mila taka skromna.
danka gumaky su super vec, nie len,ze je to teraz v mode,ale je to fakt ucelne, tu baby tak chodia do roboty v gumakoch a lodicky pod pazuchou, aj ja v nich chodim, ked leje, lebo,ked leje tak to je tak po kolena som mokra.neviem co to tam na slovensku je za pocasie,ale to uz asi nie je moc normalne, take caste burky,vraj je aj 4krat za den.lucinke skore uzdravenie.ja utekam pracovat papa

michaela2410
27. máj 2010

hura, dnes tusim burka nebola 😀 😀 😀
dokonca sme nezmokli 😀

michaela2410
31. máj 2010

musim sem prispiet aspon smajlikom, aby som to posunula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michaela2410
31. máj 2010

a zelam vsetko najlepsie vsetkym detickam k ich zajtrajciemu sviatku 🙂

karlatko
1. jún 2010

ahojte
dávno som tu nebola, a mám chvílku času tak som si vás prečítala všetci sme tuším nadčení z toho úžasného počasia už to riadne lezie na..... aspon , že ako tak víkend vyšiel a dalo sa byť vonku , my sme strávili celý víkend vo Vieskach a veľmi sa nám tam začína páčiť ani domov odtiaľ nechceme chodiť tak sme radi hádam nám to vydrží a aj zabývanie bude lepšie a dokonca tam nemáme ani plienku , že by to ten čerství luft robil ako prídeme domov tak si hned plienku pýtame tak neviem čo to aké moresi začíname....

boli sme aj trošku na nákupoch pozrieť TN, PN, BA - išli sme na obklady a dlažby ale zobrali sme to od konca nemáme obkladačky do kúpelky ale nábytok už áno aspon niečo no a jasné ,že Karolínka neobišla na prázno však bude mať meniny tak sme niečo hladali na von , tak sme kúpili prenosnú tabulu na kreslenie na kriedy aj fixy a dokonca sme sa potom aj dočítali aj vodové farby tak sa vytešujeme , plán bol domček a šmyklavka ale neobstáli sme s takým plánom slečna už vie čo chce .....

tak to nejaké minulý rok sme realizovali aj detské stretnutia na Kačáku a teraz kvôli tomu pršaniu sa nedá nič realizovať a to ešte aj považan nám zrušili... 😖

a taktiež všetkým detičkám všetko naj dnešnému sviatku a myslím si , že najkrajší darček by bolo slnečné počasie ( aj pre rodičov)
papa majte sa krásne zdravíme všetkých

karlatko
1. jún 2010

- ešte som zabudla komentovať gumáky , danka super historka ako vždy som sa pousmiala a predstavila si ťa ako ideš naondulovaná ...
my máme gumáky super vec len to niekedy nevystihneme s počasím sa nám par krát stalo , že bolo slnečno a Karolínka chcela gumáky a nedala si vysvetliť , že je teplo a teraz sa gumáky nenosia ale iba ked je vodička má už svoju hlavu tak chodíme v gumákoch aj ked svieti slnko tak sa nám potom nečudujte ked nás stretnete, slnečný den a my gumáky - vytvárame si už svoj štýl a ja mu hovorím vždy všetko naopak ako mama chce.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre