Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
20. júl 2010

radka - burka v Lidli 😀 😀 ,tiez dobreee.ja som vtedy, ked sme boli v potravinach, vravela,ze nie je nic lepsie ako na prezitie katastrofy byt niekde pri takomto zdroji potravin a vody. 😎 piknik ako vysity.

miska - veru tie choroby sa ta drzia ako kliest. snad ti more pomoze.a ja by som tiez rozmyslala o vytrhnuti toho neposlusneho mliecaku.ten problem so sestkou moze aj nemusi byt a nateraz by maly pokoj. a tie strojceky co sa davaju teraz nie su az take hrozne.dokonca to maju deti aj radi,ako pocuvam.

vierka- bon voyage.prijemnu dovcu. 🙂

dad1
20. júl 2010

by malý mal pokoj - tam malo byt. 🙂

michaela2410
20. júl 2010

danka, ono to zvladame tak ako je, on teraz nechce o zubarke ani pocut, dnes mu to len kontrolovala a nic mu nerobila len vycistila takym sparadlo a robil akoby ho na noze brali...tak si dame teraz pokoj, nebudem ho drazdit...o dva mesiace pojdeme dat vyvrtat posledny kaz, a uvidime...inak, ta zubarka je fakt super, ona to s tymi detmi vie...pustila im rozpravku, tomasovi zapecatila jednu sestku, dostali peciatku na ruku a hracku za statocnost...

a tie pikniky v potravinach...paradne 😀 😀 😀

a my mame pred tou dovolenkou fakt "stastie" do vsetkych chorob a trampot sa dnes lukas strepal zo stolicky a riadne si ovalil chrbat vo vyske akurat spodnych rebier, alebo ladviny...prisunul si stolicku k policke, tal na nu este stupienok, isiel nieco dociahnut (boli to asi dve minuty, co som bola v obyvacke)... a len som pocula rachot a rev, ked som mu kukla chrbat, mal ho cierny, tak ocakavam krasnu modrinu...letela som k brachovi, ale povedal, ze zajtra mi donesie papierik na vysetrenie mocu, ci nema krv, ale zlomene to urcite nema...no ale chrbat mu bude svietit asi vsetkymi farbami ☹ takze danka, radka, dohovie, co nas este caka s tymi nasimi vymyselnikmi...

radfi1
20. júl 2010

Miška, vy ste naozaj samá katastrofa.....ale hádam to nebude nič vážne. ked spadol F. z koňa, tak ma MM utešoval, že takých pádov ešte bude......nebola to bohvieaká útecha, no čo už s tými našimi huncútmi.
ja som sa prišla pochváliť, akého mám doma plavca, paradoxne nie toho, čo od 5 mesiacov chodí na plávanie, ale jeho staršieho brata....F. robí v bazéne u babky hotové divy, ja sa nestačím čudovať. zajtra beriem aj kameru konečne, nech to nafilmujeme, kým ho to baví. on sa ponára, skáče do vody. pláva s rukávikmi aj bez. je bohovský, ako to žerie, dnes bol s nami aj na plávaní a bol suprový.....a Adamkovi aby som nekrivdila, ten v bazéne je bez ničoho, chodí si dokolečka dokola, sem - tam sa ponorí a ide sa ďalej....

dad1
23. júl 2010

cauky 🙂
zajtra ma filipko 3 rocky,tak vsetko naj,naj zelame aj takto virtualne,darcek mame nachystany,zajtra bude detska party v mekaci,tak sa tesime.som zvedava,co to bude zac a co budu hovorit krpci na to. 😎
tym,ktore idete dakam na dovcu tento vikend prajem peknu dovolenku a hlavne pekne pocasie.my ideme zajtra,no neviem,ako to dopadne,vraj sa ma schladit.snad nie na cely tyzden.aaale,aj tak neva,hlavne,ze bude zmena programu.
zdravime a pa pa.
ak tam bude niekde wifi,tak sa ozvem,bo berieme noťas. 😉

michaela2410
25. júl 2010

vsetkych zdravim z dovolenky...pocasie je velmi premenlive, doobeda sme utekali pred slnkom, ake bolo silne a teraz sme prisli z plaze, lebo fuka dost silny studeny vietor...tak ideme trocha grilovat...hadam za tie dva tyzdne tu trocha toho slniecka vzkukne a nebude nam zima... 😀

martinano
29. júl 2010

ahojte len na skok
moc dakujem pocity sa tazko opisuju
dovolenkarom krasnu dovolenku a hlavne pekne pocasie, filipkovi vsetko naj k troj rockom

michaela2410
30. júl 2010

nam to s tym pocasim velmi nevychadza, v mori som nebola uz styri dni ☹ a teraz tiez prsi a je burka ☹ ☹ ☹ ☹

radfi1
30. júl 2010

ďakujeme za gratulácie.....
FIlipko oslavoval ako kráľ - veľmi si to už užil, bolo to super, celý deň oslavoval, najskôr v MD, potom u svokrovcov na dvore. darov neúrekom. oslava ako sa patrí. k tomu kopec dobrého jedlaq....aj ja chcem takú oslavu!!!!!!!
máme teraz novinku, novú sesterničku Bianku Máriu, už sme ju boli pozrieť aj v nemocnici, je zlatučká, malinká...
MIška, tak to vám teda počasie nepraje. ešteže ste išli na 2 týždne, tak sa vám hádam aj pošťastí si to more užiť. nás to čaká o týždeň....

radfi1
30. júl 2010

Mám jednu prosbu:
nepožičal by nám niekto golfáče na dovolenku????stačia úplne obyčajné, len na prevoz Filipka, ked už bude unavený.....

dad1
1. aug 2010

ahojky 😉
tak hlasime sa doma z dovolenky.v Sturove nam bolo bozsky, chodili sme do wellness hotela v Patinciach, odporucam, asi niekedy navstivime aj ten.ma 4 hviezdy a jeho sluzby su super.
lucka sa vyblaznila, my sme si odpocinuli, nasi boli s nami, mali sme teda aj spolocnost aj au-pairov.

predtym sme absolvovali filipkovu oslavu v mekaci, bola super pre deti aj pre rodicov.radka to vyborne zorganizovala. 😵

dad1
6. aug 2010

caute baby, teda tu to zije. 😀
ale aspon posuniem.
radka,stastnu cestu a uzite si dovolenku. 🙂

michaela2410
7. aug 2010

hlasim prichod z talianska, skratili sme si to o den, lebo zostalo chladno a prsalo, aj ta cesta bola hrozna, same burky, vietor a lejak...no a tu to tiez nieje bohvieco, pracka mi perie odusu, asi sa tri dni nezastavi, ale neviem ako to dam schnut, lebo balkon je maly a neschne to tam ☹

@dad1 a preco som mala pocit, ze idete s radkou spolu aj vy? inak, knihu som precitala za tyzden a uz by som si precitala aj dalsiu cast... 😎

michaela2410
9. aug 2010

tu to vobec nezije ☹

dad1
10. aug 2010

ahojte🙂
miska, veru nezije.ale to je tak kazde leto.ked je zimsie,hned sa to tu rozhybe.teraz ma kazdy kopec aktivit asi,tak nepise sa.
my tu mame od minuleho tyzdna na prazdninach terku a huga (deti svagrinej),tak je nam veselo.robime si vylety, boli sme aj na trencianskom hrade, decka zvladli aj vyklad sprievodcu cca. 1 a stvrt hodiny 😵 ,sme boli prekvapeni.ale lucinku som sa navlacila v tom hrade.boli tam same strmaky schody a ona po nich ani za nic nechcela chodit,takze momentalne moj chrbat sa uz 4 den regeneruje.nosit tolku zataz tak dlho,to ma dorazilo,mam uplne v prdeli (s prepacenim 😝 ) krize.
ale vylet sa vydaril.hugo a lucka sa superne zahraju spolu.v nedelu kedze bolo skarede pocasie,sme trcali povacsine doma a oni sa mi 6 hodin v kuse hrali rozne hry,ani som o nich nevedela,len som im jest a pit davala a bolo.parada, normalne som mala cely cas zapnuty PC a vegetila.take dni by mohli byt castejsie.
zajtra chcem ist so saskou a miskou na kacak doobeda.snad vyjde pocasie.

michaela2410
10. aug 2010

@dad1 snad vyjde...nakoniec asi prideme, lebo tomas vyhlasil, ze chce ist na kacak hrat sa s detmi, tak uvidim ako to dopadne 😒 a na vylet by sme aj tak teraz nesli, lebo svokor prisiel z nemocnice a svokra ho nechce nechat sameho doma...

radfi1
26. aug 2010

Tak len aby sme sa posunuli trocha dopredu_
na dovolenke bolo super, už ani neviem, že sme boli.
zajtra chystáme výlet do Lešnej, snád nebude pršať.....
zajtra má byť aj stretko, nezabudnite....
pa

michaela2410
26. aug 2010

hej, bude stretko? dobre ze pises, vobec som nevedela ☹

ceresnicky
autor
8. sep 2010

no trosku to tu ozivim.
dneska sme boli s Jakukom na 9 mesacnej poradni. nase miery 10,8 kg a 77cm. 😀 😀 😀 😀 je to nas maly slonik 😀 😀 inak nas dr. chvalila, ze je chutny taky na bozkavanie dobry 😀 😉
len nas poslala na ocne, lebo sa jej zda a nam tiez ze malemu obcas utekaju ocka obidve, ked sa na nieco zapozera, tak pre istotu to dame pozriet.
Matej je trochu soplavy, ved sa ani nedivim v takomto sprostom pocasi, ved ani sme si leto neuzili a uz je to november. ani neviem ako ich mam obliekat ☹ 😠 😠 😠 no hnus.
vsetkym skolkarom prajeme uspesny start do skolky.
my sme to odsunuli na buduci rok. som na to nemala odvahu. bojim sa tych chorob ☹
pa

martinano
13. sep 2010

ahojte
sme tusim tiez nikto nechodi
stretko bolo videla som fotecky ,stabilna partia bola, super.ja som hovorila vierke,ze pojdem,ale nakoniec som bola rada,ze doma oddychujem v tichucku,kedze som bola sama.my sme po mesacnej dovolenke na slovensku konecne doma,tak zacina pracovne tempo.pozdravujem vsetkych niekoho som stretla niekoho nie, drzte sa paaaa

dad1
22. sep 2010

ahojky 🙂
idem to tu aspon ozivit. mame sa fajn, lucke sa v skolke paci. boli sme trochen prechladnuti,ale uz je to na ustupe.rano trosku bojujeme pri prezliekani v skolke, no to sa dalo cakat. takze to neriesim.pozdravujeme vsetkych.
matka vy ste boli mesiac na slovensku??? a ani sme sa nestretli.to je nove mesto take velke?? tak pekne si to uzite zas v norsku.paa

radfi1
27. sep 2010

jej, veru som tu dlho nebola....
Janka, vidíš to, choroby sú aj bez škôlky, raz si to musia odbiť, ale aspon bude Kubko vačší. A dúfam, že u očárky dobre dopadnete, to by som rada videla, ako sa vyšetrujú také malé deti,.
a ty si už v novembri?:::::
Maťka, tak sa držte v dalekom svete, ste si užili Slovensko a stačilo 😉
F. chodí do škôlky, už je zabehnutý, tak sa teším, že už neriešime ranné revy. doma by sa stále iba hral a hral. lego to istí, staviame dokola ZOO....Adamko to potom kazí, no zabávame sa ako sa dá.
vrhli sme sa už aj na krúžky. dnes ideme prvýkrát na pohybové hry, aj s Hankou a Timejkou. boli sme aj na atletike na štadione, tam to bolo super,
Včera sme sa boli kúpať v Brode, sme si to tam užili celá rodinka....parádne bolo, deti v aute pospali, tak sme po dlhej dobe mali už rel. skoro pokoj.....
držte sa a užívajte si....

martinano
30. sep 2010

ahojte
tak tu to fakt nezije
radka pekne kruzkujte, krasny vylet ste mali, videla som foto zo zoo, v lesnej je krasna, my sme boli tento rok v prahe aj ta zoo je nadherna, nam sa velmi pacilo.
danka veru boli sme, nestretli sme vas, aj stretko bolo, ale priznavam sa na decke som zabudla, a dospelacke,ked bolo som sa tesila,ze jupiiii pojdem a ked chalani odisli k babicke som bola rada,ze je doma ticho

dad1
8. okt 2010

ahojky 🙂 zdravime vsetkych.musim to trosku ozivit.vcera sme absolvovali stretko v arkoske.bolo to trosku rozlietane,je nas uz velka kopa,takze dokial sme my ,matky, uspokojili potreby vsetkych deti,sli sme aj domov 😝 😀 ale kavicku sme dali,dokonca aj poharik,radka mala narodky.dobre bolo.
zajtra idem vyrabat pre svokrovcov tortu,maju vyrocie svadby, danka krajcova nemohla,tak musime my s milkom tvorit. snad sa nam vydari! 😉








michaela2410
9. okt 2010

hm, super, ze ste dali vediet... 😠

martinano
9. okt 2010

@dad1 tak ste mali pekny dnik,aj ked rozlietane ste boli po detoch.
ako sam ate vsetky? nepisete, my v pohodicke, matulo super, mna trapi zlcnik,ale hadam to bude ok.pocasie mame zatial celkom dobre, dlho bolo krasne a teplucko tak je krasna farebna jesen.pristahovala sa sem jedna kocka s dcerkou a cakakju druhe tak nam je veselo deticky sa zahraju,tak nam je veselo.

ceresnicky
autor
4. jan 2011

Tak ako pozeram tak tiracky uz vsetky asi len FBku ficia a sem uz nikto nechodi. Ja ze kuknem co je tu po sto rokoch nove a tu nic🙂

michaela2410
7. jan 2011

aale, ja sem kukam, ale fakt sa tu nic nedeje ☹

katkaaalex
15. jan 2011

Ahojte dievcence, poradte dobru skolku v Novom Meste nad Vahom. Vo february zacina zapis a ja neviem kam dat maleho... Byvam pri stanici na ul.Dukelskej tak najlesie by bolo tu v tomot okoli. Dakujem 🙂 🙂 🙂

ceresnicky
autor
15. jan 2011

Ahoj Katka z videnia ta tusim aj poznam. Nasi byvaju na Dibrovovej a moja mamina uci v skolke na Hollého pri nemocnici, takze ja odporucujem tu. A zrovna bude mat moja mamina aj najmensich drobcov 😉 Ja idem tiez z mojim starsim syncekom na zapis. Ten uz bude mat sice v juli 4 roky ale zacneme hned v druhej triede. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre