Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
11. feb 2009

janka č. ja aj narodkam konciacim na 5-tku hovorim okruhliny.tak som myslela tak.ale nie ze by si nevyzerala na 20,to by kludne mohlo byt. 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
11. feb 2009

no vidis ja som bola rychlejsia 24 svadba 25 dieta 😀

vierkas
11. feb 2009

Danka a Lucinka spinka?

dad1
11. feb 2009

vierka - radke sa nakoniec nechcelo do toho necasu,aj zaspala.ale ved ma narok,nech si uziva co najviac,ked sa da.ale za to sme spolu vcera prevolali aj gate. 😀 😀

karlatko
11. feb 2009

Viery dakujem za povzbudenie máš pravdu, ale už sme mali celkom režím doobeda a poobede dve hod. spánku a je to fuč , celkovo sa ako si mení

ceresnicky
autor
11. feb 2009

tak diky Dani v lete pri fontane si vypijeme malinovku 😀 😀

dad1
11. feb 2009

no janka,veru rychlo si to stihla.ja som bola pomalsia - 27 svadba, 30 dieta,ale to som cela ja,kym sa otocim aj pol dna prejde. 😀 lucka to ma po mne,preto je taka bufetacka.

vierkas
11. feb 2009

Janka a Katka je u vas? A ty nesmut musis ju povzbudit 😉 vsetko bude o.k

dad1
11. feb 2009

ano vierka spiale nie velmi pokojne,konecne jej asi vyjde ten ocak.

mrbaby
11. feb 2009

Tak sa hra...sama...tak som dobehla..

dad1
11. feb 2009

ale prepokladam,ze lucka bude coskoro hore.dnes sa vypytala spat uz po 11-tej a to u nas nebolo hadam od jej pol roka.

ceresnicky
autor
11. feb 2009

no veru my sme boli velmi rychli chodili sme spolu asi pol roka ked sme zacali o svadbe hovorit ale nakoniec sme sa brali po dvoch rokoch chodenia 😀

karlatko
11. feb 2009

Janka asi budeme rovnaký ročník ked tak počítam aj so svadbou a dieťaťom to máme dosť podobné

mrbaby
11. feb 2009

Dievcence ale na mna v rychlosti nemate... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
11. feb 2009

nie Vieri neni u nas je prave na poradni u Durdika ale poobede s nou budem

vierkas
11. feb 2009

Danka 😀 😀 😀

Katka, mozno prechadza na 1 spanok, ale je este malinka, to by jej asi nestacilo, alebo ju trapia zubky, Timejka tiez strajkovala so spankom vzdy ked jej isli zubky 😠

My sme zasa s Lenkou vcera skypovali........usanovali sme 😀

ceresnicky
autor
11. feb 2009

no Jani neviem aky ste boli rychly

karlatko
11. feb 2009

ešte som sa vás chcela spítať kedy Vám drobci začali prechádzať na jeden spánok a ako ste vedeli že im jeden spánok stačí 😉

dad1
11. feb 2009

no vy ste teda rychlikovci. 😀 my sme sa brali po 10-tich rokoch chodenia. 😝

janka b. stastna to zena!!viki sa sama hra,to je supis.este si spominam,ako to bolo fajn,ked sa aj lucka sama zahrala.odkedy sa naucila chodit,pri hrani potrebuje spolocnost,inak labzuje a vymysla,ze kde by co spachala. 😀 😀

dad1
11. feb 2009

janka,tak to bez sance,ja som si v rokoch,ked ty si mala emusku,myslela,ze chlapci to maju len cikanie. 😀 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
11. feb 2009

Kaci matko zacal spavat jeden krat ked mal 13 mes., lebo uz ho nebolo mozne ulozit, som to skratka vedela, ze uz mu staci jeden, uz bol aj velky

vierkas
11. feb 2009

janka,b tak ty si nas vsetky predbehla 😀

Janka,c tak potom nam daj vediet, tak dnes ma takyto den Katka, ale nech len ju sleduju je to lepsie 😉

karlatko
11. feb 2009

Vierka uplne mi čítaš myšlienky 😀 s tím jedním spánkom

mrbaby
11. feb 2009

To nevies??? v 17tich svadba...po 3mesiacoch dieta...a dalsie az teraz...
Ak budu moje baby take rychle kludne v35ke aj babka... 😉

vierkas
11. feb 2009

Danka, teda Lucik tak skoro zaspala? to fakt u vas dlho nebolo, Tima sa dnes vypytala tiez skor o pol hodinu 😀 , ale uz pri polievke si zmolila ocka, idem ju pozriet a zatvorit jej dvere 😉

dad1
11. feb 2009

katka my sme to mali najprv ako vy,ado obeda 2 hodky,po obede 2 hodky,a potom zacala pri ukladani plakat,som videla,ze sa jej este nechce,tak som ju parkrat natiahla, dala som ju spat po obednej polievke a od vtedy to takto funguje,nereve lucka,ani ja. 😀 😀 😀 a na sa hviezda je v tomto smere rychla,spi len raz uz od 7 mesiacov

karlatko
11. feb 2009

Danka - opäť boduješ (chlapci - cikanie)ja som tiež v tomto bola akási pomalšia , pomalšie mi to dochádzalo 😀 hlavna vec , že došlo a všetko je OK 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
11. feb 2009

Jani to viem ze si sa vydavala uz vo vysokom stadiu tehot. ale to ze si mala 17 mi vypadlo. si sikula 😀

idem lebo Matko je uz hore spal vyse dvoch hodin.

dad1
11. feb 2009

katka,sranda musi byt,no nie? 😀 😀

dad1
11. feb 2009

cauko janka č. a pozdravuj kacenku a ze na nu myslime.aj na anetku. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre