Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
17. feb 2009

akurat som malu ulozila spat, no este vykecava tak uvidime kedy zaspi, mala akcne doobedie tak to preto u Matejka vela novych hraciek.....parada 🙂

vierkas
17. feb 2009

ja som docitavala co ste popisali a ty saiasi uz zdrhla 😀

vierkas
17. feb 2009

hrozne pisem, ale na rychlo, lebo som hladna, ale este nechcem robit rachot, nech mala zaspi potom jej pojdem zavriet dvere a konecne sa naobedovat 😉

u Matejka bolo super, terigala som sa s kocikom, no kde to nebolo odhrnute hruza ani posilovat nemusim 😀
ale Timejka by na peso este zrejme tolko nepresla aj ked ona by rada 🙂 tak som to neriskovala, lebo by sme prisli akurat tak na obed 😀

poobede ked sa vyspinka tak chceme ist von k nam za barak sa hrat, su tu aj bratove deti tak sa spolu vysantia a mozno sa k nam prida aj Matejko, ktory bude poobede u babky 😉

angelos
17. feb 2009

Vierka ahoj,bola som v potravinach...nakup ma pockal 🙂

vierkas
17. feb 2009

tak Hanka je riadny kecalek som sa nasmiala 😀
pekne sa sa doobeda presli, s Hankou sa uz lepsie 😉
tak aspon na chvilu pridite za nami potesime sa, my sa budeme snazit prist co najskor, dohodla som sa s Jankou, c, ze okolo stvrtej vyrazime, uvidim ako sa mala zobudi 😉

vierkas
17. feb 2009

cau, teda akcne doobedie si mala?
esteze ta tam ten nakup pockal 😉
a Hanka uz spinka?

angelos
17. feb 2009

ja som uz obedovala...Hanka jedava sama,tak sa vzdy najem zaroven s nou.Idem este pospratovat a spravit si kaaavu.taaak sa na nu tesim.
tak ste mali pekne dopoludnie. 🙂

angelos
17. feb 2009

hned zaspala,bola zmorena z dlhej prechajdy.

vierkas
17. feb 2009

citam co som popisala, ale malo to byt, ze ste sa pekne presili a s Hankou sa uz da lepsie viac vydrzi 😉

vierkas
17. feb 2009

ja idem spravit este rizoto a pojdem oddychovat 😉
Hanka tak krasne uz papa sama? No to som ju este nevidela v akcii 😉 , teda vlastne ked papala jogurt tak ano 😵 sikulka

angelos
17. feb 2009

ona uz dost vydrzi...ved sme akurat hovorili vcera s Dusanom,ze ziadny jej rovesnici sa uz v kociku nevozia(aspon tych ktorych stretame a pozname my,chodia uz davno len napeso)my ju este aj tak dost vozime...zvacsa po 2 roku uz kociky rusia...co tak sledujem.Ale ked potrebujem ist daleko a rychle,tak sa inak neda.

vierkas
17. feb 2009

tak si vychutnaj kavicku a Timejka uz zaspala tak si idem dat polievku a vartit druhe 😉

Viki sikulka, tak krasne sa vypyta cikat....uzasne 😵 a my zacneme tak asi ako Radka ucit v lete 😉

angelos
17. feb 2009

no Hanka strasne "pekne"papa sama.vies si predstavit.este ma tam caka spust,ktoru po sebe zanechala.

a vo stvrtok stretko u vas plati?

vierkas
17. feb 2009

ved jasne, este sa toooooolko nachodi 😀
tak zatim a zajtra sa vidime 😉

angelos
17. feb 2009

chod sa najest,aby si sa uplne nestratila..a druhe co budes robit?daj tip. 😉

vierkas
17. feb 2009

plati 🙂 u nas
ved zajtra pokecame 😉

vierkas
17. feb 2009

mam kuracie masko z polievky, tak rizoto uz sme ho davno nemali, uvarim zeleninu spravim ryzu....rychlovka 😉

mrbaby
17. feb 2009

Ahojte...
Lenka, som sa nasmiala... 😀 😀 😀 Hanka ina drzka...
Vika to vcera povedala prvý krat ale dnes uz zase nic- tak to mozno bola len nahoda....ale ked sa jej opytam tak povie a ak ano tak sa aj vycika...

Danka, to obdobie mava aj Vika..treba len zatat zuby a kracat dalej...najlepsie je ked ju nechas tak ona si nieco najde...samozrejme urcite to bude ta najvacsia chobotina na hranie aku doma mate...neboj ja to poznam...
Dnes sme mali po byte centimetrove kusky toaletaku...-cely kotucik stihla natrhat ked som umyvala riad...-tata nechal rano otvorene dvere na WC... 😉

Idem cumet do bedne a odpocivat. a liecit sa..
papa

angelos
17. feb 2009

aha ved si uz vyssie pisala,ze ides robit rizoto...to je rychlovka,take mozem. 🙂
tak utekaj. 😉
pa

angelos
17. feb 2009

ahoj Janka

angelos
17. feb 2009

Jani Viki je sikovna,ved ona uz davno cika na zachode...super,ze tam vobec chce sediet...u Hanky zachod nehrozi.
a trhanie wc papiera bolo aj je u Hanky stale oblubena zabavka. 😝

angelos
17. feb 2009

asi ste uz vsetky fuc a ja vlastne tiez mam co robit... 😀

mrbaby
17. feb 2009

Ahoj lenka, si tu este??som si odbehla na balon...

mrbaby
17. feb 2009

Ze balon..no to malo byt balkon... 😀

radfi1
17. feb 2009

Fiha, tu bol real debat a ja som varila špenát 😀 mňa z toho raz rachne, nikdy vás nestihnem. 😝

mrbaby
17. feb 2009

Radka, ja som este tu...bruzdim po nete..

radfi1
17. feb 2009

Ja som bola už aj uspávať malého, sedel v postieľke a obzeral sa, tak som ho šupla na posteľ a ešte chrní, ved ja som si ešte nestihla kosti natiahnuť a on už hore, to ako si predstavuje.

radfi1
17. feb 2009

Ja som si chcela tiež niečo popozerať, ale sa mi asi nechce....
Lenka, to je paráda, ja by som sa ešte neodvážila na takú dlhú túru, Filip je nevyspytateľný....ale ked bolo teplejšie, už toho prešiel veľa, ale aj tak chodím pre istotu s kočíkom....
a ty ešte aj nákup si valila, no teda.....
Aj my sa budeme snažiť prísť na stretko čo najskôr. bude tu aj sestra s malým, tak sa hádam aj skôr vypravíme. to asi nebude FIlipko dlho spať, ked vie, že má návštevu. a asi by som mala doniesť zase aj hudbu, že?????

radfi1
17. feb 2009

My sme dnes mali na návšteve polročné bábo, Filipko ho stále chytal, chcel ho bozkávať, no ohromne sa mu páčil. už teraz ľutujem Adamka, čo ten s ním bude stvárať. DOminika sme nemohli nikde nechať bez dozoru, ten by mu aj na hlavu skočil.
potom sme sa prehovorili a išli sme ich vyprevadiť. bola som prekvapená, ako je vonku príjemne, aj ked padal sniežik trocha. Filipkovi sa páčilo chodiť po najväčšom snehu, aj sme nejakých snehuliakov vyrobili, ale som zistila, že ja ani poriadneho snehuliaka neviem spraviť......

radfi1
17. feb 2009

Danka, Katka, také nijaké obdobia sme si zažili asi všetci, teraz sa naozaj nemôžem veľmi sťažovať, aj ked bývajú aj horšie dni.....no v celku je to už veľký chalanisko, stačí ho sem-tam usmerniť a on sa potom hrá, alebo si kreslí na tabuľku, vyspevuje - samostatný jedinec. ale ked sme niekde, tak len vymýšľa....
ale začal super opakovať všelijaké slová, no stále dosť nezrozumiteľne, t.j. rozumiem mu len ja 😀
a najviac podarené je, že mi začal hovoriť mami - to ked niečo odo mňa veľmi chce 😀
dnes sme sa hrali na škôlku, čítali sme si knihy, všetkých psíkov poukladal na posteľ hači a museli počúvať.....a keď sem tam prehovorili, tak to bolo radosti.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre