Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
17. feb 2009

Poobede sa teším, sľúbila sa sestra a aj Danka nás príde možno pozrieť, tak o zábavu máme postarané.....tatino zrejme príde neskoro, ráno išiel 2 hodiny do práce....tak mu nezávidím.....
pa, zajtra sa vidíme....

martinano
18. feb 2009

jej dnes som prva?
zelam krasne dobre ranko vsetkym
tesime sa na stretko, len nas tatik sa netesi,ze co bude robit sam
vcera som bola za katkou v nemocke isla som tam na vysetrenie tak som to bola skontrolovat, vyzera to ok, uvidi sa podla dneska a zajtrajska,ale je tam nadej aj na to,ze by este isli domov a doma pekne oddychovali aj s anetkou, ta kopkala maminku kym som tam bola asi sa chcela zapoit do rozhovoru.dufam,ze uz to bude ok.
idem precitat co ste vcera popisali, uz som nestihala

vierkas
18. feb 2009

ahojte 🙂
no kde ste dnes vsetky? Iba Mata sa ozvala, urcite sa psychicky pripravujete na dnesnu party 😀
Radka samozrejme diskoska musi byt, tak magic urcite zober 😉

doobedie nam rychlo uslo, boli u nas obe babinky Timejka sa vytesovala, potom sme povysavali, napapala sa, a uz teraz pekne spinka 😵

tak Matka aspon si Katku tvojou navstevou potesila, to sa ceni a hlavne ju podporila, ale ved Katka je silna a spolu s Anetkou to zvladnu 😉
a Matka, ked sa tvoj muz bude doma nudit, ved nech sa nami pride, vobec to nebude prekazat 😉

idem este dojest obed a oddychovat tak sa coskoro vidime, tesime sa zatim pa

angelos
18. feb 2009

ahojky

dnes tu skapal pes...
ja som rada,ze sedim...dnes prvykrat(teda okrem obedovania)varila som,vysavala som..nastastie dnes nemala Hanka chut mi pomahat a pekne sa hrala s plastelinou.potom sme isli peso von,v parku sme sa pohupali a odkolotocovali 😅 no a s revom sme isli domov.
teraz som umyvala dlazky a mam dost....a to som este chytila sok,ked som isla Hanku pozriet ci spi...ovalil ma smrad...herecka sa pokadila a vobec sa jej neracilo mi to oznamit a zaspala aj s bobkami. 😝 tak som ju v spanku prebalila,vyvetrala jej a dufam,ze sa jej bude dobre spat. 😀

Vierka to je super-obidve babky..sa ti zije. 😵
tak uvidim ci sa nam podari prist vas kuk na stretko...ak nie,tak zelame peknu zabavu. 🙂 🙂 🙂

rencabv
18. feb 2009

Ahojte, hlási sa nová členka Tiráčiek, práve ma moja drahá sestra Radka zaregistrovala a tak skúšam ako to funguje. Tak sa pekne pozobúdzajte a stretneme sa v Považane. Papa

karlatko
18. feb 2009

ahojky

zdravím novú členku , tešíme sa s Karolínkou , že nám pribudli dvaja chlapci 😉

prišla som len na rýchlo skontrolavať či sa niečo nezmenilo a tešíme sa na vás

tatík nám dnes spravil výlet do TN tak len tak to stíhame a to sme skoro nič nespali len v aute do TN a z TN tak dufam ,že budeme dobrý 😉

tešíme sa 😉 😉 😉

ceresnicky
autor
18. feb 2009

ahojte

hlasime sa po dlhsej odmlke, ved viete preco 😉

takze dnesne stretko bolo supeeer 😉 deticky sa pekne pohrali a cas tam rychlo usiel.

volala som vecer s Katkou a hovorila ze ju este zajtra nepustia, ze pockaju na buduci utorok na premeranie babatka, ze ako za 2 tyzdne narastla a bud ju pustia domov, alebo pojde rodit. takze v utorok sa uvidi. ale dr.Kascak jej povedal ze skor to vyzera ze pojde domov este na tie 4 tyzdne, lebo ma tie prietoky uz v poriadku. 😉

no idem kukat telku len som si to tu vyskusala, ci som sem nezabudla pisat 😀

radfi1
18. feb 2009

Janka, písať si nezabudla 😀

Stretko bolo super, len keby Filip tak nevymýšľal, čím ďalej tým väčší šibal je z neho a zabudli sme si tam rifle. tak tajne dúfam, že mi ich VIerka zobrala. nechcela som už volať, ked spia.....zajtra uvidím....
idem už aj ja oddychovať ,dnes som mala akčný deň, tak som zmorená

martinano
18. feb 2009

radka, vierka ich zobrala
mrzi ma,ze sme nestihali,ale matko ma za sebou par tazkych dni, tak ma vsetko poprehadzovane
dakujeme za pozvanie stihli sme aspon zaver,ale bolo to super 😉

jahodka11
18. feb 2009

ahojte,
jeej, tak dalsie vydarene stretko 🙂 skoda, ze nechodim casto do nmnv a nemozeme sa pridat...ale kedze mam uz len ocina, tak mi je "pohodlnejsie" doma....a on chodi sem....asi chapate, co myslim...mama je mama....aj ked on sa velmi snazi a mam ho rada, ale je to chlap 🙂
janka č. - tak ja duuufam, ze katka pojde este domov....chuda, je mi jej luto, urcite si to takto nepredstavovala... konecne je doma a teraz toto....
janka a vsetko naj naj k narodeninkam, aspon sa mi zda, ze si pisala, ze budes mat...a asi si uz aj mala.....len ja akosi nestiham sledovat.....dufam, ze ste oslavili....aj ked mate starosti s katkou a anetkou 😢
inak, prave si pisem s kamoskou zo zakladky, nevideli a nepoculi sme sa asi 10 rokov....aj viac.....a teraz sa budem snazit to dohnat! niekedy nechapem, preco som prerusila kontakty s niektorymi ludmi.....asi puberta alebo co 🙂
martinka-prepac, nestiham vobec net a maily.....napisem ti, ked budem mat viac casu..... 😒
zajtra vecer pride dedko, tak sa velmi tesim, maly ho ma strasne rad a ja tu nebudem sama 🙂 tak vam uz teraz prajem pekny vikend, lebo uz nestihnem ist na net...asi az v pondelok 😉

karlatko
18. feb 2009

Ahojky

stretko super prišli sme domov pred pol osmov už sme doma veľmi chýbali 😉 , len sme zabudli doniesť aj tatinkovi zákusok tak zajtra to napravýme a pozveme ho , ked si nás dnes rozmaznával chceme mu to oplatiť 😉

od piatka sme nikde neboli a dnes sme od desiatej celý den boli preč , chceli sme to dobehnúť 😉 . babička nás nazvala bludárkami, veľmi sme jej chýbali 😉

zase sme nechceli večerať jedovala sa a kedže tatino krmil to ste mali vidieť aký boli obaja krásne čistí rovno dovane išli 😝

a dokonca dnes sme išli spať pred pol desiatov , akčný den podlhom klude

RAda som vás opať videla a tiež tiráčatká ( ako sa zmenili) , idem dočítať čo ste ešte popísali 😉 a hajde spať , neviem aká bude noc , ale neprestávam dúfať , že sa vrátime do starých kolají 😎

martinano
18. feb 2009

katka karolinka bude po takom namahavom dni spat uplne ukazkovo a je neskutcne nadherna, hrozne sa mi pacia take drobne deti a som rada,ze aj matko bol, nol taky rozkosny drobucky 🙂 , karollinka je tiez taka
a vsetky deti boli uzasne 😉
martinka ozvi sa,ked budes mat cas a pozdrav aj janku, dlho som vas nevidela, bude vam vewselsie,ked pride dedko 🙂
dobru noc vsetkym

ceresnicky
autor
19. feb 2009

ahojte

tak Matko uz spi 😕 no zacal rano akosi skor vstavat, tak uz o desiatej vyzyvuje ale zaspal az predchvilkou. no ale ved ked mu to tak vyhovuje on zacat dokaze byt poobede aj 7 hodin hore a je cerstvy 😅
som sa na neho nastvala ked obedoval lebo on musi vzdy tiez drzat lyzicku ked ho krmim a tak s nou buchol o tanier ze ho rozbil. ale potom bol velmi krotky hned mi zacal ukazovat ako robi konik 😀 😀

ale doobeda mi zase velmi pomahal, lebo sme upratovali jeho skrine a vyradovali sme male veci. som musela aj uvolnit taky prebalovaci pult, lebo ho chcem pozicat segre tak sme stahovali veci do detskej. tak uz Matko u nas v spalni nema nic okrem postielky 😀 😀 😀

Mati diky za gratulaciu mala som ich v utorok ale oslavovat budeme cez vikend hned aj Matejove meniny ma ich buduci utorok tak to spojime a este aj nas tata ma 29.2 narodeniny a aj ked tento rok vlastne ziadne nema tak predsa len mu tiez zagratulujeme 😀 😀

ceresnicky
autor
19. feb 2009

jeeejjj prváááá dneska este nikto nepisal? 😕

karlatko
19. feb 2009

ahojky

Jani dodatočne k narodeninám všetko len naj a nech sa ti splní všetko po čom túžiš a dobre to cez víkend oslávte 😉

No noc u nás katastrofa dávno taká nebola každú hodinu hore a o pol štvrtej sa tvárila vyspatá a hrali sme sa do šiestej potom si to asi rozmyslela a zaspinkala a spali sme do osmej a to hned začala vystrájať, ale tatino ju hned skrotil lebo aj on už má tušim toho dosť ešte , že má dovolenku , netrpí takým deficitom spánku , po ranajkách sa nám objavila naša strará usmiata Karolínka a veľká pomocníčka , vysávala a dlážky pomáhala umývať a ako sa dôležito tvárila , a ešte aj žehliť chcela ked na seba tu kopisku prevrátila 😀 😀 😀 , aspon sa vyšťavila za minutu dnes zaspala u nás teda rekord 😉

a ja som si dnes dopriala aj masku na tvár , už som pomaly zabudla ako sa to patlá 😝 ako je dobre ked sme dvaja doma viacej toho mostíham aj okolo seba 😎 , ale sa nám to už kráty

Martinka dakujeme za pochvalu Karolínky , tiráčatka sú všetky zlaté len nám rýchlo rastú a sú sních čertíkovia a to tak má byť aspon je veselo 😀 niekedy až moc 😀 😀 😀

Jani tak aj ty si mala pomocníka 😀 😀 😀 , to je super ked sa vedia už pri nás pomotkať vy to máte určite už dlhšie my to len začíname objavovať

Leni - tento ráz hláška dna lentilkový jogurt vedie, tak som sa smiala , že mato vedla mna večer už podriemkaval a na mna pozeral , že čo mi je čo sa mi stalo.........

mrbaby
19. feb 2009

Ahojte..
Konecne som si sadla za komp a nezaspala s Viki...Ona ju uplne v pohode-az na ten kasel ale to jej neprekaza v santeni...za cely den si nesadne ani na sekundu a pritom mne je tak na ho...no . Antibiotika vobec nezaberaju hlava ma boli uz tretí den...no katastrofa..
Ale jedine co ma tesi je ze uz dve dni cikame len do zachoda...kupila som jej plienky ktore ukazuju ci sa pocikala a vcera si len raz cvrkla do plienky...tak hadam do leta to bude bez plienok... 😵
Janka, dodatocne vsetko naj k narodkam a popredu Metkovi k meninam a aj mangelovi...
Pozdrav Katku a ze drzime palce aby ju pustili dom... 😉

Skoda ze sme neboli na stretku...ale nabuduce urcite dobehneme...ak budeme OK..
Radka, knizky budu v piatok tak ti potom cink..alebo ti ich donesiem v pondelok..

papa

mrbaby
19. feb 2009

Radka, bol tu postar tak uz to mam doma...ak chces dobehni dnes vecer alebo zajtra ti to donesiem..

idem sa konecne najest..

papa

dad1
19. feb 2009

caute,vcera som sem ani nestihala dobehnut,lebo akonahle pustim PC lucka zacne otravovat s pesnickami a mne nechce dovolit ani riadok napisat,hned reve,ze nie je po jej.opica. 😀 tak to nepustam pred nou,nech mame obe spokojne dusu na mieste.takze po poriadku.
1. renca - supiiiiis,dalsia tiracka.vrele vitame a obcas sem nieco pisni,nech sme v obraze,co je s vami. 😵
2. janka č. - gratulacia velika k narodkam,vela zdravia,stastia a rychleho splnenia toho,co sme vcera rozoberali. 😀
3.katka a anetka - drzte sa baby a nerodte sa este.v brusku je aj tak najlespie.tesim sa,ze prietoky sa unormalnili.jupiiii. 😉
4.katka v.-karolinka bola bohovska vcera,vobec sa nebala a sedela v tej modrej stolicke ako riaditelka vesmiru,podarena bola.a to ze je teraz divoka,nie si sama,aj my mame striedavo anjela a striedavo certa,ale dnes sme sa akurat s lenkou bavili,ze clovek im vsetko odpusti,aj nervy ked robia,hlavne len ze su zdrave.to prejde a uz budeme na to len spominat.a ja sa skodoradostne tesim uz teraz,ako to budem lucke, ked bude v puberte pripominat,ze aka niekedy bola ako babo. sa bude ofučovat iste,no a ja budem mat z toho srandu 😀 😀 😀 😀
5. janka b. - moooja,tebe ATB este nezabrali 😖 ,posielame energiu a skore uzdravenie,nech mozeme zas zajst do arkosky na kavu na pokec,davno sme veru neboli.minule som akurat dumala nad tym,ze tam teraz urcite nikoho ani nemaju,ked tam tiracky prestali chodit.
6.dnes sme boli u vierky a bolo superne,lucka mi zaspala v kociku po ceste domov. 😕 😕a to som bola soknuta,lebo to sa nam nestalo uz hooodne dlho.vzdy som pisavala,ak si pamatate,ze velmi dlho vydrzi hore,a tusim mi konecne svitlo na lepsie casy a moj zajacik duracellko sa predsa len vie aj v rozumnom case unavit.som ju povyzliekala a uz aj chrni.bez obeda,tak neviem dokedy to vydrzi.ale neva,aj chvilku postaci.
7.od rana som si myslela,ze mi nejde net a bolo to v kabli.tak uz mi ide.esteze som taka mudra.a dosla som na to. 😀 😀
8.stretko bolo uuuzasne a velmi rychlo uslo,ako vzdy uz teraz sa tesim na dalsie.
9.matka - matko je krasny chlapcek,vy budete musiet odhanat potencialne frajerky od neho.som rada,ze ste to stihli a videli sme sa aj nazivo. 😵

vierkas
19. feb 2009

ahojte 🙂
vcerajsie stretko bolo super, ani sa mi domov nechcelo ist, ale Timejka sama zavelila a povedala, ze domov 😀

dnes u nas boli deticky Hanka,Lucinka a Filipko tak sa vytesovali a doobedie nam zasa strasne rychlo ubehlo, ale to leti vzdy na navsetvach
Filipko stiskal Titi, no neviem, neviem asi ho Lucinke preberieme 😀

Timejku som prave ulozila, pojdem sa naobedovat a trocha si citat a potom spravim na rychlo zapekane cestoviny s brokolicou a na zajtra aj polievku musim navarit, lebo ideme doobeda na opacky tak rano sa nebudem nahanat, aby sme sa v rozumnom case nachystali 😉
zajtra rano pride aj moja sestra tak sa vytesujeme, konecne jej to vyslo a Timejka bude cela stasta 😅

Katka, v Karolinka je uzasna, taka jemnunka a hlavne, ako zapadla medzi deti, vobec sa nebala 😵 a stale sa skerila, len aj doma musi pekne posluchat, snad ju to coskoro prejde a uz sa konecne vyspite 😉

Katka,g tak verime, ze nakoniec ozaj pojdes domov, a ked aj nie urcite to vsetko dobre dopadne a budete sa tesit z Anetky, myslime na vas 😉 tak nech su vysledky stale dobre 😉

Renatka, vitam ta v klube, tak pekne sup prispievaj a skusim nahovorit aj tvoju kolegynu zajtra 😉

Matka, Martinko je uzasny, strasne peknucky chlapcek a tiez ako hned zapadol, urcite ked este prideme sa stretneme 😉

pekny den

vierkas
19. feb 2009

Janka, c aj my zelame vsetko naj k narodkam dobre oslavte 😵
a muz sa teda super narodil, nikoho nepoznam s takym datumom 😉

radfi1
19. feb 2009

Ahojte, ja len krátko, akosi ma dnes tá prechádzka zmorila, normálne ma ukladá spať - už som režimista, ako tie naše deti 🙂 a to Vierka výbornú kávičku uvarila.....
Janka, prídem si tie knihy hádam zobrať, ked si sestra vezme malého. som zvedavá, aké budú.
Karolínka je bohovské dievčatko, aj ked teda nezbedníčka, čo nenechá rodičov vyspať. ale tatino sa obetoval, tak to najako už vydržíte.
Maťka, ja som dnes ospevovala Maťka, je úzasne zlatý, sa mi veľmi páči, škoda, že som taká stará 😀 😀 😀
Stretko, jasnačka super, až na to, že Filip musel stále čosi vymýšľať. a to som akurát aj babám dnes hovorila, že ked je sám, bez ostatných detí, tak je taký tichý, pokojný, pekne sa hrá a potom ako divočina......no ale nesťažujem sa, keby to bolo opačne, to by som si len hlavu o múr tireskala....
VIerka, tak sme u vás aj tak rifle zabudli, neva, skúsim sa ti ozvať, aj tak si potrebujem s tebou tie papučky vyčendžívať....
Danka, tak to je super, že sa Lucka neprebrala, ona je teda teraz spachtoško.....ale asi býva unavená aj z toho chodenia, už jej to ide parádne.
tak, letím na gauč....
pa

vierkas
19. feb 2009

mamina mi zobrala malu von, isli pozriet vlacik a autobus, uz jej to hned Timejka naordinovala, ked babinka pre nu prisla 🙂 a cela bola stastna, ze ide pozriet atobus /ako ona vravi/ 😀

Radka, ak by si isla navecer zajtra do mesta, mozeme sa stretnut a dam ti tie papucky, ved sa ozvi, my sa so sestrou pojdeme prejst 😉 a zoberiem aj zabudnute banany a riflicky 😉

rencabv
19. feb 2009

Tak čaute kočky, dnes som sa pustila do prispievania aj bez pomoci. Dúfam, že to bude ok.
Včerajšie stretko bolo super, také komornejšie ako minule. Ale aspoň sme si naše detičky ešte raz odrodili 😝
Vratko sa vytešoval a našťastie ani nejaká veľká hrča mu nezostala na hlavičke.
Vierka tuším ste dnes unavili Lucku až na spánok a teší ma, že aj akcia papučky sa rúti k úspešnému koncu. Ak zajtra idete pozrieť Janku a malého Gabriela tak pozdravujem.
Tak všetci marodi vyzdravte a tí zdraví sa nenakazte.
Konečne som sa dosltala k PC a už mi tu deti plačú, že hamham, tak ideme rabovať chladničku 🙂
Tak sa zatiaľ majte a v priebehu večera ešte mrknem papa

karlatko
19. feb 2009

AHOJKY

Karolínka sa práve jaší s dedkom a babkou u ních v postely ako malé deti , len sa usmievam 😵
aspon mám chvílku čas na kona 😉

)Dani krásne si si očíslovala príspevky máš systém v písaní dobrý nápad 😉
dnes sme za vami nešli lebo sme práve zaspali a to máme ešte plitký spánok a ked zostaneme stáť zobudí sa , inač doobeda si naša herečka pospala skoro 2,5 hodiny len som pozerala čo sa deje a druhý spánok hodinku a 15 minút tak vyspatá je , dobiehala noc čo nenaspala tak uvidíme túto noc už sa tešime s tatom 😝

Dakujeme za pochvali Karolínky čítala som ich nášmu tatinkovi rástol až k stropu ako každý tata 😉

Radka - Filipko je úžasný taký čertík bertík a zároven anjelik strašne sa my páči jeho úsmev , a dokonca sa nechá naša Karolínka pusinkovať len od vážho Filipka ked jej chceme dať pusu my tak sa otáča , nevernica naša 😉

tak aby už bolo dalšie stretko,

Martinka - Matko je fešák okatý , zlatý nádejný frajer 😉 , tiež je na nom vidieť že má rád spoločnosť - deti 🙂

dad1
19. feb 2009

bry vecer 🙂
lucka s prave uklada,a ja sa chystam na ordinaciu.sice tieto posledne casti ma uz az tak nebrali,ale zas zaujima ma,ako to dopadne s mastalirom.tak este na to budem cumet. 😀 😀 a vam sa nezda,ze ten serial akosi straca smrnc...no uvidime...

renca ty konujes a deti mas hladne,to si uz veru prava tiracka.aj u nas to tak casto byva,ze ja na koni a lucka mrnci,ze cosi chce. 😀 😀 😀
a super,ze malemu neostala na hlavicke hrca.vyzeralo to ako nie vazny pad,a predsa sa riadne buchol,chudatko. 😖 esteze si mu to zachladila.

pekny vecer zelam,mangel mi obsadi PC,tak sa asi uz dnes nedostanem sem.ak nahodou hej,tak este cosi pisnem.
pa 😵

karlatko
19. feb 2009

Renči - nabudúce hádam budeme dlhšie spolu, aby sme sa lepšie spoznali a tiež naši drobci
- uráz z menšou hrčkou - to dobre dopadlo - ešte že sa nič važnejšie nestalo 😉

karlatko
19. feb 2009

Dani pekné sledovanie ordinácie ja to nepozerám my sa zväčša hráme, aelbo kupeme

dad1
20. feb 2009

bre ranicko 🙂

dad1
20. feb 2009

lucka mi odososiela prospevky ngthhhhhhhhhhrff

dad1
20. feb 2009

aj kafre do toho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre