Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
24. feb 2009

Lenka, zijes....parada? no to by teda bolo, keby si nenapisala, tak som nieco precitala len narychlo, neskor docitam

dad1
24. feb 2009

reni pa.
radka si este tu?

angelos
24. feb 2009

tak som kuk Riska 🙂 aj mne sa zda pekny baculaty,dobre mu bolo v brusku. 🙂 🙂 🙂

radfi1
24. feb 2009

Yes, ja tu ešte vysedávam, dala som malému variť krídla kuracie, tak nech nezaspím....

vierkas
24. feb 2009

Krasna sprava, aj som si to hned myslela, ako to Katka, v napisla, takze velka gratulacia, vitame Riska a prajeme mu zdravie a samozrejme aj maminke, pozdravujeme 😵
krasny velky chlapcek, tak sa tusim o par dni poponahlal, asi mu uz bolo tesno 😵

angelos
24. feb 2009

ahoj Vierka...bola som si kavu spravit.
Radka a co s kridlami dalej spravis?to varenie mi ide na nervy...teda vymyslanie ,ze co...

krajcatko
24. feb 2009

Dakujeme, odkazem. Ahojte...

vierkas
24. feb 2009

Radka, ako citam zajtra to u vas plati......konecne budu aj papucky 😀

radfi1
24. feb 2009

Jahodka, naozaj tu máme viac snehu, včera mi známy hovoril, že v BA pršalo...ale už začína byť sneh mokrý. ja nahodím malému overal, goratexové topane a môže sa váľať pri dome v snehu. včera sme prišli mokrí obaja, čo ma guľoval....ale už toľko nepadá ako kedysi, tak pohoda. a ja sa už ani navečer daleko netrepem s ním....

dnes nás čaká dlhý deň, tatino príde neskoro alebo vôbec. aj som chcela ísť ku kamoške, no cesta ma odrádza. tak sa budeme motať pred domom a možno aj niečo doma poupratujeme, nech nám ubehne čas.

som ti Lenka chcela aj včera volať, či nie ste vonku, samej mi veru bolo otupno sa tu túlať....
Janka B. ak by vám bolo dlho, tak vybehnite k nám, alebo sa môžeme stretnúť aj vonku na chvíľu.....
ja ti potom zazvoním, ked budem vidieť svetlo...teda u vás, že sa svieti, nie že by som čakala na osvietenie....

Danka, ako ti to ide?????

angelos
24. feb 2009

nahodou tie Timejkine ponozko-papucky nemali chybu.skoda,ze uz mate pacucky. 😀

vierkas
24. feb 2009

asi zoberiem kocik, lebo sa to topi, tak okolo desiatej pri vas Lenka, dobre? moze byt?

dad1
24. feb 2009

no pravopsine uz mam,teraz robim test a nechcu sa mi vety vymyslat.som zlenivela. 😝

dad1
24. feb 2009

tak sa baby pridame a pojdeme zarovno s vami.my potom ostaneme u radky,tak aspon jednu cestu si sprijemnime. 🙂

radfi1
24. feb 2009

Jej, super, ja som už na papučky aj zabudla...tak to platí.......

NO, s krídlami - Lenka, to ja mu ich len ovarím a dám mu k tomu trochu toho kelu z polievky ked ju nejedol dnes, dnes to bude mať také diétne...ale jemu je to jedno...aj nejaká príloha by sa zišla, no ja nemám ani jeden zemiak, ryža sa mi nechce variť, cestoviny mal včera, tak mu dám asi do ruky žemľu.....

vierkas
24. feb 2009

jej vidis ja som dnes este ani kavu nemala, spravim si ju, ked sa mala zobudi 😉

akurat som pozerala von z okna a Matejko aj s maminou sa hraju za domom, my ich nestihame, lebo nasa herecka este chrni 😒

radfi1
24. feb 2009

Danka, vyber čosi z koňa, tu je viet......

angelos
24. feb 2009

no tak mne by Hanka take nejedla...to je super,ze je mu to jedno.

Vierka,Danka tak zajtra sa zpichneme...moze byt aj o pol 10.ked budete stihat.

radfi1
24. feb 2009

Lenka 😀 😀 😀 😀 si teda ocenila moje kulinárske umenie.... 😀 😀 😀 😀

dad1
24. feb 2009

ok,o pol desiatej to bude lepsie. ved este dokial sa tam cez tie haldy snehu prebrodime. 😀

angelos
24. feb 2009

Radka 😀 😀 😀 ty by si to hadam jedla? 😀

vierkas
24. feb 2009

Lenka, no uvidime budeme sa snazit, navarene mam........ozvem sa 😉

radfi1
24. feb 2009

Vierka, my by sme ich duplom nestihli, to my sa vypravíme von vždy najskôr po piatej, aj to už je rekord....včera sme išli von o pol šiestej.....v lete to nevadí, no v zime, to nikde nikto, sami sme vždy....

dad1
24. feb 2009

radka a tie vety z kona,nooo,to by bolo terno.napr.keby som pouzila nejaku typu,ze prave sme sa prekadili az na chrbat.tak to by v skole skolabovali. 😀 😀 😀

radfi1
24. feb 2009

Lenka, ani nie, bola som to vypnúť a naplo ma len z toho kuracieho vývaru....ale možno ani on to nebude chcieť, no jeden raz hádam hladom neumrie.....

vierkas
24. feb 2009

no mala uz vykrikuje, idem ju zobrat a pojdeme papat, tak zajtra sa tesime pa

radfi1
24. feb 2009

Danka, lepšia by určite bola: Mala som prepotené podcecie i ritný járok.

radfi1
24. feb 2009

Vierka, pa....

vierkas
24. feb 2009

spala 2 hodky, tak jej to staci, budeme ozaj zajtra musiet vyrazit skor, aby sme si to co najdlhsie uzili, lebo sa zacala pytat skor spinkat paaaa, a pekny den

dad1
24. feb 2009

radka 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ta by bola fantastiš.

dad1
24. feb 2009

chudak filipko,daj mu cosi jedleho radsej.alebo dojdite k nam na tie slize.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre