Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

angelos
24. feb 2009

Radka dufam,ze si sa nenahnevala...nemyslela som to v zlom...je to fajn,ked deti jedia take kulinarske vytvory.to ja len zo zavisti pisem,lebo mne hana take neje. 😝 😀

aj ja musim zajtra nieco navarit,ale kedze som uz o 7 v plnej prevadzke,tak musim stihat. minuly tyzden som to stihla,ale teda nezastavila som sa...az u Vierky som si sadla.

radfi1
24. feb 2009

OK, je mi tu s vami dobre, no už som zjedla polovicu pomela a skoro celé zlaté oplátky...a už ma lomí na spánok, som sa veru naučila režimu.....idem sa teda natiahnuť, nech som oddýchnutá pred ďalšou časťou dňa.....

dad1
24. feb 2009

OK,tak caute a niekedy zas v real debate.asi najskor zajtra pri kave na gauci. 😎

angelos
24. feb 2009

Radka aj ja som tu uz pojedla velaaaaa velaaaa vselicoho.
tesime sa na zajtra.
idem sa aj ja natiahut.
paa

radfi1
24. feb 2009

Čoby som sa hnevala......no keďže FIlipko nemá rád novoty, tak s ním aspoň nie je problém....musím dať tomu jedlu názov, aby to znelo lepšie: bude mať kelový prívarok s kuracím mäsom, to už by mohlo ísť aj do receptára mama a ja 😀 😀 😀 😀 😀

radfi1
24. feb 2009

Pa

angelos
24. feb 2009

Radka 😀 😀 😀

dad1
24. feb 2009

radka 😀 😀 😀 ,vtipnu kasu si pojedla,a nie pomelo.dnes mas titul vtipalek roka. 😀 😀 😀

dad1
24. feb 2009

a uz fakt papa

angelos
24. feb 2009

este som stale tu... 😝 zmensovala som fotky,nejake vlozim.

Lea to som necakala,ze ti uz dnes pridu pracku opravit...sluzby ako maju byt.ta nasa ma divny zvuk ked perie...tiez cakam,ze sa pokazi... 😒
na orave je krasne,boli sme tam s Vierkou v lete a veeeelmi sa nam pacilo.

karlatko
24. feb 2009

Ahojky ja tak narychlo , či ste nato prišli a išli ste dobre nato ano je to Riško je fešák veliký určite vám tata jeho viacej povie, nech sa on pochváli majú sa dobre práve som dovolala s Dankou - jaj ale sa teším , Karolínke vysvetlujem že máme nového kamoša , ale nechápe čo hovorém 😉

Maťka brnknem ti 😀

dočítam hádam večer tuším tu bol super real debat 😉

radfi1
24. feb 2009

Ahojte, ja len na skok, sa chcem vytrepať skôr von, ked je tak krásne, slniečko svieti. no môj syn má na to iný názor. vstával o tretej, som ho už neuspávala, ked hrozí, že večer budeme sami, tak nech ide skôr spať a on sa ako na potvoru chce teraz najviac hrať....
aj by som niekde vyrazila, no nechce sa mi brať kočík....

ale chcela som sa pochváliť, Filipko povedal svoje prvé trojslabičné slovo: gojáje - t. j. gorále....to bude mať tata radosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
na vysvetlenie : má také že obrie gorále, stále sa ma vypytoval, čo to je🙂
Bola som na kontrole, nejak stíchol: schoval sa v rohu kuchyne s ručným vysávačom, má ho totižto zakázaný......

krajcatko
24. feb 2009

Tata vam toho vela nepovie, nakolko som mimo diania od momentu, ked ma sestriocka vyrazila z oddelenia. Maly sa ma k svetu, uz aj krmime. I ked podla Danky by bol asi radsej keby mu to tieklo samo. Ze si ju uz poriadne poobzeral. Streptokok je zatial negativny a snad by sme aj v nedelu mohli ist domov. Tie fotky som zmensil ozaj moc, potom neskor, ked budem mat cas ich dam do normalnej velkosti. Dakujeme za podporu. Kto moze, dajte si na nas nieco dobre - zatial svoje zdroje, neskor to dobehneme z mojich zdrojov. Pa

karlatko
24. feb 2009

jeeeeeeeeeejjjjjjjjjjj Riško je nádherný už sme ho omrkli celá rodinka a Karolínka tiež hovorila bábo - bábo
tak sa tešíme ked ho uvidíme naživo. 😵 😵 😵
negat. streptokok - to je super len nech ste zdravý 😉

Dnes vonku bolo super tolko tiráčatok sme postretali , pokočíkovali , pokecali tak to rychlo ušlo ani som si neuvedomovala , že mi je zima 😉
RAdka, Maťka tak s tatom som dala aj pokec o výchove a suhlasil , prebrali sme to určili hranice a tak budeme už len čakať či uspejeme 😉 , či to bude mať účinok ako u vás 😉

Maťka - tata nás ešte predbehol , bol skôr doma ako my , cesty boli celkom dobre

a ešte som zabudla , že v piatok nám vyšiel nový zub dolná lavá dvojka a bez plaču, teploty zázrak však si odtrpela horné nemože stále trpieť tak máme 7 zubkov 😀

dad1
24. feb 2009

krajcatko - no to som zvedavy-luckin tata

martinano
24. feb 2009

ahojte
dnes bolo super vonku krasne to ubehlo dakujeme zaprijemnu prechadzku katkea kusok sme absolvovali s leou a jankou, skda,ze smes vami nebli dlhsie, nabuduce, uz sa tesime 😉
gratulujeme k arodeniu riska
matejkovi vsetko naj
raka neco som ti chcela povedateste k porodu co sme sa rozpravali aha uz som si spomenula strasbnevela zohrava psychika a posluchaniesestriciek, to je asi fakt zaklad a niekto neposlucha potomto dopadnetak ako to dopadne ☹ , ale to nie je tvoj pripad.aha a este aj matko mal nizsi apgar,ale dchatdchal,alefarba koze modra a slabsi tonus,tak preto.
vsetk ma svoje prea proti to k prirodzenemu porodu a cisarskemu
ja somdnes vystavena, idem spat
dobru noc

dad1
24. feb 2009

tak som sem este nakukla aj ja,ale nas tata ma predbehol so svojim prvym prispevkom. 😉
sme radi,ze riskovi sa na svete paci.a jasne,ze si maminu poobzeral,ved bol na nu cele tie mesiace zvedavy. 😉 a pripit sme si uz na maleho stihli.

radka - supeer,gratulacia k prvemu dlhemu slovu.a filipko si pekne slovo vybral cisto chlapcenske,ze gorále. 😀 ale ja som ti vravela,ze jak sa pekne rozrozpraval a tu to mas.o chvilu ti bude tak mrkotat ako hanka lenke. 😵

kacena - gratulacia k zubecku,tak sa vam pomaly rozbiehaju. 😉 a co ste to mali ake debaty o vychove??dajte tip,nech som v obraze.
a ja som ani nevedela,ze dnes bolo kocikovske stretko 😒 😒 by som sa pridala.

martinano
24. feb 2009

danka posielam ti ip

karlatko
25. feb 2009

Ahojky

drobec práve zaspal nemohla sa akosi uložiť a od rána nič nechcela zjesť len mliečko , mna asi už ..... s toho jej jedenia, ale energie má ale neviem odkial ked skoro nič nejeme ☹

a tu dnes nik nebol , kde ste kto

karlatko
25. feb 2009

Dani - výchova naších detí musím čerpať od skusených tak jedine od vás - poslem ti ip

martinano
25. feb 2009

ahojcekkatka asi smetu same baby su na stretko, uz sa tesim na poobedenie urcite popisu ako bolo, bude o citat, dufam,ze ako vzdy super
matko sa prave snazi zaspat moc sa mu nedari ja upratujem a varim.

lea3
25. feb 2009

Ahojky 🙂

Fíííha, ale ste tu mali včera riadne debatisko. 😀

Gratulujeme aj my k Riškovi, prajeme veľa zdravia a nech sa mu páči na svete, a rodičom veľa radosti. 😵 😵 😵
...a pevné nervy. 😉

A Filipko, aký rečník, gorále je supiš slovo 😀
Aj my sa pochválime, už dlhšie hovoríme mamima (mamina), tatino, a dnes, keď sme išli s kočíkom domov z doobednej prechajdy, tak malá stále na mňa vykrikovala mamííííí, a ja na ňu Adelkáááá, a ona že Adeda, takže super. 😀

Dnes bola prechajda celkom fajn, aj sa snehuliak staval. 😀

No a Hanka nemá chybu, som sa nasmiala, akáže to je rečnica, som si spomenula na Kajču, že aj tá mávala ku všetkému takéto komentáre (no veď ich má aj doteraz... 😅 )

Malá už chrní 40 min, tak si idem ešte na chvíľu vyložiť nohy, lebo poobede ideme na Hájovky, tak to bude zase štreka. 😝

Pááá

radfi1
25. feb 2009

Ahojte,
tak som tu...
Naozaj sme mali dnes doobeda rušno, ale rýchlo to ubehlo.Lucka sa práve u nás uspáva, Filipko skoro vstával, tak už aj chrní.....bola u nás aj Hanka, dnes sa pekne hrali, celkom tichučko bolo, veľa sa nejašili.
len Hanka má už asi Filipka dosť, ten ju stále chytal, ťahal.....no chalan.....
ale inak hodnotím tak ako vždy pozitívne....
Škoda, že Vierka neprišla, ale nabudúce sa určite stretneme.
A včera bolo super, že mse sa stretli s Katkou a Maťou - aspoň mi rýchlejšie ubehlo poobedie. mala som aj dospelácku spoločnosť.
Maťka, ja som tiež samozrejme za prirodzený pôrod a je pravda, že čo sama nevidím, neviem dobre posúdiť. ja som naozaj ten typ, čo vzorne poslúcha 😀 všetkých, takže aj sestričky a naozaj sa nemôžem sťažovať. ja som mala na personál šťastie. a ked ma postrašili cisárskym, tak mi nebolo všetko jedno, ja chcem rodiť normálne, ak sa bude dať...
Kačena, super, že manžel súhlasil s výchovnými mietodami.....držíme palce....

radfi1
25. feb 2009

Lea, aj mne začal hovoriť malý mami a sa mi to veľmi páči, je to podarené...Adelka bude o chvíľu vykecávať ako Hanka ,tak sa tešíme na dalšiu rapotačku, lebo teda Hanka je rozkošná, ako všetko okomentuje a to treba niekedy aj ton hlasu počuť, no na popukanie.
Von pôjdeme až poobede, tak sa možno s niekým postretáme, kedže som nebola nikde doobeda, hádam aj cestu do mesta zvládnem 😀
zatiaľ pa, ide sa jesť

radfi1
25. feb 2009

Dnes mám spoločnosť, tak nemusím pri koňovi jesť 😀

vierkas
25. feb 2009

ahojte 🙂
mala uz zaspala tak mam chvilu cas 😉
mrzi aj mna, ze sme dnes nemohli absolvovat navstevu, Timejka vcera spadla na rucicku a strasne plakala, ked som sa jej rucicky chytila tak zacala este viac, tak som bola vystrasena, isli sme radsej k dr. a potom aj na RTG, no hruza to bolo revu 😢 , ale nastastie to ma len narazene nie zlomene, uz som sa videla v TN na chirurgii ☹ , ked sme prisli od dr. domov, rucicku rozhybala a bolo vsetko dobre, uz pekne vsetko do nej chyta a dobre aj spala 😉
tolkokrat uz spadla a boli to tvrdsie pady, ale zrejme si ruku prisadla a nejak vykrutila, takze ju to dost bolelo, lebo este nikedy tak dlho neplakala a nedala sa nicim utisit ☹

poobede vybehneme na prechadzku do mesta na kociku, lebo nam bude do vecera doma dlho, tak sa snad s niekym stretneme 😉

Hanka je kecalek, je to podarene, aj nasa mala nam hovori mami a povie aj mamina a tati a tatinova, je to zlate 😵

tak si to Radka este s Dankou uzite, teraz tu chvilu kludu, ked deti pekne spinkaju, mozno sa uvidime vonku a zoberiem aj papucky a rifle, keby som vas stretla pa pozdravujem Danku

vierkas
25. feb 2009

Kajo a preco ta sestricka vyhodila s oddelenia? to je cudne, ved Danka rodila klasicky nie? Alebo si to nezvladal 😀 aj to sa chlapom stava 😀
ale hlavne, ze vsetko dobre dopadlo a mozete sa vytesovat zo zdraveho, krasneho a buculateho Riska 😵

martinano
25. feb 2009

caute ja som mala dnes blby den martin uz spi ked som ho obliekala zas sa mihdil z ruk na postel zas kopec kriku netusim co si buchol.ja mamtoho plne zuby po prichoe z prechadzky sme mal dlhy rozhovor, idem spat caute

krajcatko
25. feb 2009

Vierka ona ma vyhodila 2 a pol hodiny po porode. Ked Danka isla na izbu. Zvladal som to od zaciatku az po koniec. Len ma prekvapilo, ked vsetci vraveli, ze aj tak nic neuvidim, lebo budem pri hlave. No ja som bol na urovni prs a brucha a tak som videl vsetko.

karlatko
25. feb 2009

ahoj Krajčatko

to pri tej hlave ti hovorili (aj mi) aby si sa nebál a nemal už dopredu nočné mory 😉 , ale máme šikovných manželov všetky a zvládli to ako sa na otcov patrí 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre