Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
25. feb 2009

cauky,
este som sem nakukla. 🙂
u radky bolo perfisne,ako vzdy ja som tam vysostne spokojna a dnes musim aj chvalit,lebo radka urobila vyborne 😵kysnute 😵kolace - rozteky. 😵 mnaaaaaaaaaaaam 😵takze je dnes gazdinka roka.
poslala aj milkovi a radka ten ta velebil a povedal,ze si veeeelmi sikovna.mala som ti odkazat,tak odkazujem. 🙂

kajo - sak to sa tak vravi,ze nic nevidis,aby si sa dopredu nebal.ale ja som vedela,ze to zvadnes,ved si kus chlapa a nie nejaka padavka.okrem toho si tirak,a to je uz dopredu potom jasne,ze vsetko bude zvladnute. 😀 😀 aj nas tata si vsetko poobzeral a mal neuveritelny zazitok z toho.

katka - karolinka bola dnes podarena,ako nam kyvala a davala ahoj,no,o chvilu ma 11 mesiacikov,tak dopredu gratulacia od nas a uz len jeden mesiac a fukate prvu sviecku,to uslo ako voda. 😎

lea - adelka rozprava super,uz som ju zas davno nevidela,tak dufam,ze niekedy sa uz konecne stretneme spolu.o viki ani nehovorim,tu som videla naposledy po novom roku,tusim. 😠 uz nech su vsetky choroby v keli a my zas budeme normalne fungovat.

matka - to je normalne,ze obcas maju krpci svoj den.ja som tiez z toho vzdy na prasky,ale potom sa lucka na mna usmeje a ja v momente zabudnem,ze ma pred tym hnevala. 😀

dad1
26. feb 2009

bre ranko,
vcera posledna,dnes prva.... 🙂

tak sa mi dnes nechcelo vyliezt z pelechu a pritom som spala normalne 8 hodin.ale ked som vykukla z okna bolo to jasne,zas trosku snezi a t.j. ze je asi nizsi tlak.tak sa "tesim",ze budem dnes otapena.ale,hadam, kava to spravi.
rano mi spred domu volal milko,ze mame zavaleny vchod,ze v noci spadlo zo strechy mnoho snehu a tym padom predom z domu nevyjdeme,nooooo,esteze mame aj zadny vchod,inak by sme tu boli odrezani od sveta.dufam,ze to nejaky schopny chlap odhadze,lebo v tomto nasom vchode na odhadzovanie snehu kazdy hadze bobek. 😠

karlatko
26. feb 2009

dobré ránko 😀

tak dnes sme hore už pred šiestou , ale tata si ju zobral do kuchyne robili mamine ranajky a ja som si ešte potiahla do pol siedmej , to už tata musel isť do práce

Karolínka už spinka už po pol deviatej zalomila , tak zase to budeme mať poprehadzované 😀

Radka včera sme sa rozprávali o nočnom spánku, a naša herečka včera zaspala o deviatej , naš tata sa smial , ale bol šťastný a hovorí , že sťažovanie pomáha tak hádam od vianoc sme išli konečne aj my v normalny čas spať 😀 ,a v noci celkom dobre mala by som byť vyspatá ale som otapená , ako Danka píše nízky tlak ja teda kávu nepijem ale toto je na kávu a riadku, tak sa mi nič nechce ale musím to využiť dokial spíme potom už uplne nič nesprvím

Dani za ip velmi pekne dakujem si zlatá ty máš vždy dobrý názor aj so srandou ( na odlachčenie) ale aj s vážnosťou 😀

radfi1
26. feb 2009

Ahojky, dieťa nemám doma, tak som nakukla, čo nové.....
Danka, ďakujem za pochvalu 😀 😀 😀 😀 len to slovíčko musím si si mohla odpustiť... 😀 😀 😀 😀 😀
Nám sa tiež páčilo, že sme mali spoločnosť, hneď lepšie ušiel deň. A potom tá večerná schôdzka na námestí, no supiš. My sme Titi kúsok odprevadili domov a tatino nás vyzdvihol pri pohotovosti, malý bol nadšený, že sa tam zrazu zjavil tata. potom sme sa ešte hrali pred domom so snehom, bolo úplne teplo, dlho spal poobede, tak som ani neponáhľala domov.
a potom tatina pri uspávaní zmoril, tak ani neviem, kedy zaspal, ale určite až po pol desiatčej.
spal ale celú noc v postieľke až do 7,40, čo teda je rekord. asi počul, že ho chceme presunúť do detskej, tak seká dobrotu....
včera tatino doniesol aj zábranu na posteľ, tak mal z toho zábavu, že čo nové to tam má....
Kačena, to je veru super, že ste si konečne pospali, chcela vám urobiť dcérka radosť, ked ste sa rozhodli ju dávať do laty 😀 😀 😀
Maťka, to ti verím, že si mala nervy na Maťa, ked bol nepodarený celý deň, ale dnes sa dá už určite na chlebík natierať, to tak býva, a Danka to dobre napísala, stačí jeden úsmev a sme namäkko. Hold sú to malé osobnosti, tak nebudú predsa vždy robiť to, čo chceme my 🙂

radfi1
26. feb 2009

Krajčatko, mne mm tvrdil, že on nič nevidel, len mňa 😎 Ja aj tak nechápem, ako sa to dá vidieť, ked stojí chlap pri hlave. možno záleží na polohe, ja som bola v takom polosede....ale možno mám skreslené spomienky...uvidíme teraz 🙂

radfi1
26. feb 2009

Chcela som vybehnúť na sociálne, no vraj dnes neúradujú, tak sa mi to presunulo na zajtra.
Od utorka nastupujem na materskú, to ale letí, o chvíľu aj ja rodím....

dad1
26. feb 2009

radka - 😀 😀 😀 to slovo musim tam bolo preto,lebo to akoze ja sama sebe som prikazala,nie ze ty si ma donutila 😀 😀 ouaj boli famozne tie rozteky,by si neverila,ze dnes sa mi o nich este aj snivalo. 😀 😀 no hned lepsi sen ako minule o smrti. 😝

katka - nedakuj, ja ked pisem tak pisem tak ako mi zobak( v tomto pripade prst) narastol 😀 😉

martinano
26. feb 2009

ahojte.my sme boli adoobednej prechadzkdnes vynimcne,lebo dedo bol doma apotreboval pracovat a nas mao sa zanim stale pytal,tak smerasej isli von nech ma klud,uz je naobedovany pokusasa zaspat,tak uvidime.videli sme hanku aj filipka 😉 , len uz sme utekali obedovat,tak sme sa nezaatavoval astretli asme aj matejka katka sa zaial drzi,ze pondelok saasi anetka narodi,tk uvidim.ako peknevydrzala pri maminketo uz bude 37tyzden.superi

dad1
26. feb 2009

heej,no to su mi spravicky.tak anetka uz bude tiez na svete,to budu s riskom spoluziaci. 😉

dad1
26. feb 2009

a vydrzali to babulky fakt statocne,37 tyzden,to uz je supis. 🙂

lea3
26. feb 2009

čaute

Dnes sa malá ukladala pol hodinu, stále sa mi rehotala do tváre, že "hají nie, bábo hají", tak som jej vysvetľovala, že Adelka je bábo, takže musí hají, a ona stále že nie hají, tak som ju tam nechala samú, len si vykecávala a povyťahovala mi plienky, ktoré dočiahla, potom ma to už prestalo baviť, tak som tam nabehla ako fúria, zahučala som: ľahni si, už aj!!!, no a moje dieťa si ľahlo a vraví hají, a za minútu už aj spala. No čo by ste na to povedali, takéto ceremónie pri zaspávaní... 😅
A to som si myslela, že ako sa vonku dnes prevelice unavila. 😅 Potvorka jedna.

No takže mám chvíľu kľud, idem si vyložiť nohy a nachystať sa na poobedie, čakajú nás u svokrovcov pečené jalitá a jaternice, ufff, to bude zase prežieračka. 😎

Ó, a ešte aby som nezabudla, Radka, sa nezdáš, takto kysnuté rožteky vypekať... 😕 ale aspoň ste mi pripomenuli môj už dávno nepoužitý recept, tiež mám jedny také, volajú sa Bufetové rožky, mňam, tuším ich spravím cez víkend.
Kukám z okna, sneží. Už by nemuselo.... Ale možno pôjdeme v nedeľu lyžovať buď na Javorinu alebo Bezovec.
Tak sa teším.

Páááá

jahodka11
26. feb 2009

ahojte,

tak u vas sneziiiii, tu uz prsiii, my tu uz asi jar mame alebo co.... 🙂 ale uz aspon viem, preco ma bolelo hlava....meni sa pocasie...a mne to robi dost zle..... 😒
katke a anetke drzim palceky, super, ze sa to podarilo a anetka krasne vydrzala..... 🙂
lea-ja planujem v sobotu piect prvykrat buchty....makove...tak som zvedava, co z toho bude 🙂

radfi1
26. feb 2009

Fí, no to sa zase riadne rozsnežilo. mňa tiež akosi hlava pobolievala, tak naozaj mala aj dôvod. a to som malému dala doobeda tenšiu čiapku von, že ved je teplo 😀 už som ako tie anglické maminy 🙂
Lea, Adelka je riadna opica 🙂 potrebuje tuším tvrdú ruku nad sebou, žiadne medové motúziky 🙂 A čo tvoja diéta????? tie jalitá mi do nej akosi nesedia 😀 či to chystajú svokrovci pre Adel? 🙂 a na tie bufetové rožky hod recept, vyskúšam....pečenie ma baví viac ako varenie.....aj ked už mi mm častejšie strúha poklony za moje výtvory v kuchyni 🙂
Filip ten by tiež nedbal, keby nemusel spať. naozaj na ňom ani nie je vidno únavu. ja len tak odhadnem vždy, že no už by asi mal ísť. a on odkráča do spálne, ľahne si na moju podušku, vyžmolí ucho a spí....teraz som ho nechala na posteli, sa mi ho nechcelo prenášať, ved som ho ráno ledva z tej postieľky dostala, akosi oťažel......
Maťka, to náš dedko by tiež nemohol doma nič robiť, tiež je na ňom Filip zavesený a ked niekedy zostane doma tata, tak to ani nehovorím....to radšej opúšťame pole....aspoň ste sa prešli 🙂
Anetka už príde na svet???? no teda, tak sa im to kráti.....
Jahodka ,tak prajeme dobré pečenie, makové ja môžem...... a to je sila, že tam u vás stále prší, ale ako pozerám z okna, tak u nás je to tak na polovicu sneh s dažďom....

radfi1
26. feb 2009

Lenka, Danka, dnes, ked mi mama so sestrou prišli vrátiť syna 🙂 , tak si vypočuli sťažnosť od susedy na moju adresu....teda vlastne na vašu, vraj toooooľko kočíkov tam včera bolo na chodbe, že ona mala vodu až v obývačke 😀 vraj jej to nevadí, len aby som to nabudúce utrela......
Takže si zoberte nabudúce aj handru, keď k nám prídete a urobte u nás službu, OK??????? Nebudem hádam ja po vás poriadky robi!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

martinano
26. feb 2009

radka sto bodovy prispevok mas supe rsusedu sa tu rehocem a matko so mnou 😀

jahodka11
26. feb 2009

radka-my sme tu praveze mali vela snehu, este aj nieco je, len dnes sa rozprsalo....asi nebudem moct ist von....sa unudime..teda, ja ani nie, ale maly 😒
ach, tema susedia, to ja sa radsej nevyjadrujem....my mame hroznych susedov....aspon tych, co byvaju pri nas... 😠

dad1
26. feb 2009

radka - tak ta suseda ma dostala 😀 ,neviem,co stresuje,ved tam na chodbe stal len jeden kocik,ja som mala predsa svoj v pivnici.asi zabudla,ze aj ona mala male deti.niektori ludia su ozaj divni.a ty mas "stastie",ze vzdy nieco niekto kyda a povie to zrovna tvojej mame!

dnes som sa narehotala na luckinom vecernom zaspavani, niektore viete,ze na zaspavanie ma lucka 2 kacice - makke zinky,no a dnes ked zaspavala,tak si v postielke rozkladala tie kacicky,jednej hovorila mama a druhej tata a bozkavala ich. 😀 😀 😀 😀 no krasne to bolo. 🙂

dad1
26. feb 2009

a co sa tyka susedov,ja tych nasich radsej nekomnetujem.niektri su v pohode,ale niektori pekne strpcuju zivot.ale tych ja mam na haku.ignorujem ich a hotovo. 😝 😀

martinano
26. feb 2009

caute
ksusedom len tolko,ze mi mamesusedu,ktora vie o mojom kazdom kroku a nebodsaj,ze matko pisti ked vychadzame von hned je pri nom aj vcera mi ho prebrala,,ked sme sli von uz doma na chodbe skoro dpal staci,ze otvorim dvere 😠
mato isielspat az teraz pobeede spaldo pol siestej ja som vegetila uporatala a tak a potom sme boli na vecernej prechadzke

rencabv
27. feb 2009

Tak ahojte,
mať dobrých susedov nie je na zahodenie. My u nás na dedine teraz riešime jazero čo nám vzniklo pred domom. Všetka voda z hlavnej cesty sa k nám valí, deti pŕáve sledujú báger a traktor, ktoré sa snažia niečo s tým urobiť 😒
Danka tak by ste si mohli zistiť kedy má moja segra službu a ísť jej to tam vyglancovať poprípade sa ponúknuť aj tete susede, že k nej prídete na stretko asi len závideli 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😀
My sme sa dnes chystali do mesta, že na víkend, ale samozrejme, že Bystrík ochorel, chrípka dorazila aj k nám, ešteže som si cez týždeň vyskúšala 2 deti v some 😖 😖 😖
Lea vieš, že aj mne na Vratka zaberá zvýšený hlas pred zaspávaním? zakričím zavrieť oči a už je tuhý 🙂
Danka a Radka s tými koláčikmi ste mi narobili chute a keby sa dali zjesť cez PC tak už som plná 😀 Keď ja ale kysnuté nemusím, teda robiť nie jesť 😅
Asi ideme k dr. počas dňa ešte mrknem
Viierka a Timejka je už ok? To oni sú takí malí kaskaderia a keď si myslíš, že sa im nič nestalo tak akurát 😒

dad1
27. feb 2009

cauky,
dieta je vonku so sestrou,ja varim na zajtra,lebo mame tu brigadu stahovaciu kvoli luckinej izbicke.ja sa tak tesim,ze co povie,ked ju zbada. 🙂 dufam,ze sa mi podari ten dekor na stenu,lebo ja nie som velmi manualne zrucna 😝 ,ale kecat okolo toho to viem.sak asi preto som uceitelka. 😀 😀 😀 no budem sa snazit,aby sa mi to podarilo.

a dnes sa mi podarilo konecne urobit poriadok aj v chladnicke,som ju vyglancovala za asistencie lucky samozrejme,ktora mi stale zatvarala dvere 😝 😀 ,to ju tata naucil,ze chladnicka ne,ne,ne otvarat! 😀

reni,vy ste chori? 😒 😒 no tak skore uzdravenie,teraz je hrozne moc vselijakych bacilov,uz fakt aby bola jar!mna konkretne zima bavi len do troch kralov,potom uz chcem zas teplo. 😀

mrbaby
27. feb 2009

Ahojte...
Vika este spi a ja mam konecne doupratovane..tak som dobehla..ze co nove...

Susedia, to je tema..ja mam tiez pekne story so susedom...stale ma nieco proti mne..uz ho totalne ignorujem..
Uz aj u nas je tusim jar.. 🙂 🙂 keby tak slniecko uz ostalo...to by ma potesilo..
Aj sme vy behli pred barak na slniecko..teplomer ukazoval 33stupnov 😀 😀 😀

A ozaj, dnes mame na obed TOFU..som zvedava ako jej bude smakovat...ak nie tak bude mat len dusenu zelinu...

Danka, ty uz doobeda nechodis von??? davno sme sa nestretli.. ☹
Aj ma to dnes poobede taha von, ale idem do TN k zubarovi tak dufam ze zajtra bude tiez pekne..

Dufam ze Katke a Anetke drzime palce aby vsetko dobre dopadlo.. 😉

idem ochutnat to tofu a odpocivat...v poslednom case som niaka nemozna...a stale sa mi nieco se..e 😠 no proste debilne obdobie.. 😖

papa

rencabv
27. feb 2009

Dani Bystrušo má len nejakú virozu ale na budúci týždeň sú prázdniny tak sa hádam dolieči. Tak Lucík už bude samostatná jednotka 🙂 Aby si potom do tej suprovej izbietky nezačala vodiť aj nejakých šamanov 😀 😉
Inak verí, že dekoráciu zvládneš, si síce učiteľka, ale aj šikovná ženička 😎 A to má Lucka aj nový nábytok, teším sa za ňu. Už aj ja som začala sťahovať sklad z budúcej Vratkovej izby, tak aj jemu sa rysuje súkromie, alebo pre jeho návštevy 😉 😀
Katke a Anetke veľa zdaru, veď bude už 37. týždeň a náš Vratko sa narodil v 36.tom a aký je z neho chlap.
Janka žeby ťa chytala zimná depresia? v rádiu hlásili, že sa začínajú prebúdzať tatranské medvede, tak sa to asi skoro skončí 😉A toho zubára ti nezávidím, aj ja by som ho mala absolvovať.
Martinka aj ja mám dosť často nervy na svojich chalanov, ale veď sú moji no nie?

martinano
27. feb 2009

hadajte co je nove?

lea3
27. feb 2009

Ahojky 🙂

Už aj ja mám vyupratovaný celý byt (Jani 😀 ), vonku sme ale neboli, lebo som nestíhala...

Radka, recept pohľadám, ako som vravela, už je dávno zabudnutý 😅 , a potom pošlem.

Jahodka, neboj, buchty sa Ti podaria 😉 a ja mám najradšej tvarohové 😀

Renka, nech je malý rýchlo zdravý, a tá voda pred barákom, to vážne musel prísť bager? Hádam už nemáte záplavy 😕

Počasie sa umúdruje, takže o týždeň hádam príde jar... 😅 😀 😀

Fíííha, Danka, to bude parádna izbička pre Lucku, a som zvedavá na Tvoj výtvor na stene, tak potom hoď fotos, možno sa budem aj ja inšpirovať, keď budeme babám prehadzovať izbu. 😉

lea3
27. feb 2009

Čau Maťa, čo je novéééééé????????????? Hádam že by už Anetka? Veď vraveli niečo o pondelku... tak neviem.
Rýchlo napíš, som zvedavá. 😉

jahodka11
27. feb 2009

lea-dakujem, napisem vam potom ako to dopadlo... 🙂
Danka-veru, daj potom fotky, aj ja som zvedava 🙂
matka- a co je nove? napis....

lea3
27. feb 2009

No som ja to ale pako, v dvoch príspevkoch mám 3xslovo hádam... teraz už 4x 😀 😀 😀

lea3
27. feb 2009

Maťka, teda, Ty takto nás navnadíš a potom zdrhneš??? Už aj nech si tu!

jahodka11
27. feb 2009

lea- a vies, ze aj mna napadla anetka???
mataaa, kde si? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre