Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
5. mar 2009

Verím, že Viki bola hotová, tie stretká sú super, veru mi budú chýbať....

radfi1
5. mar 2009

Na zajtra sa teším, dúfam, že mi to vyjde....zatiaľ neviem, ako vyriešim Filipka, či ho bude niektorá babka strážiť doma, alebo pôjde k nim. bola by som aj za možnosť B, uvidíme.....
zatiaľ neviem, ako to budem mať s povozom na stretko, pešo sa mi veru nechce, zajtra budem vedieť. ak by som nemala ísť ako, Janka, nezobrala by si tátoša?

radfi1
5. mar 2009

Čo si už zdrhla, ja s tebou vykecávam....

radfi1
5. mar 2009

Počasie je veru otras, pôjdem asi spať za malým, lebo sa stále budí. a neviem, aké prekvapko si pripravil na mňa dnes večer 😀

radfi1
5. mar 2009

A JankaČ. ty ako poctivo stále sleduješ miery Maťkove, to si musím niekde zapísať, aby som ho namerala v 20 mesiacoch, som zvedavá....ale váhu máme 13,2 kg, sme sa vážili....

mrbaby
5. mar 2009

nezdrhla len mam vela okien otvorenych a preklikla som si az teraz...

mrbaby
5. mar 2009

Jasne ze zoberiem auto...budes soferovat??? 😀

mrbaby
5. mar 2009

Asi si zdrhla..tak dobre sa vybuvajte.. 😉

radfi1
5. mar 2009

Janka, ešte si dáme vedieť, OK, ak by si mi ho zverila, tak ťa zveziem domov..... 😀 😀 😀 😀 😀
Išla som si dať nahrávať to Mama to vie najlepšie, včera som zabudla na to..
a ja že aké okná máš otvorené, že umývaš nebodaj 😀

radfi1
5. mar 2009

Ale zle sa mi tu veru sedí, Adamkovi sa to nepáči, tak idem gaučingovať, to môže.... 😀

mrenka
5. mar 2009

ahojte 😉 tak po sto rokoch som sem nakukla, nemala som vobec cas, mala som vela ucenia, pisala som rigo pracu a min. tyzden som mala skusky a obhajobu, tak som sa teda prisla pochvalit...uz som JUDr. 😀 samochvala smrdi, no co uz 😀 inak ja teraz zavislacim na facebooku, ked mam trocha casu v robote....dufam, ze ste vsetci ok a zdravucki 🙂

mrbaby
5. mar 2009

Adka..ahoj...
Velka gratulacia...k JUDr...som ta nechala pozdravovat po Jaroske ale nevedela kedy s tebou bude...
Pridi zajta na stretko...do Povazanu..

dad1
5. mar 2009

cauky 🙂
stretko u nas bolo supisnee.lucku to tak zmohlo,ze ked zaklapli po navsteve dvere,hned sa liepala do postielkyze buvaaa. 😅

radka,janka dobry debat,kazda osve,ale predsa k veci. 😀 😀
supis,ze marodik sa ma uz lepsie.a radka ved ti to rychlo ujde tie prve mesiace a potom sa uz opat mozes pridat na stretka,a to vam bude s lenkou sveta zit,ked velkaci budu v skolke a mali,este nemobilni v kocikoch,alebo na gaucoch. este vam budeme zavidiet tie nase lietajuce masiny. 😀 😀

adi - a my ze co je s tebou...a ty si takto studovala o dusu.blahozelam k titulu a urcite sa tesis najma z toho,ze sa uz opat nebudes musiet ucit. 😀 😀 😉

dad1
5. mar 2009

janka este si tu?

dad1
5. mar 2009

som si uvedomila,ze som nedopisala vetu 😀 😀
malo tam byt,ze este vam budeme zavidiet ten veget, ked okolo budu behat tie nase lietajuce masiny. 😝

rencu pozdravujeme. 🙂 ma abstak,je to tiracka! 😀 😀

mrbaby
5. mar 2009

Danka som tu...len skladam pradlo..tak odbieham..

dad1
5. mar 2009

vika este chrni?asi sa jej dobre buva v takom pocasi,co? 🙂

mrbaby
5. mar 2009

Ano spi..bola uplne umordovana..

dad1
5. mar 2009

no ved sa ukladala uz aj na zem. 😀 ked na tych stretkach hrozne rychlo ujde cas.

mrbaby
5. mar 2009

Ale ano..ujde to fakt ako voda..
Ja len dufam ze pocko uz bude lepsie aby sme mohli chodit von..

dad1
5. mar 2009

no prave som volala so svokrou a ta vravela,ze stale prsat. 😠

dad1
5. mar 2009

tak velmi ruzovo to nevidim. 😒 😒 ale ved este par tyzdnov a malo by sa to zlesovat.ja sa hrozne tesim na leto,hlavne,ze nebudem vlacit sportak,len golfky a budeme sa menej obliekat.

mrbaby
5. mar 2009

Tak to nieje dobra sprava...
A ozaj skusala si ten olej co som ti dala??pomohol Lucke??

dad1
5. mar 2009

no jasne,ze som ho skusila,sme ju vyglancovali a trochu to aj zabralo,ale potom to mala zas.momentalne jej zabera midra indulona.

dad1
5. mar 2009

modra 😅 , ani sebamed jej nepomahal,hrozne bola supinkata aj z neho.

mrbaby
5. mar 2009

Indulona??? 😨 to mala byt modra??? vyskusam.. 😉

dad1
5. mar 2009

hmm,ano modra.tak sa yvtesujem.lebo aj ja mam v zime otrasne suchu kozu,tak sa teraz s nou glancujeme cela familia.vcera som v DMke kupila 4 ks. 😀

mrbaby
5. mar 2009

Mne strasne smrdi...ale ked ma pomoct..tak to prezijem.. 😉

dad1
5. mar 2009

heej, a mne ani nie.ale celkovo mi vadi,ze hrozne mastna.ale to su aj oleje.no co uz.musime premastovat,tak mastime.

mrbaby
5. mar 2009

Boze, dnes som ako mechom trestena..idem si asi uvarit kavu..sa mi chce strasne spat... 😅 uz nech je teplooooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre