Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
23. jan 2009

Janka, pre vášho tatina nastali zlaté časy, že?????????????????

dad1
23. jan 2009

dufam,ze filipko stretko stihne,to by nebolo ono bez neho.

ceresnicky
autor
23. jan 2009

mne sa este tiez do roboty vobec nechce vobec mi to nechyba same nervy a stresy

michaela2410
23. jan 2009

aj skocim, ale mne sa podari prist na net az vecer okolo desiatej, lebo Lukasa ulozit spat a dosiahnut, aby tam naozaj lezal je problem. Musim s nim spat a tvarit sa tak, az kym nezaspi. Inak by z postele zliezal a vymyslal. No a niekedy zaspim skor ako on, a len sa presuniem do spalne, ani neviem ako. 🙂

dad1
23. jan 2009

radka,preco zle??? ved aspon si castejsie pride na svoje 🙂 moj si fazu snazenia velice pochvaloval 😀 😀

radfi1
23. jan 2009

ja som im povedala, že o piatej by to bolo super, keby prišli, dovezú mi ho až tam, ja by som to možno skôr ani nestihla....tak predpokladám, že okolo pol šiestej by to mohli zvládnuť, rozlúčiť sa s najlepším vnúčatkom...

dad1
23. jan 2009

tie deti su tusim vsade rovnake s tym spanim a zaspavanim. 😀 esteze lucka zatial nevie s postielky vyliezt 😅

radfi1
23. jan 2009

Danka, ja som napísala zlaté, zlaté, zlaté, to ako dobré.........

ceresnicky
autor
23. jan 2009

Radka pise zlate Danka nevie uz ani citat 😀

dad1
23. jan 2009

miska ja castokrat chodim na net tak neskoro,a tu vacsinou nikto nie je.kazdy travi cas s mangelmi,alebo tehulky chrnia pred TV.my s milkom sme zas spolu pri PCkach. 😀

michaela2410
23. jan 2009

vidm, ze ste tu uz zohrana particka, kedze sa aj stretavate. 🙂 mne to niekedy aj chyba.

Ozaj, viete, ze aj Mariannka je cakatelka? teraz neviem, ale tusim v maji.

dad1
23. jan 2009

jaaaj,zlateeeee 😀 😀 😀 no to som bola zas rychla v citani a potom citam naprd. 😝

radfi1
23. jan 2009

To tie kojené deti robia so spánkom caviky, to sú takí cmučkovia stále. ale skúsim u Adamka novú techniku🙂 ked to vedia iné deti.....
Filipka už neprerobím, to bude cucáčik....

ceresnicky
autor
23. jan 2009

tatino sa nestazuje 😀

dad1
23. jan 2009

ano,vieme miska,ale nevieme,ze co to bude.ja som bola prekvapena z toho,lebo riaditelka spominala,ze ide nastupit a tu zrazu druhe babo na ceste. 😵

ceresnicky
autor
23. jan 2009

boze vy tak rychlo pisete ze nestiham reagovat

radfi1
23. jan 2009

Janka, to mu teda verím.....a ty že nemôžeš na stretko, lebo Maťko zle spí, no neviem, neviem....
My sme aspoň v tom leveli, že ked ma nevidí, ked idú do spálne, tak zaspí aj s tatinom, ale to ja čuším v obývačke ako myška.....

dad1
23. jan 2009

janka ved som si myslela,ze sa nestazuje. 😀 😀
no a ja koncim damy,dieta prave dojechalo,tak idem zas robit starostlivu mamu. 😀 😀 😀

dad1
23. jan 2009

inac,debata perfisnaaaaaaaaaaaaaaaaaa.pappaa

michaela2410
23. jan 2009

U lukasa mam nevyhodu, ze je uz v normalnej posteli. Som zvedava, ako to bude zvladat v skolke, kde si s nim nikto nelahne, komu by hladkal vlasy, ale hadam ked uvidi ine deti, nauci sa. 🙂

radfi1
23. jan 2009

och, tak ja idem kuchtiť a potom sa vrhnem na službu, nech sa zajtra nemusíme s tým babrať, dnes mám času do tretej....

ceresnicky
autor
23. jan 2009

ahoj danka

Radka my sa tiez snazime aby isiel spat s tatinom ale on zacne za chvilku revat ja to nevydrzim a pridem tam a tat my nadava

radfi1
23. jan 2009

Miška, určite sa naučí, uvidíš, oni sú v škôlke iní, ked sa to naučilo naše krstniatko, tak už potom každý....

ceresnicky
autor
23. jan 2009

oprava tata mi nadava

radfi1
23. jan 2009

Janka, a to je tá chyba, môže si trocha poplakať, neboj, nič sa mu nestane......len treba vydržať a potom bude dobre....

michaela2410
23. jan 2009

ja viem, raz som to uz zazila 🙂

radfi1
23. jan 2009

Miška, nám malý zase vylieza z postieľky nebezpečným štýlom, tak ho radšej uspávam v posteli....a tiež sa ho chystáme dať do postele jeho, len tam chceme dať nejaké zábrany, aby v noci nespadol....

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no musim to vydrzat lebo aj v noci ked huci a ja ho prelozim k nam do postele, uz sa tam tlacime a vcera mi taku vytal po oku zo spanku, ze som myslela ze budem mat monokel. a to by mi nikto neuveril ze mi to syn urobil

radfi1
23. jan 2009

Vidíš, ja zabúdam, že ty si už zaslúžilá matka 😀 😀 😀 😀

radfi1
23. jan 2009

no, mne tak naráža do nosa - posadí sa, skontroluje situáciu, či som tam a buch ho do mňa....

a aj my ho mávame v posteli, niekedy vydrží do šiestej, inokedy je s nami od tretej. ale odkedy mu dávame potom medzi nás podušku, tak ma toľko neobťažuje....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre