Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
12. mar 2009

jaj a ja som si zabudla obnovit stranku.trdlo. 😀 😀

radfi1
12. mar 2009

Ja sa tu zase ládujem s obedom a rozmýšľam, čo idem robiť....mala by som preprať tie sudokrémové veci, aby mu to zišlo dolu, ale sa mi nechce. v noci som 3x bola za malým a tuším to zalomím. ved robiť môžem aj ked sa zobudí.

dad1
12. mar 2009

no ja prave telefonujem s mangelom 🙂

karlatko
12. mar 2009

teda , aj my chválime Filipka, tie naše deti sú ale dobre , sekajú samú dobrotu 😀

Danka asi ste mali s Jankou pravdu , alebo ste to privolali, tak nech nám to uz len takto vydrží dokonca som si vypila aj Kafčo s krsným a jeho frajerkou prišli nás pozrieť a Karolínka ešte spinká ale už bude spať dve hodinky tak určite zachvílu stáva

radfi1
12. mar 2009

U Lenky bolo naozaj parádne. oni majú tú detskú perfektnú, veľkú, majú sa kde pohybovať deti....ja som si teda parádne posedela.....

karlatko
12. mar 2009

Radka dobru chut

karlatko
12. mar 2009

tak ste mali krásne doobedie, a deti to pekne zmohlo 😉

dad1
12. mar 2009

jej ahoj kacena,mame real debat. 🙂

radfi1
12. mar 2009

Ja som Kačena akurát chcela písať, že aké nové dieťa to vy máte. tak si to užívajte.....a aký spachtoško sa z nej stal. ale bude to asi aj tým chodením po vonku, oni sú ešte maličký a unavuje ich to.....
a tie úrazy. v novom Mama a ja píšu, že ked sa dieťa postaví, máš ísť od neho čo najdalej 😀 aby si nezvyklo, že ťa má po ruke. naučí sa vraj byť opatrné a postarať sa o seba. inak sa na teba spolieha, že ho chytíš, ak bude padať....

dad1
12. mar 2009

ja mam zas hroznu chut na cokoladu,ale preventivne kvoli takymto mojim stavom ju nekupujem,tak doma nemam ani kusok. 😒

dad1
12. mar 2009

no v mama a ja sa im to lahko pise. 😀 😀 😀

karlatko
12. mar 2009

práve som hladala na nete nejaké nové hračky k narodeninám pre Karolínku a tabulka tiež nemusí byť zlá pozrieme sa aj po nej ked má u vás taký uspech, dedkovi už pomáhame luštiť tajničky tak pero už vieme držať

dad1
12. mar 2009

a v noci ste radka 3x boli hore? si nespominala. 😒

radfi1
12. mar 2009

A naozaj sa mi to kráti a samozrejme nemám ešte všetko pripravené....na budúci týždeň sa na to vrhnem. teda vecičky už mám nachystané, treba ich poprať a spratať. aj kočík asi už nachystám. vaničku som vyprala už dávno, len spodok treba vyčistiť....
asi to urobím ako Lenka. jednoducho kočík prestaneme používať a necháme ho už Adamkovi. FIlipko bude chodiť napešo, ved už je veľkáč. a tie gumáky nie sú zlý nápad, veru mu ich kúpim a potom sa môže čvachtať v mlákach koľko chce.

dad1
12. mar 2009

a ano,u lenky je suprova ta detska,velka,tam sa vsetci zmestia a vobec si nezavadzaju. to sa malokedy v bytoch vidi,taka velka miestnost. 🙂

katka - magneticka tabulka je super,pisu sice,ze je to az pre deti od 3 rokov,ale to si myslim,ze ich bude viac bavit kreslit uz na papier.teraz je tato tabulka uplne idealna. 😉

karlatko
12. mar 2009

Danka s tou čokoládou to aj ja mám tak , ale ked ideme von tak šup do obchodu - a spokojnosť a zadok obalený tiež 😉 ked ja jej neviem odolať, radšej čokoladu ako šniclu

radfi1
12. mar 2009

Kačena, tabuľka je naozaj super vec, nás už síce nebaví tak ako na začiatku - dostal ju od Lucky na Vianoce, ale každý deň kreslíme. a prehral sa s ňou statočne....zaraďujem medzi dobré dary....

dad1
12. mar 2009

radka a ved filipko uz moze chodit,jemu sa to aj tak lepsie paci,ako vozenie a na dlhsie trasy si mozes vziat golfky pre neho.
a gumaky su super vec.to mi ani nenapadlo.

karlatko
12. mar 2009

mama a ja len odoberám a nečítam , ale už hádam budem mať čas a prečítam rady

radfi1
12. mar 2009

A teraz je u nás hit plastelína. ale to sa musím hrať s ním, ak nechcem, aby sme mali plastelínu všade. už si ušúľa aj hada 🙂

dad1
12. mar 2009

kacena,ale ty si cokoladu mozes dopriat,ked este aj kojis,tak sa ti to vsetko tak neuklada.ale ja sa uz normalne hnevam sma na seba,ze mi ta vaha stoji,tak sa nadrapujem na tom stroji,aby som aspon cosi dala dole.a potom je mi luto zas sladke vyjedat. 😒 😒

karlatko
12. mar 2009

diky za tip a hodne ešte nejaké , nevieme čo kupiť oblečenie máme, aj CD s pesničkami a rozprávkami aj knižky ale hračky nemáme , a už ju hoci čo nebaví nie ako na začiatku všetko obzerala

dad1
12. mar 2009

radka - no zaradila si to medzi dobre dary,ale sak si si ho aj sama vymyslela. 😀 😀 😀 tak musi byt dobry. 😀 😀

radfi1
12. mar 2009

No ved áno, môže chodiť, len vieš, kam sa potom dostaneme. ved sme vás boli vyprevadiť 😀 ku golfkám sa musím prepracovať....v pivnici za saňami, motorkou.....ale určite to budem už riešiť, len som lemravá....
ale teraz sa už doveziem pri mesto, tam si pobehá a potom sa odvezieme domov, tak sa teším....

mrbaby
12. mar 2009

Ahojte..tu je real debat... 🙂
Ja som dnes bola zaniest vsetky vecicky po Vike aEmke do materskeho centra...bude tam bazar tak dufam ze nieco predame...aspon bude na kavu... 😀
A potom sme sa presunuli do Arkosky..na kafe s Leou..a o 11tej Vika zaspala po ceste domov a spala 2 hodky..teraz sa hraaa!!! sama... 😎

dad1
12. mar 2009

a toho spievajuceho hava od fischera mate?? lucku to stale bavi,stlacat,lebo to hra rozne pesnicky a aj sa pri tom rychlo naucila casti tela.

karlatko
12. mar 2009

plastelina to asi ešte nie lebo ešte stále dávame všetko do pusy a koštujeme, ale neskôr určite kupime to som mala aj ja rada

dad1
12. mar 2009

cau janka. 🙂 a my ze preco si nedosla k lenke.a ty si randila s leou. 🙂 🙂

radka - ved to je fakt,ty uz si motorizovana,tak kocik ti uz netreba.

mrbaby
12. mar 2009

Radka filipko je uz velkac...Vika by asi stale zdrhala z postele..
A nerozmyslala si nad skejtom na kocar???Ada si to nevie vynachvalit...

radfi1
12. mar 2009

Danka 😀 a dobre si to vymyslela s tou čokoládou 😀
Kačena, rozmýšľam nad hračkou....no mohlo by ju baviť niečo ťahať alebo tlačiť, my sme tak v roku chodili s takou štvorkolkou a doma s autami na šnúrke....
a dobré sú aj také tie vkladačky.....vieš tie všeljaké tvary, čo musí trafiť do správnej dierky....a potom aj tie rôzne nádobky, čo sa dávajú do seba alebo sa aj veže z nich stavajú....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre