Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
16. mar 2009

Vierka, môžeme prísť aj my k vám, tam má FIlipko nové hračky a nie je taký divý...až na ten zlomený klobúk 😀
A to večerné stretko - dajme začiatok apríla, hádam to ešte stihnem....
a veľké detské by som už asi nezvládla....psychicky....

lea3
16. mar 2009

Ahoj Renka, divina - nič zložité, len treba nabrať odvahu a 2-3 hodiny sa to robí, lebo je to predsa tvrdšie mäso, ale bolo vynikajúce.... 😎

Radka, aj mne strašne chutí biela káva z nemocnice, neviem neviem, či sa tam kvôli nej ešte nevrátim.... 😅

super, po dlhej dobe je nás tu veľa....

Radka, ok, dohodnuté, zajtra podľa počasia ... zavolaj.

radfi1
16. mar 2009

Vierka, zatiaľ len zhrňam na kopu....lebo som už taká pomalšia, tak nech to odsýpa (Renata - sypať.....)

rencabv
16. mar 2009

Keď si bola tak krátko a ešte mala ďalší program, daj si to ako pripomienku, aby sme nezabudli, je čistý tak ak keď v hodine H

radfi1
16. mar 2009

Danka, verím, že ste boli na nervy, ked mala Lucka také teploty, ale už je dobre.....

vierkas
16. mar 2009

klobuk je uz v pohode 😀

tak mozete prist, tesime sa dame to na stvrtok? alebo stredu?

tak sa predbezne na vecerne stretko mozeme dohodnut na 3.4. 😉
tak si dievcata zapiste do diara 😀

lea3
16. mar 2009

Veru, už sa to nekompromisne blíži... 😉 , ja som nabalila pre Adelku veci aj tenšie, aj hrubšie, lebo bola 3.10. keď sme išli do pôrodnice, išla som v krátkom rukáve a rifloch 3/4ťákoch, a z nemocnice mi musel Kamil doniesť dlhé gate, aj sako a trigovicu, tak sa za tých 5 dní schladilo...

radfi1
16. mar 2009

R. OK, ved si zavoláme....

lea3
16. mar 2009

Teraz som zvedavá ja - aký klobúk je v pohode?

rencabv
16. mar 2009

Viem, že sypať je y, ale toto som ešte nikdy nepísala a nejako mi nejde do hlavy, či je to naozaj tak, ale verím ti, možno Danka neskôr vysvetlí.
Lea veď práve 2-3 hodiny........

lea3
16. mar 2009

Renka, to Ti vysvetlím aj ja ... syn, sýty, sypať, ... vybrané slová po S, ale veď neboj, zopakuješ si ich s Bystríkom, keď bude tuším v 3.triede.... 😀 😀

radfi1
16. mar 2009

Ja si to doma nachystám a potom mi to prinesie Jojo, aj pri F. sme to tak robili. ja som mala napratanú tašku aj tak.....som si povedala, že teraz toho beriem menej, lebo potom som sa s tými taškami mordovala, ked sme išli domov....ale určite toho budem mať ešte viac, napr. župan som nemala a chodila som tam ako chudera Podhradských, mala som taký dotrhaný vyfasovaný, no fuj....
Vierka, štvrtok môže byť a 3,4, zatiaľ tiež beriem....

rencabv
16. mar 2009

Tak vás pozdravujem, dúfam, že slniečko vydrží aj keď sa deti zobudia, neviem či ale zase nefúka.
papapa, práčka voláááááá 😖

radfi1
16. mar 2009

R. to máš jedno či sypeš dnu alebo von, hore alebo dole 😀
Filipko rozbil u TImejky takej soške klobúk....a ked sme boli u Lenky, tak minul celý sudokrém, ponatieral si brucho aj nohy, aj vlhčené obrpsky, aj posteľnú prikrývku....ale nechcela som ti to písať, lebo nás k vám nepustíš 😀

lea3
16. mar 2009

Radka, ja som si brala do pôrodnice kapsu na koliečkach, to bolo super, lebo som ju nemusela vláčiť, pekne som si ju ako pani grófka ťahala za sebou a vliezlo mi tam všetko, ak chceš. požičiam... 😎 😀 😀

vierkas
16. mar 2009

o.k Radka tak stvrtok a hadam sa mi Lenka dnes ozve na skype, som zvedava ako pochodili v Nitre, ci Hanke vybrali nejaky nabytok

ahoj Renca, pekny den 😉

lea3
16. mar 2009

jááááj, tak nič, ja dúfam, že bude zjatra pekne... teda... krémy nedočiahne, sošku s klobúkom nemáme... ale niečo zaujímavé by sa našlo, aspoň sa budú s Adel dopĺňať... 😀

radfi1
16. mar 2009

R. čau, to si dlho nevydržala, ja sa už tiež budem porúčať, idem si oddýchnuť, tatino sa chce učiť, tak budem robiť F. program do večera....nech som ready...
a som naozaj zvedavá, či stihnem poprezerať F. šibačkovú výslužku......už mi bruško spadlo, padajú mi z neho všetky gate....

vierkas
16. mar 2009

Radka, ked to budes rozpravat Filipkovi za par rokov, to bude sranda 😀

radfi1
16. mar 2009

Lea, veru by som si tú tašku žičla, ak ti nebude chýbať, to je veru dobrý nápad, ty si eine praktische Frau..... 😀

lea3
16. mar 2009

Veru, Radka, keď Ti bruško spadlo, tak to stretko 3.4. - aby si stihla!!!!

Idem aj ja, obedovať.

Ahojte.

radfi1
16. mar 2009

NO, ved si musí ten sudokrém odpracovať...... 🙂

radfi1
16. mar 2009

Tak pa, škoda, že tu už nevydržím dlhšie, rada by som debatila, no Adamko je iného názoru....a posnažím sa to vydržať do toho nášho stretka, to si nemôžem nechať ujsť.....

vierkas
16. mar 2009

Radka, no neviem, neviem mozno uz budes mat sibaca na Velkonocny pondelok na svete 😵
aj bratov maly sa tak narodil, presne 13.4 na Velkonocny pondelok a brat volal a povedali mu, ze mate sibaca 😀 a oslavuje aj v ten den moja babicka 🙂

vierkas
16. mar 2009

tak bezkaj oddychovat 😉
ahojte 🙂

angelos
16. mar 2009

ahojte

fiha,ale sa tu toho udialo...uz som aj pozabudala co vsetko...

Lucinka chudatko ☹ Dani mali ste tazky vikend,ani si neviem predstavit 41 teplotu. ☹ ale hlavne,ze je uz Cucik v poriadku. 😵 😵 😵
Karolinka ma prvu modrinku,neboj Katka,bude horsie. 😀
Lea zase provokujes s varenim specialit. 😀 Adelka dnes prisla z vychajdy mokra,ako nasa Hanicka.Hned je mi veselsie. 😅 A to nasa Haniska este pred prechajdou stihla povyhadzovat hlinu z kvetinacov(to uz davno nespravila,uz som sa zlakla,ze celkom na hlinu zabudla....ale nie,chvalabohu... 😠 )...co by nebolo to najhorsie co dnes vyparatila.Dnes,prosim pekne malo u nas premieru-natieranie hlavy(vlasov) jogurtom.Polovica mlsanka skoncila total votreta a rozlicena po vlasoch...no mala som minutu do infarktu. 😝 😝 😝 Umyla som jej hlavu,ale stale ma mastne vlasy...

Anetka krasne pribera 🙂 🙂 🙂 to je supeeer.nech uz su cim skor doma.viem si predstavit,ako sa Katka tesiiiiii.pozdravujem ich.

a biela kava je aj pre mna vrchol kucharskeho umenia trencianskej nemocnice. 😵 ale ked tak nad tym premyslam,tak vzhladom na to,ze teraz ma uz bude jedno dieta cakat aj doma,tak si tentokrat vychutnam(dufam 😅 )to,ze sa v nemocnici budem starat len o jedneho potomka a navari za mna niekto iny.jupiiii.

Radka pustil dobre sudocrem z Filipkovych veci?dufam,ze ano...

stretko moze byt kedykolvek....dorazim. 😎

angelos
16. mar 2009

a k Nitre..

sklamanie...dost velke...detskych izieb minimum a tie co tam boli...nepacila sa mi ani jedna...ani sme tam nemuseli ist.podla mna celkovo mala vystava nizsiu uroven,ako v minulosti...teda boli sme tam naposledy tusim v roku 2003 alebo 2004,ale vtedy sa mi pacilo viac.
tak sme sa rozhodli,ze zoberieme ten nabytok,co som sme vtedy tu postel hodila...tak tu postel a vybrali sme k nej nabytok.Dusan zrovna vyjednava ceny s predajcami na SK a v CZ...tak uvidime,kde to kupime...
dufam,ze budeme spokojni..

paaa

angelos
16. mar 2009

takze to berieme z TN,ceny boli v prepocte len minimalne nizsie v cechach...neoplati sa nam tam cestovat..

martinano
16. mar 2009

caute
vecer docitam frcime von
tak ja stretko s vami uz nestiham ☹

rencabv
16. mar 2009

Lenka presne si vystihla úroveň výstavy v Nitre. Aj ja som bola sklamaná že tam neboli žiadne detské. My sme síce vybrali sedačku, ale aj tak. A odkiaľ ste teda vy nakoniec vybrali, máš nejaký kontakt?
Inak Hanka je super, veď taký balzam na suché vlásky nie je na zahodenie 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre