Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
16. mar 2009

jej,tu bola real debata 🙂 ja som ju prespala. 😒 ale uz mi bolo treba,som bola po tom narocnom vikende unavena.

dad1
16. mar 2009

lucka na mna vykrikuje,tak dopisem neskor..

radfi1
16. mar 2009

Ahojte, ja som malému pustila Krtka, tak môžem prísť juknúť, čo nové.....
my sme chrneli do štvrtej, dnes ho nebudem kúpať, tak my máme ešte čas ísť do postele, aj tak to vidím, že najskôr zaspí o pol desiatej. ale unavený by aj mohol byť. dnes sme boli na večernej prechádzke s Hankou, teda mala to byť prechádzka, oni dvaja skoro celú cestu utekali 😀 Hanka dirigovala Flipka, čo môže a čo nie, bola zlatá a ten po nej vykrikoval. sú to dvaja výmyselníci....ale aspoň nám ubehol čas. tatino sa išiel učiť k svokrovcom, že aby nás stále nevyhadzoval z domu.....
tak teraz bačujeme sami....
Maťa, škoda, že si neprišla na stretko minule, ved sme ťa vtedy aj čakali, ani neviem, prečo si to vlastne neprišla......kto zaváha.....ja mudrujem a nakoniec nepôjdem ani ja 😀
a keby bol malý na VN, to by bolo celkom fajn, to sú vtedy všetci doma, nemali by sme problém.....
a zabudla som sa tu tirácky priznať, že sme boli v Trnave v Megáči a Filipko už má za sebou aj prvý burger 😀 a samozrejme, že mu veľmi chutil.....takže správne stravovacie návyky ho učíme.... 😀 ja som mala veľkú chuť na big maca a čokoládovú zmrzlinu, tak sme si spravili s tatinom výlet....aj mám novú tašku, takú veľkú, aby som mohla tam dať F. veci, ked ideme von a chodíme už napešo.....
Ok, tak dobrú noc, idem spratať a vychystať dieťa na noc. dúfam, že bude spať, dnes bolo treba za ním ísť znova 3x a to som tam vždy aj chvíľu pospala, som ako pustovník....
pa

martinano
16. mar 2009

rada nebla som minul leb matkovi idu zubky a boleli ho pomrnkaval, nemohol zaspat, takze nemohol zostat s dedkovcami,nuz smola ☹
idem docitat, poobedesom nestihla

martinano
16. mar 2009

radka prepac vypadlo mi pismeenko, velmi sa opravedlnujem

radfi1
16. mar 2009

Ahoj, Maťka, jaj, som zabudla....tuším si to potom aj písala.
Ale bude mi chýbať to tvoje písanie na maminom PC, lebo to je vždy ako hlavolam 😀 😀 😀 😀
tak ako som predpokladala, mladému pánovi sa veľmo spať nechcelo, stále sa vrtel, bozkával ma a niečo rozprával, nakoniec ale zalomil, to je hlavné. a to naozaj pobehal celé námestie tam a späť, a žiadna únava....ja by som už spala dávno....
hodím sprchu a idem si juknúť DVDčko. zase pri tom zaspím.
Brú noc!

radfi1
16. mar 2009

Maťka ,v pohode, som si domyslela.....lebo nemáš byť prečo na mňa nahnevaná 🙂
a vy už odchádzate domov, teda do Norska?

martinano
16. mar 2009

caute tak na bielu kavu sa tesis radka, tak ta je ozaj super,
vsetku tiracence su sikovne
danka a co bolo lucnke,ked nie siesta decka?
my sme dnes boli naockovani, mame taky poprehadzovany den,ale matko bol dnes suprovy,kady den by mohol byt taky
lea ty si sikulka,skoda,ze ja take jedla nemozem ☹

martinano
16. mar 2009

radka este raz sa velmi opravedlnujem
vsetkym zelam krasny vecer

martinano
16. mar 2009

radka no to je teda fakt hlavolam ja sa opravedlnujem,ale vela krat nemam cas to citat este raz a niektore klavesy nechcu pisat ako ja chcem.je to taky ten mini pc, velmi prakticka vec,ale pisanie na tom ☹

ceresnicky
autor
17. mar 2009

Ahojte

Matko zalomil uz pred jedenastou lebo zase je hore od pol siestej, neviem co zacal tak skoro vstavat. ale je dobre ze vydrzi aspon do siedmej v posteli lezat. 😉 ze nemusime vstavat. no ale co sa cudujem, ked on uz vecer o 7:30 spi 😉 😀

Radka to ty ked pises ze Filipko pozera krtka nas Mato uz hodinu zarezava 😀 ale ved vy mate zase iny rezim 😉
a k tomu burgeru, nas matko to uz ma tiez za sebou, raz sme boli pozriet segru v TN a boli sme v Maxe, chceli sme sa ist najest ale tam okrem fastfoodu nic nieje, tak sme mu objednali megaci detske menu s hranolkami. vyzeral ked to jedol ako keby sa tam narodil 😀 😀 pohupoval nohami a namacal hranolky do kecupu. no skratka restauracny typ 😀 😀 😀 😀 😀 ale ved raz za cas to neuskodi 😉

Matka tak vy uz odchadzate? ale boli ste tu tentoraz dlhsie ako inokedy ze?aj ti bude hadam smutno ☹
ale ved ty uz si zvyknuta. tak sa tam mavajte pekne a stastnu cestu 😉

ceresnicky
autor
17. mar 2009

a inak prváááááááááááááá

ceresnicky
autor
17. mar 2009

Leni super ze Hanulka sa tak stara o svoje vlasky 😀 😀 mozno sa jej zdalo ze ma suche konceky 😀 😀 😀 😀
je to vymyselnicka. ale ved aj nas to caka 😉

dad1
17. mar 2009

ahojky,
vcera som sa sem uz nedostala,tata mi obsadil PC.
takze nakoniec sme mali predsa len siestu chorobu,lebo vcera vecer sa lucka osypala.tak uz som rano aj vola s Dr. a ona ze,tak to mala oneskorenu reakciu,lebo ked teplota skoncila v sobotu rano,tak v nedelu vecer by spravidla uz mohla byt vysypana,ale aj tak dobre aspon vieme,z coho boli tie brutalne teploty.a teraz mame na tuto chorobu rok imunitu. 😎 😎 aspon na nieco je to dobre.ale radsej by som bola,keby sme mali na to imunitu uz nastalo,ale to by som chcela asi vela. 😀 😀

radka - mekac,mnaaam.to si uz nepamatam,kedy som mala naposledy.ale verim,ze to filipkovi chutilo,to je mnam,mnam,bobik. 😀 😀 a ani neprotestoval,ze ma novinku na jedenie.je to vykuk,ked mu chuti,tak aj nove zje bez problemov. 😀

janka č.- matejko chodi skoro spavat,preto je rano skoro hore.predsa uz je dost velky,ale aspon mate vecer frei.a mozete sa sebe venovat s mangelom,to ma tiez vyhody.a velke!! 😎 😵

nam sa cez chorobu upravil rezim a teraz vstavame rano okolo 7,00 a vecer zalahneme o 20-tej,tiez dobre,sa nestazujem,lebo aspon stiham serialy a okrem toho uz citam opat.jupiii.radka mi poslala super kniku,taky ulet od stephena kinga.uplne ma to pohltilo.tak si uzivam sitanie v posteli.kazdy vecer citam aspon do polnoci. 😅 😅 a vcera sa ku mne pridal aj nas tata,tak sme sa rehotali,ze sme uz ako manzelia po 30-tych rokoch,co spolu v posteli citaju knihy. 😀 😀

a stretko 3.4. mozem,hoci mame zrovna vtedy 5-te vyrocie svadby,ale uhovorila som draheho,ze oslavime v sobotu,mali by sme ist dakde na obed,do nejakej kurie 😕 ,tusim,neviem,cosi take spominal,tak uz teraz sa tesim. 🙂 🙂

dad1
17. mar 2009

a lenka - ta hankina story s jogurtom ma pobavila 😀 😀 co len tie deti nevymyslia. 😀 😀

a inak dnes druhaaaaaa.

martinano
17. mar 2009

ahojte
danka stihas citat super 🙂 , a som si kupila knihu este som sa k nej nedostala ☹
janka odchadzame 2.4, ideme asi na 6tyzdnov potom sa musime vratit kvoli ockovaniu a potom pride uz aj tata na prazdniny.smutno aj bude,ale teraz tam leti jedna kockas rocnym synom stahuje sa za manzelom,tak je to super doteraz bol matko nnajmensi take male deti tam neboli nasm okoli.mato spi uz bude vstavat, napapa sa a pojdeme von

dad1
17. mar 2009

tak matka vy uz idete zas do studenych krajin?ako to uslo,len teraz si sa bala,ze ako to bez tatina do aprila vydrzite.a ked tak pocitam,tak to potom pridete uz do teplucka spat,asi v polovici maja.tak to sa hadam stretneme uz aj v parku. 😉

dad1
17. mar 2009

no co,dnes sa real debata nebude konat???ja tu vysedavam,ze ci sa dakto neprida a niiiiiist. 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
17. mar 2009

No vidis Dani tak to predsa len bola ta siesta choroba, tak to mate aspon za sebou a mas istotu ze je to uz v pohode. a to som ani nevedela ze to moze mat iba raz za rok. my sme to mali minuly rok tak hadam nas to nechyti zase niekedy ☹
A vy mate vyrocie tak to musite poriadne oslavit. a este aj polo okruhle
😀

my mame vyrocie buduci mesiac tretie 😉 tak hadam aj my niekam vyrazime. uz sme davno nikde takto vo dvojici neboli 😉

ceresnicky
autor
17. mar 2009

cauko Dani ja som si ta tu ani nevsimla

dad1
17. mar 2009

ahoj jani.ja som taka nenapadna asi,ked si si ma nevsimla. 😀 😀

dad1
17. mar 2009

ano DR. vravela,ze na siestu chorobu je imunita rok,takze teoreticky o rok zas nas to moze lapnut. 😠 😠

dad1
17. mar 2009

jani,tak aj vy ste sa brali v aprili?? 😉 nam aj vyslo paradne pocasie vtedy.bolo teplo,ze som sa mohla fotit aj bez bolerka.juuj,ale to uz bolo davno.

dad1
17. mar 2009

a tusim mam zas samodebat. 😀 😀

ceresnicky
autor
17. mar 2009

prepac mi som telefonovala s kamoskou

ceresnicky
autor
17. mar 2009

my sme mali na svadbu hnusno cely den prsalo a bola zima a to bolo pritom 29.4 co som si myslela ze zaciatkom maja bude teplo

ceresnicky
autor
17. mar 2009

ale hlavne ze nam prsalo stastie 😉

lea3
17. mar 2009

Ahojky 🙂

Maťka, aj my prajeme šťastnú cestu, nech Vám to tam rýchĺo ubehne a tešíme sa na Vás v lete 😉
.... a kedy to vlastne odchádzate? a je to super, že tam budeš mať kamošku s takým malým, hneď Ti bude veselšie.

Lenka - jogurt vo vláskoch - super, možno by som si aj ja mala dať nejaký na tie moje suché vlasy... 😀 😀

Dnes bolo v Arkoši super, sme vystihli dnešné počasie doobeda, teraz už sa nedá.... a toľko nás tam bolo, ako v lete... 😅 decká besné, ale zlaté boli, ako vždy... 😵 😵
A Radka vôbec nevyzerá, že ide o mesiac rodiť, a veľmi jej to pristane. 😉

Keď sme prišli domov, tak som malú prebaľovala, teda pocikaná bola dosť, a ona v tom, že cííí, tak sa pýtam, ideš na nočníček? A ona že ano, a hneď sa doň aj vycikala, takže super, strach z nočníka je nadobro preč, ešte do doladiť, aby sa pýtala sama, lebo už veľmi dobre vie, čo sa doň robí.... 😅 😀
A inak, tak ju to dnes zmohlo, že od 12:00 spí, chvala bohu, aspoň mám kľud...

Dnes varím plnené žampióny, už sú aj na plechu, a robím k tomu americké zemiaky, mňááám, to si pošmákneme, keď tatinko príde z roboty, bude mať prekvápko... 😎

Zajtra, ak nebude pršať, tak by sme išli na tú burzu, o 10:00 , platí?

dad1
17. mar 2009

vidis,my ked sme planovali svadbu,ani mi na um neprislo,ze by mohlo byt aj skaredo. 😀 az potom ked sme sa mali brat mi zacalo vrtat hlavou,ze sak je april,co ked bude liat,ale chvalabohu nie-vyslo to.

a inac,sak ked prsi,tak sa vravi,ze prsi stastie.

ceresnicky
autor
17. mar 2009

maly uz zase spi dve a pol hodiny, to je super ze si to takto zvykol 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre