Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
23. jan 2009

OK, tak už idem aj ja, lebo mi začínajú cigáni v bruchu hrať a jedlo nikde....
pa dnes....

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no my to mame tak isto niekedy je u nas uz o jednej, dneska vynimocne spal v postielke az do rana do siedmej bez zobudenia 😵

ceresnicky
autor
23. jan 2009

PAPA vsetkym

michaela2410
23. jan 2009

ahojte

lea3
23. jan 2009

Ahojky, tak som sem jukla a tu akýže debatisko veľkýýýýý 😀 😀
No nič, nestíham ani dočítať tých 5 strán, pretože aj ja sa idem rýchlo najesť, dnes máme spoločný obed aj s Kamilom, lebo je doma... Včera siv práci zlomil posledný článok prsta na prostredníku ľavej ruky, má tam špeci bandáž a vyzerá ako keby ukazoval neslušný obrázok..... 😅 😀 😀

Tak sa na Vás tešíme, super Radka, CD-.čko donesieš....ja som vedela, že to nejako vymyslíš... 😵 😀

Tak zatiaľ....

karlatko
23. jan 2009

ahkojky

tak čo som tu nebola napísali ste 6 strán šikulky 😉
tak chytila aj mna ta hnusná chripková viroza a teploty vyššie ako 39 , doktorka mi dala aj detské antibiotiká , musela som si ich dať lebo by som to asi len tak nevyležala mám vyčitky , aj ked Matko mi hovorí, že bez toho by mi to tak rychlo neprešlo.od dnes už nemám teplotu dufam ,že to nezahovorím ako minule lebo to bolo dosť hrozné nevládala som ani chodiť a to som chcela isť len na WC 😝
- zato Karolinka včera večer dostala teplotu a hned 40,2 a dorána moc neklesla ale našli sme aj nový zub jednotku vlavo najskôr sme mysleli , že to bude zo zuba , ale ani sa moc nehýbala bola akási schúlena a dokonca tata hovoril , že bola zakritá celú noc čo ona vôbec neznesie mi ani paplon nepoužívame my ho máme na okrasu ako doplnok k postielke (ja som teraz odstahovaná v obyvačke tata mal dovolenku a staral sa o Karolinku- a hovoril že ako mi je dobre na materskej, že mi závidi - ja som si pomyslela , že keby bol už deväť mesiacov niekedy by možno hovoril trošku inak 😀 )
tak tata išiel dnes s Karolínkou k doktorke a , že sa nám začína viroza tak sme nadčený ☹
dnes sme spali od 9.40 do 13.OO v jednom v kuse chuda naše
tak aby nám to len tatino nechytil kto by sa o nás potom postaral

Radka s tou pravdou o druhej izbe bude niečo pravdivé ako som sa odsťahovala Karolínka sa prvú noc budila ale tata ju vždy nejako u mojkal až ked bolo zle tak ma zavolal
a ostatné noci som bola taz v kojiť a potom až ráno okolo šiestej tak to budeme musieť asi poriešiť a nenechať sa odmäkčiť peknými očkami našej Karolínky - máme ešte jednu izbu na hranie kde sa Karolínka hráva a je tu aj postel na ktorú už stihla aj vyliesť a do dnešneho dna nevieme ako sa jej to podarilo
tak prajeme všetkým tiráčkam a tiráčatkám krásny den a krásne si to užite , už teraz sme zvedaví ako ste si to žili tak dajte potom info

dad1
23. jan 2009

caute baby,juuuj,o chvilu je stretko.sa tesiiiiim.
cucik este vychrapkava,ale o chvilu uz by mala ma vyspate,blizia sa jej 2 hodky spanku,veci na stretko nachystane,ja pripravena,tak som sem este prisla omrknut.
nasla som jeden krasny citat,tak ho sem supnem.musel to vymysliet nejaky veeeeelmi mudry clovek,co poviete:

"Zena je od pociatku nadradena muzovi, pretoze ma DAR ZIVOTA.
Muz preto lezie na Everest, lieta na mesiac a robi podobne veci, len aby sa jej vyrovnal.
Vsetko marne."

hih,mna to pobavilo. 😎

a kacenka,drzim palceky,nech sa karolinka a aj ty date rychlo dokopy.esteze sa vas tata drzi a nezalahol aj on.a ta story ohladom vylezenia na postel 😕 😕 😕 😕 ,to mate doma inu sikovnicku,chvalime. 😵

dad1
23. jan 2009

no tak ako som predpokladala,ze este nikomu sa nechcelo za PC sadnut,tak reportujem prva. 😵 stretko bolo ako bzdy vyborne,cas letel,a čurbes bol zas riadny. 😀 ale je to super vec.poviem vam vsak,ze dnes som bola chvilu na pokraji sil.nosit 11,5 kg a obcas s nim aj tancovat,dakujeeeem,netreba mi ani trenažeér. 😝 😔
dufam,ze lucika skoro prejde toto umindžané len mama obdobie,lebo som z toho na prasky. ☹
inak bolo fakt super.my sme este sli potom na navstevu (len tak mimochodom u krajcatka),tak preto sme to zabalili skor.a dosli sme az pred chvilou domov.lucka uz bola kompletne KO,sa necudujem z tolkych dojmov,tak sme ju ospliechali len v umyvadle a uz aj chrni.
ideme sa vyvegetit,mame toho za cely den tiez dost. 🙂

a lenka - tvoja sestra priniesla riskovi kraaasne vecicky.a overalcek superman ma dostal.maly v tom bude iste bohovsky. 🙂
dobru noc vsetkym.pa

dad1
24. jan 2009

ahojky 🙂
nooo,babulky,kdeze ste mi???? to mate take aktivne vikendove dianie...je mi tu bez vas smutno. 😒
a hrozne som zvedava aj na fotos,co ste nafotili na stretku,tak nerobte drahoty a šup,šup sem.

radfi1
24. jan 2009

Ahojky.
ja len na skok, náš tatino sa učí, tak my si s Filipkom robíme program, aby mal doma pokoj, a on ma sem aj tak nepustí, lebo si stále niečo na nete hľadá....

stretko bolo super, mám aj nejké fotečiky, tak ked budem mať voľný PC, niečo pridám.....

ale máme zase soplíky, tak sa vôbec neteším, musíme zase odsávať a noc bola katastrofa, stále sa zobúdzal, reval a váľal po mne, takú noc sme ešte od jeho narodenia nemali. a to zase tie sople nemá až také hrozné. tak neviem, či si zrazu neuvedomil, že bol dva dni bez maminy, tak si to chcel asi vynahradiť, no dakujem pekne. ja som si s ním potom poobede musela schrupnúť, čo som už nie zvyknutá na také noci....

Kačena, držíme palčeky, aby ste sa rýchlo uzdravili, teraz sú nejaké hrozné virozy, tak sa budeme modliť, aby sme nič nechytili....

Danka, na pondelok to zatiaľ platí, ved hádam sa mu nepohorší, tečú mu len také riedke soplíky, tak možno bude ok.....

pa a peknú nedeľu.....

katka1983
25. jan 2009

Ahojky 🙂

Mám od Janky požičaný notebook, tak sa vytešujem 😉 Porobila som doma základné práce a už aj za ním sedím 🙂
Vidím, že ste tu mali aj real debatu 🙂

Kačenka, je mi to moc ľúto, že ste takýto chorí, to je na porazenie... ☹ Prajem moc skoré uzdravenie, tiež som počula, že je toho teraz veľa a strašia, že vraj sa sem nejaká chrípková epidémia ešte len blíži, tak sa tiež modlím, nech nás to oblúkom obchádza...

Radka, takže aj vy soplíkujete? 😒 Tiež prajem, nech to rýchlo prejde a nech sa z toho nič viac nevyvŕbi...

Inak chcem pochváliť piatkové stretko, bolo tam výborne a veľmi dobre som sa s vami cítila 🙂 Všetky detičky sú úžasné a páčilo sa mi ako sa pekne hrali a tancovali 😵 A už sa veľmi teším na fotečky, lebo čo som tak vnímala, tak foťáky tam cvakali o 106 😉

Teším sa aj na ďalšie stretnutia a aj na najbližšie piatkové, zatiaľ hlásim účasť 😀

karlatko
25. jan 2009

ahojky

tak dnes sme boli na malej prechádzke pred obedom ked bolo tak krásne slnečno , lebo doma ma už mrle brali a Karolínku ani nehovoriac teraz celkovo je aká si pyšťavá však ma aj nárok
- teplotky nemáme a celkom je fit až na to pyšťanie a stále sa po mne váľa asi dohána stratené ked nebola somnou... tak ako Radka písala , nech vám rýchlo ustupia soplíky a nech sú to len tie soplíky 😉
túto noc som spala naspať s nimi v izbe a herečka si to uvedomila a po polnoci bola hádam každú pol hodinu hore , tak som jej dala mliečka ešte som slabšia tak som chcela mať noc bez pyšťania a vyspať sa ale potom spala od piatej do štvrť na deväť..... ked som s nimi neni v izbe stačilo jej len raz , musím nejako zapracovať ako ju usmerniť na jedno kojenie , toto čo teraz predvádza nerobila ako novorodenec a teraz už ked by sme mohli lepšie spávať tak vymýšlame.... nejde mi to do hlavy
ale aj tatino si všimol, že sa snej stáva čertík bertík a skúša nás 😀 - má to len po nás , však je po nás 😀

- aj moja doktorka mi hovorila, že ešte len väčší nával má prísť tejto chrípkovej epidémie tak dúfam, že my sme si už svoje vybrali a bude nás to len obchádzať

tak aj vy sa dobre babušte, veľa vitamínov a čo najmenej kontaktov s ludmi lebo nieviete kto je nakazený od koho to môžete dostať, my sme to dostali komplet celá rodina na oslave v nedelu až na troch chlapov a dokonca Maťkova babička musela zostať aj v nemocnici .

super, že vám vyšiel piatok a super ste sa bavili mysleli sme na vás
a Kači už sa ti to kráty neboj ako to preletí a bude takto Anetka šantiť , nám to teda riadne preletelo

Dakujeme , že na nás myslíte

karlatko
25. jan 2009

Kači a Janka - videla som vás z okna ako ste išli komplet celá rodinka na prechádzku, tak som vám zavidela , v dobrom 😀 😀 😀

michaela2410
25. jan 2009

ja len kratko, zajtra ideme s lukaskom prvykrat do skolky, tak drzte palce, 🙂 papucky su nachystane, tak sa ho idem pokusit uspat.. 😔

radfi1
26. jan 2009

Miška, tak prejeme bezbolestný štart v škôlke...
napíš potom, ako ste to zvládli, som zvedavá, hlavne, ked už nastupuje do zabehnutého kolektívu....

radfi1
26. jan 2009

My sme pred chvíľou vstávali, aj to nás tata telefonom zobudil, chcel niečo poslať mailom, tak preto som hned aj sem skočila juknúť.

Dnes ideme zase na návštevu, pozrieť kolegyňu s malým Patrikom, už sme ich dlho nevideli, tak som zvedavá, ako budú na seba chalani reagovať, ideme aj s Luckou....

Fotky sa mi nechce zatiaľ pridávať, no čosi sa podarilo odfotiť, bolo tam tuším lepšie svetlo ako minule....
Janka Č. - pošli mi svoju mailovú adresu, poslala by som nejaké foto potom mailom....

Víkend za nami, a začíname zase pracovný týždeň. aj tak sme si robili program, aby sa mohol tatino učiť. včera sme boli v Hôrke u prababky, aj Lenka nám kývala, asi išli k babke, alebo bola Hanka nakoniec na prázdninách?

Ten soplík máme v pohode, tak to dúfam aj zostane...aj už spí lepšie, aj ked od tretej s nami, ale ja som vyspatá, lebo sa nerozťahoval a spal na svojom území....

Kačena, tak super, ked ste už aj vonku boli, tak sa vám konečne polepšilo. a Karolínček je vykuk, v podstate tak ako aj ostatné deti, skúša, pokiaľ môže, čo jej rodičia, ktorí ju veľmi ľúbia, povolia a dovolia.....Jojo tvrdí, že deti sú nalepší vyjednávači a má pravdu.
ja ked ho chcem od niekiaľ dostať domov, tak musím celé rozprávky vymýšľať, aby som ho ukecala. najlepšie zaberie, že mu pustím krtka, ale on si to už aj pamätá, tak to musím aj splniť.
a to spanie, ked takto vymýšľa, riešte čo najskôr, lebo skončíte ako my, ked už vylieza sám z postieľky, tak to už je neskoro....tak ak sa vám dá, dajte ju samu spať, pre pokojné noci sa to určite oplatí.....

tak pa, ideme sa najesť, nech môžeme vyraziť na výlet, ešteže máme navarené odvčera, lebo by sme to nestihli....

a príšerne ma včera pálila záha, som bola z toho zúfalá, tak som sa doma dočítala, že by som sa mala vyvarovať - čokolády, bublinatých nápojov, mastných jedál, kávy, aklkoholu a mätového čaju!!!!!! Apropo, včera som si dala dve kávy (lebo som mala akýsi divný tlak), varili sme si mätový čajík (Jojo bol prechladnutý a ja ho ľúbim - aj Joja, aj ten čaj) 😀 a otvorili sme si čokoládku....akurát som nepila alkohol a jedlo tiež nebolo nezdravé, inak som si privodila všetky spúšťače pálenia záhy a potom som sa čudovala. 😀
na koňovi som sa dočítala, že vraj zaberajú pukance a mlieko, tak som si večer naordinovala liečbu, a naozaj to celkom zabralo, ale aj tak si idem dnes na to niečo kúpiť, vraj sú nejaké tablety, lebo je to čoraz horšie. a ja koza som ani nevedela doteraz, čo je to, ja že ten divný pocit znamená, že som stále hladná 🙂
toť môj zdravotný stav....
vy sa držte a pekný dník.....

radfi1
26. jan 2009

A Kačena G. - vážne porozmýšľaj nad tým netom, neviem, či ťa janka vždy pustí k svojmu netu a to ti určite budeme chýbať..... 😀

lea3
26. jan 2009

Ahojky 🙂
Tak víkend utiekol ako voda, ani som sa nedostala k PC, buď ho okupoval Kamil alebo Kajka... 😖
V piatok bolo suprišne, ani som sa nenazdala a bol koniec. Detičky boli ako vždy úžasné, krásne sa hrali a tancovali... 😵 😀
... a riadne sa všetky od posledného stretka vytiahli a sú ohromne šikovné.
O rok už budú všetky riadne vykecávať ako Hanka, tá teda vie krásne rozprávať.... 😵 😵 (samozrejme okrem tých, čo sú ešte v "domčekoch" 😀 😀

Katka, želáme rýchle uzdravenie, som zvedavá, ako prežijeme my ostatní ten veľký nával chrípkového obdobia. 😝
A Filipkovi nech rýchlo prejde soplík. Radka, ja som mala žáhu od piateho mesiaca až do konca a posledný mesiac som v noci bola skoro stále hore, lebo to bolo hrozné, a mne nepomáhalo ani mlieko ani pukance, no proste nič... 😝 Tak Ti želám, aby Ťa tá žáha moc netrápila, lebo viem, že je to fakt hrozné. 😉

Idem žehliť, tak zatiaľ sa majte krásne.

michaela2410
26. jan 2009

Lukas v skolke rano v pohode, sam si otvoril triedu a vletel tam ako sarkan, ani ahoj nam nestihol povedat 😀 ...ucitelka len zizala, kto to tam prisiel. O chvilu pojdem pre neho, uvidim co a ako, ale kriza sa mozno dostavi za par dni. 🙂

michaela2410
26. jan 2009

Ozaj, radka, pozdrav odomna Sasko s Patkom.

michaela2410
26. jan 2009

chcela som povedat Sasku 😉

lea3
26. jan 2009

už mám všetko ožehlené, hurááááá 😀
Malá sa stále hrá sama, ukážkovo, ani neviem dnes, že ju mám 😵 😵
O chvíľu pôjdeme obedovať a potom spať, tak sem kuknem, či tu náhodou nebude debat. Tak o 12:30
Zatiaľ...

ceresnicky
autor
26. jan 2009

ahojte baby

no mne sa tiez bohosky pacilo to piatkove stretko. deti boli ohromne zlate, a ozaj vsetky rastu ako z vody. a ked sme prisli domov tak maly sa strepal medzi dvermi tak tatino nas upodozrieval, ze sme pili. no ved sme aj pili malinovecky 😀 😀 a sa smial na tom videu co som natacala, este vecer sme si to pozreli, lebo Matka som stihla natocit ako za dverami robi zle. sotil malu Viki 😠 to je jeden betarisko. ale to urobil len tak z rostopase, lebo si myslel ze ho nevidim 😀
no ten dneska mimochodom exelentne spal az do 7:45 tak tato skoro zaspal do prace, lebo sa spolieha, ze Matko je jeho budik. a dneska ho sklamal. ale mna nie, mne to vyhovovalo 😀 😀

Kaci tak vam prajeme aj my rychle uzdravenie, pekne vas to skolilo vsetkych, ale hadam uz budete v poriadku 😉 a Karolinka na buduce nesmie chybat, aj ona urcite vyrastla 😉

Radka poslala som ti v IP tu mailovu adresu, tak zatial dik.
a ta zaha ta aj mna palila cele tehotenstvo, kazdy vecer, ako aj Leu. uz som niekedy myslela, ze mam v hrdle kyselinu. ale mne tiez vzdy zabralo mlieko, ale to len na chvilku a potom to bolo zase. no ale nestazujem sa, lebo to bolo jedine co ma v tehotenstve trapilo 😉
a nasa Kacena by si aj zriadila internet ale oni nemaju ani pocitac, takze je to komplikovanejsie. my by sme tiez nemali, keby tata nevyfasoval firemny notebook. takze ked mu ho zoberu aj ja som nahrana. ale ked bude maly vacsi tiez budeme musiet nieco poriesit, lebo dneska sa deti v skole bez toho nezaobidu 😨

Lea aj nas Matko bol dneska doobeda akysi vynimocne ukazkovy normalne sa pri nom dalo varit. sam sa hral v detskej, to u nas nebyva zvykom 😀

angelos
26. jan 2009

ahojte
len vas chcem pozdravit,necitala som nic dozadu,som totiz veeelmi ubolena.Dnes som bola v TN v nemocnici-'vytahovali' mi zub mudrosti. 😝 zacina mi to ozivat,tak neviem ako to prezijem... 😒 Dusan sa ma stavit v lekarni,ci vobec existuju lieky od bolesti,ktore by som teraz mohla.

inak stretko bolo supeeeer,ako vzdy...mne sa vzdy vsetky stretka pacia... 😵 😵 😵 fotky pridam,ked mi bude lepsie,este som ich ani nestiahla.

vikend bol fajn,Hanka spala u nasich.Ja som ju tam chcela supnut na 2 noci,ale Dusan by doma asi naplakal hektolitre slz,tak som ho nechcela tyrat. 😀 Ledva prezil 1nocne odlucenie. 😝 to je hruza.Stale ma nutil nasim telefonovat,ze co a ako...a Hanka si vraj na nas ani nespomenula. 😲

paa,zajtra sa snad ozvem.

lea3
27. jan 2009

Ahojky 🙂

Teda, Lenka, takúto hrúzu so zubom múdrosti.... 😖 , dúfam, že dnes Ťa to už nebolí.
Inak, to je sila, ako sa deťom páči u babičiek, naša keď je tam, si tiež ani nespomenie, občas vraví mami kde je, ale o chvíľu ju to prejde a je v pohode.
Keď pôjdeme na tú lyžovačku, tak tam bude 4 noci a 5 dní, tak som zvedavá, ako to zvládne, taký dlhší čas, a hlavne, ako to zvládne babička s dedkom 😅 😀

Janka Č., tak včera mali naše deti ukážkové doobedie... 😵 😀

Dnes sa ukazuje celkom fajn počasie, normálne mám chuť ísť na doobednú prechajdu, (čo sa u mňa nestáva) 😅

Tak ja padám dať sa do poriadku, nech vonku nejako vyzerám... 😉

radfi1
27. jan 2009

Ahojte, škoda, Lea, že ťa dnes nestretnem, ked si sa išla tak parádiť do mesta.....

mne včera kolegyňa tiež povedala, že mi prospieva tehotenstvo, vraj som krajšia - to sa nechcem chváliť - ale to len zato, že bývam taká biela ako stena, tak sa primaľujem trocha vždy, lebo mne sa za bežných okolností nechce. ale už asi mám na to vek, že ked chcem vyzerať, tak musím použiť nejaké tie triky....

aj moje dieťa bolo včera doobeda dobré, ale neboli sme doma ale na návšteve a hned som Danke hovorila, že je nejaký pokojnejší ako inokedy. aj sa pekne hrali s Paťkom, ten nám poukazoval koľko má hračiek - samozrejme, ako každé dnešné dieťa straaaaašne veľa - Filipka zaujala najmä gitara, máme tip na darček 🙂 . ale stal sa nám aj úraz - kamarát Filipka pokúsal na čelo, tak tam teraz máme otlačok jeho zúbkov, ale dobre že si vybral také tvrdé miesto, lebo skus má teda silný 🙂
náš tatino to zobral celkom v pohode, som myslela, že bude mať horšiu reakciu.....ale ved deti sú deti.....

a na stretku bolo vidno, že čím častejšie sa stretajú, tým sú ochotnejší deliť sa o hračky a pod. ja musím len FIlipka naučiť sa brániť, lebo drží ako hluchý dvere.....

máme už vyvolané foto z HF, tak sa to chystám dávať do albumu, sestra prišla zobrať malého, tak mám takú hodku a pol len pre seba, ale to som chcela aj žehliť, aj čosi pospratovať, aj fotky sem pridať, mám málo času....

A deťom je u babiek dobre, lebo sa im stále venujú, Lea, ked prídete po 5 dňoch, tak sa Adelka bude pozerať, že kto je to, uvidíš, oni majú takú slabú pamäť.....my to prežívame viac ako oni, Dušan, je presne ako náš tatino, ale oni keby s nimi boli nonstop, tak by ocenili aj dlhšií výlet detičiek....

Lenka, tak prajeme, nech ten zubák bolí čo najmenej, akurát teraz sa musel pokaziť, beťár jeden....zajtra sa stretneme dúfam u Danky, ak ti bude lepšie.
ja si robím program na stredu aj štvrtok, lebo tata sa bude doma učiť, tak aby sme nerušili...to nebudem ani koňovať....

tak idem využiť voľný čas.pa

tiracky
27. jan 2009

Ahojte, tak som pridala nejaké fotky zo stretka, čo sa mi podarilo urobiť....

katka1983
27. jan 2009

Ahojte babuľky 🙂

Samozrejme píšem od Janky, prišla som ich pozrieť a ona práve uspáva Matejka - zdá sa mi, že celkom úspešne 😀 Radka máš pravdu s tým netom, že mi budete chýbať...už teraz to veru pociťujem a každý deň sa Janky pýtam, kto čo nové popísal, takže som aspoň cez ňu v obraze 😉 Ale ako už napísala, problém nie je s netom, ale s tým, že nemáme ani PC a to je ten väčší problém...tak o to viac sa teším na jarné stretnutia naživo na námestí, lebo počítam, že keď sa Anetinka narodí, tak by som už aj tak nemala moc času písať...

Inak dnes som bola ráno u dr. - na tom kontrolnom sone a Anetinka chvalabožku za 2 týždne pekne narástla, takže mi padol veľký kameň zo srdca, ale napriek tomu mi povedal, že je stále menšia a už ma odporučil ísť na prietoky do TN, že mám ísť už za 2 týždne - teda v 34 tt. a nie až v 36 tt., aby sme si boli istí, že je všetko v poriadku a malinkej sa dostavá všetkého čo potrebuje. Asi na tie prietoky pôjdem aj 2 krát, ale to vôbec nevadí, hlavne aby bolo všetko ok. Tak sa tam idem už radšej objednať...

Radka a tá záha riadne trápi aj mňa už pekne dlho, vlastne každý večer, zaberá mi mlieko, skúšala som aj tie pukance a v noci musím mať vysoko hlavu, lebo keď ležím normálne, tak mám pocit, že sa mi všetko vracia naspäť do hrdla...no veru príjemné to nie je, ale tiež to beriem ako ten menší problém v tehotenstve...

Leni, teba takto trápi zub múdrosti, to je teda hrúza...ako ti ho prosím ťa vyťahovali teraz keď ti to asi nemohli ani umrtviť? Fuu neviem si to predstaviť, ja mám totiž už tiež dva horné vonku a pekne ma potrápili, pri oboch som mala aj zápal a anitbiotiká...no teda malo by to byť tuším zariadené tak, že v tehotenstve by sa ženám mali takéto veci oblúkom vyhýbať, že?? No nenavyberáme si...tak ti prajem, nech bolesť rýchlo ustúp a si v poriadku.

A ozaj ešte som chcela napísať - Danka a Radka, boli ste u nás vo vchode, keď ste boli pozrieť Sašku 😉 Mohli ste ma prísť pozrieť 🙂 Nabudúce 😀

katka1983
27. jan 2009

Jeeej a už sme stihli mrknúť aj fotečky 😵 😵 😵 Paráda, sú krásne 🙂

radfi1
27. jan 2009

Ahoj, Kačena, ja som aj myslela, že ti zazvoníme aspoň, ale potom sme už mali naponáhlo, kvôli spánku a tak. U Sašky sme boli po veľmi dlhom čase, tak by nás nepustila na zálety, ale nabudúce.....

tak som rada, že sono dopadlo OK, ale ty si aj spomínala, že máte predpoklad, že Anetka bude menšia, ale radšej nech to skontrolujú, aspoň si urobíš viackrát výlet do TN, ved tie prietoky, to je zase len sono.....takže ani bolieť to nebude.....

ja idem k Dr. až 16.2. - to bude aj sono a všetky možné vyšetrenia naraz. tak som zvedavá, ako sme my porástli, kopeme teraz raidne, niekedy aj bolestivo.....
a ako počúvam, tak to pálenie záhy trápi asi viac ľudí a ja mám tú miernejšiu formu, mňa to ale pálieva aj cez deň. ale nie vždy, tak môžem byť rada. včera som ale nabehla do lekárne a kúpila si pastilky Tums, ani som ich nemusela použiť, ale som vyskúšala, aké sú - a dá sa, tak Katka vyskúšaj, je to aj pre tehotné....
ale určite je to aj stravvou, ako tak rozmýšľam, mne sa to zhoršilo cez sviatky - to bola samá káva, zákusky, rezne, šaláty......a ten mätový čaj a mäta ako taká, že to spôsobuje aj , to ma prekvapilo najviac.....
nuž treba vydržať....

pridlala som aj foto do nášho albumu. celé stráženie Filipka som strávila pri PC, no a čo, nemusím len robiť stále čosi....

dnes sme si objednali na večerné hranie Kika, malý si ho stále pýta, on ho neskutočne zbožňuje a potom ked sú spolu tak sa tlčú o hračky.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre