Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
18. mar 2009

tak zajtra je doobeda stretko u vierky,super.
v piatok mame zas tatina doma,ale si ho necham studovat a na doobedbu pojdem s luckou sama,nech ma priestor,takze potom budem obhanat aj okolo Arkosky,ci sa niekto neobjavi.samozrejme,ked nebude prsat. 😉

dad1
18. mar 2009

idem citat a potom este nakuknem,ci nie je real debat.

lea3
18. mar 2009

Ahojky 🙂

Malá už spí hodinu, tak dúfam, že potiahne ešte jednu. 😉

Danka, Lucka vie, že jej ten strašný vetrisko nerobí dobre, tak čo by sa nenosila na maminke? 😀

Radka, ešte raz, nemáš za čo, ja mám radosť, že Filipko má radosť.... 😵 😀

Inak, dnes ten vietor - otras, už ma z neho aj hlava bolí... 😠
Dúfam, že zajtra tak fučať nebude... a ani pršať by nemuselo.
Ževraj cez víkend má snežiť??? Som to počula, že sa o tom bavili baby v meste. 😠

dobre, tu nikoho, idem si vyložiť nohy a relaxovať. páááá

radfi1
18. mar 2009

Janka, dakujem za inštrukcie, mne robilo najväčšie problémy hľadanie toho, čo chcem, ale už tomu pomaly začínam panimať...
ale si zlatá, ja to naozaj tak polopate potrebujem. ale dostala som inštruktáž od Lenky, sme to predebatili pri fontáne....
tak to idem poobjednávať, kým si nerozmyslím.....
ten vetrisko bol príšerný, riadne ma prefúkalo. ale prišla som domov, povešala plienky, a už sú aj suché, tak mám zase čo žehliť.....veci som napratala do skrine, no nie som spokojná veľmi, ešte to určite poprehadzujem, aby som sa v tom lepšie vyznala.
tak idem netovať....
pa

dad1
19. mar 2009

bre ranko 🙂 prvaaaaaa

dad1
19. mar 2009

dnes sme si opat pripomenuli ako chuti vstavanie o 6-tej,no co uz.asi aj mi uz budeme skor vstavat,ked o 20-tej uz chrnime.a predsa len rano uz byva aj skor svetlo,tak to asi bud e suvisiet aj s tym. 😅

no na druhej strane,som toho postihala az az.uz mi dopiera pracka,urobila som si nejake kozmeticke resty,na ktore som nemala cas (napr. na obocie) a uz mam skoro dovareny aj luckin obed.
tak uz teraz mozeme len cakat na radku a potom hura k vierke. 😎
no,ale zda sa mi,ale ze nasa hviezda je ospala,ziva a zmoli si ocka.tak to dufam,ze nebude na navsteve mrzuta.

pekny den zelam,snad dnes ani nebude hnusne pocasie,zatial to tak nevyzera.aj ked chladno je.aspon nefuka tak ako vcera.

dad1
19. mar 2009

dokelu,hrubka ako slak,hned z rana. 😠 oprava * my!!*

martinano
19. mar 2009

dobre ranko
konecne pekne,ideme to vyuzit a ideme von, poobede uz nemusi byt pekne

dad1
19. mar 2009

vonku je dnes naadherne,skoda,ze mam po obede doucko,dnes by mi ani poobedna prechajda nevadila. 😀

u vierky bolo vyborne,lucka sa uz v kolektive pomaly osmeluje a nie je len na mne nalepena stale,tak ma to tesi,lebo som sa bala,aby nebola strachopudko.a dnes sa s vierkou superne hrali,tak som si mohla aj posediet v klude. 😉
ked sme dorazili domov,nechcela anio obedovat,zjedla len asi 3 lyzicky a chcela hned buvat.ked som ju polozila,len otocila hlavicku a chrnela.no sila.bola uz velmi unavena,to iste preto,ale je to super.to vecne uspavanie,hadam mame uz za sebou,klop,klop,klop.

radka - ako ste dosli domov? maly uz bol OK?mna to mrzi,ze ste sa kvoli nam museli zodvihnut a ist aj vy prec.nabuduce radsej pojdem na kociku.

radfi1
19. mar 2009

Ahojky, malý už chrní....najlepšie dieťa na svete 😀
Dnes bolo u Vierky naozaj výborne. FIlipko sa krásne hral, vôbec nevyvádzal, s Hankou sa neklbčili, spapal dva výborné koláčiky od Vierky - nezabudni poslať recept..... - ani som o ňom skoro nevedela, zato ked sme išli domov, tak o nás musel vedieť celý barák a ešte aj tie, čo s ním susedia naokolo.
náš mladý pán sa rozhodol, že sa mu nechce ísť domov a chytili záchvat vzdoru ako sa patrí....sa teda vytešujem, že sa to u neho tak skoro začalo. ale keďže on od mala napreduje rýchlo, tak aj obdobie vzdoru nás akosi skôr zastihlo. a to nie hocijaké, ale hneď poriadne, čo sa budeme trocháriť. bol úplne bez seba, vôbec nevnímal, nedal sa obliecť, kopal a vrtel sa, vyzliekal sa. boli sme na neho traja - aj Vierkin mangel sa zúčastňoval - a veru mali sme čo robiť.....do auta som ho musela niesť revúceho dolu hlavou, lebo si strhával čapicu, bol celý spotený, tak nech má aspoň kapucu na hlave....
ste mali vidieť tých ľúdí na balkonoch a na ulici, mohli si myslieť, že čo to s ním stvára tá ženská....
potom reval aj v aute, ale len po Danku, potom im už zakýval a bolo po plači. celé to trvalo 15 - 20 minút.
po príchode domov som hneď liezla do sprchy - bola som celá mokrá.....ma riadne vytočil, ale čo už, on hádam za to ani nemôže......
a Danka, vy vôbec ste neboli na príťaž, len že ste si to museli celé vypočuť....a nebolo to bohviečo, ale deti sú deti. mi to bolo trápne, no naozaj sa nedalo nič robiť. a najhoršie bolo, že ho bolo treba obliekať. a nakoniec, asi bolo lepšie, že sme nepovolili a išli, lebo by si na to zvykol.....len v tomto mojom stave je ho komplikovanejšie krotiť....
takže pokojne môžete s nami ísť aj nabudúce, ak pravda vás to nerozladilo. a zase ani neviem, či nejaké nabudúce my už stihneme.....

Tak, celú story nášho prvého riadneho vzdoru som tu vylíčila, takže dámy, máte sa na čo tešiť, ale myslím, že dievčatá majú aj ten vzdor taký jemnejší....a Filipko je aj tvrdohlavý lev, tak vás nebudem strašiť.
ale po príchode domov bol ako med, stále ma objímal, zjedol plnú misku polievky a musela som ísť s ním spať a tam ma mojkal..... 🙂

radfi1
19. mar 2009

A Danka, aspoň Lucka nezaspala už po ceste, keby bolo ticho, tak by určite zalomila, ked bola taká unavená 😀

radfi1
19. mar 2009

Boli tu aj svokrovci na skok a dostala som krásnu orchideu, tak mi dúfam vydrží, lebo už mám doma dve, čo nekvitnú.

radfi1
19. mar 2009

A už mám za sebou aj objednávky z mimibazáru, inštrukcie pomohli, aj ked si stále myslím, že tá stránka nie je veľmi dobre vymyslená.

radfi1
19. mar 2009

Doobeda bolo naozaj krásne, no ako som pozerala z okna už aj snežilo zase. to je teda sila, počasie ako v apríli, asi si to pomýlio mesiac...je to veľmi zradné.
my dnes budeme asi oslavovať, tatino spravil včera výborne skúšku a dnes má meniny, tak sa rozšupneme.....
OK, idem sa vyvaliť na gauč, nech som teda na oslavu ready 🙂

vierkas
19. mar 2009

ahojte 🙂
dnes super doobedie u nas sa deticky pekne hrali aj Lucinka robi velke pokoky a uz sa pekne hrajka aj bez maminky 😵
som rada, ze kolacik chutil, recept poslem e-mailom 😉

Radka napisala si celu storry, ale co narobime deti su nevyspitatelne, no akurat sa pekne hral, a uz musel ist domov a hold panovi sa to nepacilo, ale dobre, ze si nepovolila, aj ked verim ze to bolo tazke ☹
to sa moze stat hociktorej z nas, nevieme co tie nase deti napadne 😠 tak nech je takychto sitacii co najmenej 😉
a vidis doma ta pekne pomojkal a ty si mu urcite hned odpustila 😅
no ja dufam, ze ma bude chciet vidiet, lebo som sa na tom poddielala 😒
tak si to dnes s tatinom uzite a zelame vsetko naj k dnesnym narodeninam 🙂
a orchidea od svokrovcov.....vau,super 🙂 tak nech pekne kvitne, mojej sa v kuchyni dari velmi dobre

vierkas
19. mar 2009

Matka, tak sa chystate za tatinkom? A kedy odchadzate?
tak sa nam ozvi, ako sa mate a dufam, ze sa este uvidime 😉
tak stastnu cestu 😉

vierkas
19. mar 2009

vcera teda riadne fucalo vonku, dnes to vyzera lepsie, ked sa mala zobudi pojdeme sa pomotat za barak 😉

Timejka polievke tiez moc nedala, ale zaspala hned 😉
tie stretka ich uplne vycerpavaju 😀

martinano
19. mar 2009

ahoje
dnes sme stretli leus jankou, ak by sme mohli zajtra sa k vam pridame dobea
ato isiel od posty omov peso a to som si myslela ak unaveny bude a bude spat, spal az hodinu no hroza
😠
ja somsicestihla uvarit, umyt dlazky a ozehlit,ale teraz uz je upistany ako keby bol vecer, tak som ho as dala do posielky a uvidime 😠
su to spekulanti
radka z toho si nic nerob 😉
vierka letime druheho,uz sa to pomaly krati, ale tesime sa na tatina 🙂

angelos
19. mar 2009

ahojte

Hanke som pustila Maju,kedze Dusan odisiel cvicit a ja potrebujem klud...tak ho mam.na vecernu vychajdu sa nam nechcelo,dnes mi celkom stacila cesta k Timejke a spat.
stretko bolo vyyyborne,deti su stale zohratejsie,mam z toho radost. 😵 Hankin najsilnejsi zazitok bol,ze ju Vojto hupal,hned to referovala tatikovi. 😎 a pritom ju tusim viac hupal Filipko,nie?no,ale co uz...Vojtino je este neokukany. 😀
kolacik bol mnamky.aj ja si prosim receptik.
Radka doteraz mi neprisiel nijaky tvoj mail...dobre,ze si objednavku poslala cez IP.Je to uz objednane,ale len mi odpisala,ze odchadzaju prec a vratia sa v pondelok...potom posle vyuctovanie.
Radka tak dufam,ze meniny ste pekne oslavili a zelame tatikovi vsetko naj. 🙂
ked orchidea nekvitne,treba ju hnojit a ona zakvitne...ked mne zakvitla.. 😀 😝

paa

ceresnicky
autor
20. mar 2009

ahojte baby

sa mi teraz stratil dlhy prispevok 😠 😠 😠

som tu dva dni nebola lebo tata bol na sluzobke a zobral si notebook ☹

sprava dna: KATKA A ANETKA IDU V NEDELU DOMOV 😉 😵 😵 😵 dneska jej na vizite oznamili ze ma 2180g a v nedelu ich pustia konecne po dlhej dobe domov. mala ma dneska presne 3 tyzdne. a teraz za posledne dva dni pribrala 140g. tak asi sa uz zlutovala nad maminou 😉 😉 ktora tam je uz 5 tyzdnov ☹
uz som jej dneska aj vybavila ze ich dr. pride pozriet zaciatkom tyzdna 😉

martinano
20. mar 2009

jani super velmi ich ppozdrravuj 😉
my sme doobednu prechadzku nestihl dlho sme spali matko spi uz dve hod.idem sa najest a podeme von

ceresnicky
autor
20. mar 2009

ahoj Mata diky pozdravim

a este som zabudla podat jednu infosku. ta sjuzika co sme obcas pisala ma od pondelka dcerku Evicku. segra bola vcera za nou na izbe, a ta mala ist dneska domov ale dostala zltacku tak musia este vydrzat ☹ ale aspon tam segra ma niekoho znameho 😉

mrbaby
20. mar 2009

Ahojte...
Katke a Anetke velka gratulacia..krasne priberaju a konecne maju termin odchodu domov...jupiii!!! tak sa dockali..
Dnes sme boli doobeda vonku v Aroske Vika chrni od 11tej zaspala v aute..
To pocasie je teda zradne!!!! cez okno vyzera ze je teplo ale fuka...tak sme boli total premrznute...
Konecne ide vikend...aj ked nas tata pojde makat na chalupu ale aspon nemusim varit..ideme k svokre na obed...a potom niaka prechajda ak nebude skaredo...vraj sa ma este ochladit...FUUUJJJJ!!!

radfi1
20. mar 2009

Ahojte, ja len na skok, že nech niečo nepremeškám....
a tu aká pekná novina......
Prajeme Katke a Anetke šťastný návrat domov, nech si konečne užijú rodinku a domácu pohodu. sa Kačene nečudujem, že ju tam už mrle žerú, 5 t. chúďa.....
My sme boli hľadať deti v Arkoške a už sme vás Janka nestihli, my sme vyrážali o pol jedenástej z domu. stretli sme ale nakoniec Hanku, tak sa divosi spolu vyjašili. Lenke bolo špatne, tak hádam je už OK, ale ani sa jej nečudujem, ja som tiež prišla domov nejaká zmordovaná. ten vetrisko je príšerný, tak človeka prefúka a ešte keď do toho dieťa stále vyvádza....už asi nemám také silné nervy. ale treba vydržať....
tie záchvaty vzdoru budú u nás asi na dennom poriadku, aj dnes sme si už užili - hned ráno. najskôr sa pekne vycikal a vykakal na nočník a potom z neho nechcel ani zliesť a ked som ho zobrala, tak mi to natrel.....čo už.
vraj sa mu formuje osobnosť a robí to častejšie rodičovi, s kt. je častejše a je mu milší 😝 už som si vypočula kopu rodinných rád.....ale všetky sú nap....
tu o tom celkom dobre píšu, tak som sa upokojila: http://lesk.cas.sk/cl/10192/109583/A-chcem-a-ch...

radfi1
20. mar 2009

A včera bola teda riadna kosa poobede, normálne sa vonku nedalo vydržať....
boli sme nakoniec na večeru v Beckove - paráda - sami dvaja, Filipko bol u babky. tak sme sa naprášili.....zase tam nikoho nebolo, tak som mala po celom dni trocha pokoj......
idem oddychovať. prajem pekný víkend...nás čakajú oslavy, tak sa teším, že nebudem variť. jupiiiiiii.......

dad1
20. mar 2009

caute 🙂

janka č. - supeeeeeeeeer,perfektna sprava.tak uz bude katke aj anetke veselo,ked sa im pobyt v nemocke krati. 😵 mam z toho radost.gratulujem. 😉
a aj som dnes chcela pisat,ze co je s vami a vy ste mali mobilny internet ako vravi renca. 😀

sjuzike tiez velka gratulacia,tak uz ma potom.nech mala evicka pekne rastie a rodicom robi radost. 😎

janka b.- veru aj som na vas myslela,ze ste museli v tej arkosi premrznut,my ked sme sli,tak ked na namesti zafucalo,nebolo mi vsetko jedno,aj sme si s milkom spievali,ze severný vítr je krutý... 😀 😀 😀 uz aby bolo teplo!ale vsak uz sa coskoro dockame.dufam.
inak ak by si sla zajtra na vychajdu,tak sa ozvi.nas tata bude v skole,tak by sme sa mohli stretnut. 🙂

dnes som zistila,ze lucke su tie mini zimne topanocky uz pritesne a tlaci ju asi trosku palcek,lebo najprv sa pyta chodit a potom zrazu nechce,a zacala trochu smatlat s nozkami,co predtym nerobila a ani nerobi v inych topankach.aj sme jej zmerali nozicku a je to tak.no co uz.musi vydrzat.nebudem je kvoli cca. 3 tyzdnom kupovat nove.lebo sak na rok jej by boli zas male,a teraz jej kupime uz prechodne.inak v pocasi davali,ze od stvrtka sa ma oteplovat.tak to vydrzime hadam.

a dnes sme z dialky videli aj katku s karolinkou,ale nepristavovali sme sa,lebo karolinka buvala,tak aby sme ju nezobudili. 😔

dad1
20. mar 2009

jej radka,aj ty si tu bola?som pisala a nevsimla som si...

dad1
20. mar 2009

a co sa tyka toho filipkovho vzdoru,netreba nikoho pocuvat,kazde dieta je ine,neplati na vsetky rovnake pravidlo,treba si len povedat,ze to je len faza,ktora sa musi prekonat.o chvilu to prejde a bude pokoj. 😉 zelam pevne nervy.urcite to zvladnes,radka.

dad1
20. mar 2009

ten clanok je celkom dobre napisany,poucny. podciarkuje,ze vsetko je OK,len treba vydrzat a hlavne urcit hranice.takze ak doteraz bol zivot s dietatom len o starostlivosti,teraz je spravny cas na zacatie vychovy.nooo,rodicovstvo je tazka vec. 🙄 ale kraaaasna. 😵 😀

vierkas
20. mar 2009

ahojte 🙂
mala este spinka, dnes sa riadne unavila, prisla sestra tak sa pekne zahrali a potom sme isli k nasim tam sa napapala a sama potom povedala, ze Titi buvat 😵 zlate to dieta 😵 , ale uz to trva dlhsie co sa pekne sama vypyta spinkat

Jej super sprava, tak konecne sa Katka dockala a budu si uzivat s Anetkou teplo domova, urcite aj tatik sa strasne tesi a aj ostatna cast rodiny 🙂
krasne pribera babulka, uz sa tesime, ked vas uvidime vonku na prechajde 😵

Radka, ten clanok som si precitala, tak treba len vydrzat a hlavne, ako Danka napisala urcit si hranice, aj ked nam sa to lahko pise, ale straaaaaaasne drzime palce a nech je takych situacii co najmenej ☹
clovek fakt niekedy nevie ci robi dobre, alebo zle, a ako ma v danej situacii reagovat, deti su spekulanti, skusaju nas a ani nevieme, kde spravime vo vychove chybu 😕
Danka suhlasim s tebou s tym rodicovstvom, pekne si to napisala 😉

pekny vikend

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre