Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
24. mar 2009

veru, veselšie... 😀 a mohla by malá spať ešte hodinu, vôbec by som sa nenahnevala... 😀

dad1
24. mar 2009

to verim 😀 😀 u nas 3 hodky spanku nehrozia.

lea3
24. mar 2009

veru, je to super, ten Koník, aspoň vieme, čo sa deje, aj keď sa dlhšie nevidíme.

lea3
24. mar 2009

Ja sa už teším na stretko, na poslednom som nebola, tak mám deficit... 😀

dad1
24. mar 2009

aj minule leto,sme menej kecali na konovi,to vzdy,ked sa vycasi,je slabsie,ale ked je hnusne,tak to dobiehame,tak hadam,len tiracky nezaniknu. 😀

lea3
24. mar 2009

no, to aj mňa napadlo, že keď nám detičky odrastú a budú v škôlke a škole, či tu ešte budeme vykecávať???? 😕 😕

dad1
24. mar 2009

aj ja sa tesim.a este k predchadzajucemu, ja sa uz zmierujem s tym,ze sa s radkou nebudeme tak casto vidavat,iste bude mat vela roboty s malymi,ale aspon tu,budem cakat,ci nieco pisne.

lea3
24. mar 2009

asi dosť pomenej, to už budú iné starosti... 😉

dad1
24. mar 2009

no to som zvedava,ale ved baby este budu na materskej a podla dokial niekto na MD bude,vzdy sem daco napise.a my co budeme uz zarezavat,tak sa sem dostaneme asi len obcas.

lea3
24. mar 2009

Neboj, Filipko pôjde do škôlky a Radke bude hej, zase s 1 bábom... 😀 , ale poobedie bude mávať rušné...

dad1
24. mar 2009

no ved ja tu radkinu druhu MD nejako vydrzim a potom si to vynahradime v praci 😀 😀

lea3
24. mar 2009

To máš super, že máš robotu istú, ja mám už teraz strach a obavy, kde sa zamestnám... Asi budem v Palme baliť mydielka... 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dad1
24. mar 2009

ved po obede sa aj teraz menej stretavame,lebo ved kazdy ma iny rezim.a doobedia sa budu dat.aspon dufam. 😎

lea3
24. mar 2009

No, Dani, mala by si kopnúť do toho druhého, aby ste stihli ešte aj druhú MD aspoň čiastočne spolu... 😉

dad1
24. mar 2009

lea 😀 😀 😀 ,ved este je dost casu rozmyslat,nie?

dad1
24. mar 2009

lea - eeee,ani na nic.som pevne rozhodnuta. 🙂

lea3
24. mar 2009

Sa Ti zdá, že dosť, už ani nie 1,5 roka....

lea3
24. mar 2009

ale nerozmýšľaj dlho, taký rozdiel, ako máme my, tiež nie je boh vie čo...

dad1
24. mar 2009

mna to totiz ani nelaka.prve som chcela hrozne,som sa nevedela dockat,ale teraz mi moje biologicke hodiny asi stratili baterky.som spokojna, ze mam cucika a to mi staci.

dad1
24. mar 2009

1,5 roka je dlha doba.ved kukni na male,co stihli za ten cas so sebou urobit.s leziaceho umrncaneho dietata,pomaly samostatne slecinky. 😎

lea3
24. mar 2009

aj ja som na tom tak bola... a keď mala Kajka 5 rokov, začali sme sa snažiť, a bolo z toho 9-ročný rozdiel... tak potom aby Ťa to nemrzelo (to len tak na okraj moja súkr.rada 😉 )

lea3
24. mar 2009

tohej, dosť dlhá doba... ale na obzeranie sa po robote ani nie.

dad1
24. mar 2009

a ja ani nerozmyslam, som takto uplne vyrovnana.konecne.

lea3
24. mar 2009

Niekde som čítala, že to najlepšie, čo môžu rodičia darovať svojmu dieťaťu, je súrodenec 😵

dad1
24. mar 2009

ja viem,lea,rada z vlastnej skusenosti.ale ja som teraz na tom tak,ze mozno lucka bude jedinak.

dad1
24. mar 2009

to je pekne,s tym surodencom. 😎 ale ....

lea3
24. mar 2009

ale ok, veď Ty si rozumieš... aj ja som na tom tak bola pri Kajke - pevne rozhodnutá.... 😀

lea3
24. mar 2009

no dobre, skončime s touto témou súrodenca....

Ja by som chcela rodinný dom... 😀 😀

dad1
24. mar 2009

no,ale ja nemozem rozmyslat tak dlho ako ty?? lebo to by som bola uz velmi stara druhorodicka.

dad1
24. mar 2009

jej,tak to aj ja. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre