Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

karlatko
25. mar 2009

ahoj Janka prajeme pekný dník

dad1
25. mar 2009

ahoj janka a pozdrav kacenu. 😵

dad1
25. mar 2009

katka,tak to iste prechadzate na jeden spanok.neboj to sa casom stabilizuje

dad1
25. mar 2009

jeden spanok je super,aspon si clovek vie naplanovat den.

karlatko
25. mar 2009

to si ma potešila 😵 😵 😵

dad1
25. mar 2009

aj ked cez zimu to kvoli moznym vychadzkam nie je bohvieco,lebo prave cez spanok je najlepsie pocko,ale inak je to supis.mne to vyhovuje.

karlatko
25. mar 2009

no presne takto sme poprehadzovaný a každý den to inak vychádza tak nemôžem plánovať 😀

dad1
25. mar 2009

a hlavne najviac ma tesi,ze sa konecne nemusim starat o desatminutove spanky,ktorym predchadzalo dlheeeeee uspavanie.

karlatko
25. mar 2009

a tebe Lucka kolko spí jeden spánok

dad1
25. mar 2009

a katka na stretko ides? je 3.4.

dad1
25. mar 2009

2 hodky.ale obcas ak je nejaka ina konstelacia hviezd 😀 ,alebo je chora,tak aj 3 spi.

karlatko
25. mar 2009

to máme aj my - to dlhé uspavenie ale sem tam ma Karolínka pekne prekvapí a zaspí sama a dokonca aj v postielke lebo je my už dosť ťažka ked spí je celá uvolnená a mám čo preniesť moje malé vrecuško zemiačikov 😉

dad1
25. mar 2009

ale tie 2 hodky su stabilne.
ak sused nezacne pustat priskoro metal.inak je po hodke dvadsat hore.ale to byva asi len tak 2x za mesiac.

karlatko
25. mar 2009

stretko asi som prešvihla ked ste sa tu dohadovali aj by som išla zase tak o tej osmej

dad1
25. mar 2009

no to ti verim,ze ti uz otazieva.a to ma do 9 kil.my mame asi 11 a poviem ti,ze to je uz na nosenie dost. 😝

dad1
25. mar 2009

no jasne,sak o osmej.preto som ti to aj pripomenula,ze ak si si nevsimla.

karlatko
25. mar 2009

to je pekne za dve hodinky sa dá čo to porobiť aj kona stihnuť a ten sused to sa asi nezmení susedia v činžiaku to už bude asi tak ale mala by som dobre nervy na neho

dad1
25. mar 2009

radka chce este jedno stihnut,tak sme to dali na zaciatok aprila.tak snad adamko bude solidarny a keby chcel ist na svet skor,tak to bude najskor 4.-teho v noci. 😀

karlatko
25. mar 2009

dohodnem sa s tatom či zamerkuje , ale určite ano ked nebude mať on nič ale dufam že nebudem musiť utekať ako minule, už trošku menej kojíme a niekedy ani nechceme ako kedy má chuť tak som už kupila aj umele mlieko

dad1
25. mar 2009

no ved cinziak je cinziak,ale sak vravim,nie je to casto,tak cusim.ale on je inak fajn chalan,taky pubiš,ale ak mu poviem,tak nerobi problemy.len nemozem ho obmedzovat aj cez den.vecer sme mu uz dohovarali. 😀 😀

dad1
25. mar 2009

ano,a aj ti umele chce pit?

karlatko
25. mar 2009

to je super , teda Radka má vydrž obdivujem, ked tak doporodnice zavezieme 😀

dad1
25. mar 2009

radka co sa tyka mitingov,tak tie stiha,aj keby bola uz jednou nohov na porodnom stole. 😀 😀 ona je spolocensky tvor.

karlatko
25. mar 2009

to je super že je taký ohladuplný a dá sa sním dohodnuť, na nasom starom byte aj policajtov volali susedia čo nebolo možné sa dohodnuť a robil naproti tiež taký pupiš

dad1
25. mar 2009

a v noci ti uz lepsie mala spi?

dad1
25. mar 2009

no ved to je iny pripad,ked sa neda dohodnut,ale aj tak nechapem takych ludi,ako pises,ze mu to nie je blbe otravovat vsetkych susedov,robit naprotiveň.niektori ludia su fakt cudni. 😠

dad1
25. mar 2009

a ake umele davate?

karlatko
25. mar 2009

mlieko umelé som ešte neskúšala, dokial mám ale trochu sa začala kaziť v spánku už to bolo celkom dobre tak asi skúsim či jej bude chutiť a či nebude spať lepšie, mám stoho taký blbí pociť, že jej mám dať to mlieko ale už bude mať rok tak asi neni čo riešiť a vyskúšame

karlatko
25. mar 2009

zatial máme nutrilon to nam odporučila doktorka a potom ked nezapasuje máme vyskúšať od nestlé a to neviem aké myslela ešte som nepozerala v dm

dad1
25. mar 2009

katka,umele mlieko je v pohode,to nemusis mat blby pocit,ved si kojila pekny cas.to ja by som musela chodit po kanaloch,kedze som kojila len 6 tyzdnov. 😀 ale nebud prkvapena,ked ti to umele nebude chciet.niektore kojene deti to uplne odmietaju.vid matejko,filipko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre