Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
30. mar 2009

radka 😀 😀 😀 ,a preco? zda sa ti to narocne na cas? ci?

dad1
30. mar 2009

miska - tvoja svagrina 😀 😀 no ja to na jednej strane obdivujem,ale na druhej strane ma to velmi tesi,ze nie som na jej mieste. 9 rokov doma?? moje nervy,uz ma chyta koprivka.

radfi1
30. mar 2009

Aj ja som asi ten typ, čo mu neprekáža, že je doma. snažím sa pracovať na svojom IQ apoň tým, že stále niečo čítam a Jojo ma sem - tam zamestná vypracovávaním jeho seminárok, príp. niekto nevie matiku.....
mne naozaj robota nechýba, ani neviem, či je to zdravé. naozaj nemám pocit, že by mi doma šibalo, ale zase máme koňa a stretávame sa, tak možno preto....
jedine tie peniažky by ma vedeli trocha primäť k práci.....

dad1
30. mar 2009

inak aj mna teraz MD bavi,ale aj sa ozaj uz tesim na to,ze pojdem do roboty.ale sme len v polovici,takze este si pockam. 😵

michaela2410
30. mar 2009

ja nie som typ na ohovaranie, ale jej vyhovuje byt doma, neviem si ju predstavit chodit do prace, ale nic v zlom v tom nemyslim.

radfi1
30. mar 2009

Danka, ja nerada vešiam veci, tak mi bude na začiatok stačiť, ked budem tie pleny medz nôžky vešať....

radfi1
30. mar 2009

Miška, to tá tvoja švagriná je potom ako ja 😀

dad1
30. mar 2009

ked ja ani nemozem povedat,ze by mi vyslovene robota chybala,to som sa si nevyjadrila presne,len obcas by mi proste prospelo,mat aj "ine" starosti ako tie domace.o malu ani tak nejde,s nou som najradsej na svete 😵 .skor ta domaca pani,to nie je nic pre mna.

michaela2410
30. mar 2009

Strasne som rada, ze som si tu s vami tak pokecala, ale musim koncit, lebo ma uz boli krk a mala by som to tu trocha uhadzat. ☹ som tu sama a akosi to tu na mna dolieha, takze este si to tu urcite ochvilu zapnem. Zatial sa majte... 🙂

dad1
30. mar 2009

jasne miska,ved ani ja som to nemyslela ako ohovaranie,ved stoludi,sto chuti. 😵 kazdy sme iny a to je dobre,inak by bola na svete nuda. 🙂 🙂

radfi1
30. mar 2009

Ja skôr nemusím ten kolektív, mňa to nebaví, tie intrigy a pod.....

michaela2410
30. mar 2009

baby este nieco...ved uvidite, ze ked pojdete do prace, je to cosi uplne ine, uplne vypnete a myslite na ine veci ako na deti, a to niekedy treba...

dad1
30. mar 2009

no to ani mne nechyba,ale ved aj tak sme si to nevsimali a skor sme sa z toho smiali,tak co.

dad1
30. mar 2009

no miska,ved to presne ma opat laka so roboty,ze vypnut a preprogramovat sa. 😀 😀

radfi1
30. mar 2009

OK, ja to tiež balím, nejako sa mi zle sedí.....
pa, stretneme sa vonku

dad1
30. mar 2009

OK,radka,ja tu este budem obsmrdat,mozno sa niekto ukaze. 😵

radfi1
30. mar 2009

Hurá, našla som recepty na kaše a je to dosť jednoduché....tak sa vytešujem, že nebude Filipko hladovať.....len aby som stihla ten zdravý obchod dnes.....

dad1
30. mar 2009

a co tam maju nejaku malu otvaraciu dobu?

rencabv
30. mar 2009

Danka ešte obsmrdaš?

dad1
30. mar 2009

ahoj reni,jasne,ja ru len tak kukam po nete.

dad1
30. mar 2009

mas nemobilny net? 😵 to je super..

rencabv
30. mar 2009

Dala som p 12,00 spať Vratka a tak som ho uspávala, že keď som precital zistila som, že je už 14,00 a to Vratko zaspal za 3 min, tosom ale obetavá mama, že? 😀

dad1
30. mar 2009

ty si mu isla prikladom. 😀 😀

dad1
30. mar 2009

ale aj to treba,dobre si pospat,ved niekedy to skore ranne vstavanie treba dohnat nie?

rencabv
30. mar 2009

Som na vás myslela, keď sme s Vratkom brázdili Považany avenue ako si hrkútate a s tými zákuskami ste ma naozaj dojali 😎

dad1
30. mar 2009

co si nekopla do vrtule a uz si mohla s nami byt.

rencabv
30. mar 2009

Mňa tuším t´á zmena času nejako zobrala........

dad1
30. mar 2009

no zakusky boli,lebo aj u nas aj u saši bol oslavovaci vikend

rencabv
30. mar 2009

Čo myslíš, že môj manžel mi kúpil takého tátpoša ako má Radka?

dad1
30. mar 2009

aj ja som trochu vykolajena z tej zmeny casu,ale to som byvala vzdy,aj ked som nemala malu.ale vtedy som si aspon mohla doprist ranny dlhospanok,teraz aspon tiez cez den dobieham 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre