Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
30. mar 2009

jaj, a busy nechodia,tak to je pravda,vzdy sa zabudnem,ze povazany su sice bizko,ale pesi do NM to zas az tak blizko nie je. 😀

rencabv
30. mar 2009

Inak aj sa teším na to že už bude konečne aspoň 15 stupňov, lebo je to už na povraz.
Ja sa chystám do práce v januári a už teraz ma bolí brucho zo všetkých tých plánov,.......

dad1
30. mar 2009

heej,tebe sa uz takto zacnelo roboty? 😉 ale myslim,ze aj pri bystrikovi si sla tak ze?

rencabv
30. mar 2009

Niekedy sa zamyslím nad tou turistikou, pešou myslím a potom ma z mesta pôjdeš vyprovadiť 😀 😀 😀 😀

dad1
30. mar 2009

ja som povodne chcela byt na MD 2 roky.t.j. do februara,lebo lucka ma narodky 1.11.tak vtedy ba som nemohla nastupit v priebehu polroka,len na polroku,ale asi z toho nic nebude,lebo malu nemam kde mat.

rencabv
30. mar 2009

Chcela by som v januári, lebo aj tak bude mať Vratko v júni 3 roky a na leto do práce ☹ ☹ ☹ To by som tak zkvasila

dad1
30. mar 2009

no to by sme si dali peknu vychadzku. 😀 ale ja sa planujem zaucit konecne na nasom tatosovi,tak by som vas hadam aj odviezt mohla.

rencabv
30. mar 2009

Keď 2. dieťa plánuješ až po čase ak vôbec tak bude ok že sa MD zdržíš až takmer do 3 rokov Lucky potom to MŠ vyireši

dad1
30. mar 2009

no ved hej,takto aspon budes moct uz v lete cerpat dovolenku,ked pojdes od januara a nie cez teplo hnit v robote. 🙂 a pojdes opat tam,kde si bola?

dad1
30. mar 2009

no ved tak som sa rozhodla,ze ked neplanujem byt opat tehu,tak si tuto matersku uzijem dokial sa da.tak to uz ani neriesim skor davat malu niekde. 🙂

rencabv
30. mar 2009

Dňfam že si to s mojím miestom nerozmyslia.....
Inak nôjho muža nejako naháňajú jeho digitálky a on furt tretie...........

dad1
30. mar 2009

akurat sme tu pred chvilou o tom kecali,to len tvoja sestra je rodeniachtiva. 😎 ta sa mozno da este nahovorit. 😵 😵 na to dievcatko. 😉

dad1
30. mar 2009

jaj,tak to je ina vec,ked muz zaveli. 😀 😀 no asi chce mat velku rodinu,futbalovu. 😀 😀 ale sk ty si matka roka,nic si z nicoho nerobis,ide ti to.ja furt vsetko moc riesim,ta moja blba povaha. 😝

rencabv
30. mar 2009

Pomýšľlam, že by som zašla v piatok aj na tirac party, dúfam, že mi to víde a užije si aj Radka s Adamkom ešte 2v1

dad1
30. mar 2009

jeeej,tak to by bolo suprove,dojdi!a ideme do noveho skusit,tak to bude super. 😵

rencabv
30. mar 2009

To máte tuším všetky tiráčky z tým púriveľkým riešenám, ale nič v zlom každá to inak berieme 🙂

dad1
30. mar 2009

zatial to vvzera na bohatu ucast,tak to sa uz neviem dockat,ako zas pokecame.

dad1
30. mar 2009

jasne,ze nic v zlom.ano,kazda sme ina.ale aspon som si to priznala,to je polahcujuca okolnost,nie? 😀 😀

rencabv
30. mar 2009

Tuším prišla Mary z práce tak sa pomaly odoberiem k reálnemu človeku po mojom boku, ale zajtra si to môžeme zopakovať, tak si choď aj ty zdriemnuť ahojček 🙂

dad1
30. mar 2009

vobec neviem,co varit malej,sa mi zda,ze ma dokola stale to iste.hoci uz jedava ozaj vselico,vacsinou s nami,len menej osolene,ale ani pr enas uz nemam ziadnu ideu.

dad1
30. mar 2009

OK,tak pozdravuj mariku. 🙂
zajtra som tu zas.

karlatko
30. mar 2009

ahojky

tu aká debatisko bola 😉 Karolínka ešte spinká dnes už druhý krát máme to akési pomotané ale nemyslím si že z premeni času ale ked spíme jeden spánok tak za den potom to doháname na druhý den , potom je zase vyspatá a tretí spí zasa jeden krát a tak dokola ale hádam sa to ustali 😉 😉 😉

doobeda bola s mojou maminou vonku a teraz čaká na radu druhá babka a nemôže sa dočkať kedy sa zobudí , dávno som nemala takto akčné babky v jeden den sa prihlásia obe 😉 😀 tak hádam to víde a pridám aj nejaké to foto

karlatko
30. mar 2009

fotky pridané , tak na nás môžte pozrieť - už patríme medzi ročné tiráčatka 😀 😀 😀

karlatko
30. mar 2009

uvedomila som si to až teraz ked som pozerala fotky ako to všetko doslova preletelo a Jani ten druhý rok asi preletí rychlejšie ako hovoriš 😖

michaela2410
30. mar 2009

ale to tu je diskuska!, ahoj renca 🙂

rencabv
30. mar 2009

Ahoj Miška už si si oddýchla?

rencabv
30. mar 2009

Sa ospravedlňujem zabudla som KAROLINKE zaželať všetko naj k jej narodkám a ten čas naozaj letí,..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Ešte mrknem na fotečky.

michaela2410
30. mar 2009

Uz som sa vyspala a kedze este nemam nikoho doma, mrkla som sem 🙂 Inak, ak sa ti chce, mozes mrknyt aj na fotecky mojich chlapov.

michaela2410
30. mar 2009

nie je tam vela fotiek, nechce sa mi ich pridavat, ale aspon nech vidite, ako rastieme 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

rencabv
30. mar 2009

Miška idem skontrolovať tvojich chlapcov my ešte nemáme digitálny fotoaparát, ale už je v pláne, tak potom aj my sa pripojíme. Čo ti vadí pracovný vzruch, keď si stále chorá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre